• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • mākslīgais mēslojums

Rezultāti

Mākslīgais mēslojums - Imports eksports

 1. SCANDINAVIAN CHEMICALS INTERNATIONAL AB

  Zviedrija

  Verified by europages badge

  Skandikem is a leading global provider of specialized chemical solutions for various industries. With a commitment to innovation and sustainability, we offer a comprehensive range of high-quality chemicals and services tailored to meet the unique needs of our clients. Our company is built on a foundation of expertise, reliability, and customer satisfaction. At Skandikem, we understand the importance of chemicals in driving advancements across multiple sectors. Our diverse portfolio of products spans across areas such as pharmaceuticals, personal care, industrial manufacturing, agriculture, and many more. We work closely with our customers to develop customized solutions that enhance their processes, improve efficiency, and drive growth. Innovation is at the heart of our operations. We invest in cutting-edge research and development to stay at the forefront of chemical advancements. By constantly exploring new possibilities and pushing boundaries, we aim to develop sustainable and environmentally friendly solutions that align with the evolving needs of the industries we serve. Our global presence allows us to serve customers around the world. With a robust supply chain network and efficient distribution channels, we deliver our products with speed and reliability, irrespective of geographical boundaries. Skandikem is proud to contribute to the success and growth of our clients, both locally and internationally.

 2. JADAM

  Portugāle

  Verified by europages badge

  JADAM is registered brand name of Wizard Puzzle-Unipessoal LDA, an international company specializing in the warehouse distribution business, connecting major international producers of chemical raw materials with clients in the local market and manufacturers of the final product. Our difference is not only in our strong sales but also very qualified technical after sales services and follow up by working with our international partners where we have outperformed development commitments by securing the quality and management needs for each product in our portfolio and delivery on time. Our product portfolio is a testament to our commitment to quality and performance. One key offering is our Phosphate Rock, known for its remarkable solubility. With solubility rates of 35-40% in 2% citric acid and 55-65% in 2% formic acid, our phosphate rock enhances nutrient availability for plants, resulting in increased yield and harvest quality. JADAM also supplies a range of products such as Sodium Carbonate, Caustic Soda Flakes 98%, Hydrochloric Acid 31%, Sodium Hypochlorite 12%, N46 Urea Fertilizer, Triple super phosphate(TSP), Sulphur (S) 99 %, Starch, Calcium chloride 94%, Sodium chloride, Titanium dioxide, Sodium benzoate, Potassium hydroxide, Hydrate lime, Burnt lime. Refer to our catalogue to know more about our products offer. JADAM remains dedicated to innovation, customer satisfaction, and maintaining the highest standards in the chemical industry.

 3. ATMOSFER MACHINERY

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ATMOSFER MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports, Mākslīgais mēslojums, Ķīmija - pamatvielas un derivāti, Rūpnieciskās ziežvielas, Ūdens dzidrināšanas līdzekļi, Sea water desalinators, Ūdens atsāļošana - iekārtas un sistēmas, un homogenizers nozarēs. Tas atrodas Etimesgut/ankara, Turcija.

 4. XEM ABONOS, S.L.

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums XEM ABONOS, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī acidity correctors, organic fertilizers, soil and environment pesticides, trace mineral fertilizers, soil and environment fungicides, fertilizer, amino-acids, soil and environment bactericides, un soil conditioner nozarēs. Tas atrodas Xeraco (valencia), Spānija.

 5. ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī Vīni, Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports, Ķīmija - pamatvielas un derivāti, chemical products for the pharmaceutical industry, red wines, chemical additives for the food and canning industry, chemical additives, rose wine, un sparkling wines nozarēs. Tas atrodas Azurara, Portugāle.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LEMCORE B.V.

  Nīderlande

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LEMCORE B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī Urea 46%, Urea fertilizer, Urea granular, Granulated urea, Carbamide, Urea suppliers, Ferrous Sulphate animal feed, Iron Sulphate, un Ferrous sulphate nozarēs. Tas atrodas Amsterdam, Nīderlande.

 2. AGRIFLUIDE S.L.

  Spānija

  Agrifluide ir uzņēmums, kas nodarbojas ar šķidro mēslošanas līdzekļu ražošanu un tirdzniecību ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi. Mūsu gadu pieredze šķidro mēslošanas līdzekļu apstrādē, jaunie sasniegumi ķīmiskajā inženierijā un vismodernākās tehnoloģijas ļauj mums turpināt būt par vienu no vadošajiem uzņēmumiem lauksaimniecības nozarē. Agrifluide produktiem ir diferencējoša sastāvdaļa, proti, PHC, kas ir svarīgs auga veģetatīvās attīstības stimulators. Tas ir organiski minerālu savienojums, kas ir ekskluzīvs Grupo Agrifluide, kura galvenā sastāvdaļa ir polihidroksikarbonskābes vai organiskās skābes (attiecīgi fulvo- vai humīnskābes) ar zemu molekulmasu un tūlītēju agronomisku iedarbību. Starp PHC priekšrocībām izceļas: • Samazina barības vielu zudumus. • Maksimāli palielina mēslošanas līdzekļu efektivitāti • Palielina katjonu apmaiņas spēju • Stiprina augu, saskaroties ar likstām Pateicoties mūsu četrām rūpnīcām (Seviljā un Albacetē), Grupo Agrifluide izdodas izplatīt vairāk nekā 60 000 tonnu gadā. Visus mūsu produktus var izplatīt iepakojumos: • 1000 litri • 20 litri • 10 litri • 5 litri

 3. MAX ITHALAT IHRACAT

  Turcija

  Uzņēmums MAX ITHALAT IHRACAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī organic fertilizers, un Fertilizers, natural nozarēs. Tas atrodas Antakay, Turcija.

 4. POLYPLASTAMBALAJ

  Turcija

  Uzņēmums POLYPLASTAMBALAJ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mēslojums un augsnes uzlabošanas produkti nozarē. Tas darbojas arī Mākslīgais mēslojums, un Mākslīgais mēslojums nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. OGSAS ORGANIK GÜBRE SAN. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums OGSAS ORGANIK GÜBRE SAN. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī organic fertilizers, Ecological farming, Agricultural adjuvant, un fertilizer for garden centres nozarēs. Tas atrodas Erzincan, Turcija.

 1. PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC)

  Rusija

  Uzņēmums PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Mākslīgais mēslojums, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Neattīrītas smērvielas, Mākslīgais mēslojums, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Neattīrītas smērvielas nozarēs. Tas atrodas Kazan, Rusija.

 2. AGROFEED TARIM GIDA INS LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums AGROFEED TARIM GIDA INS LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī organic fertilizers nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 1. DERETIL AGRONUTRITIONAL

  Spānija

  Uzņēmums DERETIL AGRONUTRITIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī iron nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 2. AGRO BULL PRODUCTS FOR NATURE, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums AGRO BULL PRODUCTS FOR NATURE, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī Dabīgais mēslojums, manufacture of organic fertilisers, Dabīgais mēslojums, bio-stimulants - fertilisers, un fertilizer nozarēs. Tas atrodas Aielo De Malferti, Spānija.

 3. BEKATA EXPORT IMPORT LIMITED

  Turcija

  Uzņēmums BEKATA EXPORT IMPORT LIMITED, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī urea resins, fertilizer, chemical sulphur, un raw sugar nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 4. KÜKÜRT VE ÜRE 46

  Turcija

  Uzņēmums KÜKÜRT VE ÜRE 46, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī chemical sulphur nozarēs. Tas atrodas Manisa, Turcija.

 5. NANOFARM KIMYA VE TARIM PAZ. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums NANOFARM KIMYA VE TARIM PAZ. SAN. TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī trace mineral fertilizers, organic fertilizers, un crocodile bags nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 6. AGROALKIMIA

  Spānija

  Uzņēmums AGROALKIMIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas atrodas Adra, Spānija.

 7. BIOGREEN AGRO

  Turcija

  Uzņēmums BIOGREEN AGRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Agricultural insecticide, Fungicides and bactericides, un Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai nozarēs. Tas atrodas antalya, Turcija.

 8. GALVET SP. ZO.O.

  Polija

  Uzņēmums GALVET SP. ZO.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas atrodas Łambinowice, Polija.

 1. ANOREL

  Beļģija

  Uzņēmums ANOREL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas atrodas Hove, Beļģija.

 2. CROP CARE S.L.

  Spānija

  Uzņēmums CROP CARE S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 3. JAPANESE KNOTWEED SPECIALISTS MANCHESTER

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums JAPANESE KNOTWEED SPECIALISTS MANCHESTER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas atrodas Manchester, Apvienotā Karaliste.

 4. WONDER LLC (PRODUCTEUR ENGRAIS FOLIAIRES EXPORT)

  Ukraina

  Uzņēmums WONDER LLC (PRODUCTEUR ENGRAIS FOLIAIRES EXPORT), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī foliar feed, un fertilizer for market gardeners nozarēs. Tas atrodas Mayaki, Ukraina.

 5. UNIKEYTERRA

  Turcija

  Uzņēmums UNIKEYTERRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī manufacture of organic fertilisers nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 6. YEM-MIKS A.S

  Turcija

  Uzņēmums YEM-MIKS A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī agricultural products nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 7. SECTOR TARIM

  Turcija

  Uzņēmums SECTOR TARIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 8. NAGRO AGRICULTURAL PRODUCTS

  Turcija

  Uzņēmums NAGRO AGRICULTURAL PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. QUIMICAS MERISTEM SL

  Spānija

  Uzņēmums QUIMICAS MERISTEM SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas darbojas arī subscriptions, un bio-stimulants - fertilisers nozarēs. Tas atrodas Moncada, Spānija.

 10. FACTOR HUMUS - ABONOS, FERTILIZANTES & HUMUS

  Spānija

  Uzņēmums FACTOR HUMUS - ABONOS, FERTILIZANTES & HUMUS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mākslīgais mēslojums nozarē. Tas atrodas Madrid, Spānija.