• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • mākslīgie augi

Rezultāti

Mākslīgie augi - Imports eksports

 1. SAS ELEMENT VEGETAL

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SAS ELEMENT VEGETAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas darbojas arī Nostiprināti augi, Artificial flowers, Nostiprināti augi, artificial trees, artificial bamboo, Plant decoration, Stabilized plants, Artificial flowering tree, un Artificial fruit trees nozarēs. Tas atrodas Combaillaux, Francija.

 2. UDO FRANZEN / MEDITERRANER BAUSTOFFSERVICE UND HANDELSAGENTUR

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums UDO FRANZEN / MEDITERRANER BAUSTOFFSERVICE UND HANDELSAGENTUR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas atrodas Westerstede, Vācija.

 3. BELLA PLANTA KUNSTPFLANZEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BELLA PLANTA KUNSTPFLANZEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas atrodas Jüchen, Vācija.

 4. LANDSCAPEABC DI CANNONE FRANCESCO

  Itālija

  Uzņēmums LANDSCAPEABC DI CANNONE FRANCESCO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nostiprināti augi nozarē. Tas darbojas arī Mākslīgie augi, un Mākslīgie augi nozarēs. Tas atrodas Andria, Itālija.

 5. CARLO CIVERA GIARDINI VERTICALI ARTIFICIALI, PIANTE E FIORI ARTIFICIALI, QUADRI DI LICHENI (MOSS)

  Itālija

  Uzņēmums CARLO CIVERA GIARDINI VERTICALI ARTIFICIALI, PIANTE E FIORI ARTIFICIALI, QUADRI DI LICHENI (MOSS), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas darbojas arī Artificial flowers nozarēs. Tas atrodas Brescia, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. COOLPLANT BV

  Nīderlande

  Uzņēmums COOLPLANT BV, ir Multi-Category, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas atrodas Joure, Nīderlande.

 2. BIFORES

  Baltkrievija

  Uzņēmums BIFORES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas darbojas arī artificial christmas tree nozarēs. Tas atrodas Dzerzhinsk, Baltkrievija.

 3. ARTIPLANTES - PLANTES ARTIFICIELLES

  Francija

  Uzņēmums ARTIPLANTES - PLANTES ARTIFICIELLES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas darbojas arī artificial plants, Artificial flowers, artificial trees, un artificial bamboo nozarēs. Tas atrodas Cormelles-Le-Royal, Francija.

 4. GKR GERMANY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GKR GERMANY GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas atrodas München, Vācija.

 5. KVAZAR LTD

  Ukraina

  Uzņēmums KVAZAR LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas darbojas arī artificial christmas tree, un christmas decorations nozarēs. Tas atrodas Gorodok, Ukraina.

 1. EDOFLOR NEWCO S.L.U

  Spānija

  Uzņēmums EDOFLOR NEWCO S.L.U, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas atrodas Molins De Rei, Spānija.

 2. CASHPO DESIGN

  Vācija

  Uzņēmums CASHPO DESIGN, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Podu stādi nozarē. Tas darbojas arī Mākslīgie augi, pots, un Mākslīgie augi nozarēs. Tas atrodas Königs Wusterhausen, Vācija.

 1. ARTI FLEUR DECO

  Beļģija

  Uzņēmums ARTI FLEUR DECO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Mākslīgie augi, floral crowns, Stādi, Mākslīgie augi, un Floral compositions nozarēs. Tas atrodas Oostende, Beļģija.

 2. BLUMENTHAL JARDINAGE & HYDROCULTURE

  Luksemburga

  Uzņēmums BLUMENTHAL JARDINAGE & HYDROCULTURE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Hidroponika - materiāli un aprīkojums, Mākslīgie augi, Rakšanas pakalpojumi, Hidroponika - materiāli un aprīkojums, Mākslīgie augi, un Rakšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Hivange, Luksemburga.

 3. MAXIFLEUR KUNSTPFLANZEN

  Nīderlande

  Uzņēmums MAXIFLEUR KUNSTPFLANZEN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas darbojas arī artificial plants, un decoration nozarēs. Tas atrodas Aalsmeer, Nīderlande.

 4. EASYPLANTS KUNSTPLANTEN

  Nīderlande

  Uzņēmums EASYPLANTS KUNSTPLANTEN, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas atrodas Ossendrecht, Nīderlande.

 5. BETH'S DELUXE FLOWERS, S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums BETH'S DELUXE FLOWERS, S.R.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Floristika nozarē. Tas darbojas arī Ziedi, Griezti ziedi, Mākslīgie augi, Svētki - preces un rotājumi, Ziedi, Griezti ziedi, Mākslīgie augi, un Svētki - preces un rotājumi nozarēs. Tas atrodas Praha, Čehija.

 6. ZARUBA DISPLAYS AG

  Šveice

  Uzņēmums ZARUBA DISPLAYS AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas atrodas Oberbüren, Šveice.

 7. ESTHER DECOSTER

  Nīderlande

  Uzņēmums ESTHER DECOSTER, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas darbojas arī artificial plants nozarēs. Tas atrodas Ter Aar, Nīderlande.

 8. DAMLA ÇIÇEKÇILIK

  Turcija

  Uzņēmums DAMLA ÇIÇEKÇILIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. PLASTPRODUCT LLC

  Ukraina

  Uzņēmums PLASTPRODUCT LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas atrodas Nagirna 1a, Ukraina.

 2. GREENVELDT LTD

  Īrija

  Uzņēmums GREENVELDT LTD, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas atrodas Carrigtwohill, Īrija.

 3. CMDECO

  Francija

  Uzņēmums CMDECO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas darbojas arī plastic plant trays, un artificial flowers and plants nozarēs. Tas atrodas Nice, Francija.

 4. "TULIP" HURTOWNIA KWIATÓW SZTUCZNYCH I UPOMINKÓW

  Polija

  Uzņēmums "TULIP" HURTOWNIA KWIATÓW SZTUCZNYCH I UPOMINKÓW, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas darbojas arī artificial flowers and plants nozarēs. Tas atrodas Białystok, Polija.

 5. HURTOWNIA ZORZA

  Polija

  Uzņēmums HURTOWNIA ZORZA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas atrodas Rzeszów, Polija.

 6. LEOPOLDFLORA

  Nīderlande

  Uzņēmums LEOPOLDFLORA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas atrodas Meteren, Nīderlande.

 7. MERENDI

  Itālija

  Uzņēmums MERENDI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas darbojas arī Siltumnīcu stādi, Zaļumaugu stādi, Siltumnīcu stādi, un Zaļumaugu stādi nozarēs. Tas atrodas Trezzo Sull'adda, Itālija.

 8. FLOR IDEA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FLOR IDEA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sausie ziedi, Mākslīgie augi, Sausie ziedi, un Mākslīgie augi nozarēs. Tas atrodas San Martino Siccomario, Itālija.

 9. BEL FLOWERS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BEL FLOWERS S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mākslīgie augi nozarē. Tas darbojas arī Sausie ziedi, Mākslīgie ziedi, augi un augļi, Sausie ziedi, un Mākslīgie ziedi, augi un augļi nozarēs. Tas atrodas Pontelongo, Itālija.

 10. LA FABBRICA DEL VERDE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LA FABBRICA DEL VERDE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dāvanas, suvenīri un reklāmas priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Mākslīgie augi, Sausie ziedi, Mākslīgie augi, un Sausie ziedi nozarēs. Tas atrodas Liscate, Itālija.