• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • māls un kaolīns

Rezultāti

Māls un kaolīns - Imports eksports

 1. ADOLF GOTTFRIED TONWERKE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ADOLF GOTTFRIED TONWERKE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas atrodas Großheirath, Vācija.

 2. BASSERMANN MINERALS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BASSERMANN MINERALS GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas darbojas arī Titanium dioxide (anatase, rutile), Carbon black, alumina, kaolin, Slate flour, Calcium carbonate, aluminium hydroxide, Quartz flour, un Inorganic and organic pigments nozarēs. Tas atrodas Mannheim, Vācija.

 3. PRIVATE JOINT STOCK COMPANY WEIGHTING AGENTS PLANT

  Ukraina

  Uzņēmums PRIVATE JOINT STOCK COMPANY WEIGHTING AGENTS PLANT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas darbojas arī bentonite nozarēs. Tas atrodas Konstantinovka, Ukraina.

 4. MUSA YAPI DIS TICARET

  Turcija

  Uzņēmums MUSA YAPI DIS TICARET, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas darbojas arī Cement articles, Limestones, basalt, un dolomite nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 5. THEODOR STEPHAN KG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums THEODOR STEPHAN KG GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Minerāli nozarē. Tas darbojas arī Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem, Marmors un dabīgais akmens, Izejvielas keramikas rūpniecībai, Māls un kaolīns, Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem, Marmors un dabīgais akmens, Izejvielas keramikas rūpniecībai, un Māls un kaolīns nozarēs. Tas atrodas Burbach, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LES ARGILES DU SOLEIL

  Francija

  Uzņēmums LES ARGILES DU SOLEIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas darbojas arī Šampūni, Natural cosmetic products, Šampūni, Raw Materials for Natural soaps, un Raw Material for Cosmetics nozarēs. Tas atrodas Mons, Francija.

 2. CEYLAN MINERAL MINING

  Turcija

  Uzņēmums CEYLAN MINERAL MINING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas darbojas arī litter box sand, un bentonite nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. JUAN DIEGO BUITRAGO MAYOR

  Spānija

  Uzņēmums JUAN DIEGO BUITRAGO MAYOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas atrodas Fortuna, Spānija.

 4. DAL CIN SPA

  Itālija

  Uzņēmums DAL CIN SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas atrodas Concorezzo, Itālija.

 5. ADELINO DUARTE DA MOTA, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums ADELINO DUARTE DA MOTA, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Māls un kaolīns, Māls un kaolīns, Feldspar, un quartz nozarēs. Tas atrodas Meirinhas, Portugāle.

 1. SILMIN IBERICA S.L.

  Spānija

  Uzņēmums SILMIN IBERICA S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas atrodas Rubi, Spānija.

 2. DOMINIK GEORG LUH TECHNOGRAFIT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DOMINIK GEORG LUH TECHNOGRAFIT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Māls un kaolīns, graphite, kaolin, Māls un kaolīns, un refractory graphite nozarēs. Tas atrodas Eltville, Vācija.

 1. LEHM EIDER

  Vācija

  Uzņēmums LEHM EIDER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas atrodas Bisterschied, Vācija.

 2. COMMERCE-INVEST

  Ukraina

  Uzņēmums COMMERCE-INVEST, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas atrodas Odesa, Ukraina.

 3. STORIVIA

  Francija

  Uzņēmums STORIVIA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas darbojas arī Barium sulfate, un bentonite nozarēs. Tas atrodas Metz, Francija.

 4. CLAYS OF UKRAINE

  Ukraina

  Uzņēmums CLAYS OF UKRAINE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas darbojas arī Porcelain clay nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 5. EGAP SRL

  Itālija

  Uzņēmums EGAP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Māls un kaolīns, muds for the body, Natural cosmetic products, Māls un kaolīns, un Raw Material for Cosmetics nozarēs. Tas atrodas Rosà, Itālija.

 6. CLAYSERVER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CLAYSERVER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Māls un kaolīns, Smiltis un grants, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Māls un kaolīns, Smiltis un grants, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, un Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Ostercappeln, Vācija.

 7. TURBOV KAOLIN COMPANY

  Ukraina

  Uzņēmums TURBOV KAOLIN COMPANY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas darbojas arī Silica sand nozarēs. Tas atrodas Turbov, Ukraina.

 8. SIBELCO DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SIBELCO DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Māls un kaolīns, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Māls un kaolīns, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Ransbach-Baumbach, Vācija.

 1. E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE)

  Itālija

  Uzņēmums E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas darbojas arī Rūdu ieguve, Rūdu ieguve, bentonite, un granular absorbents nozarēs. Tas atrodas Villanova Tulo, Itālija.

 2. SM&K LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SM&K LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas atrodas St Newlyn East, Apvienotā Karaliste.

 3. ARGILETZ SA

  Francija

  Uzņēmums ARGILETZ SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas atrodas Lizy-Sur-Ourcq, Francija.

 4. S&B INDUSTRIAL MINERALS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums S&B INDUSTRIAL MINERALS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Māls un kaolīns, un Māls un kaolīns nozarēs. Tas atrodas Oberhausen, Vācija.

 5. DECOMAN

  Spānija

  Uzņēmums DECOMAN, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas darbojas arī civil decorations nozarēs. Tas atrodas BENIPARRELL - VALENCIA, Spānija.

 6. EUROMINERAL LLC

  Ukraina

  Uzņēmums EUROMINERAL LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas darbojas arī clay, un raw materials for refractory ceramics nozarēs. Tas atrodas Donetsk, Ukraina.

 7. AJOS SL

  Spānija

  Uzņēmums AJOS SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas atrodas Albacete, Spānija.

 8. NUEVA CERAMICA MODERNA SL

  Spānija

  Uzņēmums NUEVA CERAMICA MODERNA SL, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Māls un kaolīns, un Māls un kaolīns nozarēs. Tas atrodas Pantoja, Spānija.

 9. CLAYNATURE KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums CLAYNATURE KFT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māls un kaolīns nozarē. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 10. CERAMICA LA ESCANDELLA SA

  Spānija

  Uzņēmums CERAMICA LA ESCANDELLA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Izejvielas celtniecībai un sabiedriskajiem darbiem nozarē. Tas darbojas arī Māls un kaolīns, un Māls un kaolīns nozarēs. Tas atrodas Agost, Spānija.