• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • mīkstie kvieši

Rezultāti

Mīkstie kvieši - Imports eksports

 1. TERRA LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TERRA LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī Graudaugi un graudi, Mannas putraimi, Milti un mannas putraimi, Zupas, Brokastu pārslas, Graudaugi un graudi, cereals, cereal semolinas, un oat cereal nozarēs. Tas atrodas Pervomaysky, Ukraina.

 2. LA FERME DU CHAILLOUE

  Francija

  Uzņēmums LA FERME DU CHAILLOUE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Labība nozarē. Tas darbojas arī Mīkstie kvieši, Mīkstie kvieši, un hemp nozarēs. Tas atrodas Saint Mard De Réno, Francija.

 3. EUXINE SEA TRADING

  Ukraina

  Uzņēmums EUXINE SEA TRADING, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - imports, eksports, Lauksaimniecība - imports, eksports, soft wheat flour, millet seeds, un split peas nozarēs. Tas atrodas Chernomorsk, Ukraina.

 4. CAPITAL TRADE GRAIN

  Polija

  Uzņēmums CAPITAL TRADE GRAIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī maize cereals, veneered wood, manufacturing of plywood, un Edible snails nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 5. GLOBEMAR OPERATIONS S.R.L.

  Rumānija

  Uzņēmums GLOBEMAR OPERATIONS S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī moisture absorption nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. UNORMAK DEGIRMEN FLOUR MILLING MACHINERY MANUFACTURER

  Turcija

  Uzņēmums UNORMAK DEGIRMEN FLOUR MILLING MACHINERY MANUFACTURER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Dzirnavas, Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums, Dzirnavas, un separators nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. AMG-KERNEL SRL

  Moldāvija

  Uzņēmums AMG-KERNEL SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī barley, un apples nozarēs. Tas atrodas Soroca, Moldāvija.

 3. ACTIVE INTERNATIONAL

  Turcija

  Uzņēmums ACTIVE INTERNATIONAL, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī Augu eļļas, Benzīns - degviela, Augu eļļas, un Benzīns - degviela nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. ALLDENS MASKIN & KROSSMEKS AB

  Zviedrija

  Uzņēmums ALLDENS MASKIN & KROSSMEKS AB, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Cukurs nozarē. Tas darbojas arī Mīkstie kvieši, flour, animal feed, cereals, un Mīkstie kvieši nozarēs. Tas atrodas Gallivare, Zviedrija.

 5. AGRO TRADE AGENCY

  Polija

  Uzņēmums AGRO TRADE AGENCY, ir Multi-Category, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - imports, eksports, Augu eļļas, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, sunflower oil, Lauksaimniecība - imports, eksports, Augu eļļas, un Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarēs. Tas atrodas Warsaw, Polija.

 1. MUZATO CORPORATION

  Kanāda

  Uzņēmums MUZATO CORPORATION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī Eļļas augi, buckwheat, Eļļas augi, import and export of pulses, un mustard nozarēs. Tas atrodas Toronto, Kanāda.

 2. MASELIS

  Beļģija

  Uzņēmums MASELIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī Brokastu pārslas, cerial flakes, Brokastu pārslas, un cereal middlings nozarēs. Tas atrodas Roeselare, Beļģija.

 1. ECLIES TRADE LLC

  Ukraina

  Uzņēmums ECLIES TRADE LLC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī rape seeds nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 2. SERER IHR ITH INS OTM SANAYI A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums SERER IHR ITH INS OTM SANAYI A.Ş, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Diētiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Mīkstie kvieši, durum wheat, Sugar beet, Organic cane sugar, un Mīkstie kvieši nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 3. GROUPE OROS

  Benina

  Uzņēmums GROUPE OROS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas atrodas Cotonou, Benina.

 4. LINK-EXPO

  Vācija

  Uzņēmums LINK-EXPO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Kvieši nozarē. Tas darbojas arī Mīkstie kvieši, Dzērieni, Mīkstie kvieši, sunflower oil, un Dzērieni nozarēs. Tas atrodas Ebersburg, Vācija.

 5. INTERVIDKONTRAKT LLC

  Ukraina

  Uzņēmums INTERVIDKONTRAKT LLC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī bran, barley, seed oil, un sugar nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 6. EDWIN STELL CORPORATION

  Ukraina

  Uzņēmums EDWIN STELL CORPORATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī calcium carbonate, table salt, un sorghum nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 7. PETROHANDEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PETROHANDEL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Eļļas augi nozarē. Tas darbojas arī Graudaugi un graudi, Mīkstie kvieši, Graudaugi un graudi, flax seeds, barley, un Mīkstie kvieši nozarēs. Tas atrodas Pforzheim, Vācija.

 8. SARL L'ARTISAN DES SAVEURS

  Francija

  Uzņēmums SARL L'ARTISAN DES SAVEURS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzirnavas nozarē. Tas darbojas arī Mīkstie kvieši, flour, breadcrumbs, un Mīkstie kvieši nozarēs. Tas atrodas Ales, Francija.

 1. ACCESAL-GRUP SRL

  Moldāvija

  Uzņēmums ACCESAL-GRUP SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī sinks, un apples nozarēs. Tas atrodas Raionul Singerei, Moldāvija.

 2. PODGORENI SRL

  Moldāvija

  Uzņēmums PODGORENI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī apples, un maize nozarēs. Tas atrodas Raionul Cantemir, Moldāvija.

 3. TARASIVSKIY MLYN

  Ukraina

  Uzņēmums TARASIVSKIY MLYN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī soft wheat flour nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 4. LITHUANIAN UKRAINIAN LIABILITY LIMITED

  Ukraina

  Uzņēmums LITHUANIAN UKRAINIAN LIABILITY LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas atrodas Odessa, Ukraina.

 5. KARMALIUK UA

  Ukraina

  Uzņēmums KARMALIUK UA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī dried fruit nozarēs. Tas atrodas Khmelnytskyi, Ukraina.

 6. DOKUMENTE REGISTRIERTE ONLINE

  Gērnsija

  Uzņēmums DOKUMENTE REGISTRIERTE ONLINE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī turkey roast, un double rooms up to 40 euros nozarēs. Tas atrodas Mauerstetten, Gērnsija.

 7. KUBA TRADE

  Ukraina

  Uzņēmums KUBA TRADE, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

 8. HONARVAR TRADING CO.

  Irāna

  Uzņēmums HONARVAR TRADING CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas atrodas Shiraz, Irāna.

 9. SARL AGRICOLE DE FAMILLE FERME DE LA MOUCHERE

  Francija

  Uzņēmums SARL AGRICOLE DE FAMILLE FERME DE LA MOUCHERE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī cereals, soya, un maize nozarēs. Tas atrodas Saint-Cyr La Rosière, Francija.

 10. PELLET SZERVIZ KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums PELLET SZERVIZ KFT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas atrodas Gárdony, Ungārija.

Meklēt cenas priekš