• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai

Rezultāti

Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai - Imports eksports

 1. JADANECCO

  Horvātija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JADANECCO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas darbojas arī Sabiedriskie transportlīdzekļi, Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, Lāzerdruka, Koka izstrādājumi, construction of buildings, Machines, custom-built, CAD software, un FEM calculation nozarēs. Tas atrodas Đurđevac, Horvātija.

 2. MULAG FAHRZEUGWERK HEINZ WÖSSNER GMBH U. CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MULAG FAHRZEUGWERK HEINZ WÖSSNER GMBH U. CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas atrodas Oppenau, Vācija.

 3. HAMEVAC VACUUMTECHNIEK

  Nīderlande

  Uzņēmums HAMEVAC VACUUMTECHNIEK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas atrodas Haarlem, Nīderlande.

 4. ÜNSAM CONCRETE PAVER SOLUTIONS

  Turcija

  Uzņēmums ÜNSAM CONCRETE PAVER SOLUTIONS, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas atrodas Samsun, Turcija.

 5. B&Z BAUMASCHINEN HANDELS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums B&Z BAUMASCHINEN HANDELS GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas atrodas Kreuzau, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. BAW BAUMASCHINENVERTRIEB WARBURG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BAW BAUMASCHINENVERTRIEB WARBURG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas atrodas Warburg, Vācija.

 2. WEISIG MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WEISIG MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kempingi un autotreileru parki - transportlīdzekļi, detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, containers, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, living space containers, un sprayers for the building trade nozarēs. Tas atrodas Alfeld, Vācija.

 3. HMB-HYUNDAI MACHINES BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums HMB-HYUNDAI MACHINES BELGIUM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas darbojas arī excavators, railroad loaders, un Crushers nozarēs. Tas atrodas Paal-Beringen, Beļģija.

 4. VAN HOOF W

  Beļģija

  Uzņēmums VAN HOOF W, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gudroni un bitumeni - celtniecības materiāli nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, asphalt cutting machines, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Ielas - apkopes un uzturēšanas iekārtas, un machinery and equipment for road and highway construction nozarēs. Tas atrodas Hove, Beļģija.

 5. DIGBITS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DIGBITS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas atrodas Rugeley, Apvienotā Karaliste.

 1. MAROPSA

  Spānija

  Uzņēmums MAROPSA, gadā un darbojas Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, street paving, road and motorway asphalting, un machinery and equipment for road and highway construction nozarēs. Tas atrodas Móstoles - Madrid, Spānija.

 2. DORELECTROMAH LTD

  Baltkrievija

  Uzņēmums DORELECTROMAH LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas darbojas arī Zemessmēlēji, Sniega šķūres, utility vehicles, Zemessmēlēji, excavators, un Sniega šķūres nozarēs. Tas atrodas Smolevichi, Baltkrievija.

 1. SNIJERS BOUWKRANEN

  Beļģija

  Uzņēmums SNIJERS BOUWKRANEN, ir Multi-Category, gadā un darbojas Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtņi celtniecībai, Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtņi celtniecībai, un crane hire nozarēs. Tas atrodas Tessenderlo, Beļģija.

 2. TECHNOPARK IMPULSE LLC

  Rusija

  Uzņēmums TECHNOPARK IMPULSE LLC, ir Multi-Category, gadā un darbojas Kausi un greiferi nozarē. Tas darbojas arī Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Celtniecības transportlīdzekļi, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Hidrauliskais aprīkojums un sistēmas, Celtniecības transportlīdzekļi, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, un Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarēs. Tas atrodas Moscow, Rusija.

 3. DE CEUSTER & CO

  Beļģija

  Uzņēmums DE CEUSTER & CO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Būvdarbi - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtņi celtniecībai, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtņi celtniecībai, un used machines nozarēs. Tas atrodas Lommel, Beļģija.

 4. BOBCAT CENTER ANTWERPEN

  Beļģija

  Uzņēmums BOBCAT CENTER ANTWERPEN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Betona sūkņi nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, excavators, collapsible trolleys, un bobcat hire nozarēs. Tas atrodas Kontich, Beļģija.

 5. MISOM OP JSC

  Baltkrievija

  Uzņēmums MISOM OP JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Slīpmašīnas kokapstrādei nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, spare parts for building machines, pavers, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, un mixers nozarēs. Tas atrodas Minsk, Baltkrievija.

 6. SE DES ETS DUSCIO

  Francija

  Uzņēmums SE DES ETS DUSCIO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Celtniecības transportlīdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, rental of machinery and equipment for public works, sales of new spare parts, un sales of used parts nozarēs. Tas atrodas Boe, Francija.

 7. BONNE TRADING

  Beļģija

  Uzņēmums BONNE TRADING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, un industrial ladders nozarēs. Tas atrodas Destelbergen, Beļģija.

 8. MARCHANDISE

  Beļģija

  Uzņēmums MARCHANDISE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, Džipi, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Īpaši transportlīdzekļi - konstrukcija un aprīkojums, un Džipi nozarēs. Tas atrodas Clermont-Sous-Huy, Beļģija.

 1. ASPHALTCO

  Beļģija

  Uzņēmums ASPHALTCO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ceļu būvniecība nozarē. Tas darbojas arī Tiltu un autoceļu būvniecība, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, street building, Tiltu un autoceļu būvniecība, street building, un Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarēs. Tas atrodas Antwerpen, Beļģija.

 2. ACQUISITIE BELIË

  Beļģija

  Uzņēmums ACQUISITIE BELIË, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, construction vehicles, un Machines for the construction industry nozarēs. Tas atrodas Maasmechelen, Beļģija.

 3. MEGA-MAT

  Beļģija

  Uzņēmums MEGA-MAT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, protective boots, workwear, un protective kits nozarēs. Tas atrodas Heusden-Zolder, Beļģija.

 4. AVACO

  Beļģija

  Uzņēmums AVACO, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauda un metāla apstrāde - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai, Celtniecības materiālu ražošana - iekārtas un aprīkojums, un tools nozarēs. Tas atrodas Melle, Beļģija.

 5. FORMACH INDUSTRIAL MACHINES AND EQUIPMENT

  Turcija

  Uzņēmums FORMACH INDUSTRIAL MACHINES AND EQUIPMENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas darbojas arī Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Betonmaisītāji, Smalcināšanas un malšanas iekārtas, Betonmaisītāji, Paving stone Machine, un mineral crushing systems nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 6. MISTA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums MISTA SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas darbojas arī road graders nozarēs. Tas atrodas Stalowa Wola, Polija.

 7. PORTAL DE MAQUINARIA

  Spānija

  Uzņēmums PORTAL DE MAQUINARIA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas atrodas Granada, Spānija.

 8. SOMEFE-SOCIEDADE DE METAIS E FUNDIÇAO, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums SOMEFE-SOCIEDADE DE METAIS E FUNDIÇAO, LDA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas atrodas Quinta Pupe,, Portugāle.

 9. INTERPARTS

  Beļģija

  Uzņēmums INTERPARTS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas darbojas arī spare parts for building machines, hydraulic equipment, Hammers, hydraulic - demolition, un excavator repair nozarēs. Tas atrodas Evergem, Beļģija.

 10. KOLBERG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KOLBERG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai nozarē. Tas darbojas arī road asphalting machines, street building, tar and bitumen spreaders on roads, un Machines, custom-built nozarēs. Tas atrodas Bispingen, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Mašīnas un iekārtas ceļu būvniecībai - Imports eksports

Rezultātu skaits

147 Uzņēmumi