• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • maize un konditorejas izstrādājumi

Rezultāti

Maize un konditorejas izstrādājumi - Imports eksports

 1. SEVAROME

  Francija

  Verified by europages badge

  Sevarome's activities are centred around the creation and production of sweet food flavourings (vanilla, coffee, lemon, strawberry, spices, fruits, flowers, specialities), savoury food flavourings (sauce starters and seasonings), nut-based preparations (pistachios, hazelnuts, seasoned mixes), other ingredients (vanilla pods, food colourings, stabilisers, thickening agents, etc.). Food flavourings for the manufacture of high-end food products, we work with the leading chefs and market the best applications so ensure you have the best success. Our philosophy is a passion for flavour, results and customer satisfaction. SEVAROME: French creation and production of food flavourings for ice cream, food flavourings for sorbets, food flavourings for chocolate, food flavourings for health products, food flavourings for tea, food flavourings for coffee, food flavourings for infusions, flavourings and natural flavourings, food colourings.

 2. INDUSTRIA NAVARRA DE CONFITERÍA

  Spānija

  Verified by europages badge

  A family business with over 50 years of tradition making bakery products and biscuits under the commercial name of Pastas y Bizcochos Gloria. In recent years we have specialized at INACO in natural foods, making organic biscuits and dry pastries under the BELSI brand by selecting the best 100% organically-grown raw materials, wholemeal flours, cereals, nuts and seeds, virgin olive oil and wheat syrup as the sweetener. BELSI organic products provide high fibre content, they are healthy and balanced and endorsed by the CPAEN (Organic Agriculture Production Council of Navarra) under licence no. NA-E0013. Supplier of: dietetics, food | nutrition | pastry goods | organic food | cookies | teatime biscuits | dietary food | madeleines | gastronomic product | dietary pastries | nourishment.

 3. ZENKAR GIDA

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZENKAR GIDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maize, healthy bread, Maize, Hooved bread, Lavash For Rolls, Lavash For Tantuni, Lavash, Tombik Pita, un Tortillas bread nozarēs. Tas atrodas Osmangazi / Bursa, Turcija.

 4. AGROARTESANAL- PRODUTOS AGROALIMENTARES ,LDA.

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AGROARTESANAL- PRODUTOS AGROALIMENTARES ,LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Konditorejas izstrādājumi, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, sweet cakes and pastries, supplies for cake shops, almond pastries, freshly-made pastries, almond cake, Olive cake oils, un Oil cake nozarēs. Tas atrodas Almeida, Portugāle.

 5. WOLF BUTTERBACK KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WOLF BUTTERBACK KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Smalkmaizītes, Makaronu produkti, Maize, croissants, bakery products, Smalkmaizītes, wholesale bakery products, Makaronu produkti, un frozen bakery products nozarēs. Tas atrodas Fürth, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SEPA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SEPA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maize un konditorejas izstrādājumi, un Maize un konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Pieve Porto Morone, Itālija.

 2. KARL PFISTERER GMBH & CO. BREZELLAUGE KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KARL PFISTERER GMBH & CO. BREZELLAUGE KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Obersulm, Vācija.

 3. SWEET DECO SIA

  Latvija

  Mēs esam konditorejas uzņēmums no Latvijas - SIA “Sweet Deco”, kas jau vairāk kā divu gadu garumā izgatavo šokolādes konfektes, Pavlova kūkas bezē pamatnes, bezē cepumus, bezē cepumus ar individuālo apdruku, tortes ar dažādām garšām, šokolādes eklērus ar pildījumiem u.c. saldētās konditorejas izstrādājumus. Dotajā uzņēmuma attīstības etapā esam nodibinājuši spēcīgu klientu bāzi un partner-attiecības ar uzņēmumiem no tādām valstīm kā Vācija, Īrija, Lielbritānija. Mūsu uzņēmuma tagadējais mērķis ir sasniegt un izveidot vairākas veiksmīgas b2b attiecības ar citiem Eiropas uzņēmumiem, kā rezultātā mēs kopīgi spētu papildināt konditorejas izstrādājumu tīklu ar saldiem produktiem, kas sniegs neizsakāmi garšīgu desertu ikvienam pircējam un klientam.

  Visi produkti priekš "maize un konditorejas izstrādājumi"

 4. TARIFIQ FOODS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums TARIFIQ FOODS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Biskvīti un sausās tortes nozarē. Tas darbojas arī Maize un konditorejas izstrādājumi, confectionery, halal, Maize un konditorejas izstrādājumi, un dry pasta nozarēs. Tas atrodas Peterborough, Apvienotā Karaliste.

 5. KYIVKYI BKK

  Ukraina

  Uzņēmums KYIVKYI BKK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maize un konditorejas izstrādājumi, un Maize un konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 1. PJSC SHCHORSKY FOODSTUFF PLANT

  Ukraina

  Uzņēmums PJSC SHCHORSKY FOODSTUFF PLANT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī lebkuchen, sweets, Preserves, jams and marmalades, un frollino nozarēs. Tas atrodas Snovsk, Ukraina.

 2. FORCHY PATISSIER SA

  Francija

  Uzņēmums FORCHY PATISSIER SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, Šokolādes saldumi, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, Šokolādes saldumi, sweet cakes and pastries, un fruit pastries nozarēs. Tas atrodas Yvetot, Francija.

 1. AMERICAN DESSERTS

  Francija

  Uzņēmums AMERICAN DESSERTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Maize un konditorejas izstrādājumi, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, Maize un konditorejas izstrādājumi, Rūpnieciski cepti konditorejas izstrādājumi, fruit tartlets, un prepared dessert mixtures for institutions nozarēs. Tas atrodas Villers Cotterets, Francija.

 2. SPEZIALITÄTEN-BÄCKEREI ANA & ANDA

  Vācija

  Uzņēmums SPEZIALITÄTEN-BÄCKEREI ANA & ANDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Smalkmaizītes, Smalkmaizītes, brioches and morning goods, croissants, un bakery nozarēs. Tas atrodas Karlsruhe, Vācija.

 3. MATAŞ MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums MATAŞ MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maizes ceptuvju krāsnis, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta, Maizes ceptuvju krāsnis, Maizes, konditorejas, cepumu un saldumu izgatavošanas iekārtas un aprīkojums, un maizes ceptuve - Mašīnas un iekārta nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 4. ARCTIS FROZEN BAKERY GOODS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ARCTIS FROZEN BAKERY GOODS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maize, Maize, un croissants nozarēs. Tas atrodas Ehningen, Vācija.

 5. ALY FOODS

  Turcija

  Uzņēmums ALY FOODS, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Konditorejas izstrādājumi, un Konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Çorum, Turcija.

 6. ALTINOGULLARI GIDA TEKSTIL MAK PAZ SAN VE TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums ALTINOGULLARI GIDA TEKSTIL MAK PAZ SAN VE TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūkas - pusfabrikāti, chocolate, bakery, food gelatins, un Kūkas - pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 7. BACKHAUS GRIMMINGER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BACKHAUS GRIMMINGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Vaterstetten, Vācija.

 8. GILLI SRL

  Itālija

  Uzņēmums GILLI SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Maize un konditorejas izstrādājumi, sliced bread, spelt wheat bread, Maize un konditorejas izstrādājumi, un rye bread nozarēs. Tas atrodas Pineta-Laives, Itālija.

 1. GOTTARDI S.A.S. DI GOTTARDI GIANLUCA & C

  Itālija

  Uzņēmums GOTTARDI S.A.S. DI GOTTARDI GIANLUCA & C, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Konditorejas izstrādājumi, bakery products, un Konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 2. STERNENBÄCK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STERNENBÄCK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Hechingen, Vācija.

 3. FABIAN SRL

  Itālija

  Uzņēmums FABIAN SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas atrodas Torbole Casaglia, Itālija.

 4. MAKOSAN MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums MAKOSAN MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, plastic cutlery, rubbish bags, un automatic packaging machine line nozarēs. Tas atrodas Pendik / Istanbul, Turcija.

 5. TORRONIFICIO DELLE MADONIE DOLCIARIA

  Itālija

  Uzņēmums TORRONIFICIO DELLE MADONIE DOLCIARIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī traditional product, un torrone and torroncini nozarēs. Tas atrodas Alimena, Itālija.

 6. BAKEART LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BAKEART LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Kūkas - pusfabrikāti, cake decorations, chocolate, un Kūkas - pusfabrikāti nozarēs. Tas atrodas Port Talbot, Apvienotā Karaliste.

 7. IL MICHELANGELO DELLA PIZZA

  Itālija

  Uzņēmums IL MICHELANGELO DELLA PIZZA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maize, dry pastries, un Maize nozarēs. Tas atrodas Albano Laziale, Itālija.

 8. DETRIGO, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums DETRIGO, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Maize un konditorejas izstrādājumi, frozen bakery products, frozen desserts, ice cream cakes, un Maize un konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Benedita, Portugāle.

 9. GUENTHER BAKERIES BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums GUENTHER BAKERIES BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Maize, Rūpnieciski cepta maize, Maize, hamburger, Rūpnieciski cepta maize, un bakery nozarēs. Tas atrodas Olen, Beļģija.

 10. PANETTERIA ARMAGNI MILENA

  Itālija

  Uzņēmums PANETTERIA ARMAGNI MILENA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Maize un konditorejas izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī hand-made confectionery nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Maize un konditorejas izstrādājumi - Imports eksports

Rezultātu skaits

12 540 Uzņēmumi