• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • margarīni

Rezultāti

Margarīni - Imports eksports

 1. ROYALE LACROIX

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Since 1930 Royale Lacroix has provided margarines and fats for the dining table, cooking and for professionals, including the food industry, biscuits, confectionery, traditional and industrial bread making as well as an organic range. In our consumer range, margarines for the dining table and cooking, as well as a whole range for spreading on bread and sandwiches. Unbeatable organoleptic qualities. Indisputable taste and flavour.

 2. SCHEDRO LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHEDRO LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Margarīni nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas eļļas un taukvielas, Saldumi bez šokolādes, Pārtikas taukvielas, Augu eļļas, sunflower oil, ketchup, mayonnaise, Refined sunflower oil, un Tomato sauce nozarēs. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

 3. AIGREMONT

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AIGREMONT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Margarīni nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas eļļas un taukvielas, Augu eļļas, fats, Pārtikas eļļas un taukvielas, Augu eļļas, food lubricant, release agent, beef fat, un Green energy nozarēs. Tas atrodas Awirs-Flemalle, Beļģija.

 4. ZAKLADY TLUSZCZOWE BIELMAR SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ZAKLADY TLUSZCZOWE BIELMAR SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, un Margarīni nozarēs. Tas atrodas Bielsko-Biala, Polija.

 5. SIA

  Francija

  Uzņēmums SIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Margarīni nozarē. Tas darbojas arī Jogurts - izgatavošanas iekārtas, un Jogurts - izgatavošanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Louviers, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. KOMPLET BENELUX

  Luksemburga

  Uzņēmums KOMPLET BENELUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cukurs nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, bakery products, sesame seeds, Margarīni, un moulds for sweets nozarēs. Tas atrodas Drinklange, Luksemburga.

 2. SARL MATEG

  Alžīrija

  Uzņēmums SARL MATEG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Margarīni nozarē. Tas darbojas arī margarine, organic margarine, margarine for bakeries, un margarine for pastrymaking nozarēs. Tas atrodas Oran, Alžīrija.

 3. VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN

  Beļģija

  Uzņēmums VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, Smalkmaizītes, sauces, frozen bakery products, Margarīni, un Smalkmaizītes nozarēs. Tas atrodas Ghislenghien, Beļģija.

 4. BEKO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BEKO GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, Margarīni, un sunflower oil nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 5. VANDEMOORTELE DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VANDEMOORTELE DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, Margarīni, frozen desserts, frozen pastries, un greases nozarēs. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 1. OCEAN

  Turcija

  Uzņēmums OCEAN, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Margarīni nozarē. Tas atrodas Mersin, Turcija.

 2. FUJI OIL EUROPE

  Beļģija

  Uzņēmums FUJI OIL EUROPE, gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Augu eļļas, Margarīni, Augu eļļas, un Margarīni nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 1. PAL MÓS INMUEBLES,S.L

  Spānija

  Uzņēmums PAL MÓS INMUEBLES,S.L, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Margarīni nozarē. Tas atrodas Mós (sta.eulalia), Spānija.

 2. DRAGSBAEK A/S

  Dānija

  Uzņēmums DRAGSBAEK A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, margarine for bakeries, Margarīni, organic margarine, un margarine for pastrymaking nozarēs. Tas atrodas Thisted, Dānija.

 3. ZO NOS PPP - SETUZA A.S.

  Čehija

  Uzņēmums ZO NOS PPP - SETUZA A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, Pārtikas eļļas un taukvielas, Šampūni, Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Margarīni, Pārtikas eļļas un taukvielas, Šampūni, un Mājsaimniecības tīrīšanas un apkopes līdzekļi nozarēs. Tas atrodas Usti Nad Labem-Strekov, Čehija.

 4. BIOBALKANICA

  Bulgārija

  Uzņēmums BIOBALKANICA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Margarīni nozarē. Tas darbojas arī edible oils and fats, un margarine nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 5. MOBEC A S

  Igaunija

  Uzņēmums MOBEC A S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Veļas mazgāšanas līdzekļi - mājsaimniecība nozarē. Tas darbojas arī Kosmētika, Margarīni, Kosmētika, un Margarīni nozarēs. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 6. DAUNIA ALIMENTI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DAUNIA ALIMENTI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Dzīvnieku tauki un eļļas, Margarīni, Dzīvnieku tauki un eļļas, un Margarīni nozarēs. Tas atrodas Foggia, Itālija.

 7. MAGARINEFABRIKEN GRØNVANG, GRØNDANSK APS

  Dānija

  Uzņēmums MAGARINEFABRIKEN GRØNVANG, GRØNDANSK APS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, un Margarīni nozarēs. Tas atrodas Vejen, Dānija.

 8. EREDI DI RUIU PIETRO DI MURA LUISA&C S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums EREDI DI RUIU PIETRO DI MURA LUISA&C S.A.S., gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Dzīvnieku tauki un eļļas, Margarīni, Dzīvnieku tauki un eļļas, un Margarīni nozarēs. Tas atrodas Sassari, Itālija.

 1. GHIO E GALLI DI GHIO PAOLA E C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums GHIO E GALLI DI GHIO PAOLA E C. S.N.C., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Dzīvnieku tauki un eļļas, Margarīni, Dzīvnieku tauki un eļļas, un Margarīni nozarēs. Tas atrodas Genova, Itālija.

 2. TOP OIL S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums TOP OIL S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augu eļļas nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, un Margarīni nozarēs. Tas atrodas Cáslav, Čehija.

 3. GLOHASA

  Kamerūna

  Uzņēmums GLOHASA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Margarīni nozarē. Tas darbojas arī salted butter nozarēs. Tas atrodas Ebolowa, Kamerūna.

 4. STE GLE IND ALIMENTAIRE SLAMA

  Tunisija

  Uzņēmums STE GLE IND ALIMENTAIRE SLAMA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Margarīni nozarē. Tas darbojas arī Piena produkti, un Piena produkti nozarēs. Tas atrodas Bouargoub Riadh, Tunisija.

 5. ALIMENTOS ALPROVEN C.A

  Venecuēla

  Uzņēmums ALIMENTOS ALPROVEN C.A, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Margarīni nozarē. Tas atrodas Barquisimeto, Venecuēla.

 6. GROENDANSK APS

  Dānija

  Uzņēmums GROENDANSK APS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, un Margarīni nozarēs. Tas atrodas Vejen, Dānija.

 7. VILNIAUS MARGARINO GAMYKLA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Lietuva

  Uzņēmums VILNIAUS MARGARINO GAMYKLA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, un Margarīni nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 8. LEVO PRODUKTENMAATSCHAPPIJ B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums LEVO PRODUKTENMAATSCHAPPIJ B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, un Margarīni nozarēs. Tas atrodas Franeker, Nīderlande.

 9. TECASA ISI KONTROL A.S.

  Turcija

  Uzņēmums TECASA ISI KONTROL A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, un Margarīni nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 10. NOVICOM PRAHA S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums NOVICOM PRAHA S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augu eļļas nozarē. Tas darbojas arī Margarīni, un Margarīni nozarēs. Tas atrodas Praha 4 , Čehija.