• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • marinētas zivis

Rezultāti

Marinētas zivis - Imports eksports

 1. SUSHISMAK

  Ukraina

  Uzņēmums SUSHISMAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marinētas zivis nozarē. Tas darbojas arī tobacconists, pizzas, ready-to-serve fresh fish dishes, un fish and processed fish products nozarēs. Tas atrodas Kharkov, Ukraina.

 2. ECO FISH SAS

  Itālija

  Uzņēmums ECO FISH SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marinētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu pārstrāde, packaged salmon, salmon specialties, Salmon bellies, un Pārtikas produktu pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Gravina In Puglia, Itālija.

 3. VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivis nozarē. Tas darbojas arī Saldētas un sasaldētas zivis, Kūpinātas un sālītas zivis, Marinētas zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Kūpinātas un sālītas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Amsterdam, Nīderlande.

 4. GARDEN SEA'S

  Maroka

  Uzņēmums GARDEN SEA'S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Marinētas zivis, frozen fish, wholesale of fresh fish, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Casablanca, Maroka.

 5. DENHOLM FISHSELLING LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DENHOLM FISHSELLING LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldūdens zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivkopība - imports, eksports, Saldētas un sasaldētas zivis, Marinētas zivis, Zivkopība - imports, eksports, Saldētas un sasaldētas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Glasgow, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. NINGBO NANLIAN FROZEN FOOD CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO NANLIAN FROZEN FOOD CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marinētas zivis nozarē. Tas darbojas arī mackerel, un frozen seafood nozarēs. Tas atrodas Yinzhou, Ķīna.

 2. NORD EST FOOD CATERING S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NORD EST FOOD CATERING S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marinētas zivis nozarē. Tas atrodas Rovigo, Itālija.

 3. CAPITAINE COOK

  Francija

  Uzņēmums CAPITAINE COOK, gadā un darbojas Marinētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Kūpinātas un sālītas zivis, Konservētas zivis, un Kūpinātas un sālītas zivis nozarēs. Tas atrodas Clohars Carnoët, Francija.

 4. GENDREAU

  Francija

  Uzņēmums GENDREAU, gadā un darbojas Konservētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Marinētas zivis, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Marinētas zivis, un Ēdienu pusfabrikāti un delikateses nozarēs. Tas atrodas Saint Gilles Croix De Vie, Francija.

 5. ANDREW RACE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ANDREW RACE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marinētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Akvārija zivis, Kūpinātas un sālītas zivis, Akvārija zivis, un Kūpinātas un sālītas zivis nozarēs. Tas atrodas Mallaig, Apvienotā Karaliste.

 1. WILHELM GOEDEKEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WILHELM GOEDEKEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Marinētas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 2. BARDET LE GRAND LARGE

  Francija

  Uzņēmums BARDET LE GRAND LARGE, gadā un darbojas Jūras zivis nozarē. Tas darbojas arī Marinētas zivis, Saldētas un sasaldētas zivis, Marinētas zivis, un Saldētas un sasaldētas zivis nozarēs. Tas atrodas Gennevilliers, Francija.

 1. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE REKIN JERZY CIELAK

  Polija

  Uzņēmums PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE REKIN JERZY CIELAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marinētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Kūpinātas un sālītas zivis, un Kūpinātas un sālītas zivis nozarēs. Tas atrodas Brzeznica Debicka, Polija.

 2. CAMARCO BROS A D

  Bulgārija

  Uzņēmums CAMARCO BROS A D, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gaļas izstrādājumi un sālīta gaļa nozarē. Tas darbojas arī Kaltēta gaļa, Marinētas zivis, Kaltēta gaļa, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 3. ZMK DELIKATES SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ZMK DELIKATES SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marinētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Zivis - apstrāde, un Zivis - apstrāde nozarēs. Tas atrodas Ostrow Wielkopolski, Polija.

 4. STE IMMOBILIERE ROQUE

  Francija

  Uzņēmums STE IMMOBILIERE ROQUE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Marinētas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Collioure, Francija.

 5. UNIMEDIA. SRL

  Itālija

  Uzņēmums UNIMEDIA. SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marinētas zivis nozarē. Tas darbojas arī anchovies, sardines and mackerel nozarēs. Tas atrodas Cilavegna., Itālija.

 6. RAPS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums RAPS GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Marinētas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Kulmbach, Vācija.

 7. NEGRO 2000

  Rumānija

  Uzņēmums NEGRO 2000, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kūpinātas un sālītas zivis nozarē. Tas darbojas arī Marinētas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 8. HEINRICH ABELMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HEINRICH ABELMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Marinētas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Bremerhaven, Vācija.

 1. GEIROM OÜ

  Igaunija

  Uzņēmums GEIROM OÜ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Kūpinātas un sālītas zivis, Marinētas zivis, Kūpinātas un sālītas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 2. SC PASTRAVIORUL IMPEX SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC PASTRAVIORUL IMPEX SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marinētas zivis nozarē. Tas darbojas arī marinated fish, un smoked fish nozarēs. Tas atrodas Ploiesti, Rumānija.

 3. NATURA SARL

  Tunisija

  Uzņēmums NATURA SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marinētas zivis nozarē. Tas atrodas Ariana, Tunisija.

 4. HOMARD ATLANTIQUE

  Francija

  Uzņēmums HOMARD ATLANTIQUE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Marinētas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Roscoff, Francija.

 5. DREWS FEINKOST GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DREWS FEINKOST GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Marinētas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 6. HUBCO

  Francija

  Uzņēmums HUBCO, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Marinētas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Chevilly Larue, Francija.

 7. NORDSEE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NORDSEE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Zivju, jūras velšu un gliemežu konservi nozarē. Tas darbojas arī Marinētas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Bremerhaven, Vācija.

 8. IASCAIGH OILEAIN IOLAIR (EIRE) TEORANTA

  Īrija

  Uzņēmums IASCAIGH OILEAIN IOLAIR (EIRE) TEORANTA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldētas un sasaldētas zivis nozarē. Tas darbojas arī Marinētas zivis, un Marinētas zivis nozarēs. Tas atrodas Ballina, Īrija.

 9. VIAVAL CONSERVAS SL

  Spānija

 10. PREISLER & SCHNEIDER LEBENSMITTELWERKE GMBH

  Vācija