• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • marmora apstrādes iekārtas

Rezultāti

Marmora apstrādes iekārtas - Imports eksports

 1. LEG ITALIA ENGINEERING S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LEG ITALIA ENGINEERING S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī abrasives for marble, supports for marble machining discs, moulds for abrasive discs, un moulds for diamond grinding wheels nozarēs. Tas atrodas Venegono Superiore, Itālija.

 2. IBEHI SUMINISTROS,S.L.

  Spānija

  Uzņēmums IBEHI SUMINISTROS,S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīta betons nozarē. Tas darbojas arī Flīzes, Marmora apstrādes iekārtas, distribution panel, industrial automation consultants, Flīzes, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Tomelloso, Spānija.

 3. GIRLANDA F.LLI SRL

  Itālija

  Uzņēmums GIRLANDA F.LLI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas atrodas Grezzana, Itālija.

 4. DEMMAK DEMIRELLER MAKINA SANAYI VE TIC:A.S.

  Turcija

  Uzņēmums DEMMAK DEMIRELLER MAKINA SANAYI VE TIC:A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī marble cutting machines, un Supplies for marble quarries nozarēs. Tas atrodas Afyon, Turcija.

 5. EMMEDUE DIVISION / INDUSTRIE MONTANARI

  Sanmarīno

  Uzņēmums EMMEDUE DIVISION / INDUSTRIE MONTANARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī bridge millers, un trimmer nozarēs. Tas atrodas San Marino, Sanmarīno.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TOKSEL MAKINA LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums TOKSEL MAKINA LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 2. KUMLAMA MAKINELERI - SHOTBLASTING MACHINE

  Turcija

  Uzņēmums KUMLAMA MAKINELERI - SHOTBLASTING MACHINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. MKS MERMER KESME VE SILME MAKINALARI SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums MKS MERMER KESME VE SILME MAKINALARI SAN.TIC.LTD.ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas atrodas Sakarya, Turcija.

 4. ERHAN MARBLE AND GRANITE MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums ERHAN MARBLE AND GRANITE MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī polishing machines for marble, granite and stone, bevelling machines, un cutting machines for marble, granite and stone nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. DONATONI MACCHINE SRL

  Itālija

  Uzņēmums DONATONI MACCHINE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī numerically controlled machines, un milling machines for marble, granite and stone nozarēs. Tas atrodas Domegliara, Itālija.

 1. LUQUE MACHINES

  Francija

  Uzņēmums LUQUE MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī milling machines, CNC milling machine, wood milling machines, un Machine maintenance nozarēs. Tas atrodas Saint-Martin-En-Haut, Francija.

 2. ABUJARDAR

  Spānija

  Uzņēmums ABUJARDAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Celtniecības rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas, Marmora apstrādes iekārtas, Ielas, pludmales un slēpošanas nogāzes - apkopes un uzturēšanas iekārtas, bush-hammering machines, un bush-hammering nozarēs. Tas atrodas Borriol, Spānija.

 1. GTM HELLAS ROUMEN PETROS & CO. E.E.

  Grieķija

  Uzņēmums GTM HELLAS ROUMEN PETROS & CO. E.E., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī diamond-coated tools for working marble, granite and stone, classified advertisements, un Machine reconstruction nozarēs. Tas atrodas Thessaloniki, Grieķija.

 2. GMS MERMER MAKINALARI SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcija

  Uzņēmums GMS MERMER MAKINALARI SAN. VE TIC. LTD.STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī marble cutting machines, marble, granite and stone carving machines, polishers for marble,granite and stone, un cutting machines for marble, granite and stone nozarēs. Tas atrodas KONYA, Turcija.

 3. CO.ME.S. SRL

  Itālija

  Uzņēmums CO.ME.S. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī spindle polishing machines for marble, granite and stone, un polishers for marble,granite and stone nozarēs. Tas atrodas Fornacette-Calcinaia, Itālija.

 4. HERSEN S.L.

  Spānija

  Uzņēmums HERSEN S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Moncada, Spānija.

 5. SELLA GASTONE SNC

  Itālija

  Uzņēmums SELLA GASTONE SNC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas atrodas Cassola, Itālija.

 6. MEGA DIAMOND , TR

  Turcija

  Uzņēmums MEGA DIAMOND , TR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī diamond wires, un diamond wire and saws for demolitions nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 7. PROMAK

  Bulgārija

  Uzņēmums PROMAK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Slīpēti dimanti, un Slīpēti dimanti nozarēs. Tas atrodas Kazanlak, Bulgārija.

 8. MASER

  Spānija

  Uzņēmums MASER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī chemicals for construction work, building tools, un marble nozarēs. Tas atrodas Algete, Spānija.

 1. INDUSTRIAS GROMAZ S.L.

  Spānija

  Uzņēmums INDUSTRIAS GROMAZ S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas atrodas Tomelloso-Ciudad Real, Spānija.

 2. TECH.SE.CO. SRL

  Itālija

  Uzņēmums TECH.SE.CO. SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas atrodas Lucca, Itālija.

 3. SET MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums SET MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. EUROPLANET SRL

  Itālija

  Uzņēmums EUROPLANET SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas atrodas CARRARA, Itālija.

 5. ZIBETTI GIUSEPPE & C. SNC

  Itālija

  Uzņēmums ZIBETTI GIUSEPPE & C. SNC, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī jib cranes nozarēs. Tas atrodas Caravaggio, Itālija.

 6. AUDI

  Spānija

  Uzņēmums AUDI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas atrodas Premia De Dalt, Spānija.

 7. MACCHINE MARMO CORPORATION SRL

  Itālija

  Uzņēmums MACCHINE MARMO CORPORATION SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī drilling machines for mines and quarries nozarēs. Tas atrodas Luni, Itālija.

 8. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kūdras ieguve - mašīnas un iekārtas, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Marmora apstrādes iekārtas, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, Kūdras ieguve - mašīnas un iekārtas, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Marmora apstrādes iekārtas, un Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Deutschfeistritz, Austrija.

 9. B. & W. MECHANICAL HANDLING LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums B. & W. MECHANICAL HANDLING LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Virszemes raktuves - mašīnas un aprīkojums, Akmeņlauztuves - mašīnas un iekārtas, un Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Ely, Apvienotā Karaliste.

 10. MARBRERIE FRANCESCONI

  Francija

  Uzņēmums MARBRERIE FRANCESCONI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, Marmora apstrādes iekārtas, Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Remomeix, Francija.

Filtri

Rezultāti

Marmora apstrādes iekārtas - Imports eksports

Rezultātu skaits

8759 Uzņēmumi