• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • marmora granulas un pulveris

Rezultāti

Marmora granulas un pulveris - Imports eksports

 1. NORDKOMMERCE SIA

  Latvija

  Marmora apmetums fasādēm un interjeram - Chemiplast Resimarm Izgatavots no dabīgā marmora un akrila saistvielas. Izstrādāts Šveicē,  ražots Polijā,  Šveices kvalitāte garantēta ar Qualite Swisse zīmi. Materiāls ir īpaši izturīgs,  ilgmūžīgs, 25 gadu garantija. Izskatās prezentabli un dārgi. Sarežģīti padarīt netīru,  viegli izmazgāt. Neprasa kopšanu, bojājumu gadījumā to ir viegli izremontēt. Kombinējot 37 bāzes krāsas var iegūt jebkura dabiskā akmens nokrāsas. Pārklājums ir diezgan gluds,  nav traumatisks. Sastāvā tikai ekoloģiski neitrāli dabiski komponenti. + Nav nepieciešams īpašs aprīkojums, uzklāšana ar rīvdēli, + Uzklāj uz jebkuru apmetumam sagatavotu virsmu, + Izlīdzina nelīdzenumus,  slēpj sīkas plaisas, + Atšķirīgas krāsas bez problēmām tiek apvienotas uz vienas sienas, + Materiāla atlikumu uzglabāšana ⩾20 gadus (slēgtā tarā,  pie + temperatūras). Piegādā spaiņos pa 20 kg (~5 m2 fasādes vai cokola). Bezmaksas piegāde Rīgā,  piegāde par pašizmaksu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Piedāvājam atlaides būvuzņēmumiem. Mūsu mājas lapā var atrast detalizēto informāciju, pamatkrāsu fotogrāfijas un adrešu sarakstu kur uz vietas var iepazīties ar materiāla paraugiem. Pasūtiet bezmaksas konsultāciju un saņemiet personisku atlaidi!

 2. GRAN SAGRO SRL

  Itālija

  Uzņēmums GRAN SAGRO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas darbojas arī interior design, un carrara marble nozarēs. Tas atrodas Massa, Itālija.

 3. ARTIERI DELL'ALABASTRO SOC. COOP. A RL

  Itālija

  Uzņēmums ARTIERI DELL'ALABASTRO SOC. COOP. A RL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas darbojas arī furnishing lamps, statues, personalised proposals, un indoor furnishings nozarēs. Tas atrodas Volterra, Itālija.

 4. SKZ MINING

  Japāna

  Uzņēmums SKZ MINING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas darbojas arī natural talc nozarēs. Tas atrodas Hiroshima, Japāna.

 5. SHIJIAZHUANG HUIHUANGYUAN TRADE C., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHIJIAZHUANG HUIHUANGYUAN TRADE C., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas darbojas arī Calcium carbonate nozarēs. Tas atrodas Shijiazhuang, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MABRIK

  Spānija

  Uzņēmums MABRIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas darbojas arī machinery and equipment for fur skins, machines and equipment for furriers, furs, un small metal parts for leather goods nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 2. DANABAS MOZAIK

  Turcija

  Uzņēmums DANABAS MOZAIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas darbojas arī calcite nozarēs. Tas atrodas Manisa, Turcija.

 3. YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO

  Turcija

  Uzņēmums YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas atrodas Mugla, Turcija.

 4. TUNA MINING CO.LTD

  Turcija

  Uzņēmums TUNA MINING CO.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas darbojas arī marble blocks nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. BNB MADENCİLİK

  Turcija

  Uzņēmums BNB MADENCİLİK, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas darbojas arī Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā, calcium carbonate, calcite, fodder, un Raktuves - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Manisa Akhisar, Turcija.

 1. OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas darbojas arī marble dust nozarēs. Tas atrodas Aksaray, Turcija.

 2. AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT

  Vācija

  Uzņēmums AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas atrodas Nagold, Vācija.

 1. CANTERAS EL CERRO

  Spānija

  Uzņēmums CANTERAS EL CERRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas atrodas IGEA, Spānija.

 2. MIEN TRUNG MINERAL JSC

  Vjetnama

  Uzņēmums MIEN TRUNG MINERAL JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas atrodas Vinh, Vjetnama.

 3. TURMET MADENCILIK LTD

  Turcija

  Uzņēmums TURMET MADENCILIK LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas darbojas arī micronised products, un marble agglomerates nozarēs. Tas atrodas Eskisehir, Turcija.

 4. VISNES KALK AS

  Norvēģija

  Uzņēmums VISNES KALK AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmora granulas un pulveris, un Marmora granulas un pulveris nozarēs. Tas atrodas Lyngstad, Norvēģija.

 5. PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE

  Itālija

  Uzņēmums PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Marmora granulas un pulveris, Marmors, un Marmora granulas un pulveris nozarēs. Tas atrodas San Severo, Itālija.

 6. ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas darbojas arī marble granulates nozarēs. Tas atrodas Zandobbio, Itālija.

 7. STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE

  Tunisija

  Uzņēmums STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas atrodas Bouargoub Riadh, Tunisija.

 8. STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE POUR VERRERIES

  Tunisija

  Uzņēmums STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE POUR VERRERIES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas atrodas Bouargoub Riadh, Tunisija.

 1. STE TNNE DE CARRIERES

  Tunisija

  Uzņēmums STE TNNE DE CARRIERES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas atrodas Raoued Riadh, Tunisija.

 2. STE MARWA D'EXPLOITATION ET TRAITEMENT DES MINERAUX

  Tunisija

  Uzņēmums STE MARWA D'EXPLOITATION ET TRAITEMENT DES MINERAUX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas atrodas Oueslatia Riadh, Tunisija.

 3. STE GLE D'EXPLOITATION DES CARRIERES

  Tunisija

  Uzņēmums STE GLE D'EXPLOITATION DES CARRIERES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marmora granulas un pulveris nozarē. Tas atrodas Oueslatia Riadh, Tunisija.

 4. J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmora granulas un pulveris, un Marmora granulas un pulveris nozarēs. Tas atrodas Chaves, Portugāle.

 5. BRITAL - BRITAS, MARMORES, CONSTRUCAO CIVIL E OBRAS PUBLICAS, LDA

  Portugāle

 6. BOULOGNE ETS

  Francija

 7. GRANITOS Y ARIDOS DE ATIOS SL

  Spānija

 8. SENESI CLAUDIO

  Itālija

 9. MOTAMINERAL, MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugāle

 10. ANTONIO MOCHO, LDA

  Portugāle