• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • marmora griešanas ierīces

Rezultāti

Marmora griešanas ierīces - Imports eksports

 1. EFARGE MAKINA IMALAT SAN. VE TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums EFARGE MAKINA IMALAT SAN. VE TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī marble, granite and stone sawing machines, fixed bench cutting machines for marble, granite and stone, un hydraulic cutters for marble, granite and stone nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 2. THIBAUT

  Francija

  Uzņēmums THIBAUT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī machining centres, un working of marbles, granites and stones nozarēs. Tas atrodas Vire Cedex, Francija.

 3. SCHIND MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums SCHIND MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas atrodas Nilüfer/bursa, Turcija.

 4. MARMTECH

  Grieķija

  Uzņēmums MARMTECH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Marmora griešanas ierīces, quarry products, diamond-coated tools for working marble, granite and stone, un Marmora griešanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Kavala, Grieķija.

 5. HERSEN S.L.

  Spānija

  Uzņēmums HERSEN S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Moncada, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MARBLES MARMAREOS SRL

  Itālija

  Uzņēmums MARBLES MARMAREOS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Marmora griešanas ierīces, porphyry, marble objects, Granīts, un Marmora griešanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Arco, Itālija.

 2. AKDEMIR MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums AKDEMIR MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī block cutters for marble, granite and stone nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 3. ACM GLOBAL MAKINE IC VE DIS TICARET A.S.

  Turcija

  Uzņēmums ACM GLOBAL MAKINE IC VE DIS TICARET A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī cutting machines for marble, granite and stone, block cutters for marble, granite and stone, un belt polishing machines for marble, granite and stone nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 4. PELLEGRINI MECCANICA ( S.P.A. )

  Itālija

  Uzņēmums PELLEGRINI MECCANICA ( S.P.A. ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Marmora apstrādes iekārtas, un Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 5. BM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BM S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, cutting machines for marble, granite and stone, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Montorso Vicentino, Itālija.

 1. GASPARI MENOTTI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums GASPARI MENOTTI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, milling machines for marble, granite and stone, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 2. A.L.P.E. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums A.L.P.E. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Porfīrs, Granīts, un Porfīrs nozarēs. Tas atrodas Bagnolo Piemonte, Itālija.

 1. METALONEGRAIS,LDA

  Portugāle

  Uzņēmums METALONEGRAIS,LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas atrodas Negrais, Portugāle.

 2. ITALMECC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITALMECC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, water clarification plants and equipment, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 3. GMM S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums GMM S.P.A., gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, milling machines, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 4. ACHILLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ACHILLI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, shearing-machines for construction materials, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Rimini, Itālija.

 5. BERTOTTO GIUSEPPE

  Itālija

  Uzņēmums BERTOTTO GIUSEPPE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Marmora apstrādes iekārtas, Granīts, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Budduso', Itālija.

 6. IREN MAKINE ( IREN MACHINE )

  Turcija

  Uzņēmums IREN MAKINE ( IREN MACHINE ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 7. EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE

  Itālija

  Uzņēmums EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Porfīrs, Marmora apstrādes iekārtas, Porfīrs, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Pedara, Itālija.

 8. RIGONI

  Itālija

  Uzņēmums RIGONI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, non-powered hand abrasive tools, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Scorze', Itālija.

 1. GHINES GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GHINES GROUP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, jewellery with coral, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Rimini, Itālija.

 2. INDUSTRIE MONTANARI S.R.L.

  Sanmarīno

  Uzņēmums INDUSTRIE MONTANARI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Repubblica Di San Marino, Sanmarīno.

 3. POSEIDON MACCHINE S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums POSEIDON MACCHINE S.A.S., gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Longare, Itālija.

 4. OMAG S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums OMAG S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, milling machines, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Zanica, Itālija.

 5. CALDIRONI SRL

  Itālija

  Uzņēmums CALDIRONI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Villa Adriana, Itālija.

 6. PEDRINI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums PEDRINI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, milling machines for marble, granite and stone, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Carobbio Degli Angeli, Itālija.

 7. T M F TECHNOLOGIES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums T M F TECHNOLOGIES S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Gorle, Itālija.

 8. OFFICINE MARCHETTI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINE MARCHETTI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, enamelled costume jewellery, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 9. LA GRANITI SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LA GRANITI SERVICE S.R.L., gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Villaga, Itālija.

 10. M.M.G. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.M.G. S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmora griešanas ierīces, Marmors, Marmora griešanas ierīces, un Marmors nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.