• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • marmora griešanas ierīces

Rezultāti

Marmora griešanas ierīces - Imports eksports

 1. EFARGE MAKINA IMALAT SAN. VE TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums EFARGE MAKINA IMALAT SAN. VE TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī marble, granite and stone sawing machines, fixed bench cutting machines for marble, granite and stone, un hydraulic cutters for marble, granite and stone nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 2. THIBAUT

  Francija

  Uzņēmums THIBAUT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī machining centres, un working of marbles, granites and stones nozarēs. Tas atrodas Vire Cedex, Francija.

 3. DIAMOND TOOLS - ATTREZZATURE ARTICOLI E ACCESSORI PER MARMISTI

  Itālija

  Uzņēmums DIAMOND TOOLS - ATTREZZATURE ARTICOLI E ACCESSORI PER MARMISTI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmora apstrādes iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Marmora griešanas ierīces, single-wire and multi-wire cutting machines for marble, granite and stone, abrasives for granite, Marmora griešanas ierīces, un spindle polishing machines for marble, granite and stone nozarēs. Tas atrodas Cagliari, Itālija.

 4. HERSEN S.L.

  Spānija

  Uzņēmums HERSEN S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Moncada, Spānija.

 5. MARMTECH

  Grieķija

  Uzņēmums MARMTECH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Raktuves un karjeri - mašīnas un iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Marmora griešanas ierīces, quarry products, diamond-coated tools for working marble, granite and stone, un Marmora griešanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Kavala, Grieķija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SCHIND MACHINES

  Turcija

  Uzņēmums SCHIND MACHINES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas atrodas Nilüfer/bursa, Turcija.

 2. ACM GLOBAL MAKINE IC VE DIS TICARET A.S.

  Turcija

  Uzņēmums ACM GLOBAL MAKINE IC VE DIS TICARET A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī cutting machines for marble, granite and stone, block cutters for marble, granite and stone, un belt polishing machines for marble, granite and stone nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 3. AKDEMIR MAKINE

  Turcija

  Uzņēmums AKDEMIR MAKINE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī block cutters for marble, granite and stone nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 4. BM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BM S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, cutting machines for marble, granite and stone, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Montorso Vicentino, Itālija.

 5. OFFICINE ARENA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINE ARENA S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, jewellery with diamonds, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Grezzana, Itālija.

 1. PELLEGRINI MECCANICA ( S.P.A. )

  Itālija

  Uzņēmums PELLEGRINI MECCANICA ( S.P.A. ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Marmora apstrādes iekārtas, un Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 2. METALONEGRAIS,LDA

  Portugāle

  Uzņēmums METALONEGRAIS,LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas atrodas Negrais, Portugāle.

 1. A.L.P.E. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums A.L.P.E. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Porfīrs, Granīts, un Porfīrs nozarēs. Tas atrodas Bagnolo Piemonte, Itālija.

 2. OFFICINE MARCHETTI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINE MARCHETTI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, enamelled costume jewellery, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 3. INDUSTRIE MONTANARI S.R.L.

  Sanmarīno

  Uzņēmums INDUSTRIE MONTANARI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Repubblica Di San Marino, Sanmarīno.

 4. EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE

  Itālija

  Uzņēmums EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Porfīrs, Marmora apstrādes iekārtas, Porfīrs, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Pedara, Itālija.

 5. QUARRY ASSISTANCE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums QUARRY ASSISTANCE S.R.L., gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, cut optimisation systems, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Massa, Itālija.

 6. GASPARI MENOTTI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums GASPARI MENOTTI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, milling machines for marble, granite and stone, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 7. OMAG S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums OMAG S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, milling machines, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Zanica, Itālija.

 8. FALZONE MARMI S.N.C. DI FALZONE SALVATORE E C.

  Itālija

  Uzņēmums FALZONE MARMI S.N.C. DI FALZONE SALVATORE E C., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmora griešanas ierīces, Marmors, Marmora griešanas ierīces, un Marmors nozarēs. Tas atrodas Caltanissetta, Itālija.

 1. BERTOTTO GIUSEPPE

  Itālija

  Uzņēmums BERTOTTO GIUSEPPE, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Marmora apstrādes iekārtas, Granīts, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Budduso', Itālija.

 2. ITALMECC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ITALMECC S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, water clarification plants and equipment, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 3. MINALI MACCHINE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MINALI MACCHINE S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāli - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metālapstrādes darbgaldi, Marmora griešanas ierīces, Metālapstrādes darbgaldi, un Marmora griešanas ierīces nozarēs. Tas atrodas Cavernago, Itālija.

 4. INCIMAR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums INCIMAR S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, cutting machines for marble, granite and stone, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Cento, Itālija.

 5. M.M.G. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.M.G. S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmora griešanas ierīces, Marmors, Marmora griešanas ierīces, un Marmors nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 6. IREN MAKINE ( IREN MACHINE )

  Turcija

  Uzņēmums IREN MAKINE ( IREN MACHINE ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 7. GMM S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums GMM S.P.A., gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, milling machines, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 8. GHINES GROUP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GHINES GROUP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, jewellery with coral, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Rimini, Itālija.

 9. RIGONI

  Itālija

  Uzņēmums RIGONI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, non-powered hand abrasive tools, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Scorze', Itālija.

 10. ACHILLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ACHILLI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmora griešanas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, shearing-machines for construction materials, un Marmora apstrādes iekārtas nozarēs. Tas atrodas Rimini, Itālija.