• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • marmors un dabīgais akmens

Rezultāti

Marmors un dabīgais akmens - Imports eksports

 1. KAMBET

  Polija

  Verified by europages badge

  KAMBET is a Lastrico floor tiles manufacturer based in Jeleśnia, in the Silesian Voivodeship. We have been producing terrazzo floor tiles for over 20 years. In our plant, we use Italian technologies and machines. The tiles are compliant with Polish PN-91/B-10130 standards, as well as with German DIN 18500 standards. During manufacturing we use multicoloured aggregates, such as marble flour. Thanks to this, we obtain unique colours of the tiles in various shades, from white to cream, orange, green, blue, grey, pink or yellow. We manufacture all tiles on high-quality cement. We have completed projects with the use of tiles made of white Portland cement. The products we present are very durable and easy to care for. Thanks to this, they are a perfect finishing material in commercial, office, service and even industrial facilities. On our website we present available patterns of tiles, however, at the client's request, we can prepare a custom-made product. We offer transportation of goods protected with Styrofoam and thermo-shrink film. We invite you to avail yourself of our offer – KAMBET from Jeleśnia.

 2. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA is your expert partner for the mechanical processing of various slag for sand blasting (slag abrasives) and of other granules for different applications. In particular, CHEMEGRA produces quartz-free single-use abrasives in your requested grit size and in your preferred packaging. For example, these abrasives are suitable for providing corrosion protection in bridge repairs, bodywork surface treatment, concrete repairs, facade restorations, etc. Abrasives, manufacture of various grit sizes, polished gravel and reusable abrasives, building materials for enhancing ground properties and backfill materials. We can also custom pack our customers' bulk or powdered material as part of our contract filling/refilling service in the space of just a few days. We are also willing to fill big bags (large, flexible bags), including at the customer's premises (mobile system).

 3. O.M.G. SRL OSSOLA MARMI E GRANITI

  Itālija

  Verified by europages badge

  O.M.G. is a company working nationally and internationally in the stone sector that specialises in quarrying, shaping and selling natural stone from Ossola Valley: palissandre marble, serizzo and beola. Indoor, outdoor furniture and street furniture. The materials, that come from our quarries, offer vein and colour variations that make them unique and distinguish them from synthetic products that come out in identical series.

 4. ATELIER MARQUED

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ATELIER MARQUED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Granīta betons nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, mosaic flooring, marble restoration, Marmors un dabīgais akmens, floor restoration, un artistic mosaics nozarēs. Tas atrodas Bruxelles, Beļģija.

 5. MARBRERIE FRANÇOIS

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MARBRERIE FRANÇOIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas atrodas Ath, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MONDIAL MARBRE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MONDIAL MARBRE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas atrodas Septèmes-Les-Vallons, Francija.

 2. MÁRMOLES Y PIEDRAS POL

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MÁRMOLES Y PIEDRAS POL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī marble fireplaces, marble kitchen worktops, works in marble and granite, marble stairs, TOMBSTONES, VAULTS, un rustic stone nozarēs. Tas atrodas Eivissa (illes Balears), Spānija.

 3. MENEGONI SRL MARMI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MENEGONI SRL MARMI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas atrodas Chambave, Itālija.

 4. HAID-TEC® GEPRÜFTE OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HAID-TEC® GEPRÜFTE OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas atrodas Rottenacker, Vācija.

 5. HEINZ SCHNORPFEIL BAUSTOFF GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HEINZ SCHNORPFEIL BAUSTOFF GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas atrodas Treis-Karden, Vācija.

 1. MSB DIE SCHLEIFPROFIS

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MSB DIE SCHLEIFPROFIS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas atrodas Lappersdorf, Vācija.

 2. NIKOLAUS MÜLLER KALKWERK-NATURSTEINWERKE GMBH U. CO KG AHÜTTE

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NIKOLAUS MÜLLER KALKWERK-NATURSTEINWERKE GMBH U. CO KG AHÜTTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas atrodas Üxheim, Vācija.

 1. HOFMANN & RUPPERTZ KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HOFMANN & RUPPERTZ KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas atrodas Flörsheim, Vācija.

 2. S.G.N. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums S.G.N. SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī design studio, graphic projects with cad programme, technical drawing for stone materials, designs on stone, technical and industrial studies, un graphic development for stone sector projects nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 3. EURO PIETRE INDUSTRIE SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EURO PIETRE INDUSTRIE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, lava stone floors, lava stone, Marmors, working of lava stone, lava stone kitchen tops, lava stone bathroom tops, un lava rock curbs nozarēs. Tas atrodas Belpasso, Itālija.

 4. GIORGI MARMI S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GIORGI MARMI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, un Marmors un dabīgais akmens nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 5. KS CUTTEC GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KS CUTTEC GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas atrodas Mayen, Vācija.

 6. BERWILIT - WITTGENSTEINER BLÄHSCHIEFER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BERWILIT - WITTGENSTEINER BLÄHSCHIEFER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas atrodas Bad Berleburg, Vācija.

 7. SCHERUHN INDUSTRIE-MINERALIEN GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHERUHN INDUSTRIE-MINERALIEN GMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas atrodas Hof, Vācija.

 8. NORDKOMMERCE SIA

  Latvija

  Marmora apmetums fasādēm un interjeram - Chemiplast Resimarm Izgatavots no dabīgā marmora un akrila saistvielas. Izstrādāts Šveicē,  ražots Polijā,  Šveices kvalitāte garantēta ar Qualite Swisse zīmi. Materiāls ir īpaši izturīgs,  ilgmūžīgs, 25 gadu garantija. Izskatās prezentabli un dārgi. Sarežģīti padarīt netīru,  viegli izmazgāt. Neprasa kopšanu, bojājumu gadījumā to ir viegli izremontēt. Kombinējot 37 bāzes krāsas var iegūt jebkura dabiskā akmens nokrāsas. Pārklājums ir diezgan gluds,  nav traumatisks. Sastāvā tikai ekoloģiski neitrāli dabiski komponenti. + Nav nepieciešams īpašs aprīkojums, uzklāšana ar rīvdēli, + Uzklāj uz jebkuru apmetumam sagatavotu virsmu, + Izlīdzina nelīdzenumus,  slēpj sīkas plaisas, + Atšķirīgas krāsas bez problēmām tiek apvienotas uz vienas sienas, + Materiāla atlikumu uzglabāšana ⩾20 gadus (slēgtā tarā,  pie + temperatūras). Piegādā spaiņos pa 20 kg (~5 m2 fasādes vai cokola). Bezmaksas piegāde Rīgā,  piegāde par pašizmaksu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Piedāvājam atlaides būvuzņēmumiem. Mūsu mājas lapā var atrast detalizēto informāciju, pamatkrāsu fotogrāfijas un adrešu sarakstu kur uz vietas var iepazīties ar materiāla paraugiem. Pasūtiet bezmaksas konsultāciju un saņemiet personisku atlaidi!

 1. THOMASTONE

  Francija

  Uzņēmums THOMASTONE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Marmora kāpnes, Granīts, Marmora kāpnes, granite covering, un marble coverings nozarēs. Tas atrodas Mondelange, Francija.

 2. FRANCEPIERRE PARIS

  Francija

  Uzņēmums FRANCEPIERRE PARIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, un travertine tiling nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 3. SELCUKLU MARBLE

  Turcija

  Uzņēmums SELCUKLU MARBLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas atrodas Konya, Turcija.

 4. KARIAMARBLE

  Turcija

  Uzņēmums KARIAMARBLE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī marble staircase, travertine, white marble, un blocks of travertine nozarēs. Tas atrodas Merkez, Turcija.

 5. MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmora kāpnes, Marmors, marble bathroom top, Marmora kāpnes, Marmors, un natural stone nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 6. CARRIÈRE MERCIER

  Beļģija

  Uzņēmums CARRIÈRE MERCIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī grooves, un natural stone nozarēs. Tas atrodas Les-avins, Beļģija.

 7. TRENCADIS INNOVACIÓN

  Spānija

  Uzņēmums TRENCADIS INNOVACIÓN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mozaīkas - flīzes nozarē. Tas darbojas arī Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, Dekoratīvi fajansa izstrādājumi, Marmors, Marmors un dabīgais akmens, Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, Dekoratīvi fajansa izstrādājumi, Marmors, un Marmors un dabīgais akmens nozarēs. Tas atrodas Picassent-Valencia, Spānija.

 8. ROCAS DECOR HUNGARY KFT

  Ungārija

  Uzņēmums ROCAS DECOR HUNGARY KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Rūpnieciskie kaļķi, Granīts, un Rūpnieciskie kaļķi nozarēs. Tas atrodas Üröm, Ungārija.

 9. GLOBALSTEIN S.L.

  Spānija

  Uzņēmums GLOBALSTEIN S.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Alabastrs, sandstone, Alabastrs, un quartzite nozarēs. Tas atrodas O Terrón-Pontevedra, Spānija.

 10. ITALPIETRE SRL

  Itālija

  Uzņēmums ITALPIETRE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī luserna stone, working of marbles, granites and stones, building - renovations, un interior renovations nozarēs. Tas atrodas BARGE, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Marmors un dabīgais akmens - Imports eksports

Rezultātu skaits

11 814 Uzņēmumi