• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • marmors

Rezultāti

Marmors - Imports eksports

 1. MARMI DI CARRARA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Marmi di Carrara Srl has produced marbles, granites, onyx and stones, under its own name and for third parties, since 1956. It specialises in looking for rare and precious materials, and it supplies excellent quality materials a competitive prices. Its exclusive products include: Malachite Green, Erika Red, Desert Stone, Italian Navona Travertino, Damasco Red and Absolute Black. As well as the finest types of Statuario, Carrara, Gioia, Arabescato, Calacatta and other similar marble. .

 2. GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Pilsētvides aprīkojums, working of lava stone, working with Etna lava stone, working of marble and granite, Marmors, un Pilsētvides aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Belpasso, Itālija.

 3. ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Granīta betons, marble, natural stone, Granīts, international natural stones, Granīta betons, working of marble and granite, un granite floors nozarēs. Tas atrodas Cavaion Veronese, Itālija.

 4. GIORGI MARMI S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GIORGI MARMI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, un Marmors un dabīgais akmens nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 5. GHIRARDI NICOLA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GHIRARDI NICOLA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas atrodas Langhirano, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CO.SE.LUC.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CO.SE.LUC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 2. MARBREFR

  Turcija

  Uzņēmums MARBREFR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, marble bathroom, marble blocks, un Marmors nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmora kāpnes, Marmors, marble bathroom top, Marmora kāpnes, Marmors, un natural stone nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 4. DERELI MADEN

  Turcija

  Uzņēmums DERELI MADEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Akmens un minerāli nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, Marmors, Marmors un dabīgais akmens, Marmors, white marble, un calacatta marble nozarēs. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 5. MÁRMOLES PÉREZ BELDA

  Spānija

  Uzņēmums MÁRMOLES PÉREZ BELDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī working of marble and granite, marble coverings, un granite covering nozarēs. Tas atrodas Es Mercadal (menorca), Spānija.

 1. TRENCADIS INNOVACIÓN

  Spānija

  Uzņēmums TRENCADIS INNOVACIÓN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mozaīkas - flīzes nozarē. Tas darbojas arī Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, Dekoratīvi fajansa izstrādājumi, Marmors, Marmors un dabīgais akmens, Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, Dekoratīvi fajansa izstrādājumi, Marmors, un Marmors un dabīgais akmens nozarēs. Tas atrodas Picassent-Valencia, Spānija.

 2. PIEDRA NATURAL RUBIO

  Spānija

  Uzņēmums PIEDRA NATURAL RUBIO, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Natural stonework, grooves, Marmors, un sandstone nozarēs. Tas atrodas Les Borges Blanques-Lleida, Spānija.

 1. ARTE PIETRA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ARTE PIETRA S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī stone floors, un stone coverings nozarēs. Tas atrodas Cenaia, Itālija.

 2. NURTAS MARBLE

  Turcija

  Uzņēmums NURTAS MARBLE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, un Marmors nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 3. ARTESANIA EN PEDRA PARCERISA

  Spānija

  Uzņēmums ARTESANIA EN PEDRA PARCERISA, gadā un darbojas Jumta seguma akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Natural stonework, sandstone, Marmors, un grooves nozarēs. Tas atrodas Olius-Lleida, Spānija.

 4. MER-VE LUXSTONE

  Turcija

  Uzņēmums MER-VE LUXSTONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 5. ENCIMERAS MÁLAGA

  Spānija

  Uzņēmums ENCIMERAS MÁLAGA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Veikalu aprīkojums, Veikalu aprīkojums, sinks and work tops, un Granite surface plates nozarēs. Tas atrodas Málaga, Spānija.

 6. SOMAGRA

  Spānija

  Uzņēmums SOMAGRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Grīdas uzņēmumiem, dolomite, Quartz and quartzites, Granīts, un Grīdas uzņēmumiem nozarēs. Tas atrodas A Coruña, Spānija.

 7. KEFELI MERMER GRANIT SAN VE TIC. LTD. ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums KEFELI MERMER GRANIT SAN VE TIC. LTD. ŞTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī building and industrial construction, marble slabs, marble blocks, un marble floor polish nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 8. MÁRMOLES RONIMAR SL

  Spānija

  Uzņēmums MÁRMOLES RONIMAR SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Granīts, un Granīts nozarēs. Tas atrodas Novelda-Alicante, Spānija.

 1. STONE SENFONY

  Turcija

  Uzņēmums STONE SENFONY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, travertine, un Marmors nozarēs. Tas atrodas Afyonkarahisar, Turcija.

 2. GRANITOS LA LAGUNILLA SL

  Spānija

  Uzņēmums GRANITOS LA LAGUNILLA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, grooves, Natural stonework, Marmors un dabīgais akmens, un stone products for construction work nozarēs. Tas atrodas Quintana De La Serena-Badajoz, Spānija.

 3. TROCHA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TROCHA GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī artificial stones nozarēs. Tas atrodas Harztor, Vācija.

 4. ALSANCAK MERMER NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums ALSANCAK MERMER NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Mozaīkas - flīzes, marble mosaics, travertine, Marmors, un Mozaīkas - flīzes nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 5. DICLE MARBLE CONSTRUCTION INDUSTRY INC.

  Turcija

  Uzņēmums DICLE MARBLE CONSTRUCTION INDUSTRY INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī marble blocks, marble tiles, marble slabs, un marble quarries nozarēs. Tas atrodas Diyarbakir, Turcija.

 6. AFYON BEYAZ MERMER

  Turcija

  Uzņēmums AFYON BEYAZ MERMER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī travertine nozarēs. Tas atrodas Afyon, Turcija.

 7. MÁRMOLES VISEMAR SLU

  Spānija

  Uzņēmums MÁRMOLES VISEMAR SLU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Flīzes, Marmors, un Flīzes nozarēs. Tas atrodas Novelda-Alicante, Spānija.

 8. THE MASTER OF MARBLES BY DENMAR

  Turcija

  Uzņēmums THE MASTER OF MARBLES BY DENMAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī white marble, un travertine nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 9. MALVUCCIO MARMI SRL

  Itālija

  Uzņēmums MALVUCCIO MARMI SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī lava stone, working with numerical control machines, working of marble and granite, un marble blocks nozarēs. Tas atrodas Biancavilla, Itālija.

 10. MERLOT MERMER SAN. TIC. A.S

  Turcija

  Uzņēmums MERLOT MERMER SAN. TIC. A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Virtuves mēbeles nozarē. Tas darbojas arī Marmors, porcelain, work counters, Interior design products, un Marmors nozarēs. Tas atrodas İstanbul, Turcija.

Filtri

Rezultāti

Marmors - Imports eksports

Rezultātu skaits

12 160 Uzņēmumi