• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • marmors

Rezultāti

Marmors - Imports eksports

 1. MARMI DI CARRARA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Marmi di Carrara Srl has produced marbles, granites, onyx and stones, under its own name and for third parties, since 1956. It specialises in looking for rare and precious materials, and it supplies excellent quality materials a competitive prices. Its exclusive products include: Malachite Green, Erika Red, Desert Stone, Italian Navona Travertino, Damasco Red and Absolute Black. As well as the finest types of Statuario, Carrara, Gioia, Arabescato, Calacatta and other similar marble. .

 2. CAVE TRAMBISERRA S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Cave Trambiserra is specialised in quarrying high quality marbles and its proud of owning two quarries: Michelangelo's Bianco Trambiserra quarry and the Grigio San Nicola e Bardiglio quarry, both located in Seravezza, Italy. The marbles that Cave Trambiserra can offer stand out for their very high density that makes them extremely long-lasting and stain resistant. Thanks to these properties they are perfect for a vast range of indoor and outdoor uses.

 3. GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Porfīrs nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Pilsētvides aprīkojums, working of lava stone, working with Etna lava stone, working of marble and granite, Marmors, un Pilsētvides aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Belpasso, Itālija.

 4. EURO PIETRE INDUSTRIE SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EURO PIETRE INDUSTRIE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, lava stone floors, lava stone, Marmors, working of lava stone, lava stone kitchen tops, lava stone bathroom tops, un lava rock curbs nozarēs. Tas atrodas Belpasso, Itālija.

 5. GIORGI MARMI S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GIORGI MARMI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, un Marmors un dabīgais akmens nozarēs. Tas atrodas Carrara, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Granīts, Granīta betons, marble, natural stone, Granīts, international natural stones, Granīta betons, working of marble and granite, un granite floors nozarēs. Tas atrodas Cavaion Veronese, Itālija.

 2. GHIRARDI NICOLA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GHIRARDI NICOLA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas atrodas Langhirano, Itālija.

 3. CO.SE.LUC.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CO.SE.LUC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas atrodas Carrara, Itālija.

 4. KEFELI MERMER GRANIT SAN VE TIC. LTD. ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums KEFELI MERMER GRANIT SAN VE TIC. LTD. ŞTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī building and industrial construction, marble slabs, marble blocks, un marble floor polish nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmora kāpnes, Marmors, marble bathroom top, Marmora kāpnes, Marmors, un natural stone nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 1. TRENCADIS INNOVACIÓN

  Spānija

  Uzņēmums TRENCADIS INNOVACIÓN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mozaīkas - flīzes nozarē. Tas darbojas arī Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, Dekoratīvi fajansa izstrādājumi, Marmors, Marmors un dabīgais akmens, Grīdu segumu ierīkošana un flīzēšana, Dekoratīvi fajansa izstrādājumi, Marmors, un Marmors un dabīgais akmens nozarēs. Tas atrodas Picassent-Valencia, Spānija.

 2. ENCIMERAS MÁLAGA

  Spānija

  Uzņēmums ENCIMERAS MÁLAGA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Veikalu aprīkojums, Veikalu aprīkojums, sinks and work tops, un Granite surface plates nozarēs. Tas atrodas Málaga, Spānija.

 1. MARBREFR

  Turcija

  Uzņēmums MARBREFR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, marble bathroom, marble blocks, un Marmors nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 2. PIEDRA NATURAL RUBIO

  Spānija

  Uzņēmums PIEDRA NATURAL RUBIO, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Natural stonework, grooves, Marmors, un sandstone nozarēs. Tas atrodas Les Borges Blanques-Lleida, Spānija.

 3. ARTESANIA EN PEDRA PARCERISA

  Spānija

  Uzņēmums ARTESANIA EN PEDRA PARCERISA, gadā un darbojas Jumta seguma akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Natural stonework, sandstone, Marmors, un grooves nozarēs. Tas atrodas Olius-Lleida, Spānija.

 4. ARTE PIETRA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ARTE PIETRA S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī stone floors, un stone coverings nozarēs. Tas atrodas Cenaia, Itālija.

 5. MER-VE LUXSTONE

  Turcija

  Uzņēmums MER-VE LUXSTONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 6. MÁRMOLES PÉREZ BELDA

  Spānija

  Uzņēmums MÁRMOLES PÉREZ BELDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī working of marble and granite, marble coverings, un granite covering nozarēs. Tas atrodas Es Mercadal (menorca), Spānija.

 7. LE MARBRE TUNISIEN GROUP

  Tunisija

  Uzņēmums LE MARBRE TUNISIEN GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Marmors, ceramic floors, un marble working nozarēs. Tas atrodas Siliana, Tunisija.

 8. STONE SENFONY

  Turcija

  Uzņēmums STONE SENFONY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, travertine, un Marmors nozarēs. Tas atrodas Afyonkarahisar, Turcija.

 1. MÁRMOLES RONIMAR SL

  Spānija

  Uzņēmums MÁRMOLES RONIMAR SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Granīts, un Granīts nozarēs. Tas atrodas Novelda-Alicante, Spānija.

 2. GRANITOS LA LAGUNILLA SL

  Spānija

  Uzņēmums GRANITOS LA LAGUNILLA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Marmors un dabīgais akmens, grooves, Natural stonework, Marmors un dabīgais akmens, un stone products for construction work nozarēs. Tas atrodas Quintana De La Serena-Badajoz, Spānija.

 3. AFYON BEYAZ MERMER

  Turcija

  Uzņēmums AFYON BEYAZ MERMER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī travertine nozarēs. Tas atrodas Afyon, Turcija.

 4. TROCHA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TROCHA GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī artificial stones nozarēs. Tas atrodas Harztor, Vācija.

 5. DICLE MARBLE CONSTRUCTION INDUSTRY INC.

  Turcija

  Uzņēmums DICLE MARBLE CONSTRUCTION INDUSTRY INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī marble blocks, marble tiles, marble slabs, un marble quarries nozarēs. Tas atrodas Diyarbakir, Turcija.

 6. TONDELLI ERO & C. S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums TONDELLI ERO & C. S.N.C., gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī Marmora apstrādes iekārtas, marble, building, Marmora apstrādes iekārtas, un flooring nozarēs. Tas atrodas Albinea, Itālija.

 7. ALSANCAK MERMER NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums ALSANCAK MERMER NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Mozaīkas - flīzes, marble mosaics, travertine, Marmors, un Mozaīkas - flīzes nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 8. MÁRMOLES VISEMAR SLU

  Spānija

  Uzņēmums MÁRMOLES VISEMAR SLU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors un dabīgais akmens nozarē. Tas darbojas arī Marmors, Flīzes, Marmors, un Flīzes nozarēs. Tas atrodas Novelda-Alicante, Spānija.

 9. THE MASTER OF MARBLES BY DENMAR

  Turcija

  Uzņēmums THE MASTER OF MARBLES BY DENMAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī white marble, un travertine nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 10. MALVUCCIO MARMI SRL

  Itālija

  Uzņēmums MALVUCCIO MARMI SRL, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Marmors nozarē. Tas darbojas arī lava stone, working with numerical control machines, working of marble and granite, un marble blocks nozarēs. Tas atrodas Biancavilla, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Marmors - Imports eksports

Rezultātu skaits

12 609 Uzņēmumi