• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • materiāli sēšanai un stādīšanai

Rezultāti

Materiāli sēšanai un stādīšanai - Imports eksports

 1. SECA AGRICULTURE MACHINERY

  Turcija

  Verified by europages badge

  Welcome to AGRI SECA Agriculture Machinery, a premier manufacturer of high-quality agricultural machinery since 1976, based in Turkey. Our extensive range of top-tier planting machines, including onion and garlic planting machines, caters to the diverse needs of farmers worldwide. Explore our cutting-edge lineup: •Broad Bean Seed Planter •Garlic Planter Machine •Onion Planter Machine •Tillage Machine •Universal Seed Planter •Vegetable Planter At AGRI SECA, we're dedicated to driving innovation in agriculture through the integration of technology and traditional craftsmanship. Each machine is meticulously crafted to ensure reliability, efficiency, and maximum performance in the field. Our mission is to empower farmers with the tools they need to succeed in today's ever-changing agricultural landscape. Whether you're a small-scale farmer or managing large agricultural operations, AGRI SECA Agriculture Machinery is your trusted partner for sustainable growth and prosperity. With a steadfast commitment to excellence and customer satisfaction, we're revolutionizing farming practices one machine at a time. Partner with AGRI SECA Agriculture Machinery and experience the difference in quality, performance, and reliability. Join us in cultivating success and shaping the future of agriculture.

 2. COSERWA

  Francija

  Uzņēmums COSERWA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Materiāli sēšanai un stādīšanai, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, machinery for plant nurseries, nursery supplies, Materiāli sēšanai un stādīšanai, un Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hagenbach, Francija.

 3. AGASAAT® GMBH

  Vācija

  Uzņēmums AGASAAT® GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas darbojas arī Virces, Stādi, sīpoli un sēklas, Virces, Stādi, sīpoli un sēklas, food industry, un sorghum nozarēs. Tas atrodas Neukirchen-Vluyn, Vācija.

 4. SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL

  Rumānija

  Uzņēmums SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Žāvēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Materiāli sēšanai un stādīšanai, Lauksaimniecība - imports, eksports, Stādīšana, Augļu koki, Materiāli sēšanai un stādīšanai, Lauksaimniecība - imports, eksports, Stādīšana, un Augļu koki nozarēs. Tas atrodas Girov, Rumānija.

 5. POZITIF TOHUM

  Turcija

  Uzņēmums POZITIF TOHUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas darbojas arī tomatoes, melon, un eggplant nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. Q-AGRO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums Q-AGRO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas darbojas arī export, seeds, fertilizer, un Professional advisory services nozarēs. Tas atrodas Quedlinburg, Vācija.

 2. LINDA-SEEDS.COM - HANFSAMEN

  Spānija

  Uzņēmums LINDA-SEEDS.COM - HANFSAMEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas darbojas arī seeds, organic seeds, Seeds for market gardeners, un hemp nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 3. SANTA FE 420 SC

  Spānija

  Uzņēmums SANTA FE 420 SC, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas darbojas arī hemp, gardening articles, lighting equipment, un food for tortoises nozarēs. Tas atrodas Santa Fe, Spānija.

 4. DOM W OGRODZIE

  Polija

  Uzņēmums DOM W OGRODZIE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Dārzkopība nozarē. Tas darbojas arī Stādi, Materiāli sēšanai un stādīšanai, Stādi, shrubbery, Materiāli sēšanai un stādīšanai, un irrigation nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 5. OASEEDS

  Spānija

  Uzņēmums OASEEDS, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas atrodas Benidorm, Spānija.

 1. MTD POLAND SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums MTD POLAND SP. Z O.O., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas atrodas Orle, Polija.

 2. IGEA PRO SRL

  Itālija

  Uzņēmums IGEA PRO SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas atrodas Perugia, Itālija.

 1. XURRI TERRES VEGETALS S.L.-TERVEX

  Spānija

  Uzņēmums XURRI TERRES VEGETALS S.L.-TERVEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas darbojas arī decorative stones nozarēs. Tas atrodas Cassa De La Selva, Spānija.

 2. VERDALIA

  Spānija

  Uzņēmums VERDALIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas atrodas Sant Feliu De Llobregat, Spānija.

 3. SCARYBIRD

  Francija

  Uzņēmums SCARYBIRD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas darbojas arī pest removal products nozarēs. Tas atrodas Saint Berain, Francija.

 4. TAIZHOU SOL PLASTICS CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums TAIZHOU SOL PLASTICS CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas atrodas Hangzhou, Ķīna.

 5. VAN DER AUWERA

  Beļģija

  Uzņēmums VAN DER AUWERA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Audzētavu stādi nozarē. Tas darbojas arī Materiāli sēšanai un stādīšanai, Materiāli sēšanai un stādīšanai, un pots nozarēs. Tas atrodas Aartselaar, Beļģija.

 6. SAALET APS

  Dānija

  Uzņēmums SAALET APS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas darbojas arī sowing machines nozarēs. Tas atrodas Ulstrup, Dānija.

 7. TEXAS ANDREAS PETERSEN A/S

  Dānija

  Uzņēmums TEXAS ANDREAS PETERSEN A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas darbojas arī Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, Koka izstrādājumi, Traktori un piekabes lauksaimniecībai, Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums, un Koka izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Odense S, Dānija.

 8. LELY NEDERLAND

  Nīderlande

  Uzņēmums LELY NEDERLAND, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Materiāli sēšanai un stādīšanai, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, un Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarēs. Tas atrodas Maassluis, Nīderlande.

 1. GGG DÜSING GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums GGG DÜSING GMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Materiāli sēšanai un stādīšanai, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarēs. Tas atrodas Gelsenkirchen, Vācija.

 2. VREDO DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VREDO DEUTSCHLAND GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas iekārtas, Materiāli sēšanai un stādīšanai, Urbšanas iekārtas, un Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarēs. Tas atrodas Evessen, Vācija.

 3. J. LAMBERT & SÖHNE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums J. LAMBERT & SÖHNE GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Dārza mēbeles un iekārtas, Materiāli sēšanai un stādīšanai, Dārza mēbeles un iekārtas, un Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarēs. Tas atrodas Trier, Vācija.

 4. CESPLAY

  Spānija

  Uzņēmums CESPLAY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas darbojas arī synthetic grass nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 5. REBSCHULE STEINMANN E.K

  Vācija

  Uzņēmums REBSCHULE STEINMANN E.K, gadā un darbojas Izglītības organizācijas nozarē. Tas darbojas arī Materiāli sēšanai un stādīšanai, un Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarēs. Tas atrodas Sommerhausen, Vācija.

 6. FLEURALIA SA

  Spānija

  Uzņēmums FLEURALIA SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Materiāli sēšanai un stādīšanai, un Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarēs. Tas atrodas Vilassar De Mar, Spānija.

 7. SKLEP OGRODNICZY

  Polija

  Uzņēmums SKLEP OGRODNICZY, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarē. Tas darbojas arī traditional shop, un seeds nozarēs. Tas atrodas Krosno Odrzańskie, Polija.

 8. SCHREIBERS SAATZUCHT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHREIBERS SAATZUCHT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Materiāli sēšanai un stādīšanai, un Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarēs. Tas atrodas Söllingen, Vācija.

 9. SEDOS, S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums SEDOS, S.R.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Materiāli sēšanai un stādīšanai, un Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarēs. Tas atrodas Krakovany, Slovākija.

 10. WESTLAND HORTICULTURE LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WESTLAND HORTICULTURE LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dārzkopība un puķkopība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Materiāli sēšanai un stādīšanai, un Materiāli sēšanai un stādīšanai nozarēs. Tas atrodas Belfast, Apvienotā Karaliste.