• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • matrači un polsterējumi - mašīnas

Rezultāti

Matrači un polsterējumi - mašīnas - Imports eksports

 1. IVO IR KO, UAB

  Lietuva

  Verified by europages badge

  Uzņēmums IVO IR KO, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Matrači nozarē. Tas darbojas arī Izšuvumi, Matrači un polsterējumi - mašīnas, custom-made mattresses, manufacture of mattresses, foam mattresses, Hotel mattress supplier, Rolled mattresses manufacturer, Children mattresses producer, un Natural mattresses producer nozarēs. Tas atrodas Mostiskes, Lietuva.

 2. ELEKTROTEKS MATTRESS MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums ELEKTROTEKS MATTRESS MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī quilting machines, mattress edging machines, mattress wrapping machines, un mattress packing machine nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 3. KLEEMA POLSTEREIBEDARF

  Vācija

  Uzņēmums KLEEMA POLSTEREIBEDARF, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī air compressors, pneumatic stitching machines, hand-operated double-mitre saw, un zip fasteners nozarēs. Tas atrodas Schmelz, Vācija.

 4. RAM ELETTRONICA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums RAM ELETTRONICA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Foam cutting machines, un polyurethane foam nozarēs. Tas atrodas San Cesario Sul Panaro, Itālija.

 5. BELABEDDING

  Baltkrievija

  Uzņēmums BELABEDDING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī polyurethane pillows, latex mattress, support cushions, un Top mattresses nozarēs. Tas atrodas Novaya Gozha, Baltkrievija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. OPTRON TEXTILE MACHINERY

  Spānija

  Uzņēmums OPTRON TEXTILE MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī sealing machines nozarēs. Tas atrodas Alfarrasí, Spānija.

 2. ÖZBIRLIK MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums ÖZBIRLIK MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. NEWTECH YATAK MAKINALARI

  Turcija

  Uzņēmums NEWTECH YATAK MAKINALARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarē. Tas atrodas Kayseri, Turcija.

 4. AE KAPITONE

  Turcija

  Uzņēmums AE KAPITONE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī quilting machines, quilting/padding work on behalf of clients, un quilted fabric nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. DAHMEN TEXTILMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DAHMEN TEXTILMASCHINEN GMBH, gadā un darbojas Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarē. Tas atrodas Moenchengladbach, Vācija.

 1. EMPEROR YATAKLARI MOB TEKS TUR SAN VE TICA LTD

  Turcija

  Uzņēmums EMPEROR YATAKLARI MOB TEKS TUR SAN VE TICA LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī hotels beds, un sprung mattress nozarēs. Tas atrodas Antalya, Turcija.

 2. S.I.L.A.C. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums S.I.L.A.C. S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Matrači un polsterējumi - mašīnas, sewing machines for shoe factories and shoemakers, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Livorno, Itālija.

 1. BRAMAC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums BRAMAC S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Āda - rūpnieciskas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Āda un apavi - materiāli un piederumi, Matrači un polsterējumi - mašīnas, Āda un apavi - materiāli un piederumi, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Trani, Itālija.

 2. S.E.C.A.M. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums S.E.C.A.M. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Matrači un polsterējumi - mašīnas, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Rho, Itālija.

 3. TOMASI RENATO

  Itālija

  Uzņēmums TOMASI RENATO, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sadzīves tehnikas remonts nozarē. Tas darbojas arī Matrači un polsterējumi - mašīnas, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Matrači un polsterējumi - mašīnas, un Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Gallarate, Itālija.

 4. AGOSTONI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums AGOSTONI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sadzīves tehnikas remonts nozarē. Tas darbojas arī Mājas šujmašīnas, Matrači un polsterējumi - mašīnas, Mājas šujmašīnas, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Seregno, Itālija.

 5. CAVALLINI VITO

  Itālija

  Uzņēmums CAVALLINI VITO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sadzīves tehnikas remonts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Matrači un polsterējumi - mašīnas, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Putignano, Itālija.

 6. TECNO 5 S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNO 5 S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Sadzīves tehnikas remonts nozarē. Tas darbojas arī Matrači un polsterējumi - mašīnas, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Matrači un polsterējumi - mašīnas, un Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Prato, Itālija.

 7. SANY TRADING CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums SANY TRADING CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarē. Tas darbojas arī polyurethane foaming nozarēs. Tas atrodas Dongguan, Ķīna.

 8. ENNEREV MATERASSI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums ENNEREV MATERASSI S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gultas, gultu rāmji un matrači nozarē. Tas darbojas arī Segas, gultu pārklāji, pēļi un vatētas segas, Matrači un polsterējumi - mašīnas, Segas, gultu pārklāji, pēļi un vatētas segas, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Volpago Del Montello, Itālija.

 1. MANCINI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MANCINI S.R.L., gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Matrači un polsterējumi - mašīnas, staplers, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas San Benedetto Del Tronto, Itālija.

 2. M.G.A. DI PEZZOTTA MARCELLO

  Itālija

  Uzņēmums M.G.A. DI PEZZOTTA MARCELLO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sadzīves tehnikas remonts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Matrači un polsterējumi - mašīnas, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas San Salvo, Itālija.

 3. MASSA GENNARO

  Itālija

  Uzņēmums MASSA GENNARO, gadā un darbojas Sadzīves tehnikas remonts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Matrači un polsterējumi - mašīnas, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas San Valentino Torio, Itālija.

 4. YIKAI MACHINERY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums YIKAI MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarē. Tas atrodas Foshan, Ķīna.

 5. MARTINELLI & BERIOLI S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums MARTINELLI & BERIOLI S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Matrači un polsterējumi - mašīnas, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Perugia, Itālija.

 6. G.M. SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums G.M. SERVICE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sadzīves tehnikas remonts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Matrači un polsterējumi - mašīnas, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 7. CIUCANI MOCASSINO MACHINERY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CIUCANI MOCASSINO MACHINERY S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Matrači un polsterējumi - mašīnas, slide framing machines, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Fermo, Itālija.

 8. VIPEL

  Itālija

  Uzņēmums VIPEL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Matrači un polsterējumi - mašīnas, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Montecchio Maggiore, Itālija.

 9. RIMAC (S.A.S.)

  Itālija

  Uzņēmums RIMAC (S.A.S.), ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sadzīves tehnikas remonts nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Matrači un polsterējumi - mašīnas, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, un Matrači un polsterējumi - mašīnas nozarēs. Tas atrodas Casoria, Itālija.

 10. MONARI S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums MONARI S.A.S., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sadzīves tehnikas remonts nozarē. Tas darbojas arī Matrači un polsterējumi - mašīnas, Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi, Matrači un polsterējumi - mašīnas, un Rūpnieciskās šujmašīnas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Bologna, Itālija.