• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • medicīniskas analīzes

Rezultāti

Medicīniskas analīzes - Imports eksports

 1. HANGZHOU SINGCLEAN MEDICAL PRODUCTS

  Ķīna

 2. LENSOPTIC

  Serbija

  Uzņēmums LENSOPTIC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Medicīniskas analīzes nozarē. Tas darbojas arī optical glass, optical lenses, un ophthalmology nozarēs. Tas atrodas Belgrade, Serbija.

 3. MEDIC EXPERT

  Francija

  Uzņēmums MEDIC EXPERT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Diagnostikas reaģenti nozarē. Tas darbojas arī Medicīniskas analīzes, Medicīnas materiāli, laboratory diagnosis, devices for diagnostic analysis laboratories and dedicated diagnoses, Medicīniskas analīzes, un Medicīnas materiāli nozarēs. Tas atrodas Nancy, Francija.

 4. FISCHER ANALYSEN INSTRUMENTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FISCHER ANALYSEN INSTRUMENTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medicīna un ķirurģija - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Medicīniskas analīzes, CO2 analyser, spectrometers, Medicīniskas analīzes, un medical gas analyser nozarēs. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 5. CHU AMBROISE PARE

  Beļģija

  Uzņēmums CHU AMBROISE PARE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Medicīnas pakalpojumi un slimnīcas nozarē. Tas darbojas arī Medicīniskas analīzes, Klīnikas un slimnīcas, Medicīniskas analīzes, hospitals, Klīnikas un slimnīcas, un clinical analysis - centres and laboratories nozarēs. Tas atrodas Mons, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. EKF DIAGNOSTICS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums EKF DIAGNOSTICS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medicīniskas analīzes nozarē. Tas darbojas arī diagnostics, clinical chemistry, molecular biology, un medical devices nozarēs. Tas atrodas Cardiff, Apvienotā Karaliste.

 2. VISABLE LABS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VISABLE LABS GMBH, gadā un darbojas Medicīniskas analīzes nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. NEUROSTIMULUS SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums NEUROSTIMULUS SP. Z O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Medicīniskas analīzes nozarē. Tas atrodas Lublin, Polija.

 4. CENTRUM VOOR MEDISCHE ANALYSE

  Beļģija

  Uzņēmums CENTRUM VOOR MEDISCHE ANALYSE, gadā un darbojas Sanitārās kontroles laboratorijas nozarē. Tas darbojas arī Medicīniskas analīzes, Medicīniskas analīzes, un Medical diagnosis nozarēs. Tas atrodas Herentals, Beļģija.

 5. FONIO

  Bulgārija

  Uzņēmums FONIO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Medicīniskas analīzes nozarē. Tas darbojas arī Dzirdes aparāti, hearing tests, un Dzirdes aparāti nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 1. TYSON BIORESEARCH INC.

  Taivāna

  Uzņēmums TYSON BIORESEARCH INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medicīniskas analīzes nozarē. Tas darbojas arī self blood monitoring nozarēs. Tas atrodas Miaoli County, Taiwan, Taivāna.

 2. LABORATOIRE DR. COLLARD

  Beļģija

  Uzņēmums LABORATOIRE DR. COLLARD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Medicīniskas analīzes nozarē. Tas atrodas Liège, Beļģija.

 1. WORLD OF HEALTH BIOTECH CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums WORLD OF HEALTH BIOTECH CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medicīniskas analīzes nozarē. Tas atrodas Beijng, Ķīna.

 2. BIOPATH LABORATOIRES

  Francija

  Uzņēmums BIOPATH LABORATOIRES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Medicīniskas analīzes nozarē. Tas darbojas arī analysis laboratories, un clinical analysis nozarēs. Tas atrodas Coquelles, Francija.

 3. SHENZHEN FYH DIGITAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHENZHEN FYH DIGITAL TECHNOLOGY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medicīniskas analīzes nozarē. Tas atrodas Guangdong, Ķīna.

 4. SANTA CHIARA S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums SANTA CHIARA S.N.C., gadā un darbojas Specializētas ārstu prakses un medicīnas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Medicīniskas analīzes, Donoru asins un orgānu krājumi, Medicīniskas analīzes, un Donoru asins un orgānu krājumi nozarēs. Tas atrodas San Miniato, Itālija.

 5. ISTITUTO B. RAMAZZINI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ISTITUTO B. RAMAZZINI S.R.L., gadā un darbojas Specializētas ārstu prakses un medicīnas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Medicīniskas analīzes, Donoru asins un orgānu krājumi, Medicīniskas analīzes, un Donoru asins un orgānu krājumi nozarēs. Tas atrodas CATANIA, Itālija.

 6. GENERA LTD

  Latvija

  Uzņēmums GENERA LTD, gadā un darbojas Medicīniskas analīzes nozarē. Tas atrodas Riga, Latvija.

 7. HIDEN ISOCHEMA

  Vācija

  Uzņēmums HIDEN ISOCHEMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Medicīniskas analīzes nozarē. Tas atrodas Kochel am See, Vācija.

 8. LABO ANALYSE MEDICALE OLIVOT

  Francija