• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla apšuvums

Rezultāti

Metāla apšuvums - Imports eksports

 1. COLIMET SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  COLIMET can claim fifty years experience in Europe regarding non-ferrous metals. It's in the corrosion protection business and is a leader for thermal spraying plants that it offers as an industrial diversification for industrial metal sandblasting and coating to provide corrosion protection coating for steel structures that will last for over 70 years without any intermediate maintenance. It supplies: -Zinc and zinc/aluminium wire from Vertic Zinc Wire OY in Pori Finland -Thermal spraying plants with electric arc spraying from OSU-Hessler in Bochum Germany -Industrial process dust extraction, filtration and collection systems -It trades metal wires (tin, aluminium, copper, bronze, brass, corten steel, stainless steel, etc.) for corrosion and wear protection deposition produced in Finland, Italy, Spain and Germany. It distributes zinc balls, grit and anodes; welded tin wires and alloys; tin anodes. Thanks to its international liaisons COLIMET operates in Europe-Far East-North Africa.

 2. KRANAMAX

  Bulgārija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KRANAMAX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kuģu būvētavas nozarē. Tas darbojas arī Metāla apšuvums, naval construction / shipbuilding, Castings for shipbuilding, sections for the shipbuilding industry, steel for shipbuilding, shipbuilding equipments, Metal processing, moulds for metals, un metal hardware nozarēs. Tas atrodas Vratsa, Bulgārija.

 3. SORBA GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SORBA GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas atrodas Schöningen, Vācija.

 4. CYVECAR VALLAS Y CERCADOS S. L.

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CYVECAR VALLAS Y CERCADOS S. L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas darbojas arī Metal doors, metal doors, POSTS, fencing, FENCES, un RAILINGS nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 5. HELDT BAUELEMENTE

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HELDT BAUELEMENTE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas atrodas Dinslaken, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SUMACE S.A.

  Spānija

  Uzņēmums SUMACE S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Aizkari nozarē. Tas darbojas arī Slēģi no plāksnītēm, Metāla apšuvums, Slēģi no plāksnītēm, Metāla apšuvums, un folding doors nozarēs. Tas atrodas Fornells De La Selva-Girona, Spānija.

 2. CORATEC AG

  Šveice

  Uzņēmums CORATEC AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas atrodas Gunzgen, Šveice.

 3. NICOLLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NICOLLI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Fasādes - pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Metāla apšuvums, Metāla apšuvums, continuous façades, un aluminium frame nozarēs. Tas atrodas Colceresa, Itālija.

 4. AR-GEN METAL

  Turcija

  Uzņēmums AR-GEN METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas darbojas arī Stiepts metāls - loksnes, Metāla režģi, Metāla apšuvums, Stiepts metāls - loksnes, Metāla režģi, un Metāla apšuvums nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 5. PROMALLAS IND ESPAÑA

  Spānija

  Uzņēmums PROMALLAS IND ESPAÑA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas darbojas arī Žogi, Žogi, steel barriers, electrowelded grilles, un metal meshing for fencing nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 1. TREFILERIA ALISEDA SL

  Spānija

  Uzņēmums TREFILERIA ALISEDA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, wiring, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, ferrous metal barbed wire, un Metal fences nozarēs. Tas atrodas Aliseda-Cáceres, Spānija.

 2. FORTEMA SL

  Spānija

  Uzņēmums FORTEMA SL, gadā un darbojas Žogi nozarē. Tas darbojas arī Metāla apšuvums, fencing, metal meshing for fencing, Metāla apšuvums, un Metal fences nozarēs. Tas atrodas Los Quiles (malagon)-Ciudad Real, Spānija.

 1. VAN-MERKSTEIJN FENCING SYSTEMS IBÉRICA

  Spānija

  Uzņēmums VAN-MERKSTEIJN FENCING SYSTEMS IBÉRICA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas darbojas arī metal fences, un fences nozarēs. Tas atrodas Briviesca, Spānija.

 2. POHL METAL SYSTEMS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums POHL METAL SYSTEMS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas darbojas arī panel finishing, Expanded metal, un metal facades nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.

 3. MAXCON GMBH ARCHITECTURAL PRODUCTS

  Vācija

  Uzņēmums MAXCON GMBH ARCHITECTURAL PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas atrodas Dürnau, Vācija.

 4. IBV INDUSTRIEBAUTEN-VERKLEIDUNGS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums IBV INDUSTRIEBAUTEN-VERKLEIDUNGS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas atrodas Oberthal, Vācija.

 5. MUNDAL FENSTER- U. FASSADEN-TECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MUNDAL FENSTER- U. FASSADEN-TECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas atrodas Ehingen, Vācija.

 6. MONTANA BAUSYSTEME AG

  Šveice

  Uzņēmums MONTANA BAUSYSTEME AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas darbojas arī Acoustic ceilings, un corrugated sheet metal nozarēs. Tas atrodas Villmergen, Šveice.

 7. FRANCESC CARBONELL I VICÈNÇ

  Spānija

  Uzņēmums FRANCESC CARBONELL I VICÈNÇ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas atrodas Alcoi, Spānija.

 8. FEILMEIER AG

  Vācija

  Uzņēmums FEILMEIER AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Atjaunojamie enerģijas avoti nozarē. Tas darbojas arī Gofrētas loksnes - melnie metāli, Metāla apšuvums, Krāsaino metālu apšuvums, Santehnikas iekārtas, Gofrētas loksnes - melnie metāli, Metāla apšuvums, Krāsaino metālu apšuvums, un Santehnikas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Osterhofen, Vācija.

 1. PROFIL C

  Francija

  Uzņēmums PROFIL C, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Profili un stieņi - melnie metāli, Metāla apšuvums, Vieglas metāla konstrukcijas, Profili un stieņi - melnie metāli, blankets, un Metāla apšuvums nozarēs. Tas atrodas Vaudrey, Francija.

 2. LES TOITURES ORLANDO

  Beļģija

  Uzņēmums LES TOITURES ORLANDO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Jumta segums nozarē. Tas darbojas arī Jumti - būvdarbi, Metāla apšuvums, Jumti - būvdarbi, platforms, carpentry work accurately, un Metāla apšuvums nozarēs. Tas atrodas Milmort, Beļģija.

 3. TALLERES PALOMARES MECANIZACIÓN Y CONSTRUCCIONES METÁLICAS

  Spānija

  Uzņēmums TALLERES PALOMARES MECANIZACIÓN Y CONSTRUCCIONES METÁLICAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Metāla apšuvums, Katli un tvertnes, metal locksmithing, construction of metal structures for public works, Metāla apšuvums, un Katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Arganda Del Rey (madrid), Spānija.

 4. ATELIERS PHILIPPE JOWA

  Beļģija

  Uzņēmums ATELIERS PHILIPPE JOWA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Metāla apšuvums, Metāla kāpnes, Industriāla celtniecības konstrukcija, metal warping, Metāla apšuvums, un Metāla kāpnes nozarēs. Tas atrodas Cerexhe-Heuseux, Beļģija.

 5. BATIMENT SERVICE

  Francija

  Uzņēmums BATIMENT SERVICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Metāla apšuvums, Locksmithing, metal structural work, Blanket, un Metāla apšuvums nozarēs. Tas atrodas Thaon-Les-Vosges Cedex, Francija.

 6. ETS ROSE

  Beļģija

  Uzņēmums ETS ROSE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Jumti - būvdarbi nozarē. Tas darbojas arī Metāla apšuvums, Loksnes un lentes - alumīnijs, Metāla apšuvums, Loksnes un lentes - alumīnijs, covering design, un self-supporting intermediate floor nozarēs. Tas atrodas Florennes, Beļģija.

 7. POLYPROFILS SA

  Francija

  Uzņēmums POLYPROFILS SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Profili un stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla apšuvums, un Metāla apšuvums nozarēs. Tas atrodas Meyzieu, Francija.

 8. DUVAL COUVERTURES

  Francija

  Uzņēmums DUVAL COUVERTURES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas darbojas arī Izolācijas un hermetizācijas pakalpojumi, Jumiķi - pakalpojumi, Izolācijas un hermetizācijas pakalpojumi, Jumiķi - pakalpojumi, un windows for roofs nozarēs. Tas atrodas Lomme, Francija.

 9. STE INDUSTRIELLE DE SERRURERIE

  Francija

  Uzņēmums STE INDUSTRIELLE DE SERRURERIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Metāla apšuvums, Industriāla celtniecības konstrukcija, Kalta dzelzs, Metāla apšuvums, Industriāla celtniecības konstrukcija, un Kalta dzelzs nozarēs. Tas atrodas Draguignan, Francija.

 10. ALUMINIOS Y PVC GERARDO DE LA RIVA

  Spānija

  Uzņēmums ALUMINIOS Y PVC GERARDO DE LA RIVA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas PVC logi nozarē. Tas darbojas arī Metāla apšuvums, window manufacturers, Metāla apšuvums, composite panels, un aluminum doors nozarēs. Tas atrodas Leon, Spānija.