• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla cisternas

Rezultāti

Metāla cisternas - Imports eksports

 1. BORGES GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BORGES GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Seelze, Vācija.

 2. A&O TEC GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums A&O TEC GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Eugendorf, Austrija.

 3. CLASS REGENWASSERTANKS & ZUBEHÖR

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CLASS REGENWASSERTANKS & ZUBEHÖR, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Berghülen, Vācija.

 4. POSCHEN & GIEBEL GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums POSCHEN & GIEBEL GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Haan, Vācija.

 5. ALFRED SCHNEIDER GMBH & CO. TANKBAU KG

  Vācija

  Uzņēmums ALFRED SCHNEIDER GMBH & CO. TANKBAU KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Söhrewald, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. KÖVER GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums KÖVER GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Buxtehude, Vācija.

 2. BEHÄLTERTECHNIK HAASE

  Vācija

  Uzņēmums BEHÄLTERTECHNIK HAASE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Plessa, Vācija.

 3. BÜENFELD GMBH GFK-TANK- UND BEHÄLTERBAU

  Vācija

  Uzņēmums BÜENFELD GMBH GFK-TANK- UND BEHÄLTERBAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Meschede, Vācija.

 4. IAT INDUSTRIELLE ANLAGENTECHNIK AG

  Šveice

  Uzņēmums IAT INDUSTRIELLE ANLAGENTECHNIK AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Herzogenbuchsee, Šveice.

 5. AKS DASIS DOMMERMUTH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums AKS DASIS DOMMERMUTH GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Mülheim-Kärlich, Vācija.

 1. SUPERVAC MASCHINENBAU GES.M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums SUPERVAC MASCHINENBAU GES.M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 2. KÜSSNER INDUSTRIEDEMONTAGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KÜSSNER INDUSTRIEDEMONTAGEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Beelen, Vācija.

 1. ROBERT ZIMMERMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ROBERT ZIMMERMANN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Morsbach, Vācija.

 2. VENETA ACCIAI SRL

  Itālija

  Uzņēmums VENETA ACCIAI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas darbojas arī ball valves, stainless steel manhole covers, un safety valve nozarēs. Tas atrodas Fossalta Di Piave, Itālija.

 3. ALDO DEL CARLO DI ANNA E PAOLA DEL CARLO S.N.C.

  Itālija

  Uzņēmums ALDO DEL CARLO DI ANNA E PAOLA DEL CARLO S.N.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas darbojas arī Metāla cisternas, sheet metal for reels, corrugated sheets for roofs, Metāla cisternas, un metal calendering nozarēs. Tas atrodas Porcari, Itālija.

 4. UWE KIESSLING

  Vācija

  Uzņēmums UWE KIESSLING, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Magdeburg, Vācija.

 5. INGENSIEP & SCHALLENBERG GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums INGENSIEP & SCHALLENBERG GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Grefrath, Vācija.

 6. GIMAR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GIMAR S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla cisternas, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, Metāla cisternas, wine-makers, Vīna darītavas - sistēmas, iekārtas un aprīkojums, un storage tanks nozarēs. Tas atrodas Occimiano, Itālija.

 7. DOCKMARINE GMBH

  Austrija

  Uzņēmums DOCKMARINE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas atrodas Neusiedl, Austrija.

 8. MAGYAR

  Francija

  Uzņēmums MAGYAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Automašīnas nozarē. Tas darbojas arī Metāla cisternas, tanks, un Metāla cisternas nozarēs. Tas atrodas Dijon, Francija.

 1. ALGOR S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ALGOR S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla tvertnes, Metāla cisternas, Metāla tvertnes, Metāla cisternas, stainless steel containers for wine, un stainless steel containers for oil nozarēs. Tas atrodas Villa Del Conte, Itālija.

 2. M.A.C. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums M.A.C. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Metāla cisternas, tank trailers, cargo trailers, Metāla cisternas, un tanks for liquid petroleum products nozarēs. Tas atrodas Jesi, Itālija.

 3. METALCONSTRUCT 2000 SPRLU

  Beļģija

  Uzņēmums METALCONSTRUCT 2000 SPRLU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Kalta dzelzs, Metāla rezervuāri, Kalta dzelzs, un metal gates nozarēs. Tas atrodas Courcelles, Beļģija.

 4. HARALD LIEBERS BEHÄLTER - APPARATEBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HARALD LIEBERS BEHÄLTER - APPARATEBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Katli un tvertnes, Metāla cisternas, Lieli katli un tvertnes, Industriāla celtniecības konstrukcija, Katli un tvertnes, Metāla cisternas, un Lieli katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas Chemnitz, Vācija.

 5. JAASTRA-WAM, LTD

  Lietuva

  Uzņēmums JAASTRA-WAM, LTD, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas darbojas arī Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, tanks for tank trucks, Tank, Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums, un machinery and equipment for food products nozarēs. Tas atrodas Alytus, Lietuva.

 6. FEROMETAL

  Beļģija

  Uzņēmums FEROMETAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla cisternas, Stainless steel metalwork, metal structural work, metal ladders, un Metāla cisternas nozarēs. Tas atrodas Châtelet, Beļģija.

 7. BTS TANK SOLUTIONS

  Beļģija

  Uzņēmums BTS TANK SOLUTIONS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla cisternas nozarē. Tas darbojas arī Horizontal storage tanks nozarēs. Tas atrodas Dottignies, Beļģija.

 8. EUROSPRAY S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums EUROSPRAY S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla tvertnes, Metāla cisternas, Metāla tvertnes, un Metāla cisternas nozarēs. Tas atrodas Cinisello Balsamo, Itālija.

 9. SACIL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SACIL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla tvertnes, Metāla cisternas, Metāla tvertnes, un Metāla cisternas nozarēs. Tas atrodas Scandiano, Itālija.

 10. VITALI & C. S.A.S. DI VITALI GIUSEPPE E C.

  Itālija

  Uzņēmums VITALI & C. S.A.S. DI VITALI GIUSEPPE E C., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāli - otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Metāla tvertnes, Metāla cisternas, Metāla tvertnes, un Metāla cisternas nozarēs. Tas atrodas Vanzaghello, Itālija.