• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla furnitūra

Rezultāti

Metāla furnitūra - Imports eksports

 1. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Ķīna

  Verified by europages badge

  JIT Homes Co. is comprehensively engaged in the R&D, manufacture and distribution of glass hardware. We focus on swing glass door hardware, frameless shower door hardware, point-fixed fittings, sliding door systems and structural glass hardware including patch fittings, glass door rails, glass wedge systems, floor springs, handles, shower hinges, glass clamps, knobs, towel bars, stay bars, screen seals, spigots, shower stabilizers, glazing channels, pivoting hardware, locks, door hinges, sliding door fittings, stacking door accessories, spider fittings... A customer-centric, integrity management as the starting point to improve the quality of the focal points, replying on science and technology, continuous innovation is the target of JIT Homes that has consistently adhered to.

 2. ANGLO STAINLESS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ANGLO STAINLESS LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, low-pressure fittings, high pressure fittings, PTFE gaskets, metal pipe fittings, Stainless steel flanges, stainless steel fixing items, pipe fittings, un Stainless-steel pipe bends nozarēs. Tas atrodas Dewsbury, Apvienotā Karaliste.

 3. SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H.

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas atrodas Ternberg, Austrija.

 4. ENKA METAL, CONSULTATION, PROJECT MANAGEMENT, MANUFACTURING

  Turcija

  Uzņēmums ENKA METAL, CONSULTATION, PROJECT MANAGEMENT, MANUFACTURING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Metāla furnitūra, brass pipes, technical consultants in mechanical engineering, business start-up management, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 5. DORMAKABA BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums DORMAKABA BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas atrodas Brugge, Beļģija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN

  Čehija

  Uzņēmums ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Kalumi mēbelēm, Vara un dzelzs detaļas mēbelēm, Kalumi mēbelēm, un Vara un dzelzs detaļas mēbelēm nozarēs. Tas atrodas Přeštice, Čehija.

 2. HANS-PETER HUMMEL E. K.

  Vācija

  Uzņēmums HANS-PETER HUMMEL E. K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas atrodas Legau, Vācija.

 3. SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu īre nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, Metāla furnitūra, rings, Drošības vārsti, joints, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Grand Couronne, Francija.

 4. FITING SZR

  Serbija

  Uzņēmums FITING SZR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī iso fittings, brass die-casting, Plumbing fittings - non-ferrous metal, un brass valves nozarēs. Tas atrodas Novi Sad, Serbija.

 5. KD-BESCHLÄGE

  Vācija

  Uzņēmums KD-BESCHLÄGE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī air conditioning, un bow handles nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 1. AXOR INDUSTRY

  Ukraina

  Uzņēmums AXOR INDUSTRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī hinges for doors and windows, accessories for pvc window and door frames, pvc windows, un Building - hardware nozarēs. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

 2. VITO RIMOLDI SPA

  Itālija

  Uzņēmums VITO RIMOLDI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Flat joints, un industrial gaskets nozarēs. Tas atrodas Legnano, Itālija.

 1. ACIERIES DE BONPERTUIS

  Francija

  Uzņēmums ACIERIES DE BONPERTUIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas atrodas Apprieu, Francija.

 2. NEXA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums NEXA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Metāla furnitūra, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Zocco Di Erbusco, Itālija.

 3. JOAQUIM MACHADO LDA

  Portugāle

  Uzņēmums JOAQUIM MACHADO LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī bathroom accessories, stainless steel components for kitchens, accessories for valves, un polishing with spheres nozarēs. Tas atrodas Braga, Portugāle.

 4. FISCHER EKF GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums FISCHER EKF GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Lippstadt, Vācija.

 5. HORST SIEFERT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HORST SIEFERT GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Wunstorf, Vācija.

 6. LZF VERTRIEBS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums LZF VERTRIEBS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Freudenberg, Vācija.

 7. F. HEIN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums F. HEIN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Gärtringen, Vācija.

 8. RICHARD MALZAHN

  Vācija

  Uzņēmums RICHARD MALZAHN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Kempen, Vācija.

 1. REPLICATA GBR

  Vācija

  Uzņēmums REPLICATA GBR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Freiburg, Vācija.

 2. DECO-LINE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DECO-LINE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Ainring, Vācija.

 3. GRIFFWERK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GRIFFWERK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Blaustein, Vācija.

 4. NICKAL SA

  Šveice

  Uzņēmums NICKAL SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Yverdon-Les-Bains, Šveice.

 5. CALA BESCHLÄGE INH. THOMAS CALA

  Vācija

  Uzņēmums CALA BESCHLÄGE INH. THOMAS CALA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Kriesow, Vācija.

 6. WEIDINGERGLAS A/S

  Dānija

  Uzņēmums WEIDINGERGLAS A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla āķi nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi celtniecībai, Naglas, Metāla stiprinājumi, Metāla furnitūra, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Naglas, Metāla stiprinājumi, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Herlev, Dānija.

 7. FONSEGRIVE GMBH

  Šveice

  Uzņēmums FONSEGRIVE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Giebenach, Šveice.

 8. JOSEF PANNERMAYR INH. KLAUS PANNERMAYR E.K.

  Vācija

  Uzņēmums JOSEF PANNERMAYR INH. KLAUS PANNERMAYR E.K., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Vilsbiburg, Vācija.

 9. WEISSENBACH GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums WEISSENBACH GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Bad Salzuflen, Vācija.

 10. ANTON GUCK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ANTON GUCK GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Hallstadt, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Metāla furnitūra - Imports eksports

Rezultātu skaits

470 Uzņēmumi