• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla furnitūra

Rezultāti

Metāla furnitūra - Imports eksports

 1. JIT HOMES COMPANY LIMITED

  Ķīna

  Verified by europages badge

  JIT Homes Co. is comprehensively engaged in the R&D, manufacture and distribution of glass hardware. We focus on swing glass door hardware, frameless shower door hardware, point-fixed fittings, sliding door systems and structural glass hardware including patch fittings, glass door rails, glass wedge systems, floor springs, handles, shower hinges, glass clamps, knobs, towel bars, stay bars, screen seals, spigots, shower stabilizers, glazing channels, pivoting hardware, locks, door hinges, sliding door fittings, stacking door accessories, spider fittings... A customer-centric, integrity management as the starting point to improve the quality of the focal points, replying on science and technology, continuous innovation is the target of JIT Homes that has consistently adhered to.

 2. SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H.

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SIRO BESCHLÄGE- U. METALLWARENFABRIK GES.M.B.H., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas atrodas Ternberg, Austrija.

 3. ANGLO STAINLESS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ANGLO STAINLESS LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, low-pressure fittings, high pressure fittings, PTFE gaskets, metal pipe fittings, Stainless steel flanges, stainless steel fixing items, pipe fittings, un Stainless-steel pipe bends nozarēs. Tas atrodas Dewsbury, Apvienotā Karaliste.

 4. DORMAKABA BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums DORMAKABA BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas atrodas Brugge, Beļģija.

 5. ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN

  Čehija

  Uzņēmums ING.MILAN NOVOTNÝ-STEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Kalumi mēbelēm, Vara un dzelzs detaļas mēbelēm, Kalumi mēbelēm, un Vara un dzelzs detaļas mēbelēm nozarēs. Tas atrodas Přeštice, Čehija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. WIDEN INTERNATIONAL CO., LTD

  Taivāna

  Uzņēmums WIDEN INTERNATIONAL CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dīzeļdzinēju rezerves daļas nozarē. Tas darbojas arī Metāla furnitūra, Rokas instrumenti bez motora, Mehāniskie pārnesumi - detaļas, forging, Metāla furnitūra, Rokas instrumenti bez motora, un Mehāniskie pārnesumi - detaļas nozarēs. Tas atrodas Taichung, Taivāna.

 2. HANS-PETER HUMMEL E. K.

  Vācija

  Uzņēmums HANS-PETER HUMMEL E. K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas atrodas Legau, Vācija.

 3. OZBIRLIK MAKINA, CONSULTATION, MANUFACTURING

  Turcija

  Uzņēmums OZBIRLIK MAKINA, CONSULTATION, MANUFACTURING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu mehāniskās apstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi nozarē. Tas darbojas arī Metāla furnitūra, brass pipes, technical consultants in mechanical engineering, business start-up management, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 4. ACIERIES DE BONPERTUIS

  Francija

  Uzņēmums ACIERIES DE BONPERTUIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas atrodas Apprieu, Francija.

 5. NEXA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums NEXA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pagarinājumu savienojumi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, Metāla furnitūra, Pagarinājumu savienojumi - krāsainie metāli, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Zocco Di Erbusco, Itālija.

 1. AXOR INDUSTRY

  Ukraina

  Uzņēmums AXOR INDUSTRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī hinges for doors and windows, accessories for pvc window and door frames, pvc windows, un Building - hardware nozarēs. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

 2. SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE DU JOINT ET PLASTIQUE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu īre nozarē. Tas darbojas arī Drošības vārsti, Metāla furnitūra, rings, Drošības vārsti, joints, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Grand Couronne, Francija.

 1. LOCUS CO.,LTD.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums LOCUS CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas atrodas Busan, Dienvidkoreja.

 2. KD-BESCHLÄGE

  Vācija

  Uzņēmums KD-BESCHLÄGE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī air conditioning, un bow handles nozarēs. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 3. JOAQUIM MACHADO LDA

  Portugāle

  Uzņēmums JOAQUIM MACHADO LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī bathroom accessories, stainless steel components for kitchens, accessories for valves, un polishing with spheres nozarēs. Tas atrodas Braga, Portugāle.

 4. VITO RIMOLDI SPA

  Itālija

  Uzņēmums VITO RIMOLDI SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Flat joints, un industrial gaskets nozarēs. Tas atrodas Legnano, Itālija.

 5. AL FEEL TRADING LLC

  Apvienotie Arābu Emirāti

  Uzņēmums AL FEEL TRADING LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melno metālu cauruļu armatūra nozarē. Tas darbojas arī Metāla furnitūra, hydraulic hoses, Metāla furnitūra, Crimped fittings, un Fittings for pressure pipes nozarēs. Tas atrodas Sharjah, Apvienotie Arābu Emirāti.

 6. FITING SZR

  Serbija

  Uzņēmums FITING SZR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla furnitūra nozarē. Tas darbojas arī iso fittings, brass die-casting, Plumbing fittings - non-ferrous metal, un brass valves nozarēs. Tas atrodas Novi Sad, Serbija.

 7. SICHERHEIT UND DESIGN FRANK DÖHNER BAUBESCHLÄGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SICHERHEIT UND DESIGN FRANK DÖHNER BAUBESCHLÄGE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 8. PHOS DESIGN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PHOS DESIGN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Karlsruhe, Vācija.

 1. KARL STREHLE INH. DIETMAR STREHLE

  Vācija

  Uzņēmums KARL STREHLE INH. DIETMAR STREHLE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Mayen, Vācija.

 2. SCHWARTE GMBH BAUBESCHLÄGE

  Vācija

  Uzņēmums SCHWARTE GMBH BAUBESCHLÄGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Drolshagen, Vācija.

 3. HÄFELE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums HÄFELE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Naumburg, Vācija.

 4. SAATENBERG HANDELS & CONSULTING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SAATENBERG HANDELS & CONSULTING GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Baden-Baden, Vācija.

 5. NICKAL SA

  Šveice

  Uzņēmums NICKAL SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Yverdon-Les-Bains, Šveice.

 6. HÄFELE GMBH & CO KG

  Vācija

  Uzņēmums HÄFELE GMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Münster, Vācija.

 7. SCHEULENBURG-DIREKT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums SCHEULENBURG-DIREKT GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Rinteln, Vācija.

 8. HUWIL LOCKS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums HUWIL LOCKS GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Eitorf, Vācija.

 9. ANUBA AG

  Šveice

  Uzņēmums ANUBA AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas St. Margrethen, Šveice.

 10. SEEFELDER

  Vācija

  Uzņēmums SEEFELDER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rokas instrumenti bez motora nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla furnitūra, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla furnitūra nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Metāla furnitūra - Imports eksports

Rezultātu skaits

498 Uzņēmumi