• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla halles

Rezultāti

Metāla halles - Imports eksports

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA is a company of substitution of asbestos roofing. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA was founded in 1997 in the municipality of Águeda. We manufacture steel structures, metal constructions, railings and wire mesh, gates, and balconies. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA is dedicated to the transformation and creation of structures, roofing, and metal façades, mainly for the execution of industrial pavilions. We also have the ability to execute light locksmith projects such as small and large gates, railings, and small roofs. For many years, the company has had experience in the domestic and foreign markets: Spain, France, Angola, and Mozambique. We do all kinds of iron and steel work and give free budgets. Auto-Cad drawings accompany all our works. We are committed to excellence by using the best materials, equipment, methods, and processes and have a competent and motivated team to run your projects.

 2. LOSBERGER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LOSBERGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī Room solutions, Room systems, Tents, tent, Halls, hangar, event marquees, event tent, un marquees for events nozarēs. Tas atrodas Bad Rappenau, Vācija.

 3. HERCHENBACH INDUSTRIAL BUILDINGS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HERCHENBACH INDUSTRIAL BUILDINGS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas atrodas Hennef, Vācija.

 4. HR-STRUCTURES GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HR-STRUCTURES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī industrial sheds, Tent halls, Warehouses and storage tents, Pre-fabricated sheds, System halls, Steel halls, turnkey, Marquees for use in disasters, Trade fair and exhibition halls, un Large tents nozarēs. Tas atrodas Grebenhain, Vācija.

 5. CUALIMETAL, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums CUALIMETAL, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Metāla halles, Modular industrial buildings, iron structures, Metāla halles, un prefabricated sheds nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DEVA STEEL CORPORATION

  Rumānija

  Uzņēmums DEVA STEEL CORPORATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Metāla un tērauda metināšana, Metāla konstrukcijas, Metāla halles, Metāla angāri - dzelzs un tērauds, Metāla un tērauda metināšana, Metāla konstrukcijas, Metāla halles, un Metāla angāri - dzelzs un tērauds nozarēs. Tas atrodas Hunedoara, Rumānija.

 2. ATA GROUP SRL

  Rumānija

  Uzņēmums ATA GROUP SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saliekamas mājas nozarē. Tas darbojas arī Metāla halles, un Metāla halles nozarēs. Tas atrodas Brasov-Romania, Rumānija.

 3. VIEBROCKREITHALLEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VIEBROCKREITHALLEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī building construction, horse boxes, containment edges, un cages nozarēs. Tas atrodas Harsefeld, Vācija.

 4. STAHL & HALLEN PROFI GMBH

  Austrija

  Uzņēmums STAHL & HALLEN PROFI GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas atrodas Sankt Georgen Bei Obernberg Am Inn, Austrija.

 5. MATRIX STRUCTURES

  Vācija

  Uzņēmums MATRIX STRUCTURES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko pētījumu iestādes, industrial sheds, Rūpniecisko pētījumu iestādes, un steel constructions nozarēs. Tas atrodas Reddeber, Vācija.

 1. GIESSE SPA

  Itālija

  Uzņēmums GIESSE SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī industrial sheds, pvc roofing, un rapid opening doors nozarēs. Tas atrodas Castellinaldo D'alba, Itālija.

 2. FPUH KOBEX

  Polija

  Uzņēmums FPUH KOBEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas atrodas Kamień, Polija.

 1. VALL

  Spānija

  Uzņēmums VALL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī shed rental, construction of industrial sheds, erection of industrial sheds, un industrial sheds nozarēs. Tas atrodas Les Borges Blanques, Spānija.

 2. COMEZA,SC GRUPO SERMIN

  Spānija

  Uzņēmums COMEZA,SC GRUPO SERMIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes, erection of industrial sheds, un Katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas La Puebla De Alfinden, Spānija.

 3. FATO LOGISTIC EQUIPMENTS

  Itālija

  Uzņēmums FATO LOGISTIC EQUIPMENTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī construction of industrial sheds, industrial shelving fitted, renewable energy sources, un car demolition nozarēs. Tas atrodas Teverola, Itālija.

 4. POL-MET KONSTRUKCJE STALOWE

  Polija

  Uzņēmums POL-MET KONSTRUKCJE STALOWE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī marquees for trade fairs and exhibitions, un air blankets for cold stores nozarēs. Tas atrodas Siedlce, Polija.

 5. KONSTRUKCJE STALOWE

  Polija

  Uzņēmums KONSTRUKCJE STALOWE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Metāla halles, steel structural work, metal structures, un Metāla halles nozarēs. Tas atrodas Reda, Polija.

 6. TUNNEL MOBILI SRL

  Itālija

  Uzņēmums TUNNEL MOBILI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas atrodas Castel San Pietro Terme, Itālija.

 7. ASBO SMART SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ASBO SMART SOLUTIONS SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas atrodas Siedlce, Polija.

 8. OSSES

  Polija

  Uzņēmums OSSES, ir Multi-Category, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī marquees, prefabricated summerhouses, garage installation, un containers nozarēs. Tas atrodas Nieczajna, Polija.

 1. VT TRADING SRL

  Rumānija

  Uzņēmums VT TRADING SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Loksnes un lentes - varš, consultants on structural metalworking, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, un Loksnes un lentes - varš nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 2. AVINCI

  Rumānija

  Uzņēmums AVINCI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Uzņēmumu ēku celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Metāla halles, un Metāla halles nozarēs. Tas atrodas Iasi, Rumānija.

 3. DE STAALBOUWERS

  Nīderlande

  Uzņēmums DE STAALBOUWERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Metāla halles, Metāla angāri - dzelzs un tērauds, steel structural work, Riding arena installation, Metāla halles, un Metāla angāri - dzelzs un tērauds nozarēs. Tas atrodas Renswoude, Nīderlande.

 4. HOFSTETTER ZELTTECHNIK GMBH

  Austrija

  Uzņēmums HOFSTETTER ZELTTECHNIK GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Alkohols un spirtotie dzērieni, Vīni - Francija, Metāla halles, Audumi ar pārklājumu, Alkohols un spirtotie dzērieni, Vīni - Francija, Metāla halles, un Audumi ar pārklājumu nozarēs. Tas atrodas Waldhausen Im Strudengau, Austrija.

 5. HAAS FERTIGBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HAAS FERTIGBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Metāla angāri - dzelzs un tērauds, Vieglas metāla konstrukcijas, Metāla halles, Industriāla celtniecības konstrukcija, Metāla angāri - dzelzs un tērauds, Vieglas metāla konstrukcijas, un Metāla halles nozarēs. Tas atrodas Falkenberg, Vācija.

 6. EUROPRINZ - VERTRIEBSZENTRUM ÖSTERREICH - INH. HUBER BERNHARD

  Austrija

  Uzņēmums EUROPRINZ - VERTRIEBSZENTRUM ÖSTERREICH - INH. HUBER BERNHARD, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Alkohols un spirtotie dzērieni, Metāla halles, Papīrs - kancelejas preces, Audumi ar pārklājumu, Alkohols un spirtotie dzērieni, Metāla halles, Papīrs - kancelejas preces, un Audumi ar pārklājumu nozarēs. Tas atrodas Hallein, Austrija.

 7. FETSCHER ZELTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums FETSCHER ZELTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Alkohols un spirtotie dzērieni, Vīni - Francija, Metāla halles, Audumi ar pārklājumu, Alkohols un spirtotie dzērieni, Vīni - Francija, Metāla halles, un Audumi ar pārklājumu nozarēs. Tas atrodas Markdorf, Vācija.

 8. ESCHENBACH ZELTBAU GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ESCHENBACH ZELTBAU GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Vieglas metāla konstrukcijas, Metāla halles, Audumi ar pārklājumu, Teltis un piepūšamie paviljoni, Vieglas metāla konstrukcijas, Metāla halles, Audumi ar pārklājumu, un Teltis un piepūšamie paviljoni nozarēs. Tas atrodas Schkeuditz, Vācija.

 9. SCHNELLBAUHALLEN MEIER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHNELLBAUHALLEN MEIER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Mājsaimniecības veļa, Segas, gultu pārklāji, pēļi un vatētas segas, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Mājsaimniecības veļa, un Segas, gultu pārklāji, pēļi un vatētas segas nozarēs. Tas atrodas Ludwigshafen, Vācija.

 10. AUFDERHEIDE ZELTVERLEIH GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG

  Vācija

  Uzņēmums AUFDERHEIDE ZELTVERLEIH GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Alkohols un spirtotie dzērieni, Vīni - Francija, Metāla halles, Audumi ar pārklājumu, Alkohols un spirtotie dzērieni, Vīni - Francija, Metāla halles, un Audumi ar pārklājumu nozarēs. Tas atrodas Ennigerloh, Vācija.