• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla halles

Rezultāti

Metāla halles - Imports eksports

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA is a company of substitution of asbestos roofing. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA was founded in 1997 in the municipality of Águeda. We manufacture steel structures, metal constructions, railings and wire mesh, gates, and balconies. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA is dedicated to the transformation and creation of structures, roofing, and metal façades, mainly for the execution of industrial pavilions. We also have the ability to execute light locksmith projects such as small and large gates, railings, and small roofs. For many years, the company has had experience in the domestic and foreign markets: Spain, France, Angola, and Mozambique. We do all kinds of iron and steel work and give free budgets. Auto-Cad drawings accompany all our works. We are committed to excellence by using the best materials, equipment, methods, and processes and have a competent and motivated team to run your projects.

 2. LOSBERGER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LOSBERGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī Room solutions, Room systems, Tents, tent, Halls, hangar, event marquees, event tent, un marquees for events nozarēs. Tas atrodas Bad Rappenau, Vācija.

 3. HERCHENBACH INDUSTRIAL BUILDINGS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HERCHENBACH INDUSTRIAL BUILDINGS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas atrodas Hennef, Vācija.

 4. STAHL & HALLEN PROFI GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STAHL & HALLEN PROFI GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas atrodas Sankt Georgen Bei Obernberg Am Inn, Austrija.

 5. HR-STRUCTURES GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HR-STRUCTURES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī industrial sheds, Tent halls, Warehouses and storage tents, Pre-fabricated sheds, System halls, Steel halls, turnkey, Marquees for use in disasters, Trade fair and exhibition halls, un Large tents nozarēs. Tas atrodas Grebenhain, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CUALIMETAL, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums CUALIMETAL, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Metāla halles, Modular industrial buildings, iron structures, Metāla halles, un prefabricated sheds nozarēs. Tas atrodas Zaragoza, Spānija.

 2. DEVA STEEL CORPORATION

  Rumānija

  Uzņēmums DEVA STEEL CORPORATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Metāla un tērauda metināšana, Metāla konstrukcijas, Metāla halles, Metāla angāri - dzelzs un tērauds, Metāla un tērauda metināšana, Metāla konstrukcijas, Metāla halles, un Metāla angāri - dzelzs un tērauds nozarēs. Tas atrodas Hunedoara, Rumānija.

 3. ATA GROUP SRL

  Rumānija

  Uzņēmums ATA GROUP SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Saliekamas mājas nozarē. Tas darbojas arī Metāla halles, un Metāla halles nozarēs. Tas atrodas Brasov-Romania, Rumānija.

 4. VIEBROCKREITHALLEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VIEBROCKREITHALLEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī building construction, horse boxes, containment edges, un cages nozarēs. Tas atrodas Harsefeld, Vācija.

 5. MATRIX STRUCTURES

  Vācija

  Uzņēmums MATRIX STRUCTURES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko pētījumu iestādes, industrial sheds, Rūpniecisko pētījumu iestādes, un steel constructions nozarēs. Tas atrodas Reddeber, Vācija.

 1. GIESSE SPA

  Itālija

  Uzņēmums GIESSE SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī industrial sheds, pvc roofing, un rapid opening doors nozarēs. Tas atrodas Castellinaldo D'alba, Itālija.

 2. FPUH KOBEX

  Polija

  Uzņēmums FPUH KOBEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas atrodas Kamień, Polija.

 1. FATO LOGISTIC EQUIPMENTS

  Itālija

  Uzņēmums FATO LOGISTIC EQUIPMENTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī construction of industrial sheds, industrial shelving fitted, renewable energy sources, un car demolition nozarēs. Tas atrodas Teverola, Itālija.

 2. OSSES

  Polija

  Uzņēmums OSSES, ir Multi-Category, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī marquees, prefabricated summerhouses, garage installation, un containers nozarēs. Tas atrodas Nieczajna, Polija.

 3. ASBO SMART SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ASBO SMART SOLUTIONS SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas atrodas Siedlce, Polija.

 4. AVINCI

  Rumānija

  Uzņēmums AVINCI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Uzņēmumu ēku celtniecība nozarē. Tas darbojas arī Metāla halles, un Metāla halles nozarēs. Tas atrodas Iasi, Rumānija.

 5. TUNNEL MOBILI SRL

  Itālija

  Uzņēmums TUNNEL MOBILI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas atrodas Castel San Pietro Terme, Itālija.

 6. COMEZA,SC GRUPO SERMIN

  Spānija

  Uzņēmums COMEZA,SC GRUPO SERMIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes, erection of industrial sheds, un Katli un tvertnes nozarēs. Tas atrodas La Puebla De Alfinden, Spānija.

 7. DE STAALBOUWERS

  Nīderlande

  Uzņēmums DE STAALBOUWERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Metāla halles, Metāla angāri - dzelzs un tērauds, steel structural work, Riding arena installation, Metāla halles, un Metāla angāri - dzelzs un tērauds nozarēs. Tas atrodas Renswoude, Nīderlande.

 8. POL-MET KONSTRUKCJE STALOWE

  Polija

  Uzņēmums POL-MET KONSTRUKCJE STALOWE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī marquees for trade fairs and exhibitions, un air blankets for cold stores nozarēs. Tas atrodas Siedlce, Polija.

 1. VALL

  Spānija

  Uzņēmums VALL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī shed rental, construction of industrial sheds, erection of industrial sheds, un industrial sheds nozarēs. Tas atrodas Les Borges Blanques, Spānija.

 2. VT TRADING SRL

  Rumānija

  Uzņēmums VT TRADING SRL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Loksnes un lentes - varš, consultants on structural metalworking, Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, un Loksnes un lentes - varš nozarēs. Tas atrodas Timisoara, Rumānija.

 3. KONSTRUKCJE STALOWE

  Polija

  Uzņēmums KONSTRUKCJE STALOWE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Metāla halles, steel structural work, metal structures, un Metāla halles nozarēs. Tas atrodas Reda, Polija.

 4. FESTZELTVERMIETUNG

  Šveice

  Uzņēmums FESTZELTVERMIETUNG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Alkohols un spirtotie dzērieni, Vīni - Francija, Metāla halles, Audumi ar pārklājumu, Alkohols un spirtotie dzērieni, Vīni - Francija, Metāla halles, un Audumi ar pārklājumu nozarēs. Tas atrodas Sulgen, Šveice.

 5. BRILL METAL ART

  Rumānija

  Uzņēmums BRILL METAL ART, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla halles nozarē. Tas darbojas arī Žogi un vārti, metallic components and products for building construction, light metal structural work products, Žogi un vārti, un metal products and small parts nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 6. BIERZELTBETRIEB STIERSTORFER

  Vācija

  Uzņēmums BIERZELTBETRIEB STIERSTORFER, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Alkohols un spirtotie dzērieni, Vīni - Francija, Metāla halles, Audumi ar pārklājumu, Alkohols un spirtotie dzērieni, Vīni - Francija, Metāla halles, un Audumi ar pārklājumu nozarēs. Tas atrodas Regensburg, Vācija.

 7. HAAS FERTIGBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HAAS FERTIGBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Metāla angāri - dzelzs un tērauds, Vieglas metāla konstrukcijas, Metāla halles, Industriāla celtniecības konstrukcija, Metāla angāri - dzelzs un tērauds, Vieglas metāla konstrukcijas, un Metāla halles nozarēs. Tas atrodas Falkenberg, Vācija.

 8. HALTEC HALLENSYSTEME GMBH

  Austrija

  Uzņēmums HALTEC HALLENSYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Metāla angāri - dzelzs un tērauds, Vieglas metāla konstrukcijas, Metāla halles, Kapitālceltniecība, Metāla angāri - dzelzs un tērauds, Vieglas metāla konstrukcijas, Metāla halles, un Kapitālceltniecība nozarēs. Tas atrodas Linz, Austrija.

 9. FREDY GÜNTER FORSTER

  Austrija

  Uzņēmums FREDY GÜNTER FORSTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāzēti bezalkoholiski dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Metāla halles, Audumi ar pārklājumu, Teltis un piepūšamie paviljoni, Mājsaimniecības veļa, Metāla halles, Audumi ar pārklājumu, Teltis un piepūšamie paviljoni, un Mājsaimniecības veļa nozarēs. Tas atrodas Mönchhof, Austrija.

 10. MODUL TENTE SYSTEM

  Šveice

  Uzņēmums MODUL TENTE SYSTEM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Metāla halles, Kempingi un autotreileru parki - transportlīdzekļi, detaļas un piederumi, Komercizstādes un gadatirgi - stendu aprīkojums, Audumi ar pārklājumu, Metāla halles, Kempingi un autotreileru parki - transportlīdzekļi, detaļas un piederumi, Komercizstādes un gadatirgi - stendu aprīkojums, un Audumi ar pārklājumu nozarēs. Tas atrodas Granges, Šveice.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas