• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla izstrādājumi rūpniecībai

Rezultāti

Metāla izstrādājumi rūpniecībai - Imports eksports

 1. BAIER DREHTEILE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  CNC turned parts and automatic turned parts made from all machinable materials in accordance with DIN, a drawing or template. Our product range includes everything from simple turned parts to highly complex, ready-to-install components. The parts are used in the automotive, hardware/safety technology, fastening technology and valve sectors as well as the electronics industry. Our machinery creates the optimum preconditions for our customers' wide range of parts. CNC long and short lathes (capacity: 2-65 (175) mm); CNC high-performance milling lathes (capacity: 15-65 mm); Multi-spindle lathes (capacity: 5-35 mm); Single-spindle lathes (capacity: Up to 15/20/26/36/42/65 mm); Our range of services also includes system logistics and finishing of assemblies, e.g. grinding, vibratory grinding, labelling, milling, punching, curing and surface treatments.

 2. SOLUDIAM

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SOLUDIAM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Dimanta griežņi, un Dimanta griežņi nozarēs. Tas atrodas Caux, Francija.

 3. CIVIC INDUSTRIE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CIVIC INDUSTRIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Gleznu rāmji un ietvari, Stieņi attēlu piekāršanai, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, wall door stops, doorstops, Gleznu rāmji un ietvari, Floor door stops, Stieņi attēlu piekāršanai, un Production of moulding rails nozarēs. Tas atrodas L'haye Les Roses, Francija.

 4. ACTON S.A.

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ACTON S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stiprinājumu materiāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Laivu furnitūra, Uzgriežņi, Vītņoti stieņi, Skrūves un uzgriežņi, wood screws, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, stainless steel nuts & bolts, un Industrial nuts and bolts nozarēs. Tas atrodas L' Horme, Francija.

 5. BUDMAT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BUDMAT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Arnsberg, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MORO & SPREAFICO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Metāla izstrādājumi celtniecībai, zippers, steels and metals converted, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, metal assembly work, customized hinges, bolts, un Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Monte Marenzo, Itālija.

 2. WILHELM STOLLE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WILHELM STOLLE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Bonn, Vācija.

 3. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stiprinājumu materiāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Tapskrūves, Vītņoti stieņi, Uzgriežņi, Laivu furnitūra, Metal screws, Wood screws, self-tapping screw, un Stainless steel screw products nozarēs. Tas atrodas Saint Priest, Francija.

 4. CONRAD ELECTRONIC ITALIA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CONRAD ELECTRONIC ITALIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektroniskās sastāvdaļas nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Mājas elektronika, domotics, automation, automatic mechanisms, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, batteries, home automation systems, un Mājas elektronika nozarēs. Tas atrodas Bollate, Itālija.

 5. PROFI HANDEL UZUN GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PROFI HANDEL UZUN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Žogi, Solar mounting systems, Roof hooks, Assembly profiles, PV accessories, Steel mill products, Aluminium products, Customised profiles, un steel poles nozarēs. Tas atrodas Feldkirch, Austrija.

 1. OPTIMA PRECISE

  Čehija

  Uzņēmums OPTIMA PRECISE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Mehāniskās abrāzijas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie asmeņi un naži, Amatniecība, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Pārnēsājami elektroinstrumenti, Rūpnieciskie asmeņi un naži, Amatniecība, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, un Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarēs. Tas atrodas Pardubice, Čehija.

 2. MANUFACTURAS MAESTRO S.A.

  Spānija

  Uzņēmums MANUFACTURAS MAESTRO S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, un Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Valencia, Spānija.

 1. METAL FLY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums METAL FLY S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, hardware, thermohydraulics, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, un fencing nozarēs. Tas atrodas Cartoceto, Itālija.

 2. DINO KRAFTPAKET - R.D.I DEUTSCHLAND AUTOTEILE + VERTRIEBS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DINO KRAFTPAKET - R.D.I DEUTSCHLAND AUTOTEILE + VERTRIEBS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Herdecke, Vācija.

 3. TRINON TITANIUM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TRINON TITANIUM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Skrūves un uzgriežņi, titanium and alloys, dentistry items, un water jet cutting systems nozarēs. Tas atrodas Karlsruhe, Vācija.

 4. ERNST SCHMID PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ERNST SCHMID PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī drilling rods nozarēs. Tas atrodas Esslingen, Vācija.

 5. SCHWADERER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHWADERER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Affalterbach, Vācija.

 6. DIFUSORA DE ARTÍCULOS MECÁNICOS ESPECIALES, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums DIFUSORA DE ARTÍCULOS MECÁNICOS ESPECIALES, S.A., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī clamp, Fastener, un industrial supplies nozarēs. Tas atrodas Castellar Del Vallès, Spānija.

 7. SVBI

  Francija

  Uzņēmums SVBI, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Purchase and sale of metals, cad screws bolts, special steels for mechanical engineering, un ground steel traders nozarēs. Tas atrodas Maule, Francija.

 8. VYNEX

  Francija

  Uzņēmums VYNEX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi celtniecībai, Skrūves un uzgriežņi, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Skrūves un uzgriežņi, fastening articles, un technical fastenings nozarēs. Tas atrodas Thelonne, Francija.

 1. THOR FRÄSWERKZEUGE

  Vācija

  Uzņēmums THOR FRÄSWERKZEUGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Skrūves un uzgriežņi, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Fridingen An Der Donau, Vācija.

 2. EUROTOOLS PRECISION

  Francija

  Uzņēmums EUROTOOLS PRECISION, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Mērīšanas un kontroles instrumenti, control gauges, ring gauges, un Mērīšanas un kontroles instrumenti nozarēs. Tas atrodas Benfeld, Francija.

 3. W+M WEISSENSEE METALLWAREN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums W+M WEISSENSEE METALLWAREN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Drošas durvis mājām nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, lock replacement, keys, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 4. EICHENBERGER GEWINDE AG

  Šveice

  Uzņēmums EICHENBERGER GEWINDE AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Burg, Šveice.

 5. USTUN MACHINERY LIMITED

  Turcija

  Uzņēmums USTUN MACHINERY LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī riveting machines, fixed extruders, systems and machines for drawing metal wire, un building products nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 6. AKSUN METAL

  Turcija

  Uzņēmums AKSUN METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 7. NUKON BULGARIA EOOD

  Bulgārija

  Uzņēmums NUKON BULGARIA EOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Griešana ar plazmas strūklu - iekārtas un piederumi, Laser engraving machines, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, un Griešana ar plazmas strūklu - iekārtas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Kuklen, Bulgārija.

 8. OMNIPROTECT.DE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OMNIPROTECT.DE GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Darba drošība - materiāli un aprīkojums, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, un Darba drošība - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hannover, Vācija.

 9. ZSA ZAUN- UND SICHERHEITSANLAGEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZSA ZAUN- UND SICHERHEITSANLAGEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Skrūves un uzgriežņi nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Metāla izstrādājumi celtniecībai, Sanitārie cauruļvadi mājām, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Metāla izstrādājumi celtniecībai, un Sanitārie cauruļvadi mājām nozarēs. Tas atrodas Dortmund, Vācija.

 10. FOUBERT-DEREN

  Francija

  Uzņēmums FOUBERT-DEREN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla izstrādājumi rūpniecībai nozarē. Tas atrodas Val De Reuil, Francija.

Filtri

Rezultāti

Metāla izstrādājumi rūpniecībai - Imports eksports

Rezultātu skaits

17 669 Uzņēmumi