• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla konteineri

Rezultāti

Metāla konteineri - Imports eksports

 1. FRANCE FIL INTERNATIONAL

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FRANCE FIL INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī Trolleys, metal containers for the wine-growing industry, manufacturer of roll cages, manufacturer of nestable roll cages, logistics roll cages, roll carts for meat, roll cages with drawers, containers for storing wine bottles, un Metal containers on castors nozarēs. Tas atrodas Saint Clement Des Levees, Francija.

 2. ECONOX

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ECONOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, un Metāla konteineri nozarēs. Tas atrodas Bierne, Francija.

 3. FILMEC

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FILMEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Režģi, restes un stiepļu tīkli nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, un Metāla konteineri nozarēs. Tas atrodas Lezzeno, Itālija.

 4. TILLMANN VERPACKUNGEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TILLMANN VERPACKUNGEN GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas atrodas Mühlheim, Vācija.

 5. UNITEC SPEZIALTRANSPORTE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums UNITEC SPEZIALTRANSPORTE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas atrodas Bad Sassendorf, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RAINBOW CONTAINERS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums RAINBOW CONTAINERS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas atrodas Apensen, Vācija.

 2. KNAUSS RAUMSYSTEME GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KNAUSS RAUMSYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas atrodas Bächingen, Vācija.

 3. ALBERT CHRIST GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ALBERT CHRIST GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas atrodas Unterschneidheim, Vācija.

 4. ITALIANA CONTENITORI SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ITALIANA CONTENITORI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī laundry trolleys, containers for collecting and recycling waste, metal containers, industrial containers, containers for industrial laundries, collapsible containers, roll containers, mesh containers, un trolleys nozarēs. Tas atrodas Giaveno, Itālija.

 5. RAPMET SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums RAPMET SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Žogi un vārti nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, gratings, steel structural work, Metāla konteineri, un metal containers nozarēs. Tas atrodas Klodzko, Polija.

 1. NERI MAKINA MÜH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcija

  Uzņēmums NERI MAKINA MÜH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 2. CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, Pagaidu būdiņas un angāri būvlaukumos, Konteineru pārvadājumu sistēmas, Metāla konteineri, Pagaidu būdiņas un angāri būvlaukumos, Konteineru pārvadājumu sistēmas, un wc containers nozarēs. Tas atrodas Wiener Neudorf, Austrija.

 1. LLC "RIN LTD"

  Ukraina

  Uzņēmums LLC "RIN LTD", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla galaprodukti, all types of framework, construction of framework, metal packaging, un Metāla galaprodukti nozarēs. Tas atrodas Zaporozhye, Ukraina.

 2. COIN CONTAINER INSPIRATION GMBH

  Vācija

  Uzņēmums COIN CONTAINER INSPIRATION GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī Konteineri, Konteineri, containers for warehousing and storage, containerised transport, un site hut nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 3. BOHET FILS

  Beļģija

  Uzņēmums BOHET FILS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas, outdoor installations, container hire, trimming, un Atkritumu savākšana un glabāšana - mašīnas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Vottem-Herstal, Beļģija.

 4. GRUPO CODESA COMPACSA, S.L.

  Spānija

  Uzņēmums GRUPO CODESA COMPACSA, S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu presētāji, Stipras un ugunsdrošas durvis uzņēmumiem, garbage compactors, Atkritumu presētāji, un Stipras un ugunsdrošas durvis uzņēmumiem nozarēs. Tas atrodas Castellar Del Valles, Spānija.

 5. GAMADARIC - INDÚSTRIA DE PRODUTOS METÁLICOS, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums GAMADARIC - INDÚSTRIA DE PRODUTOS METÁLICOS, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī Laser cutting, Metal welding, cold stamping of metal, un painting of metals nozarēs. Tas atrodas Cesar, Portugāle.

 6. BSI PM ENGINEERING

  Francija

  Uzņēmums BSI PM ENGINEERING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas atrodas Bobigny Cedex, Francija.

 7. CHT CONTAINER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CHT CONTAINER GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas atrodas Beverstedt, Vācija.

 8. COMO ANLAGENTECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums COMO ANLAGENTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas atrodas Oberhausen, Vācija.

 1. CONTEK IBC-SERVICE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CONTEK IBC-SERVICE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas atrodas Ellrich, Vācija.

 2. SANIMOBEL, S.A.

  Spānija

  Uzņēmums SANIMOBEL, S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī refuse containers, urban furnishings, un Container nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 3. AIR-SONIC GESELLSCHAFT ZUR LUFTREINHALTUNG UND LÄRMBEKÄMPFUNG MBH

  Vācija

  Uzņēmums AIR-SONIC GESELLSCHAFT ZUR LUFTREINHALTUNG UND LÄRMBEKÄMPFUNG MBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas atrodas Sinntal, Vācija.

 4. CONTAINERTRANSPORTE WESSELER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CONTAINERTRANSPORTE WESSELER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas atrodas Melle, Vācija.

 5. ZUH LOBO

  Polija

  Uzņēmums ZUH LOBO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī Containers, Dumptrucks, Accessories for forklifts, un Metal tipping bins nozarēs. Tas atrodas Zwolen, Polija.

 6. SUMAL SLU

  Spānija

  Uzņēmums SUMAL SLU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, metal cages, un Metāla konteineri nozarēs. Tas atrodas Rubi, Spānija.

 7. AVILON

  Ukraina

  Uzņēmums AVILON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī counter displays nozarēs. Tas atrodas Dnipro, Ukraina.

 8. BEYDEMIR SAC PROFIL SAN. TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums BEYDEMIR SAC PROFIL SAN. TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 9. LA NUOVA SANSONE SRL

  Itālija

  Uzņēmums LA NUOVA SANSONE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla konteineri nozarē. Tas darbojas arī stainless steel containers for wine, stainless steel containers for honey, un stainless steel containers for oil nozarēs. Tas atrodas Lecce, Itālija.

 10. GD-CON S.R.O.

  Slovākija

  Uzņēmums GD-CON S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecības konteineri nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, un Metāla konteineri nozarēs. Tas atrodas Hlohovec, Slovākija.