• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla korķi

Rezultāti

Metāla korķi - Imports eksports

 1. MECANOR SA

  Šveice

  Verified by europages badge

  Mecanor specialises in ultra-precise punched products for microtechnology, drawing on innovative processes and high-quality progressive tools. Since it was founded in 1948, the company has continually developed its products and strengthened its expertise in order to respond to the ever-evolving challenges of microtechnology in different markets. Initially producing almost exclusively for the watchmaking industry, Mecanor now boasts a diversified portfolio of components for the automotive, medical technology and micro device sectors.

 2. EUROCAP

  Beļģija

  Verified by europages badge

  EUROCAP specialises in the sale and distribution of metal caps, wicker covers (wired caps), heatshrink caps, aluminium caps, pilfer-proof caps (aluminium screw stoppers), HDPE screw stoppers and quarter-turn caps. EUROCAP N.V. offers professional advice in the use of various types of stopper. EUROCAP N.V. now offers you a complete range of stoppers for use by the drink, food, chemical and pharmaceutical industries.

 3. FINN-KORKKI OY

  Somija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FINN-KORKKI OY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas darbojas arī bottle caps, crown caps, luxury aluminium closures, design bottle closures, special closures, Ring pull closures, Ring pull cap sealing machines, Ring pull caps, un Crown cork bottle caps nozarēs. Tas atrodas Hämeenlinna, Somija.

 4. PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PAPIERVERARBEITUNGSWERK FRANZ VEIT GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas atrodas Hirschaid, Vācija.

 5. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Metāla korķi, Tērauda un metālu pārstrāde, Rokas instrumenti bez motora, Tērauda un metālu presēšana, Tērauda un metālu stiepšana, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, un Metāla korķi nozarēs. Tas atrodas Olpe, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. PBR-MATIC AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PBR-MATIC AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas atrodas Muri, Šveice.

 2. SELBITSCHKA & SCHÄDLER STANZ- U. LASERTECHNIK

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SELBITSCHKA & SCHÄDLER STANZ- U. LASERTECHNIK, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas atrodas Leutkirch, Vācija.

 3. REMPLAST CAPS SRL

  Rumānija

  Uzņēmums REMPLAST CAPS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas atrodas Munteni, Rumānija.

 4. KEIZER INTERNATIONAL

  Nīderlande

  Uzņēmums KEIZER INTERNATIONAL, ir Multi-Category, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas darbojas arī screw covers, packing articles, un plastic fasteners nozarēs. Tas atrodas Andelst, Nīderlande.

 5. UTIL GROUP

  Vācija

  Uzņēmums UTIL GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas atrodas Backnang, Vācija.

 1. QTC KÖRNER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums QTC KÖRNER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas atrodas Weil Am Rhein, Vācija.

 2. FA.TA. PLAST S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FA.TA. PLAST S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas atrodas Livorno, Itālija.

 1. PRÄZI-CUT GBR DRAHTERODIERTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums PRÄZI-CUT GBR DRAHTERODIERTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas atrodas Paderborn, Vācija.

 2. SILGAN WHITE CAP BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums SILGAN WHITE CAP BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Korķi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas korķi un aizbāžņi, Metāla korķi, Plastmasas korķi un aizbāžņi, plastic covers for packing, lids, un Metāla korķi nozarēs. Tas atrodas Lint, Beļģija.

 3. TECNOCAP UA

  Ukraina

  Uzņēmums TECNOCAP UA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas darbojas arī Visable supports the Ukrainian companies, twist caps, un Visable supports the Ukrainian companies nozarēs. Tas atrodas Zhovkva, Ukraina.

 4. SABAT

  Spānija

  Uzņēmums SABAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas atrodas Sant Sadurni D'anoia-Barcelona, Spānija.

 5. NEXTS SRL

  Itālija

  Uzņēmums NEXTS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kafejnīcas un bāri - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Kafija un tēja, Metāla korķi, twist caps for packaging, Kafija un tēja, un Metāla korķi nozarēs. Tas atrodas Cernusco Sul Naviglio, Itālija.

 6. SAUCAPS SARL

  Francija

  Uzņēmums SAUCAPS SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla korķi, un Metāla korķi nozarēs. Tas atrodas Beaune, Francija.

 7. BATTISTELLA CAPSULE SPA

  Itālija

  Uzņēmums BATTISTELLA CAPSULE SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas korķi un aizbāžņi, Plastmasas korķi un aizbāžņi, sealing capsules, plastic caps, un Aluminium, PET and PVC caps nozarēs. Tas atrodas Ceggia, Itālija.

 8. LA MALTERIE DU CHATEAU

  Beļģija

  Uzņēmums LA MALTERIE DU CHATEAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alus - piedevas nozarē. Tas darbojas arī Metāla korķi, Metāla korķi, un malt for the beverage industry nozarēs. Tas atrodas Lambermont, Beļģija.

 1. USPEH METALCAP SSB LTD.

  Bulgārija

  Uzņēmums USPEH METALCAP SSB LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas atrodas Pleven, Bulgārija.

 2. SPECIAL GABBIETTE MUSELETTES S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SPECIAL GABBIETTE MUSELETTES S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas darbojas arī metal cages for caps nozarēs. Tas atrodas Pont-Saint-Martin, Itālija.

 3. AVACOM D.O.O.

  Slovēnija

  Uzņēmums AVACOM D.O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Komercfrančīžes nozarē. Tas darbojas arī Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Metāla korķi, Plastmasas korķi un aizbāžņi, Cimdi, Alumīnija mājsaimniecības priekšmeti, Metāla korķi, Plastmasas korķi un aizbāžņi, un Cimdi nozarēs. Tas atrodas Godovič, Slovēnija.

 4. PEDI FRANCE

  Francija

  Uzņēmums PEDI FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas atrodas Pierry, Francija.

 5. HÄRTER STANZTECHNIK GMBH & CO. KGAA

  Vācija

  Uzņēmums HÄRTER STANZTECHNIK GMBH & CO. KGAA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu formēšana, Tērauda un metālu frēzēšana, Rokas instrumenti bez motora, Metāla korķi, Tērauda un metālu formēšana, Tērauda un metālu frēzēšana, Rokas instrumenti bez motora, un Metāla korķi nozarēs. Tas atrodas Königsbach-Stein, Vācija.

 6. MEKU MECHATRONISCHE SYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums MEKU MECHATRONISCHE SYSTEME GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu presēšana, Tērauda un metālu stiepšana, Metāla korķi, Tērauda un metālu presēšana, Tērauda un metālu stiepšana, un Metāla korķi nozarēs. Tas atrodas Eching, Vācija.

 7. BERGAMA GRANITE

  Turcija

  Uzņēmums BERGAMA GRANITE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla korķi nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 8. O.M.C.E. S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums O.M.C.E. S.P.A., gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu iepakojumi, Metāla korķi, Pārtikas produktu iepakojumi, un Metāla korķi nozarēs. Tas atrodas Trecastelli, Itālija.

 9. METALSCATOLA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums METALSCATOLA S.P.A., ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produktu iepakojumi, Metāla korķi, Pārtikas produktu iepakojumi, un Metāla korķi nozarēs. Tas atrodas Telgate, Itālija.

 10. INTERCAP S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums INTERCAP S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dzērienu rūpniecība - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla korķi, Metāla mucas un kannas, Metāla korķi, un Metāla mucas un kannas nozarēs. Tas atrodas Canelli, Itālija.