• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla lentes iepakojumam

Rezultāti

Metāla lentes iepakojumam - Imports eksports

 1. DUTTENHÖFER T+L GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DUTTENHÖFER T+L GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Haßloch, Vācija.

 2. BRÜNINGHAUS VERPACKUNGSSYSTEME GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BRÜNINGHAUS VERPACKUNGSSYSTEME GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 3. AC DECOGROUP GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AC DECOGROUP GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Würselen, Vācija.

 4. REFACOM

  Beļģija

  Uzņēmums REFACOM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī strapping equipment for packing, packing and packaging machines and equipment, Stretch wrap, un Stretchable films nozarēs. Tas atrodas Lot, Beļģija.

 5. TECHNIQUES ET INNOVATIONS

  Francija

  Uzņēmums TECHNIQUES ET INNOVATIONS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Bandrolēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, strapping tools, Metāla lentes iepakojumam, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, un Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Muttersholtz, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GAPADOS E.K.

  Vācija

  Uzņēmums GAPADOS E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Sörgenloch, Vācija.

 2. STAALBAND - BANDSTAAL

  Nīderlande

  Uzņēmums STAALBAND - BANDSTAAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Steel strips nozarēs. Tas atrodas Spijkenisse, Nīderlande.

 3. ISOPACK MACHINERY SA

  Luksemburga

  Uzņēmums ISOPACK MACHINERY SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, un Metāla lentes iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 4. DE BO

  Beļģija

  Uzņēmums DE BO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - varš nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, yarn winding, Metāla lentes iepakojumam, strings, un washers nozarēs. Tas atrodas Waregem, Beļģija.

 5. FROMM FRANCE

  Francija

  Uzņēmums FROMM FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, Metāla lentes iepakojumam, un air cushions for packing nozarēs. Tas atrodas Darois, Francija.

 1. FROMM PACKAGING SYSTEMS

  Beļģija

  Uzņēmums FROMM PACKAGING SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, Metāla lentes iepakojumam, un pallet wrappers nozarēs. Tas atrodas Marquain, Beļģija.

 2. DE LAMA

  Francija

  Uzņēmums DE LAMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Kraušanas un pacelšanas siksnas, Rūpnieciski austas jostas, Kraušanas un pacelšanas siksnas, un Rūpnieciski austas jostas nozarēs. Tas atrodas Sarlat, Francija.

 1. AJ PACKAGING LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AJ PACKAGING LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Bolton, Apvienotā Karaliste.

 2. TOUTEMBAL

  Francija

  Uzņēmums TOUTEMBAL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums - uzņēmumi, plastic packaging, Iepakojums - uzņēmumi, un plastic packaging machine nozarēs. Tas atrodas Octeville-Sur-Mer, Francija.

 3. FRANCE FEUILLARD

  Francija

  Uzņēmums FRANCE FEUILLARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī automatic strapping machines, un hoop machines nozarēs. Tas atrodas Elne, Francija.

 4. LA CROIX NOBLE

  Francija

  Uzņēmums LA CROIX NOBLE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, automatic mechanisms, air cushions for packing, Metāla lentes iepakojumam, un hoop machines nozarēs. Tas atrodas Chaingy, Francija.

 5. ASTIC GROUPE

  Francija

  Uzņēmums ASTIC GROUPE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Steel strips nozarēs. Tas atrodas Andrezieux-Boutheon, Francija.

 6. SAS MIL-TEK SUD-OUEST

  Francija

  Uzņēmums SAS MIL-TEK SUD-OUEST, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu presētāji, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Atkritumu presētāji, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Bale presses for waste disposal, un polystyrene shredders nozarēs. Tas atrodas Gaillac, Francija.

 7. ESYA CELIK AMBALAJ LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums ESYA CELIK AMBALAJ LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī strapping tools nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 8. MPS METAL PLASTIK SANAYI A.S.

  Turcija

  Uzņēmums MPS METAL PLASTIK SANAYI A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, un Metāla lentes iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Dilovasi Kocaeli, Turcija.

 1. FORMSCHLUSS

  Vācija

  Uzņēmums FORMSCHLUSS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Dortmund, Vācija.

 2. QUADRI GRUPI AS

  Igaunija

  Uzņēmums QUADRI GRUPI AS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iepakojums no koka nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums no stikla, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, Metāla lentes iepakojumam, Alumīnija paplātes un šķīvji, Iepakojums no stikla, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, Metāla lentes iepakojumam, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 3. OCM S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums OCM S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla korķi, Metāla lentes iepakojumam, Metāla korķi, un Metāla lentes iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Gruaro, Itālija.

 4. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, Metāla pudeles, Metāla lentes iepakojumam, un Metāla pudeles nozarēs. Tas atrodas Vale Fetal, Portugāle.

 5. MÁTRAMETÁL FÉMCSOMAGOLÓESZKÖZ GYÁRTÓ ÉS ÉRTÉKESÍTÕ KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums MÁTRAMETÁL FÉMCSOMAGOLÓESZKÖZ GYÁRTÓ ÉS ÉRTÉKESÍTÕ KFT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, un Metāla lentes iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Sirok, Ungārija.

 6. KEMAPACK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums KEMAPACK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - iepakojums, un Plastmasa - iepakojums nozarēs. Tas atrodas Landsberg am Lech, Vācija.

 7. BULMETAL OOD

  Bulgārija

  Uzņēmums BULMETAL OOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, un Metāla lentes iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Stara Zagora, Bulgārija.

 8. P & M REGINA, SPOL S R.O.

  Čehija

  Uzņēmums P & M REGINA, SPOL S R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums - papīrs un kartons nozarē. Tas darbojas arī Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, Metāla lentes iepakojumam, Plastmasa - rūpnieciski izstrādājumi, un Metāla lentes iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Nepomuk, Čehija.

 9. MOSCA DIRECT LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MOSCA DIRECT LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Nottingham, Apvienotā Karaliste.

 10. SIEPE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SIEPE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, un Metāla lentes iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Kerpen, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Metāla lentes iepakojumam - Imports eksports

Rezultātu skaits

4458 Uzņēmumi