• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla lentes iepakojumam

Rezultāti

Metāla lentes iepakojumam - Imports eksports

 1. DUTTENHÖFER T+L GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DUTTENHÖFER T+L GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Haßloch, Vācija.

 2. BRÜNINGHAUS VERPACKUNGSSYSTEME GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BRÜNINGHAUS VERPACKUNGSSYSTEME GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 3. AC DECOGROUP GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AC DECOGROUP GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Würselen, Vācija.

 4. REFACOM

  Beļģija

  Uzņēmums REFACOM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī strapping equipment for packing, packing and packaging machines and equipment, Stretch wrap, un Stretchable films nozarēs. Tas atrodas Lot, Beļģija.

 5. TECHNIQUES ET INNOVATIONS

  Francija

  Uzņēmums TECHNIQUES ET INNOVATIONS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Bandrolēšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas, strapping tools, Metāla lentes iepakojumam, Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums, un Marķējuma un etiķetēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Muttersholtz, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GAPADOS E.K.

  Vācija

  Uzņēmums GAPADOS E.K., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Sörgenloch, Vācija.

 2. STAALBAND - BANDSTAAL

  Nīderlande

  Uzņēmums STAALBAND - BANDSTAAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Steel strips nozarēs. Tas atrodas Spijkenisse, Nīderlande.

 3. ISOPACK MACHINERY SA

  Luksemburga

  Uzņēmums ISOPACK MACHINERY SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, un Metāla lentes iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 4. CLIPSICO PACK

  Ēģipte

  Uzņēmums CLIPSICO PACK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kondicionieri nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, packing straps, Metāla lentes iepakojumam, stretch film, un strapping equipment for packing nozarēs. Tas atrodas Alexandria, Ēģipte.

 5. FROMM FRANCE

  Francija

  Uzņēmums FROMM FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, Metāla lentes iepakojumam, un air cushions for packing nozarēs. Tas atrodas Darois, Francija.

 1. TOUTEMBAL

  Francija

  Uzņēmums TOUTEMBAL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums - uzņēmumi, plastic packaging, Iepakojums - uzņēmumi, un plastic packaging machine nozarēs. Tas atrodas Octeville-Sur-Mer, Francija.

 2. FRANCE FEUILLARD

  Francija

  Uzņēmums FRANCE FEUILLARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī automatic strapping machines, un hoop machines nozarēs. Tas atrodas Elne, Francija.

 1. DE BO

  Beļģija

  Uzņēmums DE BO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vadi un kabeļi - varš nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, yarn winding, Metāla lentes iepakojumam, strings, un washers nozarēs. Tas atrodas Waregem, Beļģija.

 2. DE LAMA

  Francija

  Uzņēmums DE LAMA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Kraušanas un pacelšanas siksnas, Rūpnieciski austas jostas, Kraušanas un pacelšanas siksnas, un Rūpnieciski austas jostas nozarēs. Tas atrodas Sarlat, Francija.

 3. FROMM PACKAGING SYSTEMS

  Beļģija

  Uzņēmums FROMM PACKAGING SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, Metāla lentes iepakojumam, un pallet wrappers nozarēs. Tas atrodas Marquain, Beļģija.

 4. TEKNIKA STRAPPING SYSTEMS

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums TEKNIKA STRAPPING SYSTEMS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Iepakojuma hermētiskas aizdares iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, strapping tools, strapping equipment for packing, un Metāla lentes iepakojumam nozarēs. Tas atrodas San Jose, Amerikas Savienotās Valstis.

 5. LA CROIX NOBLE

  Francija

  Uzņēmums LA CROIX NOBLE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iepakojums un iesaiņojums - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, automatic mechanisms, air cushions for packing, Metāla lentes iepakojumam, un hoop machines nozarēs. Tas atrodas Chaingy, Francija.

 6. AJ PACKAGING LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AJ PACKAGING LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Bolton, Apvienotā Karaliste.

 7. BAND-N-GO INC.

  Kanāda

  Uzņēmums BAND-N-GO INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Vaughan, Kanāda.

 8. SAS MIL-TEK SUD-OUEST

  Francija

  Uzņēmums SAS MIL-TEK SUD-OUEST, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Atkritumu presētāji, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Atkritumu presētāji, Otrreizējā pārstrāde - iekārtas un sistēmas, Bale presses for waste disposal, un polystyrene shredders nozarēs. Tas atrodas Gaillac, Francija.

 1. ASTIC EMBALLAGE

  Francija

  Uzņēmums ASTIC EMBALLAGE, ir Multi-Category, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī Steel strips nozarēs. Tas atrodas Andrezieux-Boutheon, Francija.

 2. QUADRI GRUPI AS

  Igaunija

  Uzņēmums QUADRI GRUPI AS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Iepakojums no koka nozarē. Tas darbojas arī Iepakojums no stikla, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, Metāla lentes iepakojumam, Alumīnija paplātes un šķīvji, Iepakojums no stikla, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, Metāla lentes iepakojumam, un Alumīnija paplātes un šķīvji nozarēs. Tas atrodas Tallinn, Igaunija.

 3. CERCLE MAROC

  Maroka

  Uzņēmums CERCLE MAROC, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī plastic packaging items nozarēs. Tas atrodas Casablanca, Maroka.

 4. ESYA CELIK AMBALAJ LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums ESYA CELIK AMBALAJ LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas darbojas arī strapping tools nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 5. MPS METAL PLASTIK SANAYI A.S.

  Turcija

  Uzņēmums MPS METAL PLASTIK SANAYI A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, un Metāla lentes iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Dilovasi Kocaeli, Turcija.

 6. FORMSCHLUSS

  Vācija

  Uzņēmums FORMSCHLUSS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Dortmund, Vācija.

 7. OVERITE INDUSTRIAL CO.

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums OVERITE INDUSTRIAL CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Siheung, Dienvidkoreja.

 8. DAE YANG STRAPS CO., LTD

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums DAE YANG STRAPS CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Kyungbuk, Dienvidkoreja.

 9. TAOCHENG INTERNATIONAL CO LTD

  Saūda Arābija

  Uzņēmums TAOCHENG INTERNATIONAL CO LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla lentes iepakojumam nozarē. Tas atrodas Riyadh, Saūda Arābija.

 10. OCM S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums OCM S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla korķi, Metāla lentes iepakojumam, Metāla korķi, un Metāla lentes iepakojumam nozarēs. Tas atrodas Gruaro, Itālija.

Filtri

Rezultāti

Metāla lentes iepakojumam - Imports eksports

Rezultātu skaits

4496 Uzņēmumi