• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla loksnes un caurules

Rezultāti

Metāla loksnes un caurules - Imports eksports

 1. EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO

  Portugāle

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO, ir Multi-Category, gadā un darbojas Metāla un tērauda metināšana nozarē. Tas darbojas arī Celtniecības materiāli, Profilētas loksnes - melnie metāli, Metāla loksnes un caurules, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Celtniecības materiāli, steel for construction, steel for metal construction, Profiled sheets, un Profilētas loksnes - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Lisboa, Portugāle.

 2. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Ķīna

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Industry Co., Ltd is a group of manufacturing facilities over 18 years, offering one-stop solution for quality mechanical products with total lower cost in China. We can make all kinds of metal parts, such as Sheet metal fabrication, CNC machining parts, Tube bending parts, Welding parts, especially Assembly parts. Product market range covers auto industry, medical industry, agricultural machinery, sport industry and so on. Our products have mainly been exported to Europe and America, and Australia. We almost have all the process in house, including machining(cnc milling, cnc turning, grinding), sheet metal fabrication(laser cutting, stamping, deep draw, bending, tube bending, welding). So we are very suitable for the production of finished products, assembly parts in house, such as elevator parts, lift parts, trailer parts, ATV/UTV parts, forklift truck parts, tractor parts, machine housing, club car/golf cart parts and so on. which can have better price and better control on quality also. Meanwhile, we have strong capability of design, development and manufacture of tooling and we can produce the products according to buyers'drawings and samples. Our main manufacturing services including laser cutting service, welding service, assembly service, turnkey assemblies, contract manufacturing, machining service, machine and equipment assembly, mechanical assembly service, supply chain solution and so on.

 3. DOGRAR METAL

  Turcija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DOGRAR METAL, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Metāla loksnes un caurules, Profili - melnie metāli, Tērauda un metālu liekšana, Liekšanas darbgaldi, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Metal work, Laser cutting, un Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 4. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Melno metālu cauruļu armatūra nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi, Metāla loksnes un caurules, Rūpniecisko vārstuļu darbināšanas ierīces, stainless steel connections, Valves, solenoid, Piping accessories, stainless steel flanges, tightening clamps, un butterfly valves nozarēs. Tas atrodas Saint Priest, Francija.

 5. DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Perforētas loksnes - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla loksnes un caurules, Aluminium profile sheets for walls, Profiled sheets, Compact construction, Machining of sheet metal, Prefabricated perforated sheet metal parts, custom-made perforated plates, punched plate, un Filter pipes nozarēs. Tas atrodas Dillingen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CESAL ELEKTRO S.R.O.

  Čehija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CESAL ELEKTRO S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas darbojas arī sheet metal, welding, bending, cnc punching, CNC, Sheet metal processing, metal sheet, metal sheet parts, un metal sheet welding nozarēs. Tas atrodas Blovice , Čehija.

 2. ADRIAN MICHEL GROUP AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ADRIAN MICHEL GROUP AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Schmiedrued, Šveice.

 3. HUWER MASCH-TEC GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HUWER MASCH-TEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Oberreidenbach, Vācija.

 4. THOMAN BIEGEMASCHINEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums THOMAN BIEGEMASCHINEN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Breisach, Vācija.

 5. PELCZ METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PELCZ METALLVERARBEITUNGS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Stetten, Vācija.

 1. GDH METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GDH METALLVERARBEITUNGS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Bad Marienberg, Vācija.

 2. HERKULES WETZLAR GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HERKULES WETZLAR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Solms, Vācija.

 1. JEHLE AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JEHLE AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Etzgen, Šveice.

 2. ERNST VOGELSANG GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ERNST VOGELSANG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Herscheid, Vācija.

 3. COLDEX

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums COLDEX, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Unterägeri, Šveice.

 4. GUSTAV MASSOPUST GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GUSTAV MASSOPUST GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Alfdorf, Vācija.

 5. CMM MECCANICA

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CMM MECCANICA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Metāla loksnes un caurules, un Metāla loksnes un caurules nozarēs. Tas atrodas Santa Lucia Di Piave, Itālija.

 6. FEINBLECH FESTL GBR

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FEINBLECH FESTL GBR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Scheyern, Vācija.

 7. NEUMETALL AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NEUMETALL AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Erschwil, Šveice.

 8. KAISER PROTOTYPENBAU GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KAISER PROTOTYPENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Erndtebrück, Vācija.

 1. GMAK KALTFORMTEILE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GMAK KALTFORMTEILE GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Wuppertal, Vācija.

 2. SINCON TECHNOLOGY GMBH

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SINCON TECHNOLOGY GMBH, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Einsiedeln, Šveice.

 3. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Velmētas loksnes - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stieņi - krāsainie metāli, Metāla loksnes un caurules, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Inconel, Stieņi - krāsainie metāli, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, un cobalt alloys nozarēs. Tas atrodas Amblainville, Francija.

 4. HUSTER & SANTENBERG GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HUSTER & SANTENBERG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas atrodas Chemnitz, Vācija.

 5. PROMEX BG

  Bulgārija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PROMEX BG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi, Griešana - tērauds un metāli, Tērauda un metālu liekšana, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Liekšanas darbgaldi, Metāla loksnes un caurules, Lokšņu metāls presēšanai, Griešanas darbgaldi, un Frēzēšana - darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 6. RICOS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RICOS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas darbojas arī Tube bending nozarēs. Tas atrodas Vi, Itālija.

 7. SOTRAFA

  Francija

  Uzņēmums SOTRAFA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Metāla loksnes un caurules, stamping, Metāla loksnes un caurules, un laser cutting nozarēs. Tas atrodas Saint Trivier De Courtes, Francija.

 8. VOESTALPINE ROTEC GMBH

  Austrija

  Uzņēmums VOESTALPINE ROTEC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla loksnes un caurules nozarē. Tas darbojas arī precision steel pipes, un cold drawn pipes nozarēs. Tas atrodas Krieglach, Austrija.

 9. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums BALTIC TUBE SERVICE, UAB, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lokanas caurules - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Metāla loksnes un caurules, Nemetinātas caurules - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Metāla loksnes un caurules, un Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 10. SOPROMET

  Francija

  Uzņēmums SOPROMET, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - tērauds nozarē. Tas darbojas arī Metāla loksnes un caurules, steel welding accessories, welded pipes, special alloys, un Metāla loksnes un caurules nozarēs. Tas atrodas Senlis, Francija.

Filtri

Rezultāti

Metāla loksnes un caurules - Imports eksports

Rezultātu skaits

9103 Uzņēmumi