• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla nojumes

Rezultāti

Metāla nojumes - Imports eksports

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA is a company of substitution of asbestos roofing. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA was founded in 1997 in the municipality of Águeda. We manufacture steel structures, metal constructions, railings and wire mesh, gates, and balconies. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA is dedicated to the transformation and creation of structures, roofing, and metal façades, mainly for the execution of industrial pavilions. We also have the ability to execute light locksmith projects such as small and large gates, railings, and small roofs. For many years, the company has had experience in the domestic and foreign markets: Spain, France, Angola, and Mozambique. We do all kinds of iron and steel work and give free budgets. Auto-Cad drawings accompany all our works. We are committed to excellence by using the best materials, equipment, methods, and processes and have a competent and motivated team to run your projects.

 2. HAACK JALOUSIEN GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HAACK JALOUSIEN GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. GLAS & SPIEGEL STEFAN WIESNER

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GLAS & SPIEGEL STEFAN WIESNER, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Leipzig, Vācija.

 4. KERN HOLZ- UND GARTENLAND GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums KERN HOLZ- UND GARTENLAND GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Immenstadt, Vācija.

 5. AUEN TOR UND TÜRTECHNIK GBR

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AUEN TOR UND TÜRTECHNIK GBR, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Seevetal, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CLC GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CLC GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas darbojas arī Saliekamas garāžas, Pārklājumi mašīnām, fences, Saliekamas garāžas, Pārklājumi mašīnām, un canopy nozarēs. Tas atrodas Siegen, Vācija.

 2. BEMETAL

  Portugāle

  Uzņēmums BEMETAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas darbojas arī Bespoke hall construction, spare parts for industrial machines, un installations for metal components nozarēs. Tas atrodas Lousada, Portugāle.

 3. GLÜCK UND FRANKE FENSTER ROLLADEN TECHNIK VERTRIEBS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GLÜCK UND FRANKE FENSTER ROLLADEN TECHNIK VERTRIEBS GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 4. PELIKAN PERGOLA

  Turcija

  Uzņēmums PELIKAN PERGOLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas darbojas arī arbours and roofs, bowers, un sun shade nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. MK-METALLTECHNIK GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums MK-METALLTECHNIK GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Espelkamp, Vācija.

 1. AÇODECOR

  Portugāle

  Uzņēmums AÇODECOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas darbojas arī Industriāla celtniecības konstrukcija, Viegli metāla režģi, construction, metal, Industriāla celtniecības konstrukcija, joinery, un Viegli metāla režģi nozarēs. Tas atrodas Vila Do Conde, Portugāle.

 2. AY-LAR DEMIR CELIK MAKINA BRANDA TENTE DEKORASYON SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums AY-LAR DEMIR CELIK MAKINA BRANDA TENTE DEKORASYON SAN. TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas darbojas arī Žalūzijas, bowers, marquees, Žalūzijas, un Modular and thermal tarps nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. BIKE DOCK SOLUTIONS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BIKE DOCK SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 2. A. BUDKO INDIVIDUALI VEIKLA

  Lietuva

  Uzņēmums A. BUDKO INDIVIDUALI VEIKLA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu locīšana, Tērauda un metālu liekšana, Sastatņu kāpnes, Tērauda un metālu locīšana, Tērauda un metālu liekšana, Sastatņu kāpnes, un metal gates nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 3. PLAROL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums PLAROL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Oberhausen-Rheinhausen, Vācija.

 4. SANDVIÇ PANEL - PANNELLO SANDWICH

  Turcija

  Uzņēmums SANDVIÇ PANEL - PANNELLO SANDWICH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 5. METALL-AUER GMBH

  Austrija

  Uzņēmums METALL-AUER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Wernstein Am Inn, Austrija.

 6. ALUMINCO GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ALUMINCO GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Krefeld, Vācija.

 7. CONSTRUCTIONS MÉTALLIQUES GUY GARDULA

  Luksemburga

  Uzņēmums CONSTRUCTIONS MÉTALLIQUES GUY GARDULA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Metāla kāpnes, Metāla nojumes, Metāla kāpnes, Metāla nojumes, safety rails, un Outdoor terraces nozarēs. Tas atrodas Ehlerange, Luksemburga.

 8. ATW-METALLVERARBEITUNG ADOLF WALTZ GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums ATW-METALLVERARBEITUNG ADOLF WALTZ GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Frankfurt, Vācija.

 1. LISONA-LUX

  Luksemburga

  Uzņēmums LISONA-LUX, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Alumīnija logu rāmji nozarē. Tas darbojas arī Metāla nojumes, aluminium facades, Metāla nojumes, canopy, un aluminium carport nozarēs. Tas atrodas Remich, Luksemburga.

 2. NORMANDIE STRUCTURES

  Francija

  Uzņēmums NORMANDIE STRUCTURES, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Etrepagny, Francija.

 3. BELURBA

  Beļģija

  Uzņēmums BELURBA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Parki - ierīkojums nozarē. Tas darbojas arī Parku un sabiedrisko dārzu soli, Metāla nojumes, Parku un sabiedrisko dārzu soli, Metal fences, waste containers, un Metāla nojumes nozarēs. Tas atrodas Hamont-Achel, Beļģija.

 4. DIE - DESIGN IN EDELSTAHL GMBH & CO.KG

  Vācija

  Uzņēmums DIE - DESIGN IN EDELSTAHL GMBH & CO.KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Erfurt, Vācija.

 5. AWNINGS & CANOPIES YORKSHIRE

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AWNINGS & CANOPIES YORKSHIRE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas darbojas arī Lietussargi, aluminium verandas, un Lietussargi nozarēs. Tas atrodas Leeds, Apvienotā Karaliste.

 6. FREITAS

  Luksemburga

  Uzņēmums FREITAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas PVC logi nozarē. Tas darbojas arī Garāžu durvis, Durvis mājām, Logi, Metāla nojumes, Garāžu durvis, Durvis mājām, Logi, un Metāla nojumes nozarēs. Tas atrodas Steinheim, Luksemburga.

 7. EDELMANN FACHMARKT FÜR DAS HANDWERK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EDELMANN FACHMARKT FÜR DAS HANDWERK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Bad Mergentheim, Vācija.

 8. PERGOLA SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums PERGOLA SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas darbojas arī building canvas, custom-made tarpaulins, bowers, un arbours and roofs nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. MANFRED PROBST GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Uzņēmums MANFRED PROBST GESELLSCHAFT M.B.H., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Wien, Austrija.

 10. TENTROM PARADISE

  Rumānija

  Uzņēmums TENTROM PARADISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla nojumes nozarē. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.