• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla pudeles

Rezultāti

Metāla pudeles - Imports eksports

 1. CARBO KOHLENSÄUREWERKE GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CARBO KOHLENSÄUREWERKE GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas atrodas Bad Hönningen, Vācija.

 2. A. MAY FLÜSSIGGAS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums A. MAY FLÜSSIGGAS GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas atrodas Lippstadt, Vācija.

 3. SCHRÖDER GAS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHRÖDER GAS GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas atrodas Thedinghausen, Vācija.

 4. GHC GERLING, HOLZ & CO HANDELS GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GHC GERLING, HOLZ & CO HANDELS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 5. WILLY LÜNING GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums WILLY LÜNING GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas atrodas Dorsten, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. STRANDMÖLLEN GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STRANDMÖLLEN GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas atrodas Bad Schwartau, Vācija.

 2. CELORTEC GAS- UND INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CELORTEC GAS- UND INDUSTRIETECHNIK GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas atrodas Dortmund, Vācija.

 3. BLOCKHÜTTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BLOCKHÜTTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Reklāmas priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Kempingu piederumi, Metāla pudeles, flasks, gift items, Kempingu piederumi, un Metāla pudeles nozarēs. Tas atrodas Paderborn, Vācija.

 4. RIESSNER-GASE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums RIESSNER-GASE GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas atrodas Lichtenfels, Vācija.

 5. WESTFALEN AG

  Vācija

  Uzņēmums WESTFALEN AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas atrodas Münster, Vācija.

 1. VITKOVICE KORDT U. ROSCH GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VITKOVICE KORDT U. ROSCH GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas darbojas arī hydrogen nozarēs. Tas atrodas Georgsmarienhütte, Vācija.

 2. ROOT 7 LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ROOT 7 LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas darbojas arī drinking glasses, borosilicate glass, un bottles nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 1. WELZ GAS CYLINDER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WELZ GAS CYLINDER GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas atrodas Rathenow, Vācija.

 2. CROWN-BAELE

  Beļģija

  Uzņēmums CROWN-BAELE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu īre nozarē. Tas darbojas arī Metāla pudeles, aluminium cylinders, Metāla pudeles, gas bottle filling systems, un bottles caps nozarēs. Tas atrodas Londerzeel, Beļģija.

 3. PRÜFTECHNIK KESSELS GMBH & CO DRUCKBEHÄLTERPRÜFUNGEN KG

  Vācija

  Uzņēmums PRÜFTECHNIK KESSELS GMBH & CO DRUCKBEHÄLTERPRÜFUNGEN KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla pudeles, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Metāla pudeles, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Naftas degvielas un piedevas nozarēs. Tas atrodas Karlsruhe, Vācija.

 4. GASE-CENTER-BORNEMANN

  Vācija

  Uzņēmums GASE-CENTER-BORNEMANN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas darbojas arī Ogleklis - atvasinājumi, Sašķidrināta gāze, Gāze medicīnai, Sašķidrinātā gāze, Ogleklis - atvasinājumi, Sašķidrināta gāze, Gāze medicīnai, un Sašķidrinātā gāze nozarēs. Tas atrodas Fröndenberg, Vācija.

 5. GREENYWAY

  Spānija

  Uzņēmums GREENYWAY, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas atrodas Salar, Spānija.

 6. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alumīnija paplātes un šķīvji nozarē. Tas darbojas arī Metāla lentes iepakojumam, Metāla pudeles, Metāla lentes iepakojumam, un Metāla pudeles nozarēs. Tas atrodas Vale Fetal, Portugāle.

 7. APODAN A/S

  Dānija

  Uzņēmums APODAN A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Stikla pudeles un burkas nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas pudeles un glāzes, Metāla pudeles, Plastmasas pudeles un glāzes, un Metāla pudeles nozarēs. Tas atrodas Kobenhavn, Dānija.

 8. STE TNNE DES STRUCTURES METALLIQUES

  Tunisija

  Uzņēmums STE TNNE DES STRUCTURES METALLIQUES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, Metāla pudeles, Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, un Metāla pudeles nozarēs. Tas atrodas Zaghouan Riadh, Tunisija.

 1. ARDAGH METAL PACKAGING

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ARDAGH METAL PACKAGING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas darbojas arī bottles nozarēs. Tas atrodas Rotherham, Apvienotā Karaliste.

 2. BETTS UK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums BETTS UK LTD, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas pudeles un glāzes, Plastmasa - izstrādājumi medicīnai, Plastmasas pudeles un glāzes, un Plastmasa - izstrādājumi medicīnai nozarēs. Tas atrodas Colchester, Apvienotā Karaliste.

 3. POLSKI GAZ SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums POLSKI GAZ SP. Z O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Sašķidrināta gāze nozarē. Tas darbojas arī Metāla pudeles, un Metāla pudeles nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 4. GRODKOWSKIE ZAKLADY WYROBOW METALOWYCH S.A.

  Polija

  Uzņēmums GRODKOWSKIE ZAKLADY WYROBOW METALOWYCH S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla pudeles, un Metāla pudeles nozarēs. Tas atrodas Grodkow, Polija.

 5. GASITECH INDUSTRIE-GAS-HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums GASITECH INDUSTRIE-GAS-HANDELSGESELLSCHAFT MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla pudeles, un Metāla pudeles nozarēs. Tas atrodas Walsleben, Vācija.

 6. MBG

  Tunisija

  Uzņēmums MBG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla pudeles, un Metāla pudeles nozarēs. Tas atrodas Monastir Riadh, Tunisija.

 7. GWG GASFLASCHENWERK GRÜNHAIN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GWG GASFLASCHENWERK GRÜNHAIN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla pudeles, un Metāla pudeles nozarēs. Tas atrodas Grünhain-Beierfeld, Vācija.

 8. ME-FA A/S

  Dānija

  Uzņēmums ME-FA A/S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas darbojas arī Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums, un Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarēs. Tas atrodas Viby, Dānija.

 9. VITKOVICE MILMET S.A.

  Polija

  Uzņēmums VITKOVICE MILMET S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla pudeles, un Metāla pudeles nozarēs. Tas atrodas Sosnowiec, Polija.

 10. CIE GLE DE METALLURGIE

  Tunisija

  Uzņēmums CIE GLE DE METALLURGIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla pudeles nozarē. Tas atrodas Ezzahra Riadh, Tunisija.