• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla režģi

Rezultāti

Metāla režģi - Imports eksports

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portugāle

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA is a company of substitution of asbestos roofing. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA was founded in 1997 in the municipality of Águeda. We manufacture steel structures, metal constructions, railings and wire mesh, gates, and balconies. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA is dedicated to the transformation and creation of structures, roofing, and metal façades, mainly for the execution of industrial pavilions. We also have the ability to execute light locksmith projects such as small and large gates, railings, and small roofs. For many years, the company has had experience in the domestic and foreign markets: Spain, France, Angola, and Mozambique. We do all kinds of iron and steel work and give free budgets. Auto-Cad drawings accompany all our works. We are committed to excellence by using the best materials, equipment, methods, and processes and have a competent and motivated team to run your projects.

 2. O.M.A.F. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  O.M.A.F. specialises in the manufacture of INOXLINE stainless steel mesh, zinc coated gates, metal fencing and gates for industry and the building trade. All our gates are manufactured using automated systems. O.M.A.F. completes its vast catalogue of products and accessories for the building trade: stainless steel flat manholes, seals, grilles and shafts.

 3. JK TECHNIC

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JK TECHNIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stieņu režģi nozarē. Tas darbojas arī Metāla režģi, Žogi un vārti, Metāla kāpnes, Spirālveida kāpnes, Metāla režģi, Žogi un vārti, Metāla kāpnes, un Spirālveida kāpnes nozarēs. Tas atrodas Sarreguemines, Francija.

 4. GEI SA

  Luksemburga

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GEI SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla režģi nozarē. Tas darbojas arī Metāla stieņu režģi, Poliesteri+V185s, Žogi un vārti, Metāla kāpnes, Spirālveida kāpnes, spiral staircases, security gates, Industrial flooring, un gratings nozarēs. Tas atrodas Luxembourg, Luksemburga.

 5. BIC LTD

  Latvija

  Manufacturing company.We focus primarily on processing aluminum, but also steel, stainless steel and other metals. We can offer: - all types of metal structures (steel, stainless steel and aluminum) - Facades (facade sheets, cassettes) - constructive profiles U, C, Z, Omega, etc.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. CALIFIL

  Francija

  Uzņēmums CALIFIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu formēšana nozarē. Tas darbojas arī Metāla režģi, Stieples atsperes, Metāla režģi, compatible shelving for warehouses, Cheese racks, un Stieples atsperes nozarēs. Tas atrodas Rugles, Francija.

 2. TSEIN AMÉNAGEMENT INTÉRIEUR EXTÉRIEUR

  Francija

  Uzņēmums TSEIN AMÉNAGEMENT INTÉRIEUR EXTÉRIEUR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Metāla režģi, railings, main gates, un Metāla režģi nozarēs. Tas atrodas Cresserons, Francija.

 3. GASPAR & PEREIRA, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums GASPAR & PEREIRA, LDA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vieglas metāla konstrukcijas nozarē. Tas darbojas arī Metāla režģi, Welded structures, cold stamping of metal, design and manufacture of staircases to customised drawings, un Metāla režģi nozarēs. Tas atrodas Trofa, Portugāle.

 4. FERRONNERIE LOMATEC FRANCE

  Francija

  Uzņēmums FERRONNERIE LOMATEC FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dekoratīvi kaltas dzelzs izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Metāla režģi, metalwork, wrought iron for the home, Metāla režģi, un wrought iron grating nozarēs. Tas atrodas Voiron, Francija.

 5. AR-GEN METAL

  Turcija

  Uzņēmums AR-GEN METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu perforēšana nozarē. Tas darbojas arī Stiepts metāls - loksnes, Metāla režģi, Metāla apšuvums, Stiepts metāls - loksnes, Metāla režģi, un Metāla apšuvums nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 1. TAQUIN

  Beļģija

  Uzņēmums TAQUIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarē. Tas darbojas arī Metāla kāpnes, Metāla režģi, Metāla kāpnes, metal structural work, metal gates, un Metāla režģi nozarēs. Tas atrodas Terte, Beļģija.

 2. HOLVOET STAALCENTER

  Beļģija

  Uzņēmums HOLVOET STAALCENTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Apšuvumi - tepes, ķites un hermetizācijas materiāli, Metāla režģi, aluminium, Plumbing fittings - ferrous metal, Apšuvumi - tepes, ķites un hermetizācijas materiāli, un Metāla režģi nozarēs. Tas atrodas Heule, Beļģija.

 1. CODINA ARCHITECTURAL

  Spānija

  Uzņēmums CODINA ARCHITECTURAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla režģi nozarē. Tas darbojas arī Stainless steel mesh dressing nozarēs. Tas atrodas La Torre De Claramunt, Barcelona, Spānija.

 2. FILAIR

  Francija

  Uzņēmums FILAIR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla režģi nozarē. Tas darbojas arī stainless steel grates, stainless steel filters, un Stainless steel cable raceway nozarēs. Tas atrodas La Mothe Saint-Héray, Francija.

 3. G-BLOCK

  Beļģija

  Uzņēmums G-BLOCK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Stipras un ugunsdrošas durvis uzņēmumiem nozarē. Tas darbojas arī Metāla režģi, Seifi, Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi, Metāla režģi, Seifi, cylinder safety locks, un Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi nozarēs. Tas atrodas Ghislenghien, Beļģija.

 4. MELIS

  Beļģija

  Uzņēmums MELIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla un tērauda metināšana nozarē. Tas darbojas arī Metāla režģi, Alumīnija konstrukcijas, Nerūsējošais tērauds, Metal machining, Metāla režģi, Alumīnija konstrukcijas, un Nerūsējošais tērauds nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 5. RESHETACHNI SKARI EOOD

  Bulgārija

  Uzņēmums RESHETACHNI SKARI EOOD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla režģi nozarē. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 6. GCM

  Beļģija

  Uzņēmums GCM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lenšu konveijeri nozarē. Tas darbojas arī Metāla režģi, un Metāla režģi nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 7. FIL-ARREDO SRL

  Itālija

  Uzņēmums FIL-ARREDO SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla režģi nozarē. Tas darbojas arī bent wire parts, Metal wire objects, metal wire working, un metal wire articles nozarēs. Tas atrodas Corte Franca, Itālija.

 8. OFFICINA MECCANICA LEONI S.A.S.

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINA MECCANICA LEONI S.A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla režģi nozarē. Tas darbojas arī drainage systems, drainage pipes, un stainless steel manhole covers nozarēs. Tas atrodas Bogolese Di Sorbolo, Itālija.

 1. BRIT'ALU

  Francija

  Uzņēmums BRIT'ALU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu un dzelzs apstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi, Metāla režģi, Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi, windows, Metāla režģi, un scroll doors nozarēs. Tas atrodas Guipavas, Francija.

 2. SARL FERRONNERIE BUCHWALTER

  Francija

  Uzņēmums SARL FERRONNERIE BUCHWALTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atslēgas, slēdzenes un aizbīdņi nozarē. Tas darbojas arī Metālu un dzelzs apstrāde - iekārtas un materiāli, Kalta dzelzs, Metāla režģi, Metālu un dzelzs apstrāde - iekārtas un materiāli, Kalta dzelzs, un Metāla režģi nozarēs. Tas atrodas Fontvieille, Francija.

 3. ISENMANN SARL

  Francija

  Uzņēmums ISENMANN SARL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports un eksports - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla režģi, Metāla režģi, screens, un modular systems nozarēs. Tas atrodas Mundolsheim, Francija.

 4. FONDERIES LECOMTE

  Beļģija

  Uzņēmums FONDERIES LECOMTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda liešana nozarē. Tas darbojas arī Metāla režģi, Metāla režģi, sewage inspection holes, metal gratings for fencing, un Balcony drains nozarēs. Tas atrodas Seilles, Beļģija.

 5. F.LLI MALIN SRL

  Itālija

  Uzņēmums F.LLI MALIN SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla režģi nozarē. Tas darbojas arī stainless steel pits, drainage pipes, grates for traps, un drainage systems nozarēs. Tas atrodas Rovigo, Itālija.

 6. PRODUITS INDUSTRIELS LORRAINS

  Francija

  Uzņēmums PRODUITS INDUSTRIELS LORRAINS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla režģi nozarē. Tas darbojas arī Equipment for public roads nozarēs. Tas atrodas Custines, Francija.

 7. ACP - AIR CONDITIONING PRODUCTS

  Rumānija

  Uzņēmums ACP - AIR CONDITIONING PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla režģi nozarē. Tas darbojas arī Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Rūpnieciskie ventilatori, Mājas ventilatori, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Rūpnieciskie ventilatori, un Mājas ventilatori nozarēs. Tas atrodas Otopeni, Rumānija.

 8. FTFM LA TOULOUSAINE

  Francija

  Uzņēmums FTFM LA TOULOUSAINE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla režģi nozarē. Tas darbojas arī Metāla žalūzijas, Žogi un vārti, Metāla žalūzijas, portals, Žogi un vārti, un tilting doors nozarēs. Tas atrodas Escalquens, Francija.

 9. PCP BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums PCP BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla režģi nozarē. Tas darbojas arī Metāla kāpnes, trellis, security gates, bridges, un Metāla kāpnes nozarēs. Tas atrodas Sprimont, Beļģija.

 10. ZAUNSCHMIEDE INH. CLEMENS MORSHUIS

  Vācija

  Uzņēmums ZAUNSCHMIEDE INH. CLEMENS MORSHUIS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Metāla režģi nozarē. Tas darbojas arī scroll doors, fences, un wing gates nozarēs. Tas atrodas Gronau (westfalen), Vācija.

Filtri

Rezultāti

Metāla režģi - Imports eksports

Rezultātu skaits

10 124 Uzņēmumi