• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla rezervuāri

Rezultāti

Metāla rezervuāri - Imports eksports

 1. DOHOGNE SYSTEM SA

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Modular, upgradeable silos, suitable for industrial storage of all bulk products and allowing full emptying and filling with another product without requiring prior cleaning. DOHOGNE SYSTEM galvanized or stainless steel smooth-wall silos, constructed from bent panels, externally-bolted, self-cleaning, removable, interchangeable, 2 to 4 mm thick, standard dimensions, 940 x 1940 mm. Thanks to 50 years' experience the leakproof, heavy-duty silos, compliant with European standard EN 1991-4, fulfil specific static and dynamic storage requirements. Prefabricated silos, economically transportable, for which: installation in an existing complex is feasible as the silo arrives on site in knock-down form, without the need for an access road that a traditional prefabricated silo would require. Rapid assembly rules out the need for heavy equipment on site. ATEX and European standard-compliant explosion-proof silos.

 2. GIANESI EDILIO

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GIANESI EDILIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī stainless steel tanks, stainless steel metal tanks, steel tanks, air tanks, tanks, pressure tanks, gas tanks, approved tanks, un tanks for warehousing and storage nozarēs. Tas atrodas Zavattarello, Itālija.

 3. TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 4. ZAPE' SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZAPE' SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, cold pressing of metals, dished end-plates for tanks, metal moulding, Metāla rezervuāri, end-plates for tanks, sheet shearing and pressing, stainless steel tanks, un tanks for warehousing and storage nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 5. VIOLLET INDUSTRIES

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VIOLLET INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Mazas metāla daļas, Konteineri, Metāla rezervuāri, Sheet metalwork, Metal work, metal locksmithing, Mechanized welding, un Machining of metals nozarēs. Tas atrodas Alby-Sur-Cheran, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Bad Hönningen, Vācija.

 2. TECNOGEN

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TECNOGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Autoklāvi, stainless steel tanks, tanks, Autoklāvi, systems and equipment for the wine industry, autoclave installation, systems and equipment for the drinks industry, autoclaves for the chemical industry, un steel tanks nozarēs. Tas atrodas Pergine Valsugana, Itālija.

 3. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Albānija

  Uzņēmums SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu galvanizācija nozarē. Tas darbojas arī Kāpnes un margas, Žogi un vārti, Metāla rezervuāri, Kāpnes un margas, Žogi un vārti, metal constructions, un Metāla rezervuāri nozarēs. Tas atrodas Tirana, Albānija.

 4. PLASTINOX, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums PLASTINOX, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Vertical storage tanks, un silos nozarēs. Tas atrodas Vale De Cambra, Portugāle.

 5. CALDERERÍA MANZANO

  Spānija

  Uzņēmums CALDERERÍA MANZANO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Vakuumsūkņi, stainless steel tanks, Metāla rezervuāri, stainless steel piston pumps, un Vakuumsūkņi nozarēs. Tas atrodas Bujalance-Córdoba, Spānija.

 1. TLB-TECH INH. ODA PETRI

  Vācija

  Uzņēmums TLB-TECH INH. ODA PETRI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Teistungen, Vācija.

 2. GO TRADE GERMANY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GO TRADE GERMANY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Ratingen, Vācija.

 1. CIMM SPA

  Itālija

  Uzņēmums CIMM SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Dzīvojamo māju apkure - iekārtas un aprīkojums, thermohydraulics, un Dzīvojamo māju apkure - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Castello Di Godego, Itālija.

 2. PETROLINE LLC

  Ukraina

  Uzņēmums PETROLINE LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Zhovkva, Ukraina.

 3. MAHYTEC

  Francija

  Uzņēmums MAHYTEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Hydrogen for energy, un hydrogen tanks nozarēs. Tas atrodas Dole, Francija.

 4. TANKKI OY

  Somija

  Uzņēmums TANKKI OY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu rezervuāri, storage tanks, un Noliktavu rezervuāri nozarēs. Tas atrodas Ähtäri, Somija.

 5. G.A.M. HOLDING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums G.A.M. HOLDING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Siltummaiņi, Metāla rezervuāri, un Siltummaiņi nozarēs. Tas atrodas Erndtebrück, Vācija.

 6. VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Vale De Cambra, Portugāle.

 7. REFRA, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums REFRA, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Aukstuma kameras, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Metāla rezervuāri, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Aukstuma kameras, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, un Metāla rezervuāri nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 8. DEMO SERBATOI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DEMO SERBATOI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī diesel tanks nozarēs. Tas atrodas Cellino Attanasio, Itālija.

 1. ELLIMETAL

  Beļģija

  Uzņēmums ELLIMETAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla skābbarības torņi nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Siltummaiņi, Rūpnieciskie dūmeņi, Metāla rezervuāri, Siltummaiņi, Rūpnieciskie dūmeņi, un stainless steel silos nozarēs. Tas atrodas Meeuwen, Beļģija.

 2. ILURCO SA

  Spānija

  Uzņēmums ILURCO SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī tanks, drinking water tanks, water tank, un tanks for warehousing and storage nozarēs. Tas atrodas Atarfe, Spānija.

 3. SEMIND ENGINEERING

  Maroka

  Uzņēmums SEMIND ENGINEERING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, Metāla rezervuāri, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, un Metāla rezervuāri nozarēs. Tas atrodas Casablanca, Maroka.

 4. ATS ALL TANK SOLUTIONS

  Beļģija

  Uzņēmums ATS ALL TANK SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas cisternas nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Metāla rezervuāri, gasoline tanks, installation of tanks, un metal tankers nozarēs. Tas atrodas Zonhoven, Beļģija.

 5. MARCANTE FONDI BOMBATI

  Itālija

  Uzņēmums MARCANTE FONDI BOMBATI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī tanks, stainless steel tanks, approved tanks, un steel tanks nozarēs. Tas atrodas Ala, Itālija.

 6. KRÄMER GMBH INDUSTRIEBEHÄLTER

  Vācija

  Uzņēmums KRÄMER GMBH INDUSTRIEBEHÄLTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu rezervuāri, un Noliktavu rezervuāri nozarēs. Tas atrodas Rain Am Lech, Vācija.

 7. CHAUDRONNERIE DU RIED

  Francija

  Uzņēmums CHAUDRONNERIE DU RIED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla skābbarības torņi, Metāla rezervuāri, Metāla tvertnes, Katli un tvertnes - nerūsējoši, Metāla skābbarības torņi, Metāla rezervuāri, Metāla tvertnes, un Katli un tvertnes - nerūsējoši nozarēs. Tas atrodas Saasenheim, Francija.

 8. MINOX SRL

  Itālija

  Uzņēmums MINOX SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Noliktavu rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, food containers, stainless steel containers for wine, Metāla rezervuāri, un stainless steel containers for oil nozarēs. Tas atrodas Minervino Murge, Itālija.

 9. PRODUCTION REPUBLICAN UNITARY ENTERPRISE ELECTRONMASH PLANT

  Baltkrievija

  Uzņēmums PRODUCTION REPUBLICAN UNITARY ENTERPRISE ELECTRONMASH PLANT, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Metāla konteineri, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Medicīnas un ķirurģijas aprīkojuma imports un eksports, conveyor belts, Metāla konteineri, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, un Medicīnas un ķirurģijas aprīkojuma imports un eksports nozarēs. Tas atrodas MINSK, Baltkrievija.

 10. COVALIM

  Beļģija

  Uzņēmums COVALIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas cisternas, Metāla rezervuāri, Plastmasas cisternas, Metāla rezervuāri, un installation of tanks nozarēs. Tas atrodas Genk, Beļģija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas