• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla rezervuāri

Rezultāti

Metāla rezervuāri - Imports eksports

 1. DOHOGNE SYSTEM SA

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Modular, upgradeable silos, suitable for industrial storage of all bulk products and allowing full emptying and filling with another product without requiring prior cleaning. DOHOGNE SYSTEM galvanized or stainless steel smooth-wall silos, constructed from bent panels, externally-bolted, self-cleaning, removable, interchangeable, 2 to 4 mm thick, standard dimensions, 940 x 1940 mm. Thanks to 50 years' experience the leakproof, heavy-duty silos, compliant with European standard EN 1991-4, fulfil specific static and dynamic storage requirements. Prefabricated silos, economically transportable, for which: installation in an existing complex is feasible as the silo arrives on site in knock-down form, without the need for an access road that a traditional prefabricated silo would require. Rapid assembly rules out the need for heavy equipment on site. ATEX and European standard-compliant explosion-proof silos.

 2. ASTRA LT AB

  Lietuva

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ASTRA LT AB, ir Multi-Category, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu rezervuāri, Autoceļu pārvadājumi - kravas automašīnas ar cisternām, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Noliktavu rezervuāri, Autoceļu pārvadājumi - kravas automašīnas ar cisternām, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, un Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Alytus, Lietuva.

 3. TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 4. GIANESI EDILIO

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GIANESI EDILIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī stainless steel tanks, stainless steel metal tanks, steel tanks, air tanks, tanks, pressure tanks, gas tanks, approved tanks, un tanks for warehousing and storage nozarēs. Tas atrodas Zavattarello, Itālija.

 5. ZAPE' SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZAPE' SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, cold pressing of metals, dished end-plates for tanks, metal moulding, Metāla rezervuāri, end-plates for tanks, sheet shearing and pressing, stainless steel tanks, un tanks for warehousing and storage nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. VIOLLET INDUSTRIES

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VIOLLET INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Mazas metāla daļas, Konteineri, Metāla rezervuāri, Sheet metalwork, Metal work, metal locksmithing, Mechanized welding, un Machining of metals nozarēs. Tas atrodas Alby-Sur-Cheran, Francija.

 2. TECNOGEN

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TECNOGEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Autoklāvi, stainless steel tanks, tanks, Autoklāvi, systems and equipment for the wine industry, autoclave installation, systems and equipment for the drinks industry, autoclaves for the chemical industry, un steel tanks nozarēs. Tas atrodas Pergine Valsugana, Itālija.

 3. HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Bad Hönningen, Vācija.

 4. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Albānija

  Uzņēmums SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu galvanizācija nozarē. Tas darbojas arī Kāpnes un margas, Žogi un vārti, Metāla rezervuāri, Kāpnes un margas, Žogi un vārti, metal constructions, un Metāla rezervuāri nozarēs. Tas atrodas Tirana, Albānija.

 5. PLASTINOX, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums PLASTINOX, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Vertical storage tanks, un silos nozarēs. Tas atrodas Vale De Cambra, Portugāle.

 1. CALDERERÍA MANZANO

  Spānija

  Uzņēmums CALDERERÍA MANZANO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Vakuumsūkņi, stainless steel tanks, Metāla rezervuāri, stainless steel piston pumps, un Vakuumsūkņi nozarēs. Tas atrodas Bujalance-Córdoba, Spānija.

 2. GO TRADE GERMANY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GO TRADE GERMANY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Ratingen, Vācija.

 1. TLB-TECH INH. ODA PETRI

  Vācija

  Uzņēmums TLB-TECH INH. ODA PETRI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Teistungen, Vācija.

 2. CIMM SPA

  Itālija

  Uzņēmums CIMM SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Dzīvojamo māju apkure - iekārtas un aprīkojums, thermohydraulics, un Dzīvojamo māju apkure - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Castello Di Godego, Itālija.

 3. PETROLINE LLC

  Ukraina

  Uzņēmums PETROLINE LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Zhovkva, Ukraina.

 4. MAHYTEC

  Francija

  Uzņēmums MAHYTEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Hydrogen for energy, un hydrogen tanks nozarēs. Tas atrodas Dole, Francija.

 5. TANKKI OY

  Somija

  Uzņēmums TANKKI OY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu rezervuāri, storage tanks, un Noliktavu rezervuāri nozarēs. Tas atrodas Ähtäri, Somija.

 6. G.A.M. HOLDING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums G.A.M. HOLDING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Siltummaiņi, Metāla rezervuāri, un Siltummaiņi nozarēs. Tas atrodas Erndtebrück, Vācija.

 7. VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Vale De Cambra, Portugāle.

 8. REEHORST DORDRECHT

  Nīderlande

  Uzņēmums REEHORST DORDRECHT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Tvertņu un cisternu tīrīšana, Tvertņu un cisternu tīrīšana, un surveys nozarēs. Tas atrodas Dordrecht, Nīderlande.

 1. A. PANNECOUCKE

  Beļģija

  Uzņēmums A. PANNECOUCKE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Viegli metāla režģi, Katli un tvertnes, Metāla skābbarības torņi, Metāla rezervuāri, Viegli metāla režģi, Katli un tvertnes, un Metāla skābbarības torņi nozarēs. Tas atrodas Mouscron, Beļģija.

 2. ATS ALL TANK SOLUTIONS

  Beļģija

  Uzņēmums ATS ALL TANK SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas cisternas nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Metāla rezervuāri, gasoline tanks, installation of tanks, un metal tankers nozarēs. Tas atrodas Zonhoven, Beļģija.

 3. SISTEMPLAST SA

  Rumānija

  Uzņēmums SISTEMPLAST SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gatavi apģērbi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Automatizācija - sistēmas un aprīkojums, ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS, Metāla rezervuāri, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Automatizācija - sistēmas un aprīkojums, un ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS nozarēs. Tas atrodas Ramnicu Valcea, Rumānija.

 4. STEEL LINE SRL

  Itālija

  Uzņēmums STEEL LINE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī reactors - tanks - heat exchangers nozarēs. Tas atrodas Trecastelli (an), Itālija.

 5. VERMO

  Beļģija

  Uzņēmums VERMO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda liešana nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, stainless steel construction, wash-hand basins, manufacturer mixing tanks, un Metāla rezervuāri nozarēs. Tas atrodas Gits, Beļģija.

 6. SEMIND ENGINEERING

  Maroka

  Uzņēmums SEMIND ENGINEERING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, Metāla rezervuāri, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, un Metāla rezervuāri nozarēs. Tas atrodas Casablanca, Maroka.

 7. KRÄMER GMBH INDUSTRIEBEHÄLTER

  Vācija

  Uzņēmums KRÄMER GMBH INDUSTRIEBEHÄLTER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu rezervuāri, un Noliktavu rezervuāri nozarēs. Tas atrodas Rain Am Lech, Vācija.

 8. CHAUDRONNERIE DU RIED

  Francija

  Uzņēmums CHAUDRONNERIE DU RIED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla skābbarības torņi, Metāla rezervuāri, Metāla tvertnes, Katli un tvertnes - nerūsējoši, Metāla skābbarības torņi, Metāla rezervuāri, Metāla tvertnes, un Katli un tvertnes - nerūsējoši nozarēs. Tas atrodas Saasenheim, Francija.

 9. HOEFNAGEL EN MEIJN B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums HOEFNAGEL EN MEIJN B.V., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Zaandam, Nīderlande.

 10. AISIS

  Latvija

  Uzņēmums AISIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī construction of stainless steel tanks, un Stainless steel exchanger nozarēs. Tas atrodas Iecava, Latvija.