• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla rezervuāri

Rezultāti

Metāla rezervuāri - Imports eksports

 1. DOHOGNE SYSTEM SA

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Modular, upgradeable silos, suitable for industrial storage of all bulk products and allowing full emptying and filling with another product without requiring prior cleaning. DOHOGNE SYSTEM galvanized or stainless steel smooth-wall silos, constructed from bent panels, externally-bolted, self-cleaning, removable, interchangeable, 2 to 4 mm thick, standard dimensions, 940 x 1940 mm. Thanks to 50 years' experience the leakproof, heavy-duty silos, compliant with European standard EN 1991-4, fulfil specific static and dynamic storage requirements. Prefabricated silos, economically transportable, for which: installation in an existing complex is feasible as the silo arrives on site in knock-down form, without the need for an access road that a traditional prefabricated silo would require. Rapid assembly rules out the need for heavy equipment on site. ATEX and European standard-compliant explosion-proof silos.

 2. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Albānija

  Verified by europages badge

  SELMANI sh.p.k. is a company established in 1994 in Tirana, Albania. It operates in the civil construction industry offering the service of Hot Dip Galvanizing and customized steel structures as well as standard HDG and stainless steel Water & Fuel Tanks. The plant has Galvanizing kettle dimensions are 6500 x 1700 x 2600 mm. The company is specialized in the production of HVAC Boilers, Heat Vessels, Sanitary Water Tanks & Fuel Tanks Fencing, Gratings, Flooring, Lattice towers for Electrical Power Transmission & GSM, Polygonal Masts for Lighting and Transmission, Wireless Facilities, Hot Dip Galvanized Greenhouse structures, livestock farming steelworks, Road signing, safety steelworks etc. Due to our efficient workflow, we are able to offer quality steel works to our European partner companies while reducing their costs. With a staff of qualified, experienced and service-oriented professionals, SELMANI shpk guarantees high standards of service.

 3. ASTRA LT AB

  Lietuva

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ASTRA LT AB, ir Multi-Category, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu rezervuāri, Autoceļu pārvadājumi - kravas automašīnas ar cisternām, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas, Veļas mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana - iekārtas un aprīkojums, Noliktavu rezervuāri, Autoceļu pārvadājumi - kravas automašīnas ar cisternām, Lāzers - metināšanas un griešanas iekārtas, un Rūpnieciskās centrifūgas un veļas žāvēšanas iekārtas nozarēs. Tas atrodas Alytus, Lietuva.

 4. TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Dresden, Vācija.

 5. GIANESI EDILIO

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GIANESI EDILIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī stainless steel tanks, stainless steel metal tanks, steel tanks, air tanks, tanks, pressure tanks, gas tanks, approved tanks, un tanks for warehousing and storage nozarēs. Tas atrodas Zavattarello, Itālija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ZAPE' SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZAPE' SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, cold pressing of metals, dished end-plates for tanks, metal moulding, Metāla rezervuāri, end-plates for tanks, sheet shearing and pressing, stainless steel tanks, un tanks for warehousing and storage nozarēs. Tas atrodas Verona, Itālija.

 2. VIOLLET INDUSTRIES

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums VIOLLET INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla iesaiņojuma materiāli un iepakojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Konteineri, Preču pārvietošanas ierīces, Metāla rezervuāri, Sheet metalwork, rack, trucks, Konteineri, un trolley nozarēs. Tas atrodas Alby-Sur-Cheran, Francija.

 3. HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Bad Hönningen, Vācija.

 4. CALDERERÍA MANZANO

  Spānija

  Uzņēmums CALDERERÍA MANZANO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Vakuumsūkņi, stainless steel tanks, Metāla rezervuāri, stainless steel piston pumps, un Vakuumsūkņi nozarēs. Tas atrodas Bujalance-Córdoba, Spānija.

 5. PLASTINOX, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums PLASTINOX, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Vertical storage tanks, un silos nozarēs. Tas atrodas Vale De Cambra, Portugāle.

 1. TLB-TECH INH. ODA PETRI

  Vācija

  Uzņēmums TLB-TECH INH. ODA PETRI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Teistungen, Vācija.

 2. GO TRADE GERMANY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums GO TRADE GERMANY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Ratingen, Vācija.

 1. CIMM SPA

  Itālija

  Uzņēmums CIMM SPA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Dzīvojamo māju apkure - iekārtas un aprīkojums, thermohydraulics, un Dzīvojamo māju apkure - iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Castello Di Godego, Itālija.

 2. PETROLINE LLC

  Ukraina

  Uzņēmums PETROLINE LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Zhovkva, Ukraina.

 3. MAHYTEC

  Francija

  Uzņēmums MAHYTEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Hydrogen for energy, un hydrogen tanks nozarēs. Tas atrodas Dole, Francija.

 4. REFRA, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums REFRA, UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēšanas iekārtas un sistēmas tirdzniecībai un rūpniecībai nozarē. Tas darbojas arī Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Aukstuma kameras, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, Metāla rezervuāri, Saldēšanas vitrīnas un preču novietnes, Aukstuma kameras, Gaisa kondicionēšana, vēdināšana un ventilācija - aprīkojums, un Metāla rezervuāri nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 5. TANKKI OY

  Somija

  Uzņēmums TANKKI OY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Noliktavu rezervuāri, storage tanks, un Noliktavu rezervuāri nozarēs. Tas atrodas Ähtäri, Somija.

 6. G.A.M. HOLDING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums G.A.M. HOLDING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Siltummaiņi, Metāla rezervuāri, un Siltummaiņi nozarēs. Tas atrodas Erndtebrück, Vācija.

 7. VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas atrodas Vale De Cambra, Portugāle.

 8. STEEL LINE SRL

  Itālija

  Uzņēmums STEEL LINE SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī reactors - tanks - heat exchangers nozarēs. Tas atrodas Trecastelli (an), Itālija.

 1. AISIS

  Latvija

  Uzņēmums AISIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī construction of stainless steel tanks, un Stainless steel exchanger nozarēs. Tas atrodas Iecava, Latvija.

 2. CHAUDRONNERIE DU RIED

  Francija

  Uzņēmums CHAUDRONNERIE DU RIED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes nozarē. Tas darbojas arī Metāla skābbarības torņi, Metāla rezervuāri, Metāla tvertnes, Katli un tvertnes - nerūsējoši, Metāla skābbarības torņi, Metāla rezervuāri, Metāla tvertnes, un Katli un tvertnes - nerūsējoši nozarēs. Tas atrodas Saasenheim, Francija.

 3. COVALIM

  Beļģija

  Uzņēmums COVALIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārnēsājami elektroinstrumenti nozarē. Tas darbojas arī Plastmasas cisternas, Metāla rezervuāri, Plastmasas cisternas, Metāla rezervuāri, un installation of tanks nozarēs. Tas atrodas Genk, Beļģija.

 4. DEMO SERBATOI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DEMO SERBATOI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī diesel tanks nozarēs. Tas atrodas Cellino Attanasio, Itālija.

 5. SISTEMPLAST SA

  Rumānija

  Uzņēmums SISTEMPLAST SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gatavi apģērbi - ražošanas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Automatizācija - sistēmas un aprīkojums, ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS, Metāla rezervuāri, Virsmu mehāniskā apstrāde - ierīces, Automatizācija - sistēmas un aprīkojums, un ELEKTRISKĀS INSTALLĀCIJAS nozarēs. Tas atrodas Ramnicu Valcea, Rumānija.

 6. ILURCO SA

  Spānija

  Uzņēmums ILURCO SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī tanks, drinking water tanks, water tank, un tanks for warehousing and storage nozarēs. Tas atrodas Atarfe, Spānija.

 7. OFFICINE DE SILLA SNC

  Itālija

  Uzņēmums OFFICINE DE SILLA SNC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī refrigerated tanks for goods storage, un construction of piping systems nozarēs. Tas atrodas San Donaci, Itālija.

 8. MOREAU METAL

  Francija

  Uzņēmums MOREAU METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Industriāla celtniecības konstrukcija nozarē. Tas darbojas arī Metāla skābbarības torņi, Metāla rezervuāri, Metāla tvertnes, Metāla skābbarības torņi, Metāla rezervuāri, Metāla tvertnes, un boilerwork mechanized welding nozarēs. Tas atrodas Les-Epesses, Francija.

 9. ADELMANN UMWELT GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ADELMANN UMWELT GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Metāla rezervuāri nozarē. Tas darbojas arī Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas, un Alternatīvie enerģijas avoti - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Karlstadt, Vācija.

 10. ATS ALL TANK SOLUTIONS

  Beļģija

  Uzņēmums ATS ALL TANK SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Plastmasas cisternas nozarē. Tas darbojas arī Metāla rezervuāri, Metāla rezervuāri, gasoline tanks, installation of tanks, un metal tankers nozarēs. Tas atrodas Zonhoven, Beļģija.