• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas

Rezultāti

Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas - Imports eksports

 1. JANKOWSKI GMBH & CO. KG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums JANKOWSKI GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Horhausen, Vācija.

 2. LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Remshalden, Vācija.

 3. TECNOLOGIA DEL CABLE Y ALUMINIO S. L. (TECALSA)

  Spānija

  Uzņēmums TECNOLOGIA DEL CABLE Y ALUMINIO S. L. (TECALSA), ir Multi-Category, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī wire drawing machine, Cabling machines, extruders, un Coiler nozarēs. Tas atrodas Abrera-Barcelona, Spānija.

 4. TECNO IMPIANTI SRL

  Itālija

  Uzņēmums TECNO IMPIANTI SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī winding machines nozarēs. Tas atrodas Valgreghentino, Itālija.

 5. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Ungārija

  Uzņēmums ÁP-TECHNOLOGY KFT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Velmēti stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Metālapstrādes darbgaldi, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Tērauda un metālapstrāde - mašīnas un sistēmas, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Nyíregyháza, Ungārija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DMH DICHTUNGS- UND MASCHINENHANDEL GMBH

  Austrija

  Uzņēmums DMH DICHTUNGS- UND MASCHINENHANDEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu formēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Hermētiski savienojumi, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, CNC turned parts, c.n.c milling, un Hermētiski savienojumi nozarēs. Tas atrodas Timmersdorf, Austrija.

 2. TREFILERIA ALISEDA SL

  Spānija

  Uzņēmums TREFILERIA ALISEDA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla apšuvums nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, wiring, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, ferrous metal barbed wire, un Metal fences nozarēs. Tas atrodas Aliseda-Cáceres, Spānija.

 3. WITECH, WIRE TECHNOLOGIES

  Spānija

  Uzņēmums WITECH, WIRE TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī Galvanized Wire nozarēs. Tas atrodas Barcelona, Spānija.

 4. WIRECON MACHINERY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WIRECON MACHINERY GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī wire drawing machine, un Machine wires nozarēs. Tas atrodas Bad Bentheim, Vācija.

 5. WEPARTO GMBH

  Šveice

  Uzņēmums WEPARTO GMBH, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Zug, Šveice.

 1. ARNO FUCHS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ARNO FUCHS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metalurģija - mašīnas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Spoles un ruļļi kabeļiem, Wire strippers, Crimping machines, automatic, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, un Spoles un ruļļi kabeļiem nozarēs. Tas atrodas Esslingen, Vācija.

 2. CHANGSUNG DIES

  Dienvidkoreja

  Uzņēmums CHANGSUNG DIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī tungsten carbide, un tools made of tungsten carbide nozarēs. Tas atrodas BUSAN, Dienvidkoreja.

 1. MAFIL

  Francija

  Uzņēmums MAFIL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī machine-tools, operator machines, machine tools, un machine tool repairs nozarēs. Tas atrodas La Madeleine, Francija.

 2. ZT- ITALY SRL

  Itālija

  Uzņēmums ZT- ITALY SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī coiling machines for wires, metal wire drawing equipment and machinery maintenance, metallic wire drawing systems and machines supplies., un systems and machines for drawing metal wire nozarēs. Tas atrodas Schio, Itālija.

 3. KOCABEY MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums KOCABEY MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī metallic wire drawing systems and machines supplies., un winding wires nozarēs. Tas atrodas Adana, Turcija.

 4. PROMILLS SRL

  Itālija

  Uzņēmums PROMILLS SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Udine, Itālija.

 5. JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH

  Vācija

  Uzņēmums JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Stolberg, Vācija.

 6. XINSHENG MACHINERY

  Ķīna

  Uzņēmums XINSHENG MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Liekšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, cnc bending, un Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Dongguan, Ķīna.

 7. DIEHL AKO STIFTUNG & CO. KG STANDORT NÜRNBERG

  Vācija

  Uzņēmums DIEHL AKO STIFTUNG & CO. KG STANDORT NÜRNBERG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Elektriskais materiāls, Elektroenerģijas ražošana, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Elektriskais materiāls, Elektroenerģijas ražošana, un Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Nürnberg, Vācija.

 8. WITECHS

  Nīderlande

  Uzņēmums WITECHS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī systems and machines for metal surface treating and finishing, un metal brushing nozarēs. Tas atrodas Hengelo, Nīderlande.

 1. MOS ENGINEERING AG

  Šveice

  Uzņēmums MOS ENGINEERING AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu formēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, un Metālapstrādes darbgaldi - detaļas un piederumi nozarēs. Tas atrodas Mellingen, Šveice.

 2. HKS LUBRICANTS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HKS LUBRICANTS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu formēšanas darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Rūpnieciskās smērvielas, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Rūpnieciskās smērvielas nozarēs. Tas atrodas Eislingen, Vācija.

 3. KODHELI MAKINA

  Turcija

  Uzņēmums KODHELI MAKINA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas darbojas arī barbed wire, un metal nails nozarēs. Tas atrodas 42050, Turcija.

 4. FRASAN WIRE DRAWING DIES

  Spānija

  Uzņēmums FRASAN WIRE DRAWING DIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Miranda De Ebro, Spānija.

 5. BECK AUTOMATION GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BECK AUTOMATION GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Programmēšana un datorprogrammas, Elektrības un citu enerģijas veidu mērīšana un regulēšana - ierīces un instrumenti, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Programmēšana un datorprogrammas, Elektrības un citu enerģijas veidu mērīšana un regulēšana - ierīces un instrumenti, un Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Würzburg, Vācija.

 6. WPF GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WPF GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Atsperes nozarē. Tas darbojas arī Metālu formēšanas darbgaldi, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Griešanas darbgaldi, Metālapstrādes darbgaldi, Metālu formēšanas darbgaldi, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Griešanas darbgaldi, un Metālapstrādes darbgaldi nozarēs. Tas atrodas Egloffstein, Vācija.

 7. USTUN MACHINERY

  Turcija

  Uzņēmums USTUN MACHINERY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarē. Tas atrodas Silivri / Istanbul, Turcija.

 8. ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrības un citu enerģijas veidu mērīšana un regulēšana - ierīces un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Elektroenerģijas ražošana, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Turbīnu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Elektroenerģijas ražošana nozarēs. Tas atrodas München, Vācija.

 9. BAUER ELEKTRODOSENSYSTEME GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BAUER ELEKTRODOSENSYSTEME GMBH, gadā un darbojas Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Elektriskais materiāls, Elektroenerģijas ražošana, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Elektriskais materiāls, Elektroenerģijas ražošana, un Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Altenthann, Vācija.

 10. E. ON NETZ GMBH

  Vācija

  Uzņēmums E. ON NETZ GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Elektriskais materiāls, Elektroenerģijas ražošana, Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas, Elektrisku un elektronisku detaļu izgatavošanas iekārtas, Elektriskais materiāls, Elektroenerģijas ražošana, un Metāla stiepļu un stieņu izgatavošanas mašīnas nozarēs. Tas atrodas Bayreuth, Vācija.