• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • nafta - ieguve

Rezultāti

Nafta - ieguve - Imports eksports

 1. GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Caururbšana - darbgaldi, Caururbšana - darbgaldi, drilling for natural gas, un Diamond drill bits nozarēs. Tas atrodas Guangxi, Ķīna.

 2. MASSA PETROLEUM

  Turcija

  Uzņēmums MASSA PETROLEUM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Chemical products, Chemical filtration, water, drilling, un Diamond drill bits nozarēs. Tas atrodas Eyüsultan, Turcija.

 3. MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM

  Turcija

  Uzņēmums MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. STRUK ALTA INGENIERIA

  Meksika

  Uzņēmums STRUK ALTA INGENIERIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Juarez, Meksika.

 5. GROUPE CVA

  Francija

  Uzņēmums GROUPE CVA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī International recruitment agency for skilled workers nozarēs. Tas atrodas Bayonne, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE

  Francija

  Uzņēmums GROUPE ORTEC LOGISTIQUE PÉTROLIÈRE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī systems and equipment for oil refineries, oil refining, un oil industry logistics nozarēs. Tas atrodas Aix En Provence Cedex 3, Francija.

 2. SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Houston, Amerikas Savienotās Valstis.

 3. ENERGAA

  Turcija

  Uzņēmums ENERGAA, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī biogas energy consultants, hydroelectric plant construction, Consultation on renewable energy, un systems and equipment for oil pipelines nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. MARKET RESEARCH REPORT

  Vācija

  Uzņēmums MARKET RESEARCH REPORT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Mönchengladbach, Vācija.

 5. MERLIN ERD LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MERLIN ERD LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Perth, Apvienotā Karaliste.

 1. INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS

  Francija

  Uzņēmums INNOVATION 4 CHEMICAL SOLUTIONS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī studies and control laboratories, testing and analysis, un chemical products for oil and natural gas extraction nozarēs. Tas atrodas Le Plessis Robinson, Francija.

 2. BIOSHELL

  Turcija

  Uzņēmums BIOSHELL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī oil probes, un supplies for the petroleum, coal and natural gas industries nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. TTS ENERGY

  Norvēģija

  Uzņēmums TTS ENERGY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī construction of offshore oil drilling platforms nozarēs. Tas atrodas Kristiansand, Norvēģija.

 2. ARIA SANAT SAZEH BARSAVA CO.

  Irāna

  Uzņēmums ARIA SANAT SAZEH BARSAVA CO., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Mashhad, Irāna.

 3. SOCIÉTÉ PÉTROLIÈRE SEREPT

  Tunisija

  Uzņēmums SOCIÉTÉ PÉTROLIÈRE SEREPT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Tunis, Tunisija.

 4. LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL

  Francija

  Uzņēmums LUBEXCEL - GROUPE DUBREUIL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās smērvielas, lubricant, Rūpnieciskās smērvielas, lubricants, un motor oils nozarēs. Tas atrodas Belleville-Sur-Vie, Francija.

 5. GINDUSTREZ TRADING INC

  Kanāda

  Uzņēmums GINDUSTREZ TRADING INC, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguve, un Nafta - ieguve nozarēs. Tas atrodas Calgary, Kanāda.

 6. GONGYI ANBO CERAMIC CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GONGYI ANBO CERAMIC CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Gongyi, Ķīna.

 7. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukraina

  Uzņēmums FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguve, Petroleum Tanks, un Nafta - ieguve nozarēs. Tas atrodas Odessa, Ukraina.

 8. PAQELL

  Nīderlande

  Uzņēmums PAQELL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Balk, Nīderlande.

 1. SINOBOOM PETROLEUM EQUIPMENT CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SINOBOOM PETROLEUM EQUIPMENT CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Jinan, Ķīna.

 2. HENAN XINXIANG NO.7 CHEMICAL CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HENAN XINXIANG NO.7 CHEMICAL CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Xinxiang, Ķīna.

 3. KOSUN OIL FIELD IMPORT & EXPORT CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums KOSUN OIL FIELD IMPORT & EXPORT CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Beijing, Ķīna.

 4. XUCHANG YIMEIYUAN ART & CRAFT CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums XUCHANG YIMEIYUAN ART & CRAFT CO.,LTD., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Xuchang City, Ķīna.

 5. WINGAS STORAGE UK LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WINGAS STORAGE UK LIMITED, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Nafta - realizācija, Gāze un nafta - ieguve, un Nafta - realizācija nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 6. R&L INTERNATIONAL(SHANGHAI) CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums R&L INTERNATIONAL(SHANGHAI) CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī powder metallurgy nozarēs. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 7. BEIJING TRIPOD INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums BEIJING TRIPOD INTERNATIONAL TRADE CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Beijing, Ķīna.

 8. ZHONGYUAN SPECIAL STEELCO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums ZHONGYUAN SPECIAL STEELCO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Chengliu town,Jiyuan city, Ķīna.

 9. SMC OIL RECYCLE EQUIPMENT CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SMC OIL RECYCLE EQUIPMENT CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Chongqing, Ķīna.

 10. SHAREATE TOOLS LTD

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums SHAREATE TOOLS LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas atrodas Suzhou, Amerikas Savienotās Valstis.

Filtri

Rezultāti

Nafta - ieguve - Imports eksports

Rezultātu skaits

33 285 Uzņēmumi