• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums

Rezultāti

Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums - Imports eksports

 1. VIBTIS L.T.D

  Albānija

  Uzņēmums VIBTIS L.T.D, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Drošības kontrole uzņēmumos nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Automation and instrumentation, building materials industry trade associations, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un automated hydraulic equipment nozarēs. Tas atrodas Tirana, Albānija.

 2. OPM BV - PRECISION MANUFACTURING

  Nīderlande

  Uzņēmums OPM BV - PRECISION MANUFACTURING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Stainless steel precision tubes, CNC finishing, un Supply chain execution nozarēs. Tas atrodas Bakel, Nīderlande.

 3. MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Chemicals, Chocolate pots, plots drilled, un Machined parts nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. MANGIAROTTI SPA

  Itālija

  Uzņēmums MANGIAROTTI SPA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Šķidrā gāze - rūpnieciskās sistēmas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, systems, machinery and equipment for the chemicals industry, systems and equipment for the oil, coal and natural gas industries, Šķidrā gāze - rūpnieciskās sistēmas, un Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Sedegliano, Itālija.

 5. GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS

  Turcija

  Uzņēmums GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī ground coffee, un tanks for liquid petroleum products nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MCCLAIN OIL TOOLS

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums MCCLAIN OIL TOOLS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī supplies for the petroleum, coal and natural gas industries, machinery and equipment for drilling, un oil extraction drilling systems and equipment nozarēs. Tas atrodas Longview, Amerikas Savienotās Valstis.

 2. XI'AN YONGXING SCIENCE TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums XI'AN YONGXING SCIENCE TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Xi'an, Ķīna.

 3. NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB

  Zviedrija

  Uzņēmums NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Centrbēdzes sūkņi, un Centrbēdzes sūkņi nozarēs. Tas atrodas Gothenburg, Zviedrija.

 4. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukraina

  Uzņēmums FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguve, Petroleum Tanks, un Nafta - ieguve nozarēs. Tas atrodas Odessa, Ukraina.

 5. YONGJIA WELLDONE MACHINE CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums YONGJIA WELLDONE MACHINE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Wenzhou, Ķīna.

 1. TOS

  Tunisija

  Uzņēmums TOS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Tunis, Tunisija.

 2. MATFOR

  Francija

  Uzņēmums MATFOR, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Urbšanas iekārtas, Caurules un cauruļvadi - tērauds, Urbšanas iekārtas, un Caurules un cauruļvadi - tērauds nozarēs. Tas atrodas LONS, Francija.

 1. ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE

  Rumānija

  Uzņēmums ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rezerves daļas automašīnām nozarē. Tas darbojas arī Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums, Kalnrūpniecība - mašīnas un iekārtas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Dzelzceļa transportlīdzekļu iekārtas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Iasi, Rumānija.

 2. BSG TRADING CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums BSG TRADING CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Beijing, Ķīna.

 3. DONGYING JIANXIN INTERNATIONAL TRADE CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums DONGYING JIANXIN INTERNATIONAL TRADE CO., LTD, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Dongying, Ķīna.

 4. TANGSHAN AOJIE PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT MAKE CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums TANGSHAN AOJIE PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT MAKE CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Tangshan, Ķīna.

 5. PNNPLUS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums PNNPLUS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Klingenbach, Austrija.

 6. ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY)

  Beļģija

  Uzņēmums ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY), ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāze - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un pharmaceutical packaging nozarēs. Tas atrodas Chaineux, Beļģija.

 7. BVI OMOXI GROUP LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums BVI OMOXI GROUP LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī check valve nozarēs. Tas atrodas Shenzhen, Ķīna.

 8. SHENGLI OILFIELD PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums SHENGLI OILFIELD PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Dongying, Ķīna.

 1. SHIJIAZHUANG PETROLEUM DRILL TOOLS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHIJIAZHUANG PETROLEUM DRILL TOOLS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Jinzhou ,Shijiazhuang, Ķīna.

 2. SER S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SER S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Rūpnieciski tīrīšanas un apkopes līdzekļi, un Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Santena, Itālija.

 3. ATEC S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ATEC S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 4. KURVERS PIPING ITALY S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums KURVERS PIPING ITALY S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Bergamo, Itālija.

 5. GEPA SYSTEMS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GEPA SYSTEMS S.R.L., gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Pessano Con Bornago, Itālija.

 6. FORSEV S.A.

  Rumānija

  Uzņēmums FORSEV S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Kalta dzelzs, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Kalta dzelzs, un Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Drobeta Turnu Severin, Rumānija.

 7. COMBER PROCESS TECHNOLOGY

  Itālija

  Uzņēmums COMBER PROCESS TECHNOLOGY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Carugate, Itālija.

 8. GREAT WALL DEILLING TOOLS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums GREAT WALL DEILLING TOOLS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī well drilling, un Oil well plugging nozarēs. Tas atrodas Mudanjiang, Ķīna.

 9. TECNOSID S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums TECNOSID S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, Koksēšana - iekārtas un mašīnas, Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Koksēšana - iekārtas un mašīnas nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 10. SHANDONG KERUI PETROLEUM EQUIPMENT CO.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHANDONG KERUI PETROLEUM EQUIPMENT CO.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Donying, Ķīna.

Filtri

Rezultāti

Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

7570 Uzņēmumi