• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • nafta - smagie derivāti

Rezultāti

Nafta - smagie derivāti - Imports eksports

 1. PETROSWEDEN

  Zviedrija

  Verified by europages badge

  PetroSweden is based in Sweden. We are International Commodity Traders and brokerage. We also represent various manufacturers, refineries, mills, distilleries and endsellers with direct access to their products such as Vegetable Oils, Sugar, Portland Cement, Metal Scrap Petroleum Derivatives and Raw Materials. Prices change every day. Most of our sellers work to the daily indices on NWE Platts minus discount. The contract prices will be the prices invoiced worked on the basis of 3 days average (the day upon loading, preceding day and the following day.

 2. PETROX OIL

  Turcija

  Uzņēmums PETROX OIL, ir Multi-Category, gadā un darbojas Nafta - smagie derivāti nozarē. Tas darbojas arī hydraulic oils, motor oils, un Lubricants for Gasoline and Diesel engines nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. DYM RESOURCES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums DYM RESOURCES GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Nafta - smagie derivāti nozarē. Tas darbojas arī petroleum coke, un paraffins nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 4. OMV DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OMV DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - smagie derivāti nozarē. Tas darbojas arī Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, Naftas degvielas un piedevas, Iekārtas un aprīkojums ķīmijas rūpniecībai, un Naftas degvielas un piedevas nozarēs. Tas atrodas Burghausen, Vācija.

 5. A-Z GLOBAL

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums A-Z GLOBAL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nafta - smagie derivāti nozarē. Tas darbojas arī Tirdzniecības biržas, precious metals, noble metals and alloys, Iron ore concentrates, Polymers, un Tirdzniecības biržas nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. MUTLULAR PETROL

  Turcija

  Uzņēmums MUTLULAR PETROL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Nafta - smagie derivāti nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskās smēreļļas, Lubricants for Gasoline and Diesel engines, un Rūpnieciskās smēreļļas nozarēs. Tas atrodas Malatya, Turcija.

 2. RWE DEA AG

  Vācija

  Uzņēmums RWE DEA AG, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Neorganiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, un Nafta - smagie derivāti nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 3. ASCAN EMPRESA CONSTRUCTORA Y DE GESTION SA

  Spānija

  Uzņēmums ASCAN EMPRESA CONSTRUCTORA Y DE GESTION SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - smagie derivāti nozarē. Tas darbojas arī Jēlnaftas darva, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Jēlnaftas darva, un Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Camargo, Spānija.

 4. VOPAK EMEA BV

  Nīderlande

  Uzņēmums VOPAK EMEA BV, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nafta - smagie derivāti nozarē. Tas darbojas arī services for the crude oil industry, un total stations nozarēs. Tas atrodas Rotterdam, Nīderlande.

 5. EDEN GAS S.A.S. DI ARTUSO ALESSANDRO & C.

  Itālija

  Uzņēmums EDEN GAS S.A.S. DI ARTUSO ALESSANDRO & C., gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Naftas degvielas un piedevas, un Nafta - smagie derivāti nozarēs. Tas atrodas Vigodarzere, Itālija.

 1. FACO PETROL KIMYA SANAYI DIS TIC. LTD. STI.

  Turcija

  Uzņēmums FACO PETROL KIMYA SANAYI DIS TIC. LTD. STI., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - smagie derivāti nozarē. Tas darbojas arī greases, un motor oils nozarēs. Tas atrodas Aliaga, Turcija.

 2. BAYKIM KIMYA URUNLERI SAN. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums BAYKIM KIMYA URUNLERI SAN. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - smagie derivāti nozarē. Tas darbojas arī Parafīni, un Parafīni nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. ALPHA-CHEMIE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ALPHA-CHEMIE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - smagie derivāti nozarē. Tas darbojas arī Parafīni, Garšvielas, ekstrakti un virces, Parafīni, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Freital, Vācija.

 2. COMPAGNIE INDUSTRIELLE MARITIME

  Francija

  Uzņēmums COMPAGNIE INDUSTRIELLE MARITIME, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Glabātavas un muitas noliktavas nozarē. Tas darbojas arī Nafta - smagie derivāti, Glabāšanas pakalpojumi, Nafta - smagie derivāti, un Glabāšanas pakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 3. PAKTERMINAL AS

  Igaunija

  Uzņēmums PAKTERMINAL AS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Glabāšanas pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Nafta - smagie derivāti, Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, un Naftas degvielas un piedevas nozarēs. Tas atrodas Harjumaa, Igaunija.

 4. SAN MARCO PETROLI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums SAN MARCO PETROLI S.P.A., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Naftas degvielas un piedevas, un Nafta - smagie derivāti nozarēs. Tas atrodas Venezia, Itālija.

 5. FRATELLI BARILI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums FRATELLI BARILI S.R.L., gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Naftas degvielas un piedevas, un Nafta - smagie derivāti nozarēs. Tas atrodas Montalto Di Castro, Itālija.

 6. MAREMMANA PETROLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MAREMMANA PETROLI S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Naftas degvielas un piedevas, un Nafta - smagie derivāti nozarēs. Tas atrodas Guidonia Montecelio, Itālija.

 7. MAXCOM PETROLI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums MAXCOM PETROLI S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Naftas degvielas un piedevas, un Nafta - smagie derivāti nozarēs. Tas atrodas Cassina De' Pecchi, Itālija.

 8. METAX OLIE A/S

  Dānija

  Uzņēmums METAX OLIE A/S, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Gāze - ražošana un realizācija, Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, un Gāze - ražošana un realizācija nozarēs. Tas atrodas Aalborg, Dānija.

 1. LYONDELL CHIMIE FRANCE SAS

  Francija

  Uzņēmums LYONDELL CHIMIE FRANCE SAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nafta - smagie derivāti nozarē. Tas darbojas arī Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, Organiskā ķīmija - pamatvielas un atvasinājumi, un Naftas degvielas un piedevas nozarēs. Tas atrodas Fos Sur Mer, Francija.

 2. SUD CARBURANTI SRLS

  Itālija

  Uzņēmums SUD CARBURANTI SRLS, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Naftas degvielas un piedevas, un Nafta - smagie derivāti nozarēs. Tas atrodas Modica, Itālija.

 3. TAMOIL ITALIA S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums TAMOIL ITALIA S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Naftas degvielas un piedevas, un Nafta - smagie derivāti nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 4. NUOVA C.L.A.R. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA C.L.A.R. S.R.L., gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Naftas degvielas un piedevas, un Nafta - smagie derivāti nozarēs. Tas atrodas Ravenna, Itālija.

 5. CARUSO PETROLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums CARUSO PETROLI S.R.L., gadā un darbojas Automašīnas - piederumi un furnitūra nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Naftas degvielas un piedevas, un Nafta - smagie derivāti nozarēs. Tas atrodas Carini, Itālija.

 6. NERI DEPOSITI COSTIERI S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums NERI DEPOSITI COSTIERI S.P.A., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Naftas degvielas un piedevas, un Nafta - smagie derivāti nozarēs. Tas atrodas Livorno, Itālija.

 7. GIANNI PETROLI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GIANNI PETROLI S.R.L., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Naftas degvielas un piedevas, un Nafta - smagie derivāti nozarēs. Tas atrodas Chioggia, Itālija.

 8. AL JAZEERA TRADING

  Saūda Arābija

  Uzņēmums AL JAZEERA TRADING, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nafta - smagie derivāti nozarē. Tas atrodas Dammam, Saūda Arābija.

 9. ERGENYA PETROLI

  Itālija

  Uzņēmums ERGENYA PETROLI, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Nafta - smagie derivāti, Naftas degvielas un piedevas, un Nafta - smagie derivāti nozarēs. Tas atrodas Giugliano In Campania, Itālija.

 10. ECOTHERM S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums ECOTHERM S.R.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Nafta - smagie derivāti, Gāze un nafta - ieguve, Nafta - smagie derivāti, un Gāze un nafta - ieguve nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.