• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums

Rezultāti

Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums - Imports eksports

 1. STERLING THERMAL TECHNOLOGY LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums STERLING THERMAL TECHNOLOGY LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Siltummaiņi, Siltummaiņi, coolers, un Air-cooled condensers nozarēs. Tas atrodas Aylesbury, Apvienotā Karaliste.

 2. VEGEFIL KIZARTMA YAGI ARITMA SISTEMLERI

  Turcija

  Uzņēmums VEGEFIL KIZARTMA YAGI ARITMA SISTEMLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Eļļas filtri, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, Eļļas filtri, Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojums, fryers for institutions, un restaurant and hotel equipment rental nozarēs. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 3. STC SERVICES TECNOLOGY CONSULTING

  Itālija

  Uzņēmums STC SERVICES TECNOLOGY CONSULTING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī water purifiers, components for valves, un tool agents and representatives nozarēs. Tas atrodas Busseto, Itālija.

 4. KALHOUR OILFIELD EQUIPMENTS LTD.

  Apvienotie Arābu Emirāti

  Uzņēmums KALHOUR OILFIELD EQUIPMENTS LTD., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī carbon pipes, fitting, un industrial valves nozarēs. Tas atrodas Dubai, Apvienotie Arābu Emirāti.

 5. VITCOM GLOBAL SOLUTIONS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums VITCOM GLOBAL SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī heaters, un refinery nozarēs. Tas atrodas Bournemouth, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. T. & C. ANALYZERS SRL UNIPERSONALE

  Itālija

  Uzņēmums T. & C. ANALYZERS SRL UNIPERSONALE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Monserrato, Itālija.

 2. LLC DERSIM

  Ukraina

  Uzņēmums LLC DERSIM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecības produkcija, Lauksaimniecības produkcija, sunflower oil, un refined industrial oils nozarēs. Tas atrodas Kahovka, Ukraina.

 3. ROCHEFORTAISE TRANSPORTS MATERIAU TERR

  Francija

  Uzņēmums ROCHEFORTAISE TRANSPORTS MATERIAU TERR, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Tonnay Charente, Francija.

 4. BATIR FRANCE INGENIERIE

  Francija

  Uzņēmums BATIR FRANCE INGENIERIE, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Chateaubourg, Francija.

 5. CHANZY SAS

  Francija

  Uzņēmums CHANZY SAS, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Marly, Francija.

 1. BEOLETTO

  Francija

  Uzņēmums BEOLETTO, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Le Haillan, Francija.

 2. SOLS MEDITERRANEE

  Francija

  Uzņēmums SOLS MEDITERRANEE, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Milhaud, Francija.

 1. PIGNAT

  Francija

  Uzņēmums PIGNAT, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskais stikls, Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums, Rūpnieciskais stikls, un Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Genas Cedex, Francija.

 2. FRANCE REALISATIONS

  Francija

  Uzņēmums FRANCE REALISATIONS, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Bregnier Cordon, Francija.

 3. SECTION URBAINE

  Francija

  Uzņēmums SECTION URBAINE, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Strasbourg, Francija.

 4. FONCIERE IMMOBILIERE MANCHE ATLANTIQUE

  Francija

  Uzņēmums FONCIERE IMMOBILIERE MANCHE ATLANTIQUE, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Brest, Francija.

 5. I.T.EX QUALITY SERVICES

  Itālija

  Uzņēmums I.T.EX QUALITY SERVICES, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums, systems and equipment for oil refineries, systems and equipment for gas pipelines, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, un Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas San Donato Milanese, Itālija.

 6. OPUS DEVELOPPEMENT

  Francija

  Uzņēmums OPUS DEVELOPPEMENT, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Montpellier, Francija.

 7. TERIMMO ATLANTIQUE

  Francija

  Uzņēmums TERIMMO ATLANTIQUE, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Belleville Sur Vie, Francija.

 8. SHANDONG HONGDA TECHNOLOGY GROUP CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums SHANDONG HONGDA TECHNOLOGY GROUP CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Tank, un heat exchangers nozarēs. Tas atrodas Jinan, Ķīna.

 1. HUADU LONG METAL PROCESSING MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HUADU LONG METAL PROCESSING MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Xuchang, Ķīna.

 2. PROFIL MEDITERRANEE

  Francija

  Uzņēmums PROFIL MEDITERRANEE, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Marseille, Francija.

 3. KOCH-GLITSCH

  Beļģija

  Uzņēmums KOCH-GLITSCH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Filtrēšana - iekārtas un materiāli, Filtrēšana - iekārtas un materiāli, un gas filters nozarēs. Tas atrodas Wijnegem, Beļģija.

 4. CABINET VILLAIN SA

  Francija

  Uzņēmums CABINET VILLAIN SA, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Mantes La Ville, Francija.

 5. BGER

  Francija

  Uzņēmums BGER, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Baie Mahault, Francija.

 6. SOLEIL D OC AMENAGEMENT

  Francija

  Uzņēmums SOLEIL D OC AMENAGEMENT, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Beziers, Francija.

 7. AVA-ALMS VALVE AGENCY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AVA-ALMS VALVE AGENCY LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Wetherby ,west Yorkshire, Apvienotā Karaliste.

 8. SOCIETE NAZAIRIENNE DE DEVELOPPEMENT

  Francija

  Uzņēmums SOCIETE NAZAIRIENNE DE DEVELOPPEMENT, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas St Nazaire, Francija.

 9. OIL MACHINE WORLD

  Ķīna

  Uzņēmums OIL MACHINE WORLD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Zhengzhou, Ķīna.

 10. LOTIM S

  Francija

  Uzņēmums LOTIM S, gadā un darbojas Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, Sporta ēkas un ierīkojums, Atpūtas dārzi, rotaļlaukumi, Nekustamais īpašums tirdzniecībai un rūpniecībai - aģentūras, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas L Abergement Clemenciat, Francija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas
Filtri

Rezultāti

Naftas pārstrāde - sistēmas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

374 Uzņēmumi