• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums

Rezultāti

Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums - Imports eksports

 1. PIRPED INTERNATIONAL

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PIRPED INTERNATIONAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vītņoti stieņi, Drošības vārsti, Kniedes, forged parts, Vītņoti stieņi, Drošības vārsti, Automobile fastening device, ANSI/ASME flanges, un Flat flange nozarēs. Tas atrodas Chatou, Francija.

 2. APSIS TECHNOLOGIES

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums APSIS TECHNOLOGIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskā tīrīšana - iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie pulverizatori virsmu apstrādei, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, Rūpnieciskie pulverizatori virsmu apstrādei, un Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Vannes Cedex, Francija.

 3. HAISEL MASCHINENTEILE

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HAISEL MASCHINENTEILE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Kamen, Vācija.

 4. IDROJET SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums IDROJET SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī gas production equipment, heat exchangers, systems and equipment for drilling for the extraction of natural gas, bundle extractor, systems and equipment for the production of petroleum gases, aerial bundle extractor, oil extraction drilling systems and equipment, heat exchangers and tube transport systems, un extractor systems for heat exchangers nozarēs. Tas atrodas Camporotondo Etneo, Itālija.

 5. SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcija

  Uzņēmums SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Šķidrā gāze - rūpnieciskās sistēmas, Šķidrā gāze - rūpnieciskās sistēmas, electronic scales, industrial conveyor chains, un gas bottle filling systems nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. REMU S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums REMU S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Mašīnbūve - pasūtījuma darbi nozarē. Tas darbojas arī Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, Iekārtas un aprīkojums kosmētikas rūpniecībai, Iekārtas un aprīkojums farmaceitiskajai rūpniecībai, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, Iekārtas un aprīkojums kosmētikas rūpniecībai, un Iekārtas un aprīkojums farmaceitiskajai rūpniecībai nozarēs. Tas atrodas Manoppello, Itālija.

 2. PANTEXTRADE

  Turcija

  Uzņēmums PANTEXTRADE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Pantextrade, Turcija.

 3. PROCESS SYSTEMS

  Francija

  Uzņēmums PROCESS SYSTEMS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī gas treatment, un biogas nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 4. TPF CONTRACTING

  Beļģija

  Uzņēmums TPF CONTRACTING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji, un Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarēs. Tas atrodas Moustier-sur-sambre, Beļģija.

 5. SARGON + TECNORING

  Itālija

  Uzņēmums SARGON + TECNORING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī industrial gaskets nozarēs. Tas atrodas Carpaneto, Itālija.

 1. INFO SERVICE BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums INFO SERVICE BELGIUM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Kultūras pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, Universitātes, maritime brokerage, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, un Universitātes nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 2. SCALE CHEMICAL CORPORATION

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums SCALE CHEMICAL CORPORATION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Birmingham, Amerikas Savienotās Valstis.

 1. ANOTECH ENERGY

  Francija

  Uzņēmums ANOTECH ENERGY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpniecisko pētījumu iestādes nozarē. Tas darbojas arī Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, Inženierpakalpojumi - rūpniecisko pētījumu iestādes, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, un Extraction, water, gas, oil - equipment nozarēs. Tas atrodas Labege, Francija.

 2. IREMAS UAB

  Lietuva

  Uzņēmums IREMAS UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana nozarē. Tas darbojas arī Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, Rūpniecisko iekārtu remonts, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, un Rūpniecisko iekārtu remonts nozarēs. Tas atrodas Jonavos Raj., Lietuva.

 3. CÖLNER BENZIN RAFFINERIE

  Vācija

  Uzņēmums CÖLNER BENZIN RAFFINERIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, Šķīdinātāji un atšķaidītāji, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, un Šķīdinātāji un atšķaidītāji nozarēs. Tas atrodas Köln, Vācija.

 4. I.P.C. EUROPE

  Beļģija

  Uzņēmums I.P.C. EUROPE, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī process control, electrical engineering, un Automation nozarēs. Tas atrodas Saint-georges-sur-meuse, Beļģija.

 5. COLASSE

  Beļģija

  Uzņēmums COLASSE, gadā un darbojas Lietojumprogrammas nozarē. Tas darbojas arī Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, project management, Site referencing, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, un fittings nozarēs. Tas atrodas Seraing, Beļģija.

 6. LISAM SYSTEMS

  Beļģija

  Uzņēmums LISAM SYSTEMS, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Drošības kontrole uzņēmumos, Datortīklu uzturēšana un atbalsts, data processing security, Drošības kontrole uzņēmumos, un Datortīklu uzturēšana un atbalsts nozarēs. Tas atrodas Ecaussinnes, Beļģija.

 7. PRONOR

  Beļģija

  Uzņēmums PRONOR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Telekomunikācijas un datu pārraide - materiāli un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Radiosakari - materiāli un sistēmas, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, Radiosakari - materiāli un sistēmas, engineering service, steel, un Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 8. HEERTECH INDUSTRIAL SERVICES

  Nīderlande

  Uzņēmums HEERTECH INDUSTRIAL SERVICES, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Breda, Nīderlande.

 1. TANQUID GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums TANQUID GMBH & CO. KG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī management services for own stores, equipment for the petrochemical industry, storage tanks, un Vertical storage tanks nozarēs. Tas atrodas Duisburg, Vācija.

 2. DELTA PROJECT ENGINEERING

  Beļģija

  Uzņēmums DELTA PROJECT ENGINEERING, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metalurģija - imports un eksports, industrial pipes, industrial filters, Metalurģija - imports un eksports, un refractory concrete nozarēs. Tas atrodas Ivoz-ramet, Beļģija.

 3. YK MAKINA KIMYA INS TAAH ITH IHR SAN VE TIC LTD STI

  Turcija

  Uzņēmums YK MAKINA KIMYA INS TAAH ITH IHR SAN VE TIC LTD STI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī manifold heat exchangers, industrial mixers, un tanks for warehousing and storage nozarēs. Tas atrodas Kocaeli, Turcija.

 4. PERNIN EQUIPEMENTS

  Francija

  Uzņēmums PERNIN EQUIPEMENTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Attāluma un atrašanās vietas noteikšanas iekārtas un instrumenti nozarē. Tas darbojas arī Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, diesel transfer pumps, level indicators, un volumetric meters nozarēs. Tas atrodas Montreuil, Francija.

 5. WORKS L&W GROUP S. R. O.

  Čehija

  Uzņēmums WORKS L&W GROUP S. R. O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metāla konstrukcijas, Rūpnieciskie cauruļvadi, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai, Metāla konstrukcijas, Rūpnieciskie cauruļvadi, Rūpniecisko iekārtu montēšana un demontēšana, un Kaltas dzelzs izstrādājumi rūpniecībai un celtniecībai nozarēs. Tas atrodas Hradec Králové, Čehija.

 6. WYCOTEC

  Beļģija

  Uzņēmums WYCOTEC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālu un dzelzs apstrāde - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, un Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Alleur, Beļģija.

 7. NORMALAB BELGIUM

  Beļģija

  Uzņēmums NORMALAB BELGIUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Naninne, Beļģija.

 8. HIMA FRANCE

  Francija

  Uzņēmums HIMA FRANCE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpniecisko iekārtu īre nozarē. Tas darbojas arī Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, un Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Champs-Sur-Marne, Francija.

 9. ASVOTEC TERMOINDUSTRIAL LTDA

  Brazīlija

  Uzņēmums ASVOTEC TERMOINDUSTRIAL LTDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī plants and equipment for pasta factories, un burner specialists nozarēs. Tas atrodas Monte Mor, Brazīlija.

 10. OTTO FAHSIG GMBH

  Vācija

  Uzņēmums OTTO FAHSIG GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gāzes un naftas vadi - sistēmas, un Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Ainring, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums - Imports eksports

Rezultātu skaits

332 Uzņēmumi