• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā

Rezultāti

Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā - Imports eksports

 1. PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī expert assistance, un lng nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 2. IKPALAND ENTERPRISES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums IKPALAND ENTERPRISES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 3. JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Labība nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Starptautiskās tirdzniecības (uzņēmējdarbības) konsultācijas, Tirdzniecības biržas, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Starptautiskās tirdzniecības (uzņēmējdarbības) konsultācijas, Tirdzniecības biržas, un Diesel fuel nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 4. IBERGASÓLEOS S.L

  Spānija

  Uzņēmums IBERGASÓLEOS S.L, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Badajoz, Spānija.

 5. SAND MONITORING SERVICES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SAND MONITORING SERVICES LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Aberdeen, Apvienotā Karaliste.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LINE X LEVANTE

  Spānija

  Uzņēmums LINE X LEVANTE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī fire protection measures, un Erosion protection systems nozarēs. Tas atrodas Alcora, Spānija.

 2. T.A.H TRADING LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums T.A.H TRADING LIMITED, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Darba drošība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Reading, Apvienotā Karaliste.

 3. ADVENT SERVICES

  Vācija

  Uzņēmums ADVENT SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Dissen A.tw, Vācija.

 4. FLUID CONTROL OOD

  Bulgārija

  Uzņēmums FLUID CONTROL OOD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Plūsmas mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti, un Plūsmas mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 5. ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Aberdeen, Apvienotā Karaliste.

 1. PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ugunsdzēšamie aparāti, un Ugunsdzēšamie aparāti nozarēs. Tas atrodas Csongrád, Ungārija.

 2. PETRO GLOBE OIL SERVICES

  Malta

  Uzņēmums PETRO GLOBE OIL SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Chemical and thermal surface treatment - machinery and equipment, Oil - distribution of petroleum fuels, un Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Birkirkara, Malta.

 1. FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL

  Vācija

  Uzņēmums FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļas - otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, floating oil absorbers, agglomerators, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Porta Westfalica, Vācija.

 2. LUXPIPETECH

  Luksemburga

  Uzņēmums LUXPIPETECH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskie cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Pipelines, oil and gas - installations, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, un Metal work nozarēs. Tas atrodas Esch Sur Alzette, Luksemburga.

 3. VERMILION REP SAS

  Francija

  Uzņēmums VERMILION REP SAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Oil - distribution of petroleum fuels, petrochemical products, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Parentis En Born, Francija.

 4. SWEDPARTS HAMBURG

  Vācija

  Uzņēmums SWEDPARTS HAMBURG, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, Gāze un nafta - ieguve, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, un Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 5. AIR ENERGI

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AIR ENERGI, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī recruitment nozarēs. Tas atrodas Moscow, Apvienotā Karaliste.

 6. PBG SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums PBG SP. Z O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī geophones, un Geology - studies and research nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 7. TERMAGAS

  Spānija

  Uzņēmums TERMAGAS, gadā un darbojas Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Butāns, Propāns, Gāze un nafta - ieguve, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Butāns, un Propāns nozarēs. Tas atrodas ZARAGOZA, Spānija.

 8. INGEGNERE

  Itālija

  Uzņēmums INGEGNERE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī soundproofed booths, prefabricated dormers, un water bed lowering for reclamation nozarēs. Tas atrodas Foggia, Itālija.

 1. TANAFT SP ZOO

  Šveice

  Uzņēmums TANAFT SP ZOO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, fuel, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Warsaw, Šveice.

 2. MGD WORLDWIDE EXPERT SRL

  Rumānija

  Uzņēmums MGD WORLDWIDE EXPERT SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Turbokompresori, mechanical and electromechanical indicators for control instruments, gas turbines, Turbokompresori, un steam turbines nozarēs. Tas atrodas Brasov, Rumānija.

 3. OMV-INDOIL D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums OMV-INDOIL D.O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Naftas degvielas un piedevas, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Donji Stupnik, Lucko,Zagreb, Horvātija.

 4. G. H. INTERNATIONAL TRADING SERVICES LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums G. H. INTERNATIONAL TRADING SERVICES LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 5. JADRANSKI NAFTOVOD D.D..

  Horvātija

  Uzņēmums JADRANSKI NAFTOVOD D.D.., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Autoceļu pārvadājumi nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Naftas degvielas un piedevas, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Zagreb, Horvātija.

 6. MORGAN UTILITIES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MORGAN UTILITIES LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Dabas vide - pakalpojumi nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Rugby, Apvienotā Karaliste.

 7. MEDOLIV S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums MEDOLIV S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, industrial vegetable oils, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Imperia, Itālija.

 8. GEFRO OILFIELD SERVICES AS

  Norvēģija

  Uzņēmums GEFRO OILFIELD SERVICES AS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Tananger, Norvēģija.

 9. KEYNES PLANUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums KEYNES PLANUNGSGESELLSCHAFT MBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Neuss, Vācija.

 10. MIDCONTINENT (GREAT YARMOUTH) LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums MIDCONTINENT (GREAT YARMOUTH) LIMITED, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Enerģētika un izejvielas - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Great Yarmouth, Apvienotā Karaliste.

Filtri

Rezultāti

Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā - Imports eksports

Rezultātu skaits

5439 Uzņēmumi