• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā

Rezultāti

Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā - Imports eksports

 1. PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī expert assistance, un lng nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 2. IKPALAND ENTERPRISES

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums IKPALAND ENTERPRISES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 3. PROTOIL TANK FARM

  Antigva un Barbuda

  Uzņēmums PROTOIL TANK FARM, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas St. John's, Antigva un Barbuda.

 4. JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Labība nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Starptautiskās tirdzniecības (uzņēmējdarbības) konsultācijas, Tirdzniecības biržas, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Starptautiskās tirdzniecības (uzņēmējdarbības) konsultācijas, Tirdzniecības biržas, un Diesel fuel nozarēs. Tas atrodas London, Apvienotā Karaliste.

 5. IBERGASÓLEOS S.L

  Spānija

  Uzņēmums IBERGASÓLEOS S.L, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Badajoz, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL

  Vācija

  Uzņēmums FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļas - otrreizējā pārstrāde nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, floating oil absorbers, agglomerators, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Porta Westfalica, Vācija.

 2. SAND MONITORING SERVICES LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums SAND MONITORING SERVICES LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Aberdeen, Apvienotā Karaliste.

 3. GOLD MARK EST

  Jemena

  Uzņēmums GOLD MARK EST, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī water treatment plants with magnetic fields nozarēs. Tas atrodas Sanaa, Jemena.

 4. FLUID CONTROL OOD

  Bulgārija

  Uzņēmums FLUID CONTROL OOD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Plūsmas mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti, un Plūsmas mērīšana un regulēšana - iekārtas un instrumenti nozarēs. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 5. ES "HIL NYSHANY"

  Turkmenistāna

  Uzņēmums ES "HIL NYSHANY", ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī chamber of commerce and administrative services for trading businesses, manpower, un renewable energy sources nozarēs. Tas atrodas Ashgabat, Turkmenistāna.

 1. SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD

  Indija

  Uzņēmums SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Faridabad, Indija.

 2. PETRO GLOBE OIL SERVICES

  Malta

  Uzņēmums PETRO GLOBE OIL SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Chemical and thermal surface treatment - machinery and equipment, Oil - distribution of petroleum fuels, un Gāzes un naftas vadi - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Birkirkara, Malta.

 1. LINE X LEVANTE

  Spānija

  Uzņēmums LINE X LEVANTE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī fire protection measures, un Erosion protection systems nozarēs. Tas atrodas Alcora, Spānija.

 2. ADVENT SERVICES

  Vācija

  Uzņēmums ADVENT SERVICES, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Dissen A.tw, Vācija.

 3. PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Ugunsdzēšamie aparāti, un Ugunsdzēšamie aparāti nozarēs. Tas atrodas Csongrád, Ungārija.

 4. T.A.H TRADING LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums T.A.H TRADING LIMITED, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Darba drošība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Reading, Apvienotā Karaliste.

 5. JEBENS PETROLEUM ENGINEERING

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums JEBENS PETROLEUM ENGINEERING, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Minot, Amerikas Savienotās Valstis.

 6. ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Aberdeen, Apvienotā Karaliste.

 7. SWEDPARTS HAMBURG

  Vācija

  Uzņēmums SWEDPARTS HAMBURG, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums, Gāze un nafta - ieguve, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Gāzes un naftas vadi - sistēmas, un Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Hamburg, Vācija.

 8. VERMILION REP SAS

  Francija

  Uzņēmums VERMILION REP SAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Naftas degvielas un piedevas nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Oil - distribution of petroleum fuels, petrochemical products, un Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarēs. Tas atrodas Parentis En Born, Francija.

 1. LLC VIP DIESEL

  Kanāda

  Uzņēmums LLC VIP DIESEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī agricultural diesel fuel nozarēs. Tas atrodas Novgorod, Kanāda.

 2. LUXPIPETECH

  Luksemburga

  Uzņēmums LUXPIPETECH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Rūpnieciskie cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Pipelines, oil and gas - installations, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, un Metal work nozarēs. Tas atrodas Esch Sur Alzette, Luksemburga.

 3. CRIMSON OIL TOOLS PVT. LTD.

  Indija

  Uzņēmums CRIMSON OIL TOOLS PVT. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī Oil well casing nozarēs. Tas atrodas Faridabad, Indija.

 4. THE ARTUNIS GROUP

  Kanāda

  Uzņēmums THE ARTUNIS GROUP, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Uzņēmumu konsultēšana nozarē. Tas darbojas arī Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, International market entry, Professional advisory services, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, un company organisation consulting nozarēs. Tas atrodas Ottawa, Kanāda.

 5. PSI

  Tunisija

  Uzņēmums PSI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Sfax, Tunisija.

 6. IME CONTROL DE FLUIDOS, SA DE CV

  Meksika

  Uzņēmums IME CONTROL DE FLUIDOS, SA DE CV, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Villahermosa, Tabasco, Meksika.

 7. SHENGLI OIL FIELD RUITE MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums SHENGLI OIL FIELD RUITE MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas atrodas Dongying, Ķīna.

 8. PBG SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums PBG SP. Z O.O., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī geophones, un Geology - studies and research nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 9. INGEGNERE

  Itālija

  Uzņēmums INGEGNERE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā nozarē. Tas darbojas arī soundproofed booths, prefabricated dormers, un water bed lowering for reclamation nozarēs. Tas atrodas Foggia, Itālija.

 10. TERMAGAS

  Spānija

  Uzņēmums TERMAGAS, gadā un darbojas Rūpnieciskā apkure - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Gāze un nafta - ieguve, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Butāns, Propāns, Gāze un nafta - ieguve, Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā, Butāns, un Propāns nozarēs. Tas atrodas ZARAGOZA, Spānija.

Filtri

Rezultāti

Naftas un gāzes ieguve - pakalpojumi rūpniecībā - Imports eksports

Rezultātu skaits

5465 Uzņēmumi