• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • naftas urbšanas platformas

Rezultāti

Naftas urbšanas platformas - Imports eksports

 1. PEDRO,PETROLEIROS E COMPANHIAS PETROLÍFERAS+344 EMPRESAS

  Portugāle

  Uzņēmums PEDRO,PETROLEIROS E COMPANHIAS PETROLÍFERAS+344 EMPRESAS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas urbšanas platformas nozarē. Tas darbojas arī petroleum extraction consulting, oil probes, un oil platforms nozarēs. Tas atrodas Guarda, Portugāle.

 2. BIOSULQUIMICA IND.E COM.

  Brazīlija

  Uzņēmums BIOSULQUIMICA IND.E COM., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas urbšanas platformas nozarē. Tas atrodas Rio De Janeiro, Brazīlija.

 3. LIJIN HONGSHENG OIL CO,.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums LIJIN HONGSHENG OIL CO,.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas urbšanas platformas nozarē. Tas atrodas Dongying City, Ķīna.

 4. HUBEI SLETPETRO TECHNOLOGY CO., LTD.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums HUBEI SLETPETRO TECHNOLOGY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas urbšanas platformas nozarē. Tas atrodas Jingzhou, Amerikas Savienotās Valstis.

 5. SALTEL INDUSTRIES

  Francija

  Uzņēmums SALTEL INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas urbšanas platformas nozarē. Tas atrodas Bruz, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. RISBRIDGER LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums RISBRIDGER LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Projektēšanas un konstruēšanas biroji - celtniecība un civilā inženierija nozarē. Tas darbojas arī Naftas urbšanas platformas, Amatniecība, Naftas urbšanas platformas, un Amatniecība nozarēs. Tas atrodas Redhill, Apvienotā Karaliste.

 2. VESTBASE AS

  Norvēģija

  Uzņēmums VESTBASE AS, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Naftas urbšanas platformas, un Naftas urbšanas platformas nozarēs. Tas atrodas Kristiansund N, Norvēģija.

 3. SHANXI WEIGAO PETROLEUM DRILLING TOOLS CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHANXI WEIGAO PETROLEUM DRILLING TOOLS CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas urbšanas platformas nozarē. Tas atrodas Taiyuan, Ķīna.

 4. NOLY LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums NOLY LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Naftas urbšanas platformas nozarē. Tas atrodas Sichuan, Ķīna.

 5. VALTOR OFFSHORE A/S

  Dānija

  Uzņēmums VALTOR OFFSHORE A/S, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Naftas urbšanas platformas, un Naftas urbšanas platformas nozarēs. Tas atrodas Esbjerg N, Dānija.

 1. SENIM HOLDING

  Kazahstāna

  Uzņēmums SENIM HOLDING, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Naftas urbšanas platformas nozarē. Tas atrodas Astana, Kazahstāna.

 2. OSIRIS

  Francija

 1. TOTAL E&P NORGE AS

  Norvēģija

 2. ASPIRE OIL SERVICES LIMITED

  Apvienotā Karaliste

 3. BERGEN GROUP ROSENBERG AS

  Norvēģija

 4. LUKOIL PETROLEUM LTD

  Šveice

 5. AVICOMP SERVICES AG

  Šveice

 6. MELVIN PETROLEUM SYSTEMS LIMITED

  Īrija

 7. GANN MEKANISKE AS

  Norvēģija

  Uzņēmums GANN MEKANISKE AS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Stavanger, Norvēģija.

 8. SE DES ETS DA SILVA SARL

  Francija

 1. ROCHETTE INVESTISSEMENT

  Francija

  Uzņēmums ROCHETTE INVESTISSEMENT, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Beziers, Francija.

 2. STANDARD INDUSTRIAL EQUIPMENT LTD

  Apvienotā Karaliste

 3. WEATHERFORD FRANCE SAS

  Francija

 4. CAMERON ROMANIA S.A.

  Rumānija

 5. NERDRUM ELEKTRONIKK AS

  Norvēģija

 6. PESCHAUD ET COMPAGNIE INTERNATIONAL

  Francija

 7. RETIA

  Francija

 8. F.A. SENING GMBH

  Vācija

  Uzņēmums F.A. SENING GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Urbšanas iekārtas nozarē. Tas darbojas arī Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums, un Nafta - ieguves sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Ellerbek, Vācija.

 9. SARENCO SA

  Šveice

 10. GILBARCO LTD

  Apvienotā Karaliste