• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • neapstrādāts čuguns

Rezultāti

Neapstrādāts čuguns - Imports eksports

 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Francija

  Uzņēmums FONTE GRISE DISTRIBUTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī grey cast iron, spring equalizing rocker arms, cast iron manufacture, un cast iron foundry nozarēs. Tas atrodas Mainvilliers, Francija.

 2. COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA

  Brazīlija

  Uzņēmums COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī cast iron manufacture, un aluminium ores nozarēs. Tas atrodas Matozinhos, Brazīlija.

 3. WESO-AURORAHÜTTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WESO-AURORAHÜTTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, Modeļu būve, Neapstrādāts čuguns, pig iron, Modeļu būve, un foundry nozarēs. Tas atrodas Gladenbach, Vācija.

 4. LA FONTE ARDENNAISE

  Francija

  Uzņēmums LA FONTE ARDENNAISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Automatiniai mechanizmai, Neapstrādāts čuguns, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, metal assembly work, un Automatiniai mechanizmai nozarēs. Tas atrodas Vivier-Au-Court, Francija.

 5. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zeltlietas - iekārtas un materiāli, Velmētavas melnajiem metāliem, Neapstrādāts čuguns, Zeltlietas - iekārtas un materiāli, Velmētavas melnajiem metāliem, Neapstrādāts čuguns, un rolled rings nozarēs. Tas atrodas Püttlingen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. FONDERIES COLLIGNON

  Francija

  Uzņēmums FONDERIES COLLIGNON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas atrodas Deville, Francija.

 2. EPISPPE

  Spānija

  Uzņēmums EPISPPE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī Cut-resistant gloves, nitrile gloves, un industrial protective gloves nozarēs. Tas atrodas Tortosa, Spānija.

 3. FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA.

  Spānija

  Uzņēmums FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, Neapstrādāts čuguns, Hard chrome plating of workpieces, un Electronic components nozarēs. Tas atrodas Valls, Spānija.

 4. SALCON TECHNIC

  Turcija

  Uzņēmums SALCON TECHNIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī Alumīnijs un sakausējumi, cast iron, stainless steel alloys, foundry products, un Alumīnijs un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 5. WERNER SAHLENDER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WERNER SAHLENDER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Neapstrādāts čuguns, Dārgmetāli un īpaši metāli, Tērauds, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Neapstrādāts čuguns, un Dārgmetāli un īpaši metāli nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 1. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Francija

  Uzņēmums LA FONDERIE CHAROLLAISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, Kaļamais čuguns, Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, un Kaļamais čuguns nozarēs. Tas atrodas Genelard, Francija.

 2. SACHSEN GUSS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SACHSEN GUSS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, Dārgmetāli un īpaši metāli, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, un Dārgmetāli un īpaši metāli nozarēs. Tas atrodas Chemnitz, Vācija.

 1. U.C.B. FRANCE

  Francija

  Uzņēmums U.C.B. FRANCE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī Īpašs čuguns, pig iron, Īpašs čuguns, un international metal trading nozarēs. Tas atrodas Communay, Francija.

 2. KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S., gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī cast iron, un cast iron manufacture nozarēs. Tas atrodas Çorum, Turcija.

 3. SOFOSUD

  Tunisija

  Uzņēmums SOFOSUD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas atrodas Sfax, Tunisija.

 4. STONE MINERALS CO.PTY.LTD

  Austrālija

  Uzņēmums STONE MINERALS CO.PTY.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī iron ores, un copper ores nozarēs. Tas atrodas Granville, Austrālija.

 5. PROCAMET S.A.

  Argentīna

  Uzņēmums PROCAMET S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī coke for foundries nozarēs. Tas atrodas Ciudad Autonoma De Buenos Aires, Argentīna.

 6. SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L.

  Ķīna

  Uzņēmums SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī non-ferrous metals and alloys, un antimony nozarēs. Tas atrodas Shenyang, Ķīna.

 7. PRINS STAALHANDEL B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums PRINS STAALHANDEL B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Īpašs čuguns, Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Haarlem, Nīderlande.

 8. SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG

  Austrija

  Uzņēmums SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Neapstrādāts čuguns, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Klagenfurt, Austrija.

 1. POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, Neapstrādāts čuguns, Tērauds, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Neu-Ulm, Vācija.

 2. CERDIC FOUNDRIES LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CERDIC FOUNDRIES LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Neapstrādāts čuguns, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Chard, Apvienotā Karaliste.

 3. EISENWERK GMBH ELTERLEIN

  Vācija

  Uzņēmums EISENWERK GMBH ELTERLEIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, Neapstrādāts čuguns, un Īpašs čuguns nozarēs. Tas atrodas Elterlein, Vācija.

 4. ROTA DÖKÜM

  Turcija

  Uzņēmums ROTA DÖKÜM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī steel moulding nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 5. LUDWIG FÖBUS GMBH U. CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums LUDWIG FÖBUS GMBH U. CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Gütersloh, Vācija.

 6. EISENGIEßEREI KARLSHÜTTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EISENGIEßEREI KARLSHÜTTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, un Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarēs. Tas atrodas Bünde, Vācija.

 7. STEEL PARTNERS DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums STEEL PARTNERS DEUTSCHLAND GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, Neapstrādāts čuguns, Tērauds, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Düsseldorf, Vācija.

 8. ROHE BAUSTOFF-HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vācija

  Uzņēmums ROHE BAUSTOFF-HANDELSGESELLSCHAFT MBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Kleinwallstadt, Vācija.

 9. LOKSACEL KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums LOKSACEL KFT., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

 10. FRANZ HEYDT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums FRANZ HEYDT GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Rastatt, Vācija.

Filtri

Rezultāti

Neapstrādāts čuguns - Imports eksports

Rezultātu skaits

2202 Uzņēmumi