• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • neapstrādāts čuguns

Rezultāti

Neapstrādāts čuguns - Imports eksports

 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Francija

  Uzņēmums FONTE GRISE DISTRIBUTION, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī grey cast iron, spring equalizing rocker arms, cast iron manufacture, un cast iron foundry nozarēs. Tas atrodas Mainvilliers, Francija.

 2. COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA

  Brazīlija

  Uzņēmums COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī cast iron manufacture, un aluminium ores nozarēs. Tas atrodas Matozinhos, Brazīlija.

 3. FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA.

  Spānija

  Uzņēmums FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, Neapstrādāts čuguns, Hard chrome plating of workpieces, un Electronic components nozarēs. Tas atrodas Valls, Spānija.

 4. WESO-AURORAHÜTTE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WESO-AURORAHÜTTE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, Modeļu būve, Neapstrādāts čuguns, pig iron, Modeļu būve, un foundry nozarēs. Tas atrodas Gladenbach, Vācija.

 5. EPISPPE

  Spānija

  Uzņēmums EPISPPE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī Cut-resistant gloves, nitrile gloves, un industrial protective gloves nozarēs. Tas atrodas Tortosa, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Dārgmetāli un īpaši metāli nozarē. Tas darbojas arī Zeltlietas - iekārtas un materiāli, Velmētavas melnajiem metāliem, Neapstrādāts čuguns, Zeltlietas - iekārtas un materiāli, Velmētavas melnajiem metāliem, Neapstrādāts čuguns, un rolled rings nozarēs. Tas atrodas Püttlingen, Vācija.

 2. LA FONTE ARDENNAISE

  Francija

  Uzņēmums LA FONTE ARDENNAISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, Automatiniai mechanizmai, Neapstrādāts čuguns, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, metal assembly work, un Automatiniai mechanizmai nozarēs. Tas atrodas Vivier-Au-Court, Francija.

 3. FONDERIES COLLIGNON

  Francija

  Uzņēmums FONDERIES COLLIGNON, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas atrodas Deville, Francija.

 4. SALCON TECHNIC

  Turcija

  Uzņēmums SALCON TECHNIC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī Alumīnijs un sakausējumi, cast iron, stainless steel alloys, foundry products, un Alumīnijs un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 5. WERNER SAHLENDER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WERNER SAHLENDER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Melnā un krāsainā metāla rūdas nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Neapstrādāts čuguns, Dārgmetāli un īpaši metāli, Tērauds, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Neapstrādāts čuguns, un Dārgmetāli un īpaši metāli nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 1. SACHSEN GUSS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SACHSEN GUSS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, Dārgmetāli un īpaši metāli, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, un Dārgmetāli un īpaši metāli nozarēs. Tas atrodas Chemnitz, Vācija.

 2. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Francija

  Uzņēmums LA FONDERIE CHAROLLAISE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, Kaļamais čuguns, Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, un Kaļamais čuguns nozarēs. Tas atrodas Genelard, Francija.

 1. KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S., gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī cast iron, un cast iron manufacture nozarēs. Tas atrodas Çorum, Turcija.

 2. STONE MINERALS CO.PTY.LTD

  Austrālija

  Uzņēmums STONE MINERALS CO.PTY.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī iron ores, un copper ores nozarēs. Tas atrodas Granville, Austrālija.

 3. U.C.B. FRANCE

  Francija

  Uzņēmums U.C.B. FRANCE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī Īpašs čuguns, pig iron, Īpašs čuguns, un international metal trading nozarēs. Tas atrodas Communay, Francija.

 4. SOFOSUD

  Tunisija

  Uzņēmums SOFOSUD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas atrodas Sfax, Tunisija.

 5. SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L.

  Ķīna

  Uzņēmums SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī non-ferrous metals and alloys, un antimony nozarēs. Tas atrodas Shenyang, Ķīna.

 6. EISENWERK GMBH ELTERLEIN

  Vācija

  Uzņēmums EISENWERK GMBH ELTERLEIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, Neapstrādāts čuguns, un Īpašs čuguns nozarēs. Tas atrodas Elterlein, Vācija.

 7. SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG

  Austrija

  Uzņēmums SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Metāla izstrādājumi rūpniecībai, Neapstrādāts čuguns, Metāla izstrādājumi rūpniecībai, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Klagenfurt, Austrija.

 8. POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, Neapstrādāts čuguns, Tērauds, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Neu-Ulm, Vācija.

 1. ROTA DÖKÜM

  Turcija

  Uzņēmums ROTA DÖKÜM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī steel moulding nozarēs. Tas atrodas Konya, Turcija.

 2. PROCAMET S.A.

  Argentīna

  Uzņēmums PROCAMET S.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī coke for foundries nozarēs. Tas atrodas Ciudad Autonoma De Buenos Aires, Argentīna.

 3. CERDIC FOUNDRIES LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CERDIC FOUNDRIES LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Īpašs čuguns nozarē. Tas darbojas arī Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, Neapstrādāts čuguns, Čuguns - īpašs vai neapstrādāts, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Chard, Apvienotā Karaliste.

 4. PRINS STAALHANDEL B.V.

  Nīderlande

  Uzņēmums PRINS STAALHANDEL B.V., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Īpašs čuguns, Neapstrādāts čuguns, Īpašs čuguns, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Haarlem, Nīderlande.

 5. EISEN PETER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EISEN PETER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts tērauds, un Neapstrādāts tērauds nozarēs. Tas atrodas Peiting, Vācija.

 6. AN HUNG TRADING COMPANY LTD.,

  Vjetnama

  Uzņēmums AN HUNG TRADING COMPANY LTD.,, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas atrodas Hai Phong, Viet Nam, Vjetnama.

 7. FELINO - FUNDIÇAO E CONSTRUÇOES MECANICAS, S.A.

  Portugāle

  Uzņēmums FELINO - FUNDIÇAO E CONSTRUÇOES MECANICAS, S.A., gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī Īpašs čuguns, un Īpašs čuguns nozarēs. Tas atrodas Ermesinde, Portugāle.

 8. B.V. IJZERLEEUW

  Nīderlande

  Uzņēmums B.V. IJZERLEEUW, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts čuguns nozarē. Tas darbojas arī Īpašs čuguns, un Īpašs čuguns nozarēs. Tas atrodas Zwolle, Nīderlande.

 9. RAIFFEISEN-WARENGENOSSENSCHAFT OSTHANNOVER EG

  Vācija

  Uzņēmums RAIFFEISEN-WARENGENOSSENSCHAFT OSTHANNOVER EG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Uetze, Vācija.

 10. LOKSACEL KFT.

  Ungārija

  Uzņēmums LOKSACEL KFT., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Čuguns - īpašs vai neapstrādāts nozarē. Tas darbojas arī Neapstrādāts čuguns, un Neapstrādāts čuguns nozarēs. Tas atrodas Budapest, Ungārija.

Filtri

Rezultāti

Neapstrādāts čuguns - Imports eksports

Rezultātu skaits

2200 Uzņēmumi