• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • nemetinātas caurules - melnie metāli

Rezultāti

Nemetinātas caurules - melnie metāli - Imports eksports

 1. BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG

  Vācija

  Uzņēmums BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Stainless-steel pipe bends, stainless-steel pipes, Pipes made from stainless steel sheeting, un Stainless steel unions nozarēs. Tas atrodas Bremen, Vācija.

 2. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Lietuva

  Uzņēmums BALTIC TUBE SERVICE, UAB, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Lokanas caurules - krāsainie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Metāla loksnes un caurules, Nemetinātas caurules - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Metāla loksnes un caurules, un Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

 3. CYBERSTEEL

  Rusija

  Uzņēmums CYBERSTEEL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Nemetinātas caurules - melnie metāli, Rūpnieciskie cauruļvadi, Melno metālu cauruļu armatūra, Nemetinātas caurules - melnie metāli, Rūpnieciskie cauruļvadi, stainless steel, un Melno metālu cauruļu armatūra nozarēs. Tas atrodas Pervouralsk, Rusija.

 4. OOO KRANMETIZ

  Ukraina

  Uzņēmums OOO KRANMETIZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī manufacture of made-to-measure steel pipes, rainwater downpipes, cold-drawn steel pipes, un precision steel pipes nozarēs. Tas atrodas Nikopol, Ukraina.

 5. STEEL GATE

  Rumānija

  Uzņēmums STEEL GATE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - tērauds nozarē. Tas darbojas arī Maģistrālās caurules - melnie metāli, Nemetinātas caurules - melnie metāli, Imports un eksports - tērauds un metāli, Maģistrālās caurules - melnie metāli, Nemetinātas caurules - melnie metāli, un Imports un eksports - tērauds un metāli nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. NINGBO YINZHOU CHAOMEI MACHINERY PARTS CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO YINZHOU CHAOMEI MACHINERY PARTS CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Yinzhou, Ningbo, Ķīna.

 2. DYLAN BELGIE

  Beļģija

  Uzņēmums DYLAN BELGIE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Melno metālu cauruļu armatūra nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - tērauds, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Nemetinātas caurules - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - tērauds, stainless steel valves, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, un Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Lint, Beļģija.

 3. OTRISH GMBH

  Austrija

  Uzņēmums OTRISH GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Linz, Austrija.

 4. VAN LEEUWEN GMBH

  Vācija

  Uzņēmums VAN LEEUWEN GMBH, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Moers, Vācija.

 5. TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU

  Spānija

  Uzņēmums TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Nemetinātas caurules - melnie metāli, steel pipes without welds, precision steel pipes, un Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Arenys De Mar, Barcelona, Spānija.

 1. ENGIC (PTE.) LTD.

  Singapūra

  Uzņēmums ENGIC (PTE.) LTD., ir Multi-Category, gadā un darbojas Inženierpakalpojumi - rūpnieciskie uzņēmēji nozarē. Tas darbojas arī Nemetinātas caurules - melnie metāli, Pipeline construction and installation, industrial valves, manufacturing of flanges, un Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Singapore, Singapūra.

 2. UGTRANSSTROYKOMPLEKT

  Ukraina

  Uzņēmums UGTRANSSTROYKOMPLEKT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Nemetinātas caurules - melnie metāli, steel pipes without welds, Nemetinātas caurules - melnie metāli, steel tubes, un tubes without metal welding nozarēs. Tas atrodas Dnipropetrovsk, Ukraina.

 1. DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES

  Vācija

  Uzņēmums DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - tērauds, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Metāla loksnes un caurules, Nemetinātas caurules - melnie metāli, Caurules un cauruļvadi - tērauds, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Metāla loksnes un caurules, un Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Grevenbroich, Vācija.

 2. SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Nemetinātas caurules - melnie metāli, Stainless steel wires, precision steel pipes, steel tubes, un Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Emmingen-Liptingen, Vācija.

 3. EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY

  Ēģipte

  Uzņēmums EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Krāsaino metālu cauruļu armatūra nozarē. Tas darbojas arī Nemetinātas caurules - melnie metāli, metal pipe fittings, un Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Cairo, Ēģipte.

 4. BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī bushings, stainless-steel pipes, precision steel pipes, un Pipe processing nozarēs. Tas atrodas Solingen, Vācija.

 5. ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH

  Austrija

  Uzņēmums ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī wood cut, Metallurgy, iron and steel - import-export, un import-export assistance nozarēs. Tas atrodas St. Georgen Im Attergau, Austrija.

 6. MAHARASHTRA SEAMLESS LIMITED

  Indija

  Uzņēmums MAHARASHTRA SEAMLESS LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Gurgaon, Indija.

 7. XINGHUA SUYUAN JINGWEI PIPE CO,.LTD

  Ķīna

  Uzņēmums XINGHUA SUYUAN JINGWEI PIPE CO,.LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Dainan, Ķīna.

 8. ZHEJIANG DINGXIN STEEL TUBE MANUFACTURING CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums ZHEJIANG DINGXIN STEEL TUBE MANUFACTURING CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Jiaxing, Ķīna.

 1. HONE ALL PRECISION LTD.

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HONE ALL PRECISION LTD., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Urbšana - tērauds un metāli nozarē. Tas darbojas arī Urbumu veikšanas pakalpojumi, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, Nemetinātas caurules - melnie metāli, Urbumu veikšanas pakalpojumi, machining jobs to drawing, Mašīnbūve - pasūtījuma darbi, un Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Leighton Buzzard, Apvienotā Karaliste.

 2. ODO BELAUTOZAPCHAST

  Baltkrievija

  Uzņēmums ODO BELAUTOZAPCHAST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī seamless pipes, un cold-drawn steel pipes nozarēs. Tas atrodas Zhodino, Baltkrievija.

 3. ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - alumīnijs nozarē. Tas darbojas arī Nemetinātas caurules - melnie metāli, Aluminium tubes, welded, brass pipes, Nemetinātas caurules - melnie metāli, un working of brass pipes nozarēs. Tas atrodas Dortmund, Vācija.

 4. CRON METALS

  Ukraina

  Uzņēmums CRON METALS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Stieņi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Nemetinātas caurules - melnie metāli, Nemetinātas caurules - melnie metāli, un Forged steel bars nozarēs. Tas atrodas Dnipropetrovsk, Ukraina.

 5. STEEL GATE

  Rumānija

  Uzņēmums STEEL GATE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas atrodas Bucharest, Rumānija.

 6. TEHNOSTEEL INDUSTRY SRL

  Rumānija

  Uzņēmums TEHNOSTEEL INDUSTRY SRL, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda nozarē. Tas darbojas arī Nerūsējošais tērauds, Nemetinātas caurules - melnie metāli, Nerūsējošais tērauds, un Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Bucuresti, Rumānija.

 7. PETRO-INDUSTRIE SARL

  Alžīrija

  Uzņēmums PETRO-INDUSTRIE SARL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Hermētiski savienojumi, check valve, butterfly valves, un Hermētiski savienojumi nozarēs. Tas atrodas Oran, Alžīrija.

 8. OTRISH GMBH - SHANGHAI REPRESENTATIVE OFFICE

  Ķīna

  Uzņēmums OTRISH GMBH - SHANGHAI REPRESENTATIVE OFFICE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Caurules un cauruļvadi - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi - tērauds, Nemetinātas caurules - melnie metāli, steel pipes, Caurules un cauruļvadi - tērauds, un Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarēs. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 9. SUNFLEX METAL INDUSTRIES

  Indija

  Uzņēmums SUNFLEX METAL INDUSTRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī stainless steel pipe collars, un carbon steel flanges - tuv tectubi nozarēs. Tas atrodas Mumbai, Indija.

 10. ST.LOUIS PIPE AND SUPPLY

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums ST.LOUIS PIPE AND SUPPLY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Nemetinātas caurules - melnie metāli nozarē. Tas darbojas arī gas pipes, un forged fittings nozarēs. Tas atrodas Chesterfield, Amerikas Savienotās Valstis.

Filtri

Rezultāti

Nemetinātas caurules - melnie metāli - Imports eksports

Rezultātu skaits

2633 Uzņēmumi