• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • nerūsējoša tērauda galda piederumi

Rezultāti

Nerūsējoša tērauda galda piederumi - Imports eksports

 1. EUROASIA SA

  Itālija

  Uzņēmums EUROASIA SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas atrodas Brescia, Itālija.

 2. ETERNUM

  Beļģija

  Uzņēmums ETERNUM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī Māla un fajansa trauki, Nerūsējoša tērauda galda piederumi, Karotes, dakšiņas un naži, Māla un fajansa trauki, Nerūsējoša tērauda galda piederumi, stainless steel kitchen knife, un Karotes, dakšiņas un naži nozarēs. Tas atrodas Gembloux, Beļģija.

 3. YONCA LINES EV GEREÇLERI VE TEKSTIL SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums YONCA LINES EV GEREÇLERI VE TEKSTIL SAN. TIC. LTD. ŞTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī pressure cooker, teapots, un couscous pots nozarēs. Tas atrodas Kahramanmaras, Turcija.

 4. MA-INOX

  Maroka

  Uzņēmums MA-INOX, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas atrodas Sale, Maroka.

 5. CASA MANDARINA

  Spānija

  Uzņēmums CASA MANDARINA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī furnishing accessories nozarēs. Tas atrodas Ribadeo, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SITONG INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SITONG INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas atrodas Yangjiang, Ķīna.

 2. TONER S.R.O.

  Čehija

  Uzņēmums TONER S.R.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - formēšana un griešana nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu presēšana, Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Nerūsējoša tērauda galda piederumi, Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas, Tērauda un metālu presēšana, Tērauds un metāli - metināšana un lodēšana, Nerūsējoša tērauda galda piederumi, un Gaisa dezinfekcija - iekārtas un sistēmas nozarēs. Tas atrodas Moravska Trebova, Čehija.

 3. APPLICATIONS INDUSTRIELLES COMMERCIALES ET SERVICES

  Francija

  Uzņēmums APPLICATIONS INDUSTRIELLES COMMERCIALES ET SERVICES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Neapstrādāts tērauds nozarē. Tas darbojas arī Nerūsējoša tērauda galda piederumi, Nerūsējoša tērauda galda piederumi, un screws nozarēs. Tas atrodas Guignecourt, Francija.

 4. OJSC KRASNY METALLIST

  Baltkrievija

  Uzņēmums OJSC KRASNY METALLIST, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas atrodas Mogilev, Baltkrievija.

 5. STORIA

  Baltkrievija

  Uzņēmums STORIA, ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas atrodas Mogilev, Baltkrievija.

 1. SEVEN SEAS GLOBAL

  Vācija

  Uzņēmums SEVEN SEAS GLOBAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas atrodas Kerpen, Vācija.

 2. YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI

  Turcija

  Uzņēmums YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Māla un fajansa trauki nozarē. Tas darbojas arī Karotes, dakšiņas un naži, Nerūsējoša tērauda galda piederumi, industrial kitchens, stainless steels, Karotes, dakšiņas un naži, un Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 1. HEIDEN ELECTRONICS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums HEIDEN ELECTRONICS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī Testēšanas aparatūra, Zinātniskie instrumenti un ierīces, Pulksteņi, Testēšanas aparatūra, Zinātniskie instrumenti un ierīces, un Pulksteņi nozarēs. Tas atrodas Pürgen, Vācija.

 2. FESCER

  Turcija

  Uzņēmums FESCER, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Metāla galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī Nerūsējoša tērauda galda piederumi, kitchen items, un Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 3. AD HORECA

  Rumānija

  Uzņēmums AD HORECA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī cutlery, un porcelain nozarēs. Tas atrodas Cluj Napoca, Rumānija.

 4. XIAMEN EUROAMOY TABLEWARE CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums XIAMEN EUROAMOY TABLEWARE CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas atrodas Xiamen Fujian, Ķīna.

 5. ALEXANDRIA METAL WORKS

  Ēģipte

  Uzņēmums ALEXANDRIA METAL WORKS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī stainless steel cutlery, un tableware nozarēs. Tas atrodas Alexnadria, Ēģipte.

 6. TRADE TACKLERS

  Pakistāna

  Uzņēmums TRADE TACKLERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī hunting knives, un accessories for hunting and hunters nozarēs. Tas atrodas Lahore, Pakistāna.

 7. ORFEVRERIE DE LA TOUR

  Francija

  Uzņēmums ORFEVRERIE DE LA TOUR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metāla mājsaimniecības priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Nerūsējoša tērauda galda piederumi, Galda piederumi, cutlery, Nerūsējoša tērauda galda piederumi, Galda piederumi, un spoons nozarēs. Tas atrodas Sourdeval, Francija.

 8. BELO INOX, SA.

  Portugāle

  Uzņēmums BELO INOX, SA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī Griežamie instrumenti - mājsaimniecības, cutlery for hotels, un Griežamie instrumenti - mājsaimniecības nozarēs. Tas atrodas Guimaraes, Portugāle.

 1. STEFI SARL

  Francija

  Uzņēmums STEFI SARL, gadā un darbojas Rūpnieciskie cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Nerūsējoša tērauda galda piederumi, Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli, Nerūsējoša tērauda galda piederumi, un Caurules un cauruļvadi - krāsainie metāli nozarēs. Tas atrodas Châteaubernard, Francija.

 2. NINGBO BOLEX CUTLERY INC.

  Ķīna

  Uzņēmums NINGBO BOLEX CUTLERY INC., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī professional knives, un catering supplies nozarēs. Tas atrodas Ningbo, Ķīna.

 3. YANGJIANG KASUIT HARDWAR PRODUCTS CO.,LED

  Ķīna

  Uzņēmums YANGJIANG KASUIT HARDWAR PRODUCTS CO.,LED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī Utensils, kitchen - knives nozarēs. Tas atrodas Yangjiang, Ķīna.

 4. POKERPOOL OY

  Somija

  Uzņēmums POKERPOOL OY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī living area, un electric air conditioning and convector heating nozarēs. Tas atrodas Hamina, Somija.

 5. JIEYANG IDEAL METAL PRODUCTS CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums JIEYANG IDEAL METAL PRODUCTS CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī stainless steel cutlery nozarēs. Tas atrodas Jieyang City,guangdong Province, Ķīna.

 6. KORDUN-ALATI D.O.O.

  Horvātija

  Uzņēmums KORDUN-ALATI D.O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas darbojas arī Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, Rokas instrumenti bez motora, Dārzkopība - mašīnas un aprīkojums, un Rokas instrumenti bez motora nozarēs. Tas atrodas Karlovac, Horvātija.

 7. MAYGE

  Ķīna

  Uzņēmums MAYGE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas atrodas Shenzhen, Ķīna.

 8. BYOZBY

  Turcija

  Uzņēmums BYOZBY, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 9. STAINLESS STEEL FABRICATORS DERBY

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums STAINLESS STEEL FABRICATORS DERBY, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas atrodas Derby, Apvienotā Karaliste.

 10. DORUK METAL

  Turcija

  Uzņēmums DORUK METAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējoša tērauda galda piederumi nozarē. Tas atrodas Istanbul, Turcija.