• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • nerūsējošais tērauds

Rezultāti

Nerūsējošais tērauds - Imports eksports

 1. PATENT KFT.

  Ungārija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PATENT KFT., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Katli un tvertnes - nerūsējoši, Ķīmija un farmācija - iekārtas un aprīkojums, Piegādātājkuģi, Noliktavu rezervuāri, custom-made tanks, Katli un tvertnes - nerūsējoši, stainless steel cisterns, Ķīmija un farmācija - iekārtas un aprīkojums, un equipment for the pharmaceutical industry nozarēs. Tas atrodas Cegled, Ungārija.

 2. ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciski lokšņu metāla izstrādājumi nozarē. Tas darbojas arī Nerūsējošais tērauds, Belt grinding facilities, Sheet metal levelling works, CNC laser cutting, Sheet metal blanks, CNC water jet cutting, stainless steel sheets, stainless steel cut plates, un Stainless steel products nozarēs. Tas atrodas Netphen-Deuz, Vācija.

 3. DEGLER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums DEGLER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas atrodas Weinstadt, Vācija.

 4. ACCASTILLAGE VIOLLEAU

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ACCASTILLAGE VIOLLEAU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes - nerūsējoši nozarē. Tas darbojas arī Nerūsējošais tērauds, stainless steel boilerwork for the construction industry, stainless steel part machining, stainless steel boilerwork for the medical industry, stainless steel furniture, stainless steel balustrade, Nerūsējošais tērauds, stainless steel lines, un shaping of stainless steel pipes nozarēs. Tas atrodas La Mothe Achard, Francija.

 5. C.P.C. INOX DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums C.P.C. INOX DEUTSCHLAND GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas atrodas Bietigheim-Bissingen, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. SVTM

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SVTM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Katli un tvertnes - nerūsējoši nozarē. Tas darbojas arī Nerūsējošais tērauds, un Nerūsējošais tērauds nozarēs. Tas atrodas La Mothe Achard, Francija.

 2. INTERCOM SRL NORMALIZZATI PER STAMPI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums INTERCOM SRL NORMALIZZATI PER STAMPI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Metālapstrādes darbgaldi nozarē. Tas darbojas arī Nerūsējošais tērauds, stainless steel, hardened sheet metal, Nerūsējošais tērauds, mechanical operations, tapping machines for moulding, standard guide elements for moulds, un special punches nozarēs. Tas atrodas Gorgonzola, Itālija.

 3. PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Rūpnieciskie asmeņi un naži, carbon steel, steel for cutlery, Rūpnieciskie asmeņi un naži, stainless steel wire, steel for knives, hardened steel strips, steel for blades, un s/steel strip nozarēs. Tas atrodas Ciserano, Itālija.

 4. INOXEA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums INOXEA SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Metāla un tērauda metināšana, Griešana - tērauds un metāli, stainless steel structural work, stainless steel welding, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, stainless steel machining, Metāla un tērauda metināšana, un stainless-steel pipes nozarēs. Tas atrodas Brescia, Itālija.

 5. STAPPERT INTRAMET SA

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STAPPERT INTRAMET SA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Nerūsējošais tērauds, Caurules un cauruļvadi no nerūsējošā tērauda, Imports un eksports - tērauds un metāli, Šķirnes tēraudi, stainless steel caskets, stainless steel flanges, stainless-steel pipes, steel flanges, un stainless steel sheets nozarēs. Tas atrodas Engis, Beļģija.

 1. AXRA

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums AXRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Manufacture of stainless steel cylinders, steel processing, stainless steel part machining, stainless steel parts for industry, bike hoops, maintenance kit, road stud, bollard for concreting, un removable bollards nozarēs. Tas atrodas Oostende, Beļģija.

 2. ROTEKSAS UAB

  Lietuva

  Uzņēmums ROTEKSAS UAB, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī meat processing, un CNC steel processing nozarēs. Tas atrodas Klaipedos Distr., Lietuva.

 1. ACENKO CO. LTD.

  Turcija

  Uzņēmums ACENKO CO. LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Tērauda un metālu formēšana, Tērauda un metālu pārstrāde, machining, Steel construction, Tērauda un metālu formēšana, un Tērauda un metālu pārstrāde nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. DEVILLE RECTIFICATION

  Francija

  Uzņēmums DEVILLE RECTIFICATION, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Alumīnija sakausējumi nozarē. Tas darbojas arī Tērauds, Nerūsējošais tērauds, Loksnes un lentes - alumīnijs, Alumīnijs un sakausējumi, Tērauds, Nerūsējošais tērauds, Loksnes un lentes - alumīnijs, un Alumīnijs un sakausējumi nozarēs. Tas atrodas Pont-Salomon, Francija.

 3. SIG POLSKA SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums SIG POLSKA SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī highway safety nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 4. STAINLESS BAND LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums STAINLESS BAND LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī stainless steel strip nozarēs. Tas atrodas Bingley, Apvienotā Karaliste.

 5. BAI - BERTRAN ACERS INDUSTRIALS

  Spānija

  Uzņēmums BAI - BERTRAN ACERS INDUSTRIALS, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - plastmasas pārklājumi, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauds un metāli - plastmasas pārklājumi, primed stainless steel, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, un stainless steel sheet products nozarēs. Tas atrodas Teia, Spānija.

 6. DONLOUCO IRELAND LTD

  Īrija

  Uzņēmums DONLOUCO IRELAND LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Jaunu ražojumu izstrāde - ārpakalpojumi, Hydraulic Cylinders & Components, Contract CNC manufacturing and machining, un Jaunu ražojumu izstrāde - ārpakalpojumi nozarēs. Tas atrodas Mallow, Īrija.

 7. EDELSTAHL WEIMAR GMBH

  Vācija

  Uzņēmums EDELSTAHL WEIMAR GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas atrodas Mechelroda, Vācija.

 8. PRO-TEK HYGIÈNE

  Turcija

  Uzņēmums PRO-TEK HYGIÈNE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 1. 3AS STAINLESS STEEL C.J.S.C.

  Turcija

  Uzņēmums 3AS STAINLESS STEEL C.J.S.C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī stainless steel rolls, Stainless steel sheets, stainless steel brushing, un stainless steel strip nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

 2. EXTIVENT ACERO INOXIDABLE Y VENTILACIÓN

  Spānija

  Uzņēmums EXTIVENT ACERO INOXIDABLE Y VENTILACIÓN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Smoke extraction cabinets, Smoke extraction and ventilation conduits, stainless steel furniture and shelving, un Manufacturer of industrial fans nozarēs. Tas atrodas Palma De Mallorca, Spānija.

 3. DEKAP

  Turcija

  Uzņēmums DEKAP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, pvd coverings, Unoxidizable covering, un Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. BARA-CUDA

  Ungārija

  Uzņēmums BARA-CUDA, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī metal components for industrial use nozarēs. Tas atrodas Százhalombatta, Ungārija.

 5. ROLL STEEL SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums ROLL STEEL SP. Z O.O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds nozarē. Tas darbojas arī Nerūsējošais tērauds, coil cutting, titanium and alloys, Nerūsējošais tērauds, un stainless steel strip nozarēs. Tas atrodas Poznań, Polija.

 6. FORJAS 2000 S.L.

  Spānija

  Uzņēmums FORJAS 2000 S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī forges, stainless steel accessories, un Stainless steel cables and accessories nozarēs. Tas atrodas Talavera De La Reina (toledo), Spānija.

 7. LB METALLSERVICE AG

  Šveice

  Uzņēmums LB METALLSERVICE AG, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas atrodas Baden, Šveice.

 8. INOX MAATWERK CONSTRUCTIE ( IMC )

  Beļģija

  Uzņēmums INOX MAATWERK CONSTRUCTIE ( IMC ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas atrodas Oostende, Beļģija.

 9. WALZWERKE EINSAL GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WALZWERKE EINSAL GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas darbojas arī Bright steel, stainless steel, bar steel, stainless, un steel for the airline industry nozarēs. Tas atrodas Nachrodt-Wiblingwerde, Vācija.

 10. WESTERN TECHNOLOGICAL SOLUTIONS

  Lietuva

  Uzņēmums WESTERN TECHNOLOGICAL SOLUTIONS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerūsējošais tērauds nozarē. Tas atrodas Klaipeda, Lietuva.

Filtri

Rezultāti

Nerūsējošais tērauds - Imports eksports

Rezultātu skaits

946 Uzņēmumi