• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • nerafinētas nepārstrādātas eļļas

Rezultāti

Nerafinētas nepārstrādātas eļļas - Imports eksports

 1. WESTKOND INVEST CZ

  Čehija

  Verified by europages badge

  WestKond Invest CZ proudly facilitates a direct connection with the producers of the goods you require. Our company has established collaborations with numerous manufacturers and miners globally, fostering dependable relationships that prioritize prompt deliveries, superior goods quality, and competitive pricing. Among our esteemed partners are globally recognized corporations, including AAK Sweden AB, ISFS SDN BHD, POWEROAK GmbH, Gottschalk Palettenservice GmbH, and others, all well-established in the worldwide market. We are dedicated not only to delivering top-notch products and services but also to surpassing expectations, ensuring our customers' complete satisfaction. Our product range includes high-quality sunflower oil, wooden pellets, and confectionery fats.

 2. ASSOCIATION SONGTAAB YALGRE (ASY)

  Burkinafaso

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ASSOCIATION SONGTAAB YALGRE (ASY), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas atrodas Ouagadougou, Burkinafaso.

 3. HILAIRE AGRI-SERVICES

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HILAIRE AGRI-SERVICES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pākšaugi nozarē. Tas darbojas arī Eļļas augi, Augu eļļas, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, Lauksaimniecības produkcija, edible vegetable oils, semi-dense fuel oil, rape seeds, sunflower oil, un lentils nozarēs. Tas atrodas Vregny, Francija.

 4. CONTINENTAL FOODS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CONTINENTAL FOODS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Augu eļļas, Pārtikas produkti - imports, eksports, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, Rūpnieciskās smēreļļas, groceries, Refined sunflower oil, sunflower oil, Augu eļļas, un Pārtikas produkti - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Villepinte, Francija.

 5. CONSUL'TRADE

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CONSUL'TRADE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augu eļļas nozarē. Tas darbojas arī Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, un Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarēs. Tas atrodas Auriol, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. LOGNIB FOOD

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums LOGNIB FOOD, ir Multi-Category, gadā un darbojas Pārtikas eļļas un taukvielas nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Augu eļļas, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, sunflower oil, Refined sunflower oil, packed olive oil, oil for food use, sunflower, un Olīveļļa nozarēs. Tas atrodas Pierrefitte Sur Seine, Francija.

 2. YUZHNY POLYUS

  Rusija

  Uzņēmums YUZHNY POLYUS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augu eļļas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas eļļas un taukvielas, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Pārtikas eļļas un taukvielas, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, un aromatic soil nozarēs. Tas atrodas Kropotkin, Rusija.

 3. NÉTYVIA

  Francija

  Uzņēmums NÉTYVIA, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas atrodas Villeurbanne, Francija.

 4. MV MINERALÖLVERTRIEB J. C. PIERING E.K.

  Vācija

  Uzņēmums MV MINERALÖLVERTRIEB J. C. PIERING E.K., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas atrodas Treuen Ot Eich, Vācija.

 5. OLIVARTE SAS

  Itālija

  Uzņēmums OLIVARTE SAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas atrodas Napoli, Itālija.

 1. GLOBAL OIL GROUP

  Ukraina

  Uzņēmums GLOBAL OIL GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas darbojas arī sunflower oil, Oil cake, un oil for food use nozarēs. Tas atrodas Kiev, Ukraina.

 2. VITAL

  Rumānija

  Uzņēmums VITAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas darbojas arī Walnut oils nozarēs. Tas atrodas Dumbraveni, Rumānija.

 1. ETHNIKSTORE

  Francija

  Uzņēmums ETHNIKSTORE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas darbojas arī Tējas, natural-based cosmetics, spices, Tējas, un 100% natural essential oils nozarēs. Tas atrodas Paris, Francija.

 2. CHEMSPANS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CHEMSPANS GMBH, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas darbojas arī glyicerine, grease for industrial use, Biofuel, un biodiesel nozarēs. Tas atrodas Henstedt-Ulzburg, Vācija.

 3. NEZABUDINSKYI ELEVATOR MILL

  Ukraina

  Uzņēmums NEZABUDINSKYI ELEVATOR MILL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas atrodas Nezabudino, Ukraina.

 4. SPC AMARANTH, LLC

  Ukraina

  Uzņēmums SPC AMARANTH, LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas atrodas Nikolaev, Ukraina.

 5. LEVIPACK LTD

  Ukraina

  Uzņēmums LEVIPACK LTD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas darbojas arī sunflower oil, Refined sunflower oil, un Organic vegetable oils nozarēs. Tas atrodas Kharkiv, Ukraina.

 6. GREEN GOLD INTERNATIONAL LTD.

  Bulgārija

  Uzņēmums GREEN GOLD INTERNATIONAL LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas darbojas arī Grape seed oils nozarēs. Tas atrodas Plovdiv, Bulgārija.

 7. OLEÍCOLA SAN FRANCISCO S.L.

  Spānija

  Uzņēmums OLEÍCOLA SAN FRANCISCO S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas darbojas arī extra virgin olive oil, un Organic olive oils nozarēs. Tas atrodas Begijar, Spānija.

 8. ACEITAROM SAS

  Francija

  Uzņēmums ACEITAROM SAS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskie kosmētikas izstrādājumi, cosmetic vegetable oils, Bioloģiskie kosmētikas izstrādājumi, un essential oil aromas nozarēs. Tas atrodas Corbas, Francija.

 1. DEDICATEDNATURE UG

  Vācija

  Uzņēmums DEDICATEDNATURE UG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas darbojas arī olive oil, Organic olive oils, Pure Olive Oil, un Virgin Olive Oil nozarēs. Tas atrodas Rüsselsheim, Vācija.

 2. AGRO TRADE AGENCY

  Polija

  Uzņēmums AGRO TRADE AGENCY, ir Multi-Category, gadā un darbojas Mīkstie kvieši nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - imports, eksports, Augu eļļas, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, sunflower oil, Lauksaimniecība - imports, eksports, Augu eļļas, un Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarēs. Tas atrodas Warsaw, Polija.

 3. NOPAL TUNISIE SA

  Tunisija

  Uzņēmums NOPAL TUNISIE SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas atrodas Kasserine, Tunisija.

 4. TERRACHANVRE

  Francija

  Uzņēmums TERRACHANVRE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas atrodas Quistinic, Francija.

 5. ALEMANICA R.L. INHABER MARKUS NEUBERT

  Vācija

  Uzņēmums ALEMANICA R.L. INHABER MARKUS NEUBERT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas darbojas arī food industry, Beauty products, un raw materials for the pharmaceutical industry nozarēs. Tas atrodas Bassenheim, Vācija.

 6. SIBERIA GOLD LLC

  Rusija

  Uzņēmums SIBERIA GOLD LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas darbojas arī Augu eļļas, Bioloģiskā pārtika, Augu eļļas, Bioloģiskā pārtika, wholesale organic foods, un sale of natural products nozarēs. Tas atrodas Golitsyno, Rusija.

 7. PRODUCTION AND COMMERCIAL FIRM PERLYNA POLISSIA

  Ukraina

  Uzņēmums PRODUCTION AND COMMERCIAL FIRM PERLYNA POLISSIA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas atrodas Zhytomyr, Ukraina.

 8. POKROVSKY ZRM LLC

  Rusija

  Uzņēmums POKROVSKY ZRM LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augu eļļas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - imports, eksports, Pārtikas eļļas un taukvielas, Pārtikas produkti - imports, eksports, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, Lauksaimniecība - imports, eksports, Pārtikas eļļas un taukvielas, Pārtikas produkti - imports, eksports, un Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarēs. Tas atrodas Ivnyansky District, Rusija.

 9. LERMONOS GIDA TARIM HAY.TUR.ENERJI SAN.VE TIC.LTD.ŞTI

  Turcija

  Uzņēmums LERMONOS GIDA TARIM HAY.TUR.ENERJI SAN.VE TIC.LTD.ŞTI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nerafinētas nepārstrādātas eļļas nozarē. Tas darbojas arī Grapeseed oil, un cold squeezing nozarēs. Tas atrodas Denizli, Turcija.

 10. AJV GRUPE, JSC

  Lietuva

  Uzņēmums AJV GRUPE, JSC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dzīvnieku tauki un eļļas nozarē. Tas darbojas arī Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, Pārtikas eļļas un taukvielas, fatty acids, Glycerol, Nerafinētas nepārstrādātas eļļas, un Pārtikas eļļas un taukvielas nozarēs. Tas atrodas Vilnius, Lietuva.

Filtri

Rezultāti

Nerafinētas nepārstrādātas eļļas - Imports eksports

Rezultātu skaits

255 Uzņēmumi