• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • niķelēšana

Rezultāti

Niķelēšana - Imports eksports

 1. METALLISIERWERK PETER SCHREIBER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Metal-coating company Peter Schreiber KG was founded in 1923. The company was mainly involved in decorative surface finishing until the 1940s. Functional surfaces have become increasingly important since 1950. From that moment on, Peter Schreiber KG specialised in hard-chrome plating and the machining of hard-chrome plated and metal surfaces. Today, the company is one of the best-performing companies in its sector whose expertise is put to use in the diverse industrial branches. The patented Tfe-Lok® coating led to the founding of Tfe-Lok® Peter Schreiber GmbH in 1988. The development of numerous process variants has led to solutions in the most diverse fields of application worldwide.

 2. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  B&G manufactures bearings for industrial valves mounted on water, air and gas equipment and diamond and chrome-plated bearings to high-precision thickness. Production happens in different ways starting from brass bundles or solid pressed, hollow or cast brass balls. Then the products are milled, drilled and diamond turned. Lastly the ball bearings undergo surface treatment – chrome plating, nickel plating, Teflon application and T.E.A.® coating. ®.

 3. EUROCROM, S.L.

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums EUROCROM, S.L., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Hromēšana nozarē. Tas darbojas arī Niķelēšana, classic vehicles restored, motorcycles restored, silversmithing restored, weapons restored, antiques restored, parts chrome plated, un Niķelēšana nozarēs. Tas atrodas Onda, Spānija.

 4. NIESSER METALLVEREDELUNG GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums NIESSER METALLVEREDELUNG GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas atrodas Röthenbach, Vācija.

 5. SCHLÜTTER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SCHLÜTTER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas atrodas Zella-Mehlis, Vācija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. GALVANICA MONTINI

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GALVANICA MONTINI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Niķelēšana, Hromēšana, Niķelēšana, un Hromēšana nozarēs. Tas atrodas Villa Carcina, Itālija.

 2. MBW GRUPPE

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums MBW GRUPPE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pretkorozijas līdzekļi nozarē. Tas darbojas arī Niķelēšana, Electro plating, Plating metals, Chromatisation, Anodisation, Aluminium film, Metal treatment, Surface engineering, un Passivating nozarēs. Tas atrodas Rheinmünster, Vācija.

 3. FOMA-GALVANIK AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FOMA-GALVANIK AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas atrodas Bilten, Šveice.

 4. FRIEDRICH MOSER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FRIEDRICH MOSER GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas atrodas Obernheim, Vācija.

 5. CROMOSTAMP ITALIA SRL

  Itālija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CROMOSTAMP ITALIA SRL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Hromēšana nozarē. Tas darbojas arī Niķelēšana, un Niķelēšana nozarēs. Tas atrodas Carugate, Itālija.

 1. SCHWER PRÄZISION GMBH

  Vācija

  Uzņēmums SCHWER PRÄZISION GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauda un metālu virpošana nozarē. Tas darbojas arī Niķelēšana, galvanisation, Niķelēšana, annealing, un small precision parts in metal nozarēs. Tas atrodas Denkingen, Vācija.

 2. A.MAKTAL - CNC DREHEN FRÄSEN INH. A. MAKTAL

  Vācija

  Uzņēmums A.MAKTAL - CNC DREHEN FRÄSEN INH. A. MAKTAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 1. SCHOTTKE PRÄZISIONSTEILE UND VORRICHTUNGSBAU E.K. INH. NICK SCHOTTKE

  Vācija

  Uzņēmums SCHOTTKE PRÄZISIONSTEILE UND VORRICHTUNGSBAU E.K. INH. NICK SCHOTTKE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas atrodas Wurzbach, Vācija.

 2. DETLEF JANKE

  Vācija

  Uzņēmums DETLEF JANKE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. HELCO METAL

  Grieķija

  Uzņēmums HELCO METAL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas darbojas arī Hromēšana, Elektrolītiskā cinkošana, Hromēšana, electroplating, Elektrolītiskā cinkošana, un metal copper-plating nozarēs. Tas atrodas Ritsona, Grieķija.

 4. SENSYO CO., LTD.

  Japāna

  Uzņēmums SENSYO CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, un plating nozarēs. Tas atrodas Osaka-Shi, Japāna.

 5. VTK VEREDELUNGSTECHNIK KRIEGLACH GMBH

  Austrija

  Uzņēmums VTK VEREDELUNGSTECHNIK KRIEGLACH GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas atrodas Krieglach, Austrija.

 6. CROMATURA DURA SRL

  Itālija

  Uzņēmums CROMATURA DURA SRL, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, machine shop, grinding, Tērauds un metāli - mehāniskā apstrāde, un correction workshops nozarēs. Tas atrodas Lozza, Itālija.

 7. AHC BENELUX

  Nīderlande

  Uzņēmums AHC BENELUX, ir Multi-Category, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Pretkorozijas pārklājumi, Niķelēšana, plating, Pretkorozijas pārklājumi, gold electroplating, un Niķelēšana nozarēs. Tas atrodas Eindhoven, Nīderlande.

 8. LA GALVANICA

  Itālija

  Uzņēmums LA GALVANICA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas darbojas arī polishing, top hats, metal chromium-plating, un metal nickel plating nozarēs. Tas atrodas Premana, Itālija.

 1. CHROMUJ GROUP SP. Z O. O.

  Polija

  Uzņēmums CHROMUJ GROUP SP. Z O. O., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas darbojas arī chrome plating, un galvanising nozarēs. Tas atrodas Miejsce Piastowe, Polija.

 2. PLASMAJET ADVANCED COATINGS

  Beļģija

  Uzņēmums PLASMAJET ADVANCED COATINGS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Niķelēšana, coatings, plasma treatment, chroming, un Niķelēšana nozarēs. Tas atrodas Lummen, Beļģija.

 3. WUHAN JADECHEM INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums WUHAN JADECHEM INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas atrodas Wuhan, Ķīna.

 4. GALVANIZACIJA LOVRIC

  Horvātija

  Uzņēmums GALVANIZACIJA LOVRIC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - pulēšana nozarē. Tas darbojas arī Hroma tērauds, Niķelēšana, Hroma tērauds, Niķelēšana, cold galvanizing, un hot galvanizing of metal surfaces nozarēs. Tas atrodas GALIZANA, Horvātija.

 5. GRAINDORGE SAS

  Francija

  Uzņēmums GRAINDORGE SAS, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Hromēšana, Niķelēšana, Hromēšana, un Niķelēšana nozarēs. Tas atrodas Sens, Francija.

 6. DECORATION PROTECTION DES METAUX SAM

  Francija

  Uzņēmums DECORATION PROTECTION DES METAUX SAM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Elektrolītiskā cinkošana nozarē. Tas darbojas arī Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, Niķelēšana, Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi, galvanisation, phosphating, un Niķelēšana nozarēs. Tas atrodas Nocé, Francija.

 7. MVT MATERIAALVEREDELINGSTECHNIEKEN

  Beļģija

  Uzņēmums MVT MATERIAALVEREDELINGSTECHNIEKEN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Niķelēšana nozarē. Tas atrodas Houthalen, Beļģija.

 8. CHROMAGE CENTRAL

  Beļģija

  Uzņēmums CHROMAGE CENTRAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Niķelēšana, chroming, metal burnishing, coppering, un Niķelēšana nozarēs. Tas atrodas Evergem, Beļģija.

 9. NEO MIKNATIS MARKET

  Turcija

  Uzņēmums NEO MIKNATIS MARKET, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Magnēti nozarē. Tas darbojas arī Niķelēšana, neodymium magnets, permanent magnets, un Niķelēšana nozarēs. Tas atrodas Bursa, Turcija.

 10. ANGOULEME TRAITEMENT DE SURFACE

  Francija

  Uzņēmums ANGOULEME TRAITEMENT DE SURFACE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Tērauds un metāli - virsmas apstrāde un pārklājumi nozarē. Tas darbojas arī Pretkorozijas līdzekļi, Niķelēšana, Pretkorozijas līdzekļi, Niķelēšana, galvanisation, un metal shot blasting nozarēs. Tas atrodas Angoulême, Francija.