• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • nuga

Rezultāti

Nuga - Imports eksports

 1. NOUGAT TOLLERON

  Francija

  Verified by europages badge

  TOLLERON nougat workshop, located in the picturesque village of CRESTET in the Vaucluse, is specialised in nougat making following ancestral know-how. We create our nougat traditionally, by hand, and provide a full range of tasty nougats. We take great care when selecting ingredients. We provide a wide range of tasty nougats. Order our delicious nougats online on our website.

 2. CULTURE MIEL

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CULTURE MIEL, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Medus nozarē. Tas darbojas arī Nuga, Maize, Saldumu veikali, Biskvīti, Nuga, Maize, Saldumu veikali, un Biskvīti nozarēs. Tas atrodas Villemandeur, Francija.

 3. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SAS LIMOUZI SAVEURS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cepumu cepšana nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, Nuga, Saldumu veikali, Karameles, Hand-made biscuits, Hand crafted chocolate, chocolate, Biskvīti, un Crackers nozarēs. Tas atrodas Objat, Francija.

 4. SOLGI

  Spānija

  Uzņēmums SOLGI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas darbojas arī Rieksti, semi-finished pastry products, semi-finished products for ice cream bars, marzipan, un Rieksti nozarēs. Tas atrodas Atzaneta De Albaida-Valencia, Spānija.

 5. REY ALIMENTACIÓN

  Spānija

  Uzņēmums REY ALIMENTACIÓN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Olīveļļa, virgin almond oil, un almond exporter nozarēs. Tas atrodas Castuera, Spānija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. TURRÓN D'ARNOULD

  Francija

  Uzņēmums TURRÓN D'ARNOULD, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Kakao un šokolāde nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti, Nuga, Biskvīti, vanilla, Nuga, un pralines nozarēs. Tas atrodas Englos, Francija.

 2. MDM DREYER AG

  Šveice

  Uzņēmums MDM DREYER AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Dārzeņi, saknes un ēdamie gumi nozarē. Tas darbojas arī Žāvēti augļi, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Pārtikas produkti - imports, eksports, Nuga, Žāvēti augļi, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Pārtikas produkti - imports, eksports, un Nuga nozarēs. Tas atrodas Muri B. Bern, Šveice.

 3. AGUT DE BENLLOCH TURRONES Y MAZAPANES

  Spānija

  Uzņēmums AGUT DE BENLLOCH TURRONES Y MAZAPANES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas darbojas arī nougats, un martorana fruit nozarēs. Tas atrodas Benlloch-Castellón, Spānija.

 4. KONDIMA ENGELHARDT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums KONDIMA ENGELHARDT GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas darbojas arī marzipan, un chocolate nozarēs. Tas atrodas Karlsruhe, Vācija.

 5. LES GOURMANDISES DE L'ARTISAN

  Beļģija

  Uzņēmums LES GOURMANDISES DE L'ARTISAN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas darbojas arī Saldumu veikali, Saldumu veikali, almond nougat, un mixing machines nozarēs. Tas atrodas Liège, Beļģija.

 1. OBLEAS PASTOR S.L

  Spānija

  Uzņēmums OBLEAS PASTOR S.L, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas atrodas Alicante, Spānija.

 2. NOUGATS LAURMAR

  Francija

  Uzņēmums NOUGATS LAURMAR, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas darbojas arī Medus, almonds, sweets, un Medus nozarēs. Tas atrodas Caumont Sur Durance, Francija.

 1. NUGA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums NUGA GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Alkohols un spirtotie dzērieni nozarē. Tas darbojas arī Alus, Vīni, Alus, Vīni, un whisky nozarēs. Tas atrodas Saarbruecken, Vācija.

 2. J. G. NIEDEREGGER GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums J. G. NIEDEREGGER GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marcipāns nozarē. Tas darbojas arī Nuga, un Nuga nozarēs. Tas atrodas Lübeck, Vācija.

 3. MIGUEL EL DULCERO (MIGUEL IBAÑEZ CARA)

  Spānija

  Uzņēmums MIGUEL EL DULCERO (MIGUEL IBAÑEZ CARA), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas darbojas arī promotional sweets, un almond nougat nozarēs. Tas atrodas Válor, Spānija.

 4. TURRONES PICÓ

  Spānija

  Uzņēmums TURRONES PICÓ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas darbojas arī Touron nougat nozarēs. Tas atrodas Jijona-Alicante, Spānija.

 5. CYRIL CHOCOLAT

  Beļģija

  Uzņēmums CYRIL CHOCOLAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Šokolādes saldumi nozarē. Tas darbojas arī Nuga, Hand crafted chocolate, praline maker, un Nuga nozarēs. Tas atrodas Samrée (La Roche-en-Ardenne), Beļģija.

 6. LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marcipāns nozarē. Tas darbojas arī Nuga, Nuga, chocolate, un almonds nozarēs. Tas atrodas Stockelsdorf, Vācija.

 7. NOUGAT SILVAIN

  Francija

  Uzņēmums NOUGAT SILVAIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti un sausās tortes, Pārtikas produkti - imports, eksports, Biskvīti un sausās tortes, sweets, un Pārtikas produkti - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Saint Didier, Francija.

 8. NOUGAT DIANE DE POYTIERS

  Francija

  Uzņēmums NOUGAT DIANE DE POYTIERS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldumi bez šokolādes nozarē. Tas darbojas arī Nuga, Biskvīti un sausās tortes, Nuga, un Biskvīti un sausās tortes nozarēs. Tas atrodas Montelimar, Francija.

 1. NOUGAT DOULCE FRANCE

  Francija

  Uzņēmums NOUGAT DOULCE FRANCE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas darbojas arī Biskvīti un sausās tortes, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Biskvīti un sausās tortes, un Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Montelimar, Francija.

 2. DALBA DI BAIOCCHI PAOLO & C. ( S.N.C. )

  Itālija

  Uzņēmums DALBA DI BAIOCCHI PAOLO & C. ( S.N.C. ), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas darbojas arī chocolate easter eggs, torrone and torroncini, homemade panettone brioches, un crunchy nozarēs. Tas atrodas Gatteo Mare, Itālija.

 3. TURRONES SAN ANDRÉS

  Spānija

  Uzņēmums TURRONES SAN ANDRÉS, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas darbojas arī Dražejas, Sukādes, Dražejas, Sukādes, Touron nougat, un chocolate nozarēs. Tas atrodas TOBARRA - ALBACETE, Spānija.

 4. BEŞE HELVACILIK ŞEKERLEME SAN.VE TIC.A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums BEŞE HELVACILIK ŞEKERLEME SAN.VE TIC.A.Ş, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas atrodas Izmir, Turcija.

 5. ANTEPTAT

  Turcija

  Uzņēmums ANTEPTAT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas atrodas Gaziantep, Turcija.

 6. LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Marcipāns nozarē. Tas darbojas arī Nuga, Nuga, almonds, un hazelnuts nozarēs. Tas atrodas Stockelsdorf / Lübeck, Vācija.

 7. PABLO GARRIGÓS IBÁÑEZ S.L.

  Spānija

  Uzņēmums PABLO GARRIGÓS IBÁÑEZ S.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas atrodas Jijona (Alicante), Spānija.

 8. GENI'S

  Itālija

  Uzņēmums GENI'S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas atrodas Basciano, Itālija.

 9. TURRONES Y DULCES ALCARAZ SIRVENT

  Spānija

  Uzņēmums TURRONES Y DULCES ALCARAZ SIRVENT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Nuga nozarē. Tas darbojas arī Touron nougat, un martorana fruit nozarēs. Tas atrodas Jijona, Spānija.

 10. TORO CEJUDO JOSE

  Spānija

  Uzņēmums TORO CEJUDO JOSE, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Mēbeles - piederumi un dekoratīvi priekšmeti nozarē. Tas darbojas arī Nuga, Maize un konditorejas izstrādājumi, Nuga, un Maize un konditorejas izstrādājumi nozarēs. Tas atrodas Estepa, Spānija.

Cenu aptauja

Izveidojiet vienu pieprasījumu un saņemiet daudzus piedāvājumus no pārbaudītiem piegādātājiem.

 • Tikai piemēroti piegādātāji
 • Datu konfidencialitāte tiek ievērota
 • 100% bez maksas