• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ogļūdeņraži un to atvasinājumi

Rezultāti

Ogļūdeņraži un to atvasinājumi - Imports eksports

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Ķīna

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® is a qualified manufacturer and supplier which audited and approved by SGS, the company is strictly following the Quality Management System ISO9001: 2015. YR Chemspec® is engaged in the production and distribution a broad range portfolio of specialty, raw materials, active ingredients for the global cosmetic industries. We are always dedicated in state-of-the-art technology innovations, manufacturing process, distributing, sourcing high quality raw materials and ingredients. YR Chemspec® is an Industry-University-Research oriented company, to prompt high-quality development through innovation and fostering new growth drivers. YR Chemspec® is raising its capacity for pursuing scientific and technological innovation via cooperating with the famous universities and institutes. Main of our industry-university-research collaborative projects including, Vitamin Derivatives, Fermented Actives, Plant extracts, PVP Polymers, Polyquaterniums and other active ingredients.

 2. SHAOXING MARINA BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums SHAOXING MARINA BIOTECHNOLOGY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī aspartame nozarēs. Tas atrodas Shaoxing, Ķīna.

 3. SOSTECASAS BUSINESS GROUP

  Spānija

  Uzņēmums SOSTECASAS BUSINESS GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Augu eļļas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, building design, sugar, Pārtikas produkti - imports, eksports, un Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 4. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rusija

  Uzņēmums LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ķīmiski izstrādājumi - imports un eksports nozarē. Tas darbojas arī Mākslīgais mēslojums, Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, Benzīns - degviela, Petroleja, Mākslīgais mēslojums, Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, Benzīns - degviela, un Petroleja nozarēs. Tas atrodas Smolensk, Rusija.

 5. MR GERI KAZANIM PLASTIK LTD.

  Turcija

  Uzņēmums MR GERI KAZANIM PLASTIK LTD., ir Multi-Category, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Expandable polystyrene nozarēs. Tas atrodas Ankara, Turcija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HANGZHOU SAGE CHEMICAL CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HANGZHOU SAGE CHEMICAL CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Silikoni nozarē. Tas darbojas arī Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, silicon derivatives, light stabiliser fabric, un Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Hangzhou, Ķīna.

 2. SERVICE CHIMIE

  Francija

  Uzņēmums SERVICE CHIMIE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas St Thibault Des Vignes, Francija.

 3. AMERICAN GILSONITE

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums AMERICAN GILSONITE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Houston, Tx, Amerikas Savienotās Valstis.

 4. QUADRIMEX CHEMICAL

  Francija

  Uzņēmums QUADRIMEX CHEMICAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Ķīmija - pamatvielas un derivāti, Ķīmija - pamatvielas un derivāti, un sulphur and derivatives nozarēs. Tas atrodas Cavaillon, Francija.

 5. TRADITEM GMBH

  Vācija

  Uzņēmums TRADITEM GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Hilden, Vācija.

 1. STEMAT JANSEN

  Francija

  Uzņēmums STEMAT JANSEN, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, valve manufacture, un valves nozarēs. Tas atrodas Raismes, Francija.

 2. ETHYLENE SUPPLIER

  Kanāda

  Uzņēmums ETHYLENE SUPPLIER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Calgary, Kanāda.

 1. ELITEPLUS21

  Spānija

  Uzņēmums ELITEPLUS21, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Senā māksla, Tirdzniecības biržas, gold ingots, Senā māksla, Tirdzniecības biržas, un Metals nozarēs. Tas atrodas Móstoles, Spānija.

 2. POLSAROS SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums POLSAROS SP. Z O.O., ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Kraków, Polija.

 3. OCTAGON CHEMICALS LIMITED

  Ķīna

  Uzņēmums OCTAGON CHEMICALS LIMITED, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Hangzhou, Ķīna.

 4. COMPANIA GENERAL DE LUBRICANTES, S.A. (COGELSA)

  Spānija

  Uzņēmums COMPANIA GENERAL DE LUBRICANTES, S.A. (COGELSA), ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī lubricating oil, healthcare articles, un lubricant refinery oils nozarēs. Tas atrodas Sant Andreu De La Barca, Spānija.

 5. BLUE RAIN HOLDING Y CO. LTD.

  Spānija

  Uzņēmums BLUE RAIN HOLDING Y CO. LTD., ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Enerģijas un izejvielu imports-eksports nozarē. Tas darbojas arī Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, intermediation for import-export, un Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Madrid, Spānija.

 6. ZIBO LINZI QIQUAN INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums ZIBO LINZI QIQUAN INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Zibo, Ķīna.

 7. HOPEFINDER POLYMER SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD

  Ķīna

  Uzņēmums HOPEFINDER POLYMER SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Shenzhen, Ķīna.

 8. ANHUI TIANRUN CHEMICAL CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums ANHUI TIANRUN CHEMICAL CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Bengbu, Ķīna.

 1. SIMPEX OCTAVE SA

  Centrālāfrikas republika

  Uzņēmums SIMPEX OCTAVE SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ceļu būvniecība nozarē. Tas darbojas arī Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, community lodging, Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, POS waste recovery and sorting, un international transport agency nozarēs. Tas atrodas Bangui, Centrālāfrikas republika.

 2. SARL ETUDE RÉALISATION & INSTALATION

  Alžīrija

  Uzņēmums SARL ETUDE RÉALISATION & INSTALATION, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Kolea, Alžīrija.

 3. GILSONITE HUB (NATURAL BITUMEN)

  Kanāda

  Uzņēmums GILSONITE HUB (NATURAL BITUMEN), ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Toronto, Kanāda.

 4. TOCCI ALFREDO

  Itālija

  Uzņēmums TOCCI ALFREDO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā gāze un benzīns - enerģētiskā izmantošana, Benzīns - degviela, Bioloģiskā gāze un benzīns - enerģētiskā izmantošana, un Benzīns - degviela nozarēs. Tas atrodas San Giorgio Jonico, Itālija.

 5. GOVERNALE AGRI.COM.SERVICE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums GOVERNALE AGRI.COM.SERVICE S.R.L., ir Mazumtirgotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā gāze un benzīns - enerģētiskā izmantošana, Benzīns - degviela, Bioloģiskā gāze un benzīns - enerģētiskā izmantošana, un Benzīns - degviela nozarēs. Tas atrodas Petrosino, Itālija.

 6. LA NAFTA S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LA NAFTA S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā gāze un benzīns - enerģētiskā izmantošana, Benzīns - degviela, Bioloģiskā gāze un benzīns - enerģētiskā izmantošana, un Benzīns - degviela nozarēs. Tas atrodas Trieste, Itālija.

 7. LA TERMOPIAVE S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums LA TERMOPIAVE S.R.L., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Cietie kurināmie nozarē. Tas darbojas arī Naftas degvielas un piedevas, Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, Naftas degvielas un piedevas, un Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Cavaso Del Tomba, Itālija.

 8. HEBEI HUIHUA PHARMACEUTICAL CO., LTD.

  Ķīna

  Uzņēmums HEBEI HUIHUA PHARMACEUTICAL CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas atrodas Shijiazhuang, Ķīna.

 9. SIROIL S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums SIROIL S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās smērvielas nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā gāze un benzīns - enerģētiskā izmantošana, Ogļūdeņraži un to atvasinājumi, Bioloģiskā gāze un benzīns - enerģētiskā izmantošana, un Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarēs. Tas atrodas Roma, Itālija.

 10. GATTI MARCO

  Itālija

  Uzņēmums GATTI MARCO, gadā un darbojas Ogļūdeņraži un to atvasinājumi nozarē. Tas darbojas arī Bioloģiskā gāze un benzīns - enerģētiskā izmantošana, Benzīns - degviela, Bioloģiskā gāze un benzīns - enerģētiskā izmantošana, un Benzīns - degviela nozarēs. Tas atrodas Gioia Del Colle, Itālija.