• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ogļu gazifikācija - sistēmas un aprīkojums

Rezultāti

Ogļu gazifikācija - sistēmas un aprīkojums - Imports eksports

 1. JIYUAN XIANGHE METALLURGICAL FORGING MACHINERY CO., LTD

  Ķīna

  Uzņēmums JIYUAN XIANGHE METALLURGICAL FORGING MACHINERY CO., LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskās elektriskās krāsnis nozarē. Tas darbojas arī Ogļu gazifikācija - sistēmas un aprīkojums, Ogļu gazifikācija - sistēmas un aprīkojums, Gasification, industrial furnaces, un gas steam generators for industrial use nozarēs. Tas atrodas Jiyuan, Ķīna.

 2. CONDMAG SA

  Rumānija

  Uzņēmums CONDMAG SA, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ogļu gazifikācija - sistēmas un aprīkojums, un Ogļu gazifikācija - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Brasov, Rumānija.

 3. FOBOS

  Bulgārija

  Uzņēmums FOBOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogļu gazifikācija - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas atrodas Sofia, Bulgārija.

 4. R.S. BROOKHOUSE ENGINEERING (EVESHAM) LIMITED

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums R.S. BROOKHOUSE ENGINEERING (EVESHAM) LIMITED, gadā un darbojas Naftas produktu rūpniecība - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ogļu gazifikācija - sistēmas un aprīkojums, un Ogļu gazifikācija - sistēmas un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Alcester, Apvienotā Karaliste.

 5. OVERGAS INC A D

  Bulgārija

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. INNOVUM MANFRED SPALTENBERGER

  Vācija

  Uzņēmums INNOVUM MANFRED SPALTENBERGER, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Enerģijas iegūšana no biomasas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Gazifikācija, bioenerģija - sistēmas, Saspiestas un sašķidrinātas gāzes, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Gazifikācija, bioenerģija - sistēmas, un Saspiestas un sašķidrinātas gāzes nozarēs. Tas atrodas Mundelsheim, Vācija.

 2. KUNSTSTOFF ABDICHTUNGSTECHNIK

  Vācija

  Uzņēmums KUNSTSTOFF ABDICHTUNGSTECHNIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Gāze un nafta - ieguve nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, Gazifikācija, bioenerģija - sistēmas, Lauksaimniecība - sistēmas un aprīkojums, Zemkopība un mežkopība - mašīnas un piederumi, Lopkopība - mašīnas un iekārtas, un Gazifikācija, bioenerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Neubrandenburg, Vācija.

 3. AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH

  Austrija

  Uzņēmums AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Filtrēšana - iekārtas un materiāli nozarē. Tas darbojas arī Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums, Gazifikācija, bioenerģija - sistēmas, Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Notekūdeņi - sistēmas un aprīkojums, un Gazifikācija, bioenerģija - sistēmas nozarēs. Tas atrodas Wolfurt, Austrija.

 4. G.U.E.T. GESELLSCHAFT FÜR UMWELT- UND ENERGIETECHNIK MBH

  Vācija

  Uzņēmums G.U.E.T. GESELLSCHAFT FÜR UMWELT- UND ENERGIETECHNIK MBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Gazifikācija, bioenerģija - sistēmas, Kapitālceltniecība, Sabiedriskie darbi - uzņēmumi, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Gazifikācija, bioenerģija - sistēmas, Kapitālceltniecība, un Sabiedriskie darbi - uzņēmumi nozarēs. Tas atrodas Eching, Vācija.

 5. ZAHNEN TECHNIK GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ZAHNEN TECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ūdens apstrāde - iekārtas un sistēmas nozarē. Tas darbojas arī Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Gazifikācija, bioenerģija - sistēmas, Kapitālceltniecība, Iekapsulēšanas celtniecība, Ūdens attīrīšana - sistēmas un aprīkojums, Gazifikācija, bioenerģija - sistēmas, Kapitālceltniecība, un Iekapsulēšanas celtniecība nozarēs. Tas atrodas Arzfeld, Vācija.

 1. CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Cementa ražošana - iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, Metalurģija - mašīnas un sistēmas, Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums, un Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Buxtehude, Vācija.

 2. MONDELEC

  Francija

  Uzņēmums MONDELEC, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas Les Pennes Mirabeau, Francija.

 1. MICEL

  Francija

  Uzņēmums MICEL, gadā un darbojas Enerģijas ražošana - sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas, un Ar oglēm darbināmu elektrostaciju sistēmas un iekārtas nozarēs. Tas atrodas St Chamond, Francija.