• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ogas

Rezultāti

Ogas - Imports eksports

 1. PAN-FRUIT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PAN-FRUIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Saldējot žāvēti augļi, Saldējot žāvēti dārzeņi, Bioloģiskā pārtika, Zupas, Sēnes, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Ogas, un Frozen berries nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 2. ECO BERRY FARM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ECO BERRY FARM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti augļi, Augļi, Saldēti un sasaldēti augļi, Lauksaimniecība - imports, eksports, black berries, Frozen berries, packaged berries, strawberries, un packaged strawberries nozarēs. Tas atrodas Village Tyshkivtsi, Ivano-Frankivsk Region, Ukraina.

 3. ALTE FOODS

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ALTE FOODS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti augļi, Saldēti un sasaldēti augļi, raspberries, Blueberries, Ukraine, Frozen berries, frozen fruit, Bilberry anthocyanidin, un organic fruit nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 4. GEORG BAIER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GEORG BAIER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Frozen food, Berry fruits, fresh, Dried mushrooms, Gourmet food, Prepared dishes and gourmet foods, Gastronomy - specialities, Mushroom, Shiitake mushrooms, un Organic mushrooms nozarēs. Tas atrodas Pressath, Vācija.

 5. TANDEMUS, JSC

  Lietuva

  Uzņēmums TANDEMUS, JSC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Koka kastes un kārbas, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Koka kastes un kārbas, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Mushrooms and berries, un frozen mushrooms nozarēs. Tas atrodas Varena, Lietuva.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HARENA ÉPICES

  Francija

  Uzņēmums HARENA ÉPICES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Virces nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Garšvielas, ekstrakti un virces, vanilla, pepper, Ogas, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Brunoy, Francija.

 2. WEST BERRY

  Ukraina

  Uzņēmums WEST BERRY, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī black berries, Frozen berries, raspberries, un Sloes nozarēs. Tas atrodas Lviv Region, Drohobych, Ukraina.

 3. HASAN ONGUN

  Turcija

  Uzņēmums HASAN ONGUN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī dried fruit, un dried vegetables nozarēs. Tas atrodas Ayaş / Ankara, Turcija.

 4. YAGODY KARELII

  Rusija

  Uzņēmums YAGODY KARELII, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Augļu sulas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Medus, Pārtikas produkti - imports, eksports, Augļu sulas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, un Medus nozarēs. Tas atrodas Kostomuksha, Rusija.

 5. LUCAS WALD PRODUKTE

  Rumānija

  Uzņēmums LUCAS WALD PRODUKTE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī packed walnuts, walnut, candied fruit, un walnuts nozarēs. Tas atrodas Suceava, Rumānija.

 1. MIDOVIC FRUITS D.O.O

  Serbija

  Uzņēmums MIDOVIC FRUITS D.O.O, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī freeze-dried food products nozarēs. Tas atrodas Uzice, Serbija.

 2. SAB TRANSPORTE GMBH

  Šveice

  Uzņēmums SAB TRANSPORTE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Augļu sulas, concentrated fruit juices, Augļi, Augļu sulas, un marmalades nozarēs. Tas atrodas Neuenhof, Šveice.

 1. O´BAGA - AGRICULTURA BIOLÓGICA

  Portugāle

  Uzņēmums O´BAGA - AGRICULTURA BIOLÓGICA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā lauksaimniecība nozarē. Tas darbojas arī Ogas, berries, Ogas, un fruit importers nozarēs. Tas atrodas Viseu, Portugāle.

 2. BERRITUM SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums BERRITUM SP. Z O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī raspberries, Cranberries, black berries, un berries nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 3. CAMPOBERRY

  Spānija

  Uzņēmums CAMPOBERRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas atrodas Güemes, Spānija.

 4. SORESA - PORTUGAL

  Portugāle

  Uzņēmums SORESA - PORTUGAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Kastaņi un saldie kastaņi, Ogas, olive oil, almonds, Kastaņi un saldie kastaņi, un Ogas nozarēs. Tas atrodas Valpaços, Portugāle.

 5. PGG - PERSPECTIVAS GLOBAIS DE GESTÃO, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums PGG - PERSPECTIVAS GLOBAIS DE GESTÃO, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas atrodas Aveiro, Portugāle.

 6. VANRIK

  Gruzija

  Uzņēmums VANRIK, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas atrodas Batumi, Gruzija.

 7. BIOBERÇO - SOCIEDADE AGRÍCOLA, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums BIOBERÇO - SOCIEDADE AGRÍCOLA, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Berries nozarēs. Tas atrodas São Clemente De Sande-Guimarães, Portugāle.

 8. ORGANIC ESCARGO

  Ukraina

  Uzņēmums ORGANIC ESCARGO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Live snails, snails, Edible snails, un Ogas nozarēs. Tas atrodas Torchyn, Ukraina.

 1. HUBEL AGRÍCOLA

  Portugāle

  Uzņēmums HUBEL AGRÍCOLA, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Berries nozarēs. Tas atrodas Olhão, Portugāle.

 2. ÜÇSEM TARIM ÜRÜNLERI

  Turcija

  Uzņēmums ÜÇSEM TARIM ÜRÜNLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas atrodas Karaman, Turcija.

 3. LIMITED LIABILITY COMPANY FRESHBERRY

  Rusija

  Uzņēmums LIMITED LIABILITY COMPANY FRESHBERRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Pārtikas un dzērienu piedevas, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Pārtikas produkti - imports, eksports, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Pārtikas un dzērienu piedevas, un Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas Pryazhinsky District, Rusija.

 4. STRELA DOO

  Serbija

  Uzņēmums STRELA DOO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti augļi, Frozen berries, fresh mushroom, Saldēti un sasaldēti augļi, un frozen mushrooms nozarēs. Tas atrodas Leskovac, Serbija.

 5. SADI DONBASSA, LTD

  Ukraina

  Uzņēmums SADI DONBASSA, LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī apples, apples import export, apple trading, un cherries nozarēs. Tas atrodas Poltavka Village, Donetsk Region, Ukraina.

 6. FRUITLIFE

  Ukraina

  Uzņēmums FRUITLIFE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Augļi, Ogas, Augļi, apples, un water-melon nozarēs. Tas atrodas Dnepr, Ukraina.

 7. FRESHFACTOR LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums FRESHFACTOR LDA., gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Berries nozarēs. Tas atrodas Quarteira, Portugāle.

 8. BEIRABAGA

  Portugāle

  Uzņēmums BEIRABAGA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī raspberries nozarēs. Tas atrodas Fundao, Portugāle.

 9. AGRAL PROD

  Rumānija

  Uzņēmums AGRAL PROD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Frozen berries, un wild mushrooms nozarēs. Tas atrodas Zalau, Rumānija.

 10. BIONERICA LLC

  Ukraina

  Uzņēmums BIONERICA LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēnes nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Ogas, Mushrooms and berries, Frozen berries, un boletus mushrooms nozarēs. Tas atrodas Vyzhnytsia, Ukraina.