• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • ogas

Rezultāti

Ogas - Imports eksports

 1. PANFRUIT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums PANFRUIT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Saldējot žāvēti augļi, Saldējot žāvēti dārzeņi, Bioloģiskā pārtika, Zupas, Sēnes, Augļi un dārzeņi - imports, eksports, Ogas, un Frozen berries nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 2. ECO BERRY FARM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ECO BERRY FARM, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Saldējot žāvēti augļi, Augļi, Saldēti un sasaldēti augļi, Lauksaimniecība - imports, eksports, black berries, Frozen berries, packaged berries, strawberries, un packaged strawberries nozarēs. Tas atrodas Village Tyshkivtsi, Ivano-Frankivsk Region, Ukraina.

 3. ALTE FOODS

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ALTE FOODS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Saldēti un sasaldēti augļi, Saldēti un sasaldēti augļi, raspberries, Blueberries, Ukraine, Frozen berries, frozen fruit, Bilberry anthocyanidin, un organic fruit nozarēs. Tas atrodas Kyiv, Ukraina.

 4. GEORG BAIER GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums GEORG BAIER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Frozen food, Berry fruits, fresh, Dried mushrooms, Gourmet food, Prepared dishes and gourmet foods, Gastronomy - specialities, Mushroom, Shiitake mushrooms, un Organic mushrooms nozarēs. Tas atrodas Pressath, Vācija.

 5. HARENA ÉPICES

  Francija

  Uzņēmums HARENA ÉPICES, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Virces nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Garšvielas, ekstrakti un virces, vanilla, pepper, Ogas, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Brunoy, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HASAN ONGUN

  Turcija

  Uzņēmums HASAN ONGUN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī dried fruit, un dried vegetables nozarēs. Tas atrodas Ayaş / Ankara, Turcija.

 2. LLC BERRY TRADE

  Ukraina

  Uzņēmums LLC BERRY TRADE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī raspberries, strawberries, un Frozen fruits nozarēs. Tas atrodas Losiatyn Village, Ternopil Region, Ukraina.

 3. YAGODY KARELII

  Rusija

  Uzņēmums YAGODY KARELII, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Augļu sulas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, Medus, Pārtikas produkti - imports, eksports, Augļu sulas, Diētiskā un bioloģiskā pārtika, un Medus nozarēs. Tas atrodas Kostomuksha, Rusija.

 4. MIDOVIC FRUITS D.O.O

  Serbija

  Uzņēmums MIDOVIC FRUITS D.O.O, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī freeze-dried food products nozarēs. Tas atrodas Uzice, Serbija.

 5. SAB TRANSPORTE GMBH

  Šveice

  Uzņēmums SAB TRANSPORTE GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Augļu sulas, concentrated fruit juices, Augļi, Augļu sulas, un marmalades nozarēs. Tas atrodas Neuenhof, Šveice.

 1. O´BAGA - AGRICULTURA BIOLÓGICA

  Portugāle

  Uzņēmums O´BAGA - AGRICULTURA BIOLÓGICA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā lauksaimniecība nozarē. Tas darbojas arī Ogas, berries, Ogas, un fruit importers nozarēs. Tas atrodas Viseu, Portugāle.

 2. BACCHE DI GOJI CIBOCRUDO

  Itālija

  Uzņēmums BACCHE DI GOJI CIBOCRUDO, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī turmeric nozarēs. Tas atrodas Ciciliano, Itālija.

 1. CAMPOBERRY

  Spānija

  Uzņēmums CAMPOBERRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas atrodas Güemes, Spānija.

 2. USPA GLOBAL (STARFRESH GLOBAL B.V.)

  Nīderlande

  Uzņēmums USPA GLOBAL (STARFRESH GLOBAL B.V.), ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī raspberries, berries, cherries, un strawberries nozarēs. Tas atrodas Amsterdam, Nīderlande.

 3. BERRITUM SP. Z O.O.

  Polija

  Uzņēmums BERRITUM SP. Z O.O., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī raspberries, Cranberries, black berries, un berries nozarēs. Tas atrodas Warszawa, Polija.

 4. DEMETRA ORCHARD

  Ukraina

  Uzņēmums DEMETRA ORCHARD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Augļi, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, apple trading, Augļi, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, un apples import export nozarēs. Tas atrodas Bar, Ukraina.

 5. ORGANIC ESCARGO

  Ukraina

  Uzņēmums ORGANIC ESCARGO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Live snails, snails, Edible snails, un Ogas nozarēs. Tas atrodas Torchyn, Ukraina.

 6. BIOBERÇO - SOCIEDADE AGRÍCOLA, LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums BIOBERÇO - SOCIEDADE AGRÍCOLA, LDA., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Berries nozarēs. Tas atrodas São Clemente De Sande-Guimarães, Portugāle.

 7. SVIT FRUKTU LLC

  Ukraina

  Uzņēmums SVIT FRUKTU LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī strawberries, un raspberries nozarēs. Tas atrodas Village Horbky, Zakarpatska Region, Ukraina.

 8. BEIRABAGA

  Portugāle

  Uzņēmums BEIRABAGA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī raspberries nozarēs. Tas atrodas Fundao, Portugāle.

 1. FRUITLIFE

  Ukraina

  Uzņēmums FRUITLIFE, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Augļi un dārzeņi - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Augļi, Ogas, Augļi, apples, un water-melon nozarēs. Tas atrodas Dnepr, Ukraina.

 2. SORESA - PORTUGAL

  Portugāle

  Uzņēmums SORESA - PORTUGAL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Lauksaimniecības produkcija nozarē. Tas darbojas arī Kastaņi un saldie kastaņi, Ogas, olive oil, almonds, Kastaņi un saldie kastaņi, un Ogas nozarēs. Tas atrodas Valpaços, Portugāle.

 3. FRUKTONA

  Ukraina

  Uzņēmums FRUKTONA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Saldēti un sasaldēti augļi nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Ogas, mushrooms, un walnuts nozarēs. Tas atrodas Vinnitsa, Ukraina.

 4. FRESHFACTOR LDA.

  Portugāle

  Uzņēmums FRESHFACTOR LDA., gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Berries nozarēs. Tas atrodas Quarteira, Portugāle.

 5. PGG - PERSPECTIVAS GLOBAIS DE GESTÃO, LDA

  Portugāle

  Uzņēmums PGG - PERSPECTIVAS GLOBAIS DE GESTÃO, LDA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas atrodas Aveiro, Portugāle.

 6. VOLS BLUEBERRIES

  Rumānija

  Uzņēmums VOLS BLUEBERRIES, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī Lauksaimniecība - imports, eksports, un Lauksaimniecība - imports, eksports nozarēs. Tas atrodas Baia Mare, Rumānija.

 7. SADI DONBASSA, LTD

  Ukraina

  Uzņēmums SADI DONBASSA, LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas darbojas arī apples, apples import export, apple trading, un cherries nozarēs. Tas atrodas Poltavka Village, Donetsk Region, Ukraina.

 8. BIONERICA LLC

  Ukraina

  Uzņēmums BIONERICA LLC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēnes nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Ogas, Mushrooms and berries, Frozen berries, un boletus mushrooms nozarēs. Tas atrodas Vyzhnytsia, Ukraina.

 9. SLM BERRY

  Ukraina

  Uzņēmums SLM BERRY, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sēnes nozarē. Tas darbojas arī Ogas, Ogas, Fruit purée, Frozen berries, un black berries nozarēs. Tas atrodas Lviv, Ukraina.

 10. ÜÇSEM TARIM ÜRÜNLERI

  Turcija

  Uzņēmums ÜÇSEM TARIM ÜRÜNLERI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Ogas nozarē. Tas atrodas Karaman, Turcija.