• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • olīvas

Rezultāti

Olīvas - Imports eksports

 1. BHS OLIVES

  Francija

  Uzņēmums BHS OLIVES, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Apstrādātas olīvas, Olīveļļa, Apstrādātas olīvas, stoned olives, Green Olives, Purple olives, Spicy olives, un Pickled garlic nozarēs. Tas atrodas Vaulx-En-Velin, Francija.

 2. CENTRAL ÉQUIPEMENTS

  Francija

  Uzņēmums CENTRAL ÉQUIPEMENTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Augu eļļas, Olīvas, Pārtikas eļļas un taukvielas, distributor of olive oil, seed oils, oil for food use, extra virgin olive oil, Augu eļļas, un edible vegetable oils nozarēs. Tas atrodas Evry-Courcouronnes, Francija.

 3. FRUYPER SA

  Spānija

  Uzņēmums FRUYPER SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī pickled preserves, olives, snack, Stuffed olives, Green Olives, Table olives, un black olives nozarēs. Tas atrodas San José De La Vega-Murcia, Spānija.

 4. GARO - ACEITUNA VERDE SL, ACETE DE OLIVA VIRGEN EXTRA

  Spānija

  Uzņēmums GARO - ACEITUNA VERDE SL, ACETE DE OLIVA VIRGEN EXTRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, Virgin Olive Oil, extra virgin olive oil, Olīvas, packed olive oil, Table olives, Olive Oil wholesalers, un high quality extra virgin olive oil nozarēs. Tas atrodas Campillos-Málaga, Spānija.

 5. ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA

  Francija

  Uzņēmums ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Žāvēti augļi, Olīveļļa, exotic fruit, extra virgin olive oil, toasted dry fruits, sun-dried tomatoes, pecan, shelled hazelnuts, un fish product nozarēs. Tas atrodas Marseille, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. L'OLIVERAIE DU CAP

  Francija

  Uzņēmums L'OLIVERAIE DU CAP, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Augu eļļas, Olīvas, Pārtikas produkti - imports, eksports, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Augu eļļas, Olīvas, Pārtikas produkti - imports, eksports, un Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas La Seyne Sur Mer, Francija.

 2. HUILERIE-THEOS

  Reinjona

  Uzņēmums HUILERIE-THEOS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā lauksaimniecība nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Olīvas, Olīveļļa, un Olīvas nozarēs. Tas atrodas Le Tampon, Reinjona.

 3. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Vācija

  Uzņēmums IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Dārzeņu konservi, Sieri, Olīvas, Virces, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Fine food, Konservētas zivis, un fresh vegetables nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 4. HELENE DELICES GRECS

  Francija

  Uzņēmums HELENE DELICES GRECS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Vietējā ražojuma pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas produkti - imports, eksports, Olīveļļa, Olīvas, Virces, Delicatessen products, Pārtikas produkti - imports, eksports, Extra virgin organic olive oil, Greek olive oil, un Greek Olive Oil Extra Virgin nozarēs. Tas atrodas Cologne, Francija.

 5. DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING

  Grieķija

 1. 2BROTHER4OLIVES

  Ēģipte

 2. ARNAS AGRO

  Turcija

 1. PARGASOR - GROUP

  Portugāle

 2. MEDILIFE

  Tunisija

 3. SEA POWER GREECE SINGLE MEMBER PC

  Grieķija

 4. LA CUPA - COOPERATIVA AGRICOLA

  Itālija

 5. GND SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI A.Ş

  Turcija

 6. EPIKOUROS TRADING & CONSULTING COMPANY

  Grieķija

 7. FELDGUT GMBH & CO. KG

  Vācija

 8. DIE BESTE KÖCHIN - DELICATESSEN, SPREADS, ANTIPASTI & GOURMET PRODUCTS

  Vācija

 1. OLIVUS FLORIS

  Portugāle

 2. ACEITES SUKAINA

  Spānija

 3. ACEITUNAS JOPE

  Spānija

 4. LA COLLINA DELLE STREGHE

  Itālija

 5. ANTGIDA GIDA TARIM SAN.TIC. A.S.

  Turcija

 6. ACEITUNAS KARINA SL

  Spānija

 7. ACEITUNAS EL CORTIJO

  Spānija

 8. ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS

  Spānija

 9. CORCOMI

  Spānija

 10. COMOLIVE

  Francija