• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • olīvas

Rezultāti

Olīvas - Imports eksports

 1. BHS OLIVES

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums BHS OLIVES, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Apstrādātas olīvas, Olīveļļa, Apstrādātas olīvas, stoned olives, Green Olives, Purple olives, Spicy olives, un Pickled garlic nozarēs. Tas atrodas Vaulx-En-Velin, Francija.

 2. CENTRAL ÉQUIPEMENTS

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums CENTRAL ÉQUIPEMENTS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Augu eļļas, Olīvas, Pārtikas eļļas un taukvielas, distributor of olive oil, seed oils, oil for food use, extra virgin olive oil, Augu eļļas, un edible vegetable oils nozarēs. Tas atrodas Evry-Courcouronnes, Francija.

 3. FRUYPER SA

  Spānija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums FRUYPER SA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī pickled preserves, olives, snack, Stuffed olives, Green Olives, Table olives, un black olives nozarēs. Tas atrodas San José De La Vega-Murcia, Spānija.

 4. ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA, ir Multi-Category, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Žāvēti augļi, Olīveļļa, exotic fruit, extra virgin olive oil, toasted dry fruits, sun-dried tomatoes, pecan, shelled hazelnuts, un cashew nuts nozarēs. Tas atrodas Marseille, Francija.

 5. L'OLIVERAIE DU CAP

  Francija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums L'OLIVERAIE DU CAP, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Augu eļļas, Olīvas, Pārtikas produkti - imports, eksports, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, Augu eļļas, Olīvas, Pārtikas produkti - imports, eksports, un Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarēs. Tas atrodas La Seyne Sur Mer, Francija.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. HUILERIE-THEOS

  Reinjona

  Verified by europages badge

  Uzņēmums HUILERIE-THEOS, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Bioloģiskā lauksaimniecība nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Olīvas, Olīveļļa, un Olīvas nozarēs. Tas atrodas Le Tampon, Reinjona.

 2. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārtikas produkti - imports, eksports nozarē. Tas darbojas arī Konservētas zivis, Dārzeņu konservi, Sieri, Olīvas, Virces, Saldēti un sasaldēti pārtikas produkti, Fine food, Konservētas zivis, un fresh vegetables nozarēs. Tas atrodas Berlin, Vācija.

 3. MEDILIFE

  Tunisija

  Uzņēmums MEDILIFE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, Organic olive oil, extra virgin olive oil, Table olives, un Olīvas nozarēs. Tas atrodas Hammam Sousse, Tunisija.

 4. PARGASOR - GROUP

  Portugāle

  Uzņēmums PARGASOR - GROUP, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, Olīveļļa, Olīvas, edible vegetable oils, Olīveļļa, un tin containers for pickled vegetables nozarēs. Tas atrodas Vila Franca Xira, Portugāle.

 5. DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING

  Grieķija

  Uzņēmums DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, un Olīvas nozarēs. Tas atrodas Halkidiki, Grieķija.

 1. ARNAS AGRO

  Turcija

  Uzņēmums ARNAS AGRO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī extra virgin olive oil, coffee, soaps, un molasses nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 2. GARO - ACEITUNA VERDE SL, ACETE DE OLIVA VIRGEN EXTRA

  Spānija

  Uzņēmums GARO - ACEITUNA VERDE SL, ACETE DE OLIVA VIRGEN EXTRA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, Virgin Olive Oil, extra virgin olive oil, Olīvas, un packed olive oil nozarēs. Tas atrodas Campillos-Málaga, Spānija.

 1. SEA POWER GREECE SINGLE MEMBER PC

  Grieķija

  Uzņēmums SEA POWER GREECE SINGLE MEMBER PC, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, dried figs, wooden pellets, Imports, eksports - lauksaimniecības pārtikas produkti, un Pure Olive Oil nozarēs. Tas atrodas Istiaia, Grieķija.

 2. LA CUPA - COOPERATIVA AGRICOLA

  Itālija

  Uzņēmums LA CUPA - COOPERATIVA AGRICOLA, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī packaged tomatoes, olive paste, dried sweet peppers, un olives in brine nozarēs. Tas atrodas Scorrano, Itālija.

 3. GND SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI A.Ş

  Turcija

  Uzņēmums GND SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI A.Ş, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Piena produkti nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, un Olīvas nozarēs. Tas atrodas İstanbul, Turcija.

 4. FELDGUT GMBH & CO. KG

  Vācija

  Uzņēmums FELDGUT GMBH & CO. KG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas atrodas Reichenbach An Der Fils, Vācija.

 5. EPIKOUROS TRADING & CONSULTING COMPANY

  Grieķija

  Uzņēmums EPIKOUROS TRADING & CONSULTING COMPANY, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, Greek Olive Oil Extra Virgin, Organic Mediterranean honey, un Olīvas nozarēs. Tas atrodas Porto Heli, Grieķija.

 6. DIE BESTE KÖCHIN - DELICATESSEN, SPREADS, ANTIPASTI & GOURMET PRODUCTS

  Vācija

  Uzņēmums DIE BESTE KÖCHIN - DELICATESSEN, SPREADS, ANTIPASTI & GOURMET PRODUCTS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Pārtika - delikateses, Pārtika - delikateses, Delicatessen products, sun-dried tomatoes, un feta cheese nozarēs. Tas atrodas Münich, Vācija.

 7. OLIVUS FLORIS

  Portugāle

  Uzņēmums OLIVUS FLORIS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, Producer of olive oil, Olīvas, flavoured olive oil, un Extra virgin oil nozarēs. Tas atrodas Porto, Portugāle.

 8. ACEITES SUKAINA

  Spānija

  Uzņēmums ACEITES SUKAINA, gadā un darbojas Olīveļļa nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, balsamic vinegar, savonerie, Olīvas, un olive paste nozarēs. Tas atrodas Aguilar De La Frontera-Córdoba, Spānija.

 1. ACEITUNAS JOPE

  Spānija

  Uzņēmums ACEITUNAS JOPE, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī pickled preserves, olives with pits, stoned olives, un black olives nozarēs. Tas atrodas Almendralejo-Badajoz, Spānija.

 2. ACEITUNAS KARINA SL

  Spānija

  Uzņēmums ACEITUNAS KARINA SL, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Apstrādātas olīvas, Pickles, pickled preserves, Apstrādātas olīvas, un Stuffed olives nozarēs. Tas atrodas Alcantarilla-Murcia, Spānija.

 3. ANTGIDA GIDA TARIM SAN.TIC. A.S.

  Turcija

  Uzņēmums ANTGIDA GIDA TARIM SAN.TIC. A.S., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas atrodas Balikesir, Turcija.

 4. LA COLLINA DELLE STREGHE

  Itālija

  Uzņēmums LA COLLINA DELLE STREGHE, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī farm holidays, Hotel with restaurant, residential hotel with restaurant, un holiday home renting nozarēs. Tas atrodas Castelbellino, Itālija.

 5. SCA SOR ÁNGELA DE LA CRUZ

  Spānija

  Uzņēmums SCA SOR ÁNGELA DE LA CRUZ, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, Green Olives, Stuffed olives, Olīvas, un black olives nozarēs. Tas atrodas Estepa-Sevilla, Spānija.

 6. ACEITUNAS EL CORTIJO

  Spānija

  Uzņēmums ACEITUNAS EL CORTIJO, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Stuffed olives, stoned olives, un vinegar preserves nozarēs. Tas atrodas Cox (alicante), Spānija.

 7. COMOLIVE

  Francija

  Uzņēmums COMOLIVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, Olīvas, Garšvielas, ekstrakti un virces, Olīveļļa, Olīvas, Green Olives, un Garšvielas, ekstrakti un virces nozarēs. Tas atrodas Sete Cedex, Francija.

 8. ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS

  Spānija

  Uzņēmums ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Apstrādātas olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, un Olīvas nozarēs. Tas atrodas Orihuela, Spānija.

 9. CORCOMI

  Spānija

  Uzņēmums CORCOMI, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas rūpniecība - dažādas iekārtas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Olīvas, olive cleaning tools, Olīvas, Stalk separators, un conveyor belts nozarēs. Tas atrodas Villafranca De Córdoba-Córdoba, Spānija.

 10. TEKSEN OLIVE

  Turcija

  Uzņēmums TEKSEN OLIVE, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Olīvas nozarē. Tas darbojas arī Olīveļļa, black olives, Green Olives, un Olīveļļa nozarēs. Tas atrodas Manisa, Turcija.