• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pārrāvuma diski

Rezultāti

Pārrāvuma diski - Imports eksports

 1. NOVA WERKE AG - NOVA SWISS

  Šveice

  Verified by europages badge

  Great companies need outstanding development partners – for what's happening at the moment and for what's yet to happen. NOVA SWISS will work on future-oriented solutions for your products with a pioneering spirit and adaptability. The future is new – the future is NOVA. Take the road to the future with us. NOVA WERKE AG is a Swiss technology company headquartered in Effretikon with subsidiaries in France, Germany and Hong Kong. The company develops and manufactures products under the premium quality brand Nova Swiss in four product lines. Production areas: High-pressure technology, diesel components, surface technology and hydrogen components. Our comprehensive services and high-tech components and processes are designed for demanding applications and meet the most stringent requirements in terms of quality, reliability, standardisation and safety. Our customers and their interests are at the heart of everything we do.

 2. REXOTEC AG

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums REXOTEC AG, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārrāvuma diski nozarē. Tas atrodas Betzenstein, Vācija.

 3. STRIKO VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums STRIKO VERFAHRENSTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Siltummaiņi nozarē. Tas darbojas arī Pārrāvuma diski, Process engineering, static mixers, drop separators, alarm device, Pārrāvuma diski, Bursting safeguards, Bursting plugs, un Knitted wire mesh droplet separators nozarēs. Tas atrodas Reichshof, Vācija.

 4. ZÜRCHER-TECHNIK AG

  Šveice

  Verified by europages badge

  Uzņēmums ZÜRCHER-TECHNIK AG, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārrāvuma diski nozarē. Tas atrodas Sissach, Šveice.

 5. PALIWODA AG

  Šveice

  Uzņēmums PALIWODA AG, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Pārrāvuma diski nozarē. Tas atrodas Erlenbach, Šveice.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. DEMPF.SGT

  Vācija

  Uzņēmums DEMPF.SGT, ir Vairumtirgotājs, gadā un darbojas Magnētiskas ierīces nozarē. Tas darbojas arī Pārrāvuma diski, un Pārrāvuma diski nozarēs. Tas atrodas Mettmann, Vācija.

 2. NUOVA GENERAL INSTRUMENTS S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums NUOVA GENERAL INSTRUMENTS S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Aizvari un vārstuļi, Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem, Pārrāvuma diski, Aizvari un vārstuļi, safety valve, Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem, un Pārrāvuma diski nozarēs. Tas atrodas Pianello Val Tidone, Itālija.

 3. ASKIA GMBH

  Vācija

  Uzņēmums ASKIA GMBH, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem nozarē. Tas darbojas arī Pārrāvuma diski, High-pressure valves, fittings, un Pārrāvuma diski nozarēs. Tas atrodas Willich, Vācija.

 4. BERSTSCHEIBEN SCHLESINGER GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BERSTSCHEIBEN SCHLESINGER GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Pārrāvuma diski, Krāni un cauruļvadi naftas un naftas pārstrādes produktu rūpniecībai, Pārrāvuma diski, Krāni un cauruļvadi naftas un naftas pārstrādes produktu rūpniecībai, un taps and fittings nozarēs. Tas atrodas Schalksmühle, Vācija.

 5. ELFAB LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ELFAB LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Darba drošība - materiāli un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārrāvuma diski, un Pārrāvuma diski nozarēs. Tas atrodas North Shields, Apvienotā Karaliste.

 1. REMBE MESS- UND REGELTECHNIK GMBH

  Austrija

  Uzņēmums REMBE MESS- UND REGELTECHNIK GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Aizvari un vārstuļi, Pārrāvuma diski, Automatizācija - sistēmas un aprīkojums, Vakuumsūkņi, Aizvari un vārstuļi, Pārrāvuma diski, Automatizācija - sistēmas un aprīkojums, un Vakuumsūkņi nozarēs. Tas atrodas Brunn Am Gebirge, Austrija.

 2. CONTEL CONTROL EQUIPMENT AG

  Šveice

  Uzņēmums CONTEL CONTROL EQUIPMENT AG, ir Izplatītājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Pārrāvuma diski, Darba drošība - materiāli un aprīkojums, Pārrāvuma diski, un Darba drošība - materiāli un aprīkojums nozarēs. Tas atrodas Gumligen, Šveice.

 1. AST S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums AST S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārrāvuma diski nozarē. Tas darbojas arī pneumatic valves, un safety valve nozarēs. Tas atrodas Cornaredo, Itālija.

 2. TAI MILANO S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums TAI MILANO S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārrāvuma diski nozarē. Tas darbojas arī taps and safety valves for inflammable liquids nozarēs. Tas atrodas Milano, Itālija.

 3. RUBINETTERIE RITMONIO S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums RUBINETTERIE RITMONIO S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Sanitārie cauruļvadi mājām nozarē. Tas darbojas arī Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, Pārrāvuma diski, Gaisa apstrāde - iekārtas un sistēmas, un Pārrāvuma diski nozarēs. Tas atrodas Varallo, Itālija.

 4. DOTT.ING. MARIO COZZANI S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums DOTT.ING. MARIO COZZANI S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kompresori nozarē. Tas darbojas arī Pārrāvuma diski, Virzuļa un skrūves tipa kompresori, Pārrāvuma diski, un Virzuļa un skrūves tipa kompresori nozarēs. Tas atrodas Arcola, Itālija.

 5. SCANDELLARI COMPONENTES

  Itālija

  Uzņēmums SCANDELLARI COMPONENTES, ir Apakšuzņēmējs, gadā un darbojas Pārrāvuma diski nozarē. Tas darbojas arī pneumatic valves nozarēs. Tas atrodas Anzola Dell'Emilia, Itālija.

 6. PADOVAN VALERIO & C.

  Itālija

  Uzņēmums PADOVAN VALERIO & C., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārrāvuma diski nozarē. Tas darbojas arī taps and safety valves for inflammable liquids, un butterfly valves nozarēs. Tas atrodas Montecchio Maggiore, Itālija.

 7. BOSCH REXROTH OIL CONTROL S.P.A.

  Itālija

  Uzņēmums BOSCH REXROTH OIL CONTROL S.P.A., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļas hidraulikas sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem, Pārrāvuma diski, Vārsti sanitārajiem cauruļvadiem, un Pārrāvuma diski nozarēs. Tas atrodas Nonantola, Itālija.

 8. WEHBERG SAFETY GMBH

  Vācija

  Uzņēmums WEHBERG SAFETY GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Pārrāvuma diski, un Pārrāvuma diski nozarēs. Tas atrodas Lüdenscheid, Vācija.

 1. BS&B SAFETY SYSTEMS GMBH

  Vācija

  Uzņēmums BS&B SAFETY SYSTEMS GMBH, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Pārrāvuma diski, un Pārrāvuma diski nozarēs. Tas atrodas Großwallstadt, Vācija.

 2. OLEODINAMICA O.D.M.

  Itālija

  Uzņēmums OLEODINAMICA O.D.M., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Eļļas hidraulikas sistēmas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārrāvuma diski, Vakuumsūkņi, Pārrāvuma diski, un Vakuumsūkņi nozarēs. Tas atrodas Monselice, Itālija.

 3. INFINITY WAVE TI

  Brazīlija

  Uzņēmums INFINITY WAVE TI, ir Aģents/ Pārstāvis, gadā un darbojas Pārrāvuma diski nozarē. Tas darbojas arī dual technology sensor, un strategies for new technical-financial operations nozarēs. Tas atrodas Niteroi, Brazīlija.

 4. CONTINENTAL DISC DEUTSCHLAND GMBH

  Vācija

  Uzņēmums CONTINENTAL DISC DEUTSCHLAND GMBH, gadā un darbojas Rūpnieciskie krāni un cauruļvadi nozarē. Tas darbojas arī Pārrāvuma diski, un Pārrāvuma diski nozarēs. Tas atrodas Willich, Vācija.

 5. VICARI MASSIMO & C. S.R.L.

  Itālija

  Uzņēmums VICARI MASSIMO & C. S.R.L., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārrāvuma diski nozarē. Tas darbojas arī taps and safety valves for inflammable liquids nozarēs. Tas atrodas Dormelletto, Itālija.

 6. NICOLINI CLAUDIO S.R.L.

  Itālija

 7. COI TECHNOLOGY S.R.L.

  Itālija

 8. MG INDUSTRY S.R.L. VALVOLE DI SICUREZZA

  Itālija

 9. FIKE EUROPE B.V.B.A.

  Itālija

 10. RIT S.R.L.

  Itālija