• europages
 • >
 • UZŅĒMUMI - PIEGĀDĀTĀJI - PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI
 • >
 • pārtikas želatīns

Rezultāti

Pārtikas želatīns - Imports eksports

 1. UD CHEMIE GMBH

  Vācija

  Verified by europages badge

  UD CHEMIE GmbH was founded in 1984 by Uwe L.F. Dubberke. In response to challenges of the market, the family-run company based in the Rhine-Hessian town of Wörrstadt, grew from a contractual partner of international quality raw materials manufacturers into a refinement plant for functional, finely balanced and specification-conformant liquid and dry mixtures for the pharmaceutical, construction material, and food and beverages industries. Our management has been actively involved with, above all, business operations, since the very beginning. The company group, consisting of the UD CHEMIE GmbH headquarters, the 100% subsidiary LECKER’S Bio Manufaktur GmbH and the partner companies UD CHEMIE Moscow and UD CHEMIE Tallinn, has a total of 85 employees and an annual turnover of € 60, 000, 000.

 2. SHOOTING SWEETS

  Beļģija

  Verified by europages badge

  Uzņēmums SHOOTING SWEETS, ir Multi-Category, gadā un darbojas Saldumu veikali nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas želatīns, sweets, Pārtikas želatīns, minicandies, un gelatins nozarēs. Tas atrodas Vilvoorde, Beļģija.

 3. GEREDE JELATIN SAN TIC A.Ş.

  Turcija

  Uzņēmums GEREDE JELATIN SAN TIC A.Ş., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī food gelatins, un gelatin for pharmaceutical use nozarēs. Tas atrodas Istanbul, Turcija.

 4. KOS. PPHU

  Polija

  Uzņēmums KOS. PPHU, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Diētiskā un bioloģiskā pārtika nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas želatīns, Bioloģiskā pārtika, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, Pārtika - delikateses, Pārtikas želatīns, Bioloģiskā pārtika, Ēdienu pusfabrikāti un delikateses, un Pārtika - delikateses nozarēs. Tas atrodas DEBICA, Polija.

 5. EVERSOURCE GELATIN

  Ķīna

  Uzņēmums EVERSOURCE GELATIN, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Kokapstrāde - mašīnas un aprīkojums nozarē. Tas darbojas arī Pārtikas želatīns, un Pārtikas želatīns nozarēs. Tas atrodas Weihai, Ķīna.

Office Building Outline icon
Lapa jūsu uzņēmumam
Jūs varat redzēt šo? Arī Jūsu potenciālie klienti Pievienojaties mums, lai būtu redzamiem europages mājas lapā.
 1. ODO "LISICHANSKIY GELATIN FACTORY"

  Ukraina

  Uzņēmums ODO "LISICHANSKIY GELATIN FACTORY", ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas atrodas Lisichansk, Ukraina.

 2. GELCO S.A.S

  Kolumbija

  Uzņēmums GELCO S.A.S, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas atrodas Barranquilla, Kolumbija.

 3. GELATINES WEISHARDT

  Francija

  Uzņēmums GELATINES WEISHARDT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī gelatin for pharmaceutical use, un brine nozarēs. Tas atrodas Graulhet, Francija.

 4. PB GELATINS

  Beļģija

  Uzņēmums PB GELATINS, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī gelatins, un food gelatins nozarēs. Tas atrodas Brussels, Beļģija.

 5. ROUSSELOT

  Beļģija

  Uzņēmums ROUSSELOT, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī food gelatins, un gelatins nozarēs. Tas atrodas Gent, Beļģija.

 1. ROUSSELOT (CHINA)

  Ķīna

  Uzņēmums ROUSSELOT (CHINA), gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī food gelatins, un gelatin for pharmaceutical use nozarēs. Tas atrodas Shanghai, Ķīna.

 2. POLYNT UK LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums POLYNT UK LTD, ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Leek, Apvienotā Karaliste.

 1. HAODONG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Amerikas Savienotās Valstis

  Uzņēmums HAODONG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD., ir Ražotājs/ Izgatavotājs, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī food gelatins nozarēs. Tas atrodas Hengshui, Amerikas Savienotās Valstis.

 2. MMSC

  Kamerūna

  Uzņēmums MMSC, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī animal food nozarēs. Tas atrodas Douala, Kamerūna.

 3. YOGOLD FRANCHISING

  Itālija

  Uzņēmums YOGOLD FRANCHISING, ir Pakalpojumu sniedzējs, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas atrodas Campobasso, Itālija.

 4. HITEK-NOLOGY SOLUTIONS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HITEK-NOLOGY SOLUTIONS LTD, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Derby, Apvienotā Karaliste.

 5. NTM SALES & MARKETING LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums NTM SALES & MARKETING LTD, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Harrogate, Apvienotā Karaliste.

 6. GBZI UK & IRELAND

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GBZI UK & IRELAND, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Sheerness, Apvienotā Karaliste.

 7. HORNETT BROS & CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums HORNETT BROS & CO LTD, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Rainham, Apvienotā Karaliste.

 8. AGROVISTA (UK) LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AGROVISTA (UK) LTD, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Huntingdon, Apvienotā Karaliste.

 1. INDULOR AG

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums INDULOR AG, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Huddersfield, Apvienotā Karaliste.

 2. AVOCET DYE & CHEMICAL CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums AVOCET DYE & CHEMICAL CO LTD, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Brighouse, Apvienotā Karaliste.

 3. ORTHENE CHEMICALS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums ORTHENE CHEMICALS LTD, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Harrow, Apvienotā Karaliste.

 4. GEEJAY CHEMICALS LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums GEEJAY CHEMICALS LTD, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Sandy, Apvienotā Karaliste.

 5. DIVERSEY LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums DIVERSEY LTD, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Alfreton, Apvienotā Karaliste.

 6. CCP GRANSDEN LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums CCP GRANSDEN LTD, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Newtownards, Apvienotā Karaliste.

 7. EAST LANCS CHEMICAL CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums EAST LANCS CHEMICAL CO LTD, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Manchester, Apvienotā Karaliste.

 8. LIVER GREASE OIL & CHEMICAL CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums LIVER GREASE OIL & CHEMICAL CO LTD, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Liverpool, Apvienotā Karaliste.

 9. WONDERS OF WAX

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums WONDERS OF WAX, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Swindon, Apvienotā Karaliste.

 10. THE COPENHAGEN CANDLE CO LTD

  Apvienotā Karaliste

  Uzņēmums THE COPENHAGEN CANDLE CO LTD, gadā un darbojas Pārtikas želatīns nozarē. Tas darbojas arī Ķīmiskie katalizatori, un Ķīmiskie katalizatori nozarēs. Tas atrodas Tonbridge, Apvienotā Karaliste.